Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум Перетворюється у Помийну Яму

Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ті, хто голосує за януковичів та зеленських, українцями не можуть вважатися в принципі.

А Петя тут ні до чого. У вас були кращі кандидати.

Хоча, як завжди, манкрурти прилізли і розвели офтоп.

Ти причетна до поділу українців на сорти в 2004 році? Чи ти раніше склеіла лижі?
Цікаво, як називаються ті, хто поїхав з Батьківщини в скрутні часи і тепер повчає
тіх хто залишився, як їм жити і за кого голосувати. Чого ви так несамовито пхаєтесь
в життя України? Ви працівники госдепу чи просто несповнені розуму навіжені?
Я ту вашу мотивацію не можу зрозуміти вже багато років.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ті, хто голосує за януковичів та зеленських, українцями не можуть вважатися в принципі.

А Петя тут ні до чого. У вас були кращі кандидати.

Хоча, як завжди, манкрурти прилізли і розвели офтоп.

дик оті всі кого ви перечислили, вони даю 100% не голосували ні за хряка, ні за зеленського.
за хрячидла, до речі, порошки голосували на минулих презівських виборах. З лозунгом "аби не юлька"
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

дик оті всі кого ви перечислили, вони даю 100% не голосували ні за хряка, ні за зеленського.
за хрячидла, до речі, порошки голосували на минулих презівських виборах. З лозунгом "аби не юлька"
"пиз диш, як зеленський" (це).
голосували проти всіх, або за юльку- бо точно знали, шо таке овощ.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

точно знали, шо таке овощ.
Хіба у 2014 кожен Українець не знав або навіть не мав знати, ЩО таке Кнуp ?
Хіба його антиукраїнська діяльність була прихованою від сторонніх очей?
От просто! Навіщо клопотав перед овочем про надання громадянства Новінському? Яка користь для України очікувалася від цього ушльопка? Чи не для України?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

"пиз диш, як зеленський" (це).
голосували проти всіх, або за юльку- бо точно знали, шо таке овощ.

та тут купа педрил, які голосили за хряка.
жаль, їх уже нема, тільки найупоротіші боти лишилися, типу тебе і ще парочки.
уже й не взнаєш.
хоча тре у юльків запитати. Може хто з них помнить, хто з нинішніх педрил голосили за хряка на минулих президентських
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

хто з нинішніх педрил голосили за хряка на минулих президентських
Сьогоднішні найзатятіші педрючки - деГенерал і Павлікв
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ти причетна до поділу українців на сорти в 2004 році? Чи ти раніше склеіла лижі?
Цікаво, як називаються ті, хто поїхав з Батьківщини в скрутні часи і тепер повчає
тіх хто залишився, як їм жити і за кого голосувати. Чого ви так несамовито пхаєтесь
в життя України? Ви працівники госдепу чи просто несповнені розуму навіжені?
Я ту вашу мотивацію не можу зрозуміти вже багато років.

Я тобі та іншим вже сто раз пояснювала. Відв"янь.

ПС. До речі, правилами цього форуму тут дозволяється писати будь-якій людині у будь-якій точці планети і будь-якої національності, якщо це не забороняється правилами.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

дик оті всі кого ви перечислили, вони даю 100% не голосували ні за хряка, ні за зеленського.
за хрячидла, до речі, порошки голосували на минулих презівських виборах. З лозунгом "аби не юлька"

Якщо вони поставили значок у бюлетені проти прізвища зе, значить, вони за нього голосували. Все, екзіт (С)!
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

голосувати за януковича і зеленського - не одне й те ж. Ті, хто голосував свого часу за януковича, потім голосував і за Порошенка - запитай у порошенківців - вони тобі підтвердять. Та й ти сама теж за януковича свого часу голосувала. Інакше, в 2014 році зробила б зовсім інший вибір.

ШТА? за якого Януковича? мене в Україні не було вже 20 років.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Якщо вони поставили значок у бюлетені проти прізвища зе, значить, вони за нього голосували. Все, екзіт (С)!

та не ставили вони.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

ШТА? за якого Януковича? мене в Україні не було вже 20 років.
Тобто, ти взагалі останні 20 років не брала участі в українських виборах? А навіщо тоді сунеш своє носяко в наш калашний ряд?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Тобто, ти взагалі останні 20 років не брала участі в українських виборах? А навіщо тоді сунеш своє носяко в наш калашний ряд?

Так, не брала. А що, тут тільки тим можна дописувати, хто голосував? який пункт правил?

Знову ділиш українців на сорти, як в темі, кому за 45?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Знову ділиш українців на сорти
:facepalm1:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Форум це завжди Помийна Яма.
Що не так?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Так, не брала. А що, тут тільки тим можна дописувати, хто голосував? який пункт правил?

Знову ділиш українців на сорти, як в темі, кому за 45?
Не Я ділю, а ТИ ділиш.

То яке ти маєш відношення до України, якщо останні 20 років не те що не проживала на її території, а навіть і участі у її виборах не брала?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Не Я ділю, а ТИ ділиш.

То яке ти маєш відношення до України, якщо останні 20 років не те що не проживала на її території, а навіть і участі у її виборах не брала?

А таке, що я походженням з України і на мої податки поставляється канадська допомога. Тим більше я це тобі особисто тисячу раз пояснювала.

Цей форум не за територіальною ознакою. Тут можуть писати хоч тумба-юмба.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

А таке, що я походженням з України і на мої податки поставляється канадська допомога. Тим більше я це тобі особисто тисячу раз пояснювала.

Цей форум не за територіальною ознакою. Тут можуть писати хоч тумба-юмба.
Тебе повязує з Україною вже хіба що тільки мова твого походження, яку ти вже благополучно забуваєш і користуєшся транслейтом, бо в переважній більшості слова із корявим перекладом. А більше тебе нічого з Україною не пов*язує - не напружуйся.

І да, нехай та твоя тумба з юмбом напишуть тут хоч одне слово своєю тумбо-юмбічєскою мовою. Адже, поки вони знають свою рідну українську мову, вони, нажаль, звуться українцями, як і ти, незалежно від місця проживання.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Тебе повязує з Україною вже хіба що тільки мова твого походження, яку ти вже благополучно забуваєш і користуєшся транслейтом, бо в переважній більшості слова із корявим перекладом. А більше тебе нічого з Україною не пов*язує - не напружуйся.

І да, нехай та твоя тумба з юмбом напишуть тут хоч одне слово своєю тумбо-юмбічєскою мовою. Адже, поки вони знають свою рідну українську мову, вони, нажаль, звуться українцями, як і ти, незалежно від місця проживання.

1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

Прочитай уважно і більше ніколи не вживай подібні аргументи. Бо виглядаєш смішно, тим більше для юристки чи ким ти там працюєш.

Якого милого ти вирішила, що я пишу з транслейтом? Моя українська хоч і не ідеальна, але набагато краща за мову пересічного фупчика. Не кажучи вже про те, скільки тут пише російською. І чомусь до них ти не чіпляєшся.
Ознайомся нарешті з правилами форуму і замкнися нарешті на цю тему.

Останнє редагування: 24 серпня 2019 08:05:13 від Inanna
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Я ще й не починала. Так що, готуйся.

   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Я ще й не починала. Так що, готуйся.

Ти ж пообіцяла в іншій темі, що внесеш мене в ігнор? будь уже послідовною. I can't wait  :laugh:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Девочки, вас некому остановить, модератора нет, поэтому в запале вы сейчас обе накалякаете до бана "в николи"...."астанавитесь!!!" :)
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Девочки, вас некому остановить, модератора нет, поэтому в запале вы сейчас обе накалякаете до бана "в николи"...."астанавитесь!!!" :)
Та ні. То інерція....
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Вона вже починає потроху набридати зі своїми податками, які йдуть на якусь міфічну допомогу Україні
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Вона вже починає потроху набридати зі своїми податками, які йдуть на якусь міфічну допомогу Україні
зубожілка))
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму
van

Предлагаю банить сексотов  провокаторов  за две и больше "Доповиди" который используют это право как  возможность расправы над своим оппонентом  руками модератора  .
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Предлагаю банить сексотов  провокаторов  за две и больше "Доповиди" который используют это право как  возможность расправы над своим оппонентом  руками модератора  .

Ім'я користувача:
    van
Дата реєстрації:
    4 жовтня 2018 21:51:40
Повідомлень:
    10 251 (~31 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    6 вересня 2019 12:25:35
Остання активність:
    cьогодні в 10:48
 ;o
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Вона вже починає потроху набридати зі своїми податками, які йдуть на якусь міфічну допомогу Україні
Та ця "касандра" канадійська взагалі полоумна баба.
Все чекаю коли її "прогнози" почнуть збиватися  :facepalm1: .

   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Та ця "касандра" канадійська взагалі полоумна баба.
Все чекаю коли її "прогнози" почнуть збиватися  :facepalm1: .

Показати зображення...

Натисла чергову доповідь на Мишигана за немотивовані особисті образи, перманентне хамство і взагалі невміння спілкуватись на форумі.

І зовсім цього не соромлюсь.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Натисла чергову доповідь
може тобі відпочити? на водоспад поїхати подивитися чи шо? нафіга тобі гадити на якомусь форумі якоїсь України?
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

може тобі відпочити? на водоспад поїхати подивитися чи шо? нафіга тобі гадити на якомусь форумі якоїсь України?

Ну тобі ж гадити можна.

На який водопад - Ніагарський, де зе з Богданом зажимався, чи що? то він у іншій провінції, освічена ти наша  :laugh:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ну тобі ж гадити можна.

На який водопад - Ніагарський, де зе з Богданом зажимався, чи що? то він у іншій провінції, освічена ти наша  :laugh:
Ну. я ж не казала пішки йти..
а загалом ти якась надміру збуджена останнім часом, практично на межі неадеквату...хтось з кимось зажимався..не про те думаєш, не про те..
з цим треба щось робити, і то негайно
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ну. я ж не казала пішки йти..
а загалом ти якась надміру збуджена останнім часом, практично на межі неадеквату...хтось з кимось зажимався..не про те думаєш, не про те..
з цим треба щось робити, і то негайно

Можу допомогти порадою - піди застрелься. Тоді відразу перестанеш переживати, чи хто збудився, чи ні  :laugh:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Можу допомогти порадою - піди застрелься. Тоді відразу перестанеш переживати, чи хто збудився, чи ні  :laugh:
Ти, калгарійська..., ну ти зрозуміла. Дивися, бо такі побажання мають здатність втілитися відносно тих, хто їх посилає.  Ти, мерзото, вже давно дно пробила. А виявилось, що ти ще й боягузлива брехуха.  Підтираєш пости на СУПі, які стосуються ФУПу, Олени Притули та фупчиків. Хочеться так на двох форумах паскудити. До речі, ти ж казала, що підеш з ФУПу, як тільки Людасова гілка набере 100 сторінок. Збрехала, як завжди. Кінчена бридка перелякана брехуха. :gigi:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Можу допомогти порадою - піди застрелься. Тоді відразу перестанеш переживати, чи хто збудився, чи ні  :laugh:
Ти нервуєш, зриваєшся, хамиш. відчуваєш - нема за тобою правди, тому й виглядаєш якимсь напівкомічним посміховиськом )))
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Ще тут Світлани з її рапанами не вистачало для повного щастя. От же токсичне бабйо!

Дами, вам не вдасться затягнути мене у ваше болото. Я - тут, а ви - там ---------------------->



   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

До речі, ти ж казала, що підеш з ФУПу, як тільки Людасова гілка набере 100 сторінок. Збрехала, як завжди. Кінчена бридка перелякана брехуха.
Ти чому досі тут?  Ти ж казала, що підеш з ФУПу, як тільки Людасова гілка набере 100 сторінок. Збрехала, як завжди.:gigi:
Чи слабачка? Скоріше за все слабка нікчема. Твій шлях- на СУП.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Воно вже до примітивних картинок зі своєї зони "ру" докотилося..Напевно ж вважає себе здуріти якою дотепною з подібним примітивом  :facepalm:  :bueee:
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Я тут Inanna поддержу.
   
Re: Форум Перетворюється у Помийну Яму

Я тут Inanna поддержу.
:gigi: ну, і де вона(він)?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія