Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Нмд важливість шрифтів розуміють лише дизайнери. Пересічним то піхуй.
А нащо тоді дизайнери? Де ж логіка?

От напиши десь, що за шрифт заплатили 50 тисяч доларів приміром  ща що? За буковки?
Якраз це пересічним піхуй бо вони самі не купують ті шрифти.
Пересічних турбує наприклад чому медицина така дорога, з чого ті ціни складаються.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

А нащо тоді дизайнери? Де ж логіка?

А вони і не треба. Мій син то на колінці за 5 хвилин намалює © :D
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Ви мабуть ніколи не бували в незнайомому місті і не шукали там потрібний напис. Подібні шрифти дуже погано сприймаються. Мозок підсвідомо шукає щось контрастне і читабельне.
Був, шукав, навіть не можу пригадати коли в мене з навігацією були проблеми. Тож думаю ви, як і я, просто транслюємо своє бачення.  Ви орієнтуєтесь для отримання інформації на архітектурні елементи а я ними більше милуюсь, а більш точну  інформацію шукаю на інформтабло  :-)o
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

А вони і не треба. Мій син то на колінці за 5 хвилин намалює © :D
Ну от, в нього дизайнерські здібності. ”В розслідуванні головне не вийти на себе”.
Ваш син вже один з них, байдуже профі чи аматор.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Звидси емд і різноманітна кічуха. За простий і спокійний дизайн ніхто не заплатить. Манюпасу треба бачити за що гроші пішли.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Ну от, в нього дизайнерські здібності. ”В розслідуванні головне не вийти на себе”.
Ваш син вже один з них, байдуже профі чи аматор.

Я абстракто напмсав. :D
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Звидси емд і різноманітна кічуха. За простий і спокійний дизайн ніхто не заплатить. Манюпасу треба бачити за що гроші пішли.
пшонка-стайл
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

.

І нарешті оцей шрифт, про який тема, теж саме там де ви й кажете, всередині станції, причому ви його навіть не бачите, коли стоїть потяг. Цей напис не для орієнтування, ви вже маєте знати, що вам треба стати саме на цю платформу чекати потяга.

Ну, зізнавайтеся, ви таки точно не були в метро.
глухий пасажир у потязі може орієнтуватися по цим написам.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

глухий пасажир у потязі може орієнтуватися по цим написам.

 :facepalm:

цей напис видно з протилежної від виходу з потягу сторони. Та й прочитати його, коли поїзд їде, складно, а коли стоїть - то видно через вікно тільки окремі літери.

Та й навряд чи глуха людина буде стояти спиною до виходу, намагаючись прочитати по фрагментах ту назву, яку неможливо прочитати цілою, якщо людина знаходиться у вагоні, який їде.

І я вже мовчу, що спеціально для глухих у вагоні  висять монітори, де повідомляють, на яку станцію приїхав потяг і яка наступна.

Нема вам чого робити, ось ви і видумуєте всяку фігню.





Останнє редагування: 17 липня 2023 15:52:58 від шуша
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Звидси емд і різноманітна кічуха. За простий і спокійний дизайн ніхто не заплатить. Манюпасу треба бачити за що гроші пішли.

Вам же написали в цій гілці, що ця робота виконана безоплатно.

І нащо в сотий раз молоти воду в ступі - вже ж писали в цій гілці, що брендовий шрифт київського метро простий та спокійний, і його може прочитати будь-яка людина. Та й назва кожної станції многократно дублюються на вказівниках на самій станції.

Але ж вам всім вперлася декоративна назва станції, яка виступає, як тут вже теж писали, елементом декору станцій.

Чи, може, напишете петицію, щоб і всі станції і по декору були однакові, "прості та спокійні"? І літерки скрізь прикрутити зі Шкільної гарнітури, такий простий рублений шрифт, ібо нема чого гроші манюпаса на всякі ізлішества витрачати?

По самій роботі - шрифт виконаний дуже професійно, привабливий, цікаво адаптований, має свій  стиль і гарно візуально підтримує саму назву станції.

Якщо б у нас було побільше таких неравнодушних людей, як Вітерзбайраку, Київ був би уже привабливим.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Якщо б у нас було побільше таких неравнодушних людей, як Вітерзбайраку, Київ був би уже привабливим.
+100500   (tu)
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Звидси емд і різноманітна кічуха. За простий і спокійний дизайн ніхто не заплатить. Манюпасу треба бачити за що гроші пішли.
Та ні, там ціла наука. Що коли доречно, в яких випадках якого типу шрифти краще використати. Аляповатість не вітається, потрібен художній хист і смак. А щодо ніхто не заплатить, то ось дивіться конкретний випадок, про який ця гілка: дизайнер (виконавець робіт) запропонував для обох станцій декілька варіантів, серед яких уже архітектор (замовник) вибрав один. А там же були зразки і простіших шрифтів. І до речі, як на мене, для ”Героїв” краще було б вибрати саме такий, простий суворий варіант, який там і є. Але архітектор вибрав декоративний. Вам з ним треба сперечатися.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

:facepalm:

цей напис видно з протилежної від виходу з потягу сторони. Та й прочитати його, коли поїзд їде, складно, а коли стоїть - то видно через вікно тільки окремі літери.

Та й навряд чи глуха людина буде стояти спиною до виходу, намагаючись прочитати по фрагментах ту назву, яку неможливо прочитати цілою, якщо людина знаходиться у вагоні, який їде.

І я вже мовчу, що спеціально для глухих у вагоні  висять монітори, де повідомляють, на яку станцію приїхав потяг і яка наступна.

Нема вам чого робити, ось ви і видумуєте всяку фігню.
я не глухий, але я читав, коли їздив в метро. А щодо шрифтів, я ж написав, що я в них дальтонік. Маю ще один недолік, зовсім не розрізняю марки авто, тільки по логотипу.

Останнє редагування: 17 липня 2023 17:13:37 від Вело
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

я не глухий, але я читав, коли їздив в метро.

По одній літері? Нащо?

А що робити тим, хто сидить спиною до тих літер? Чи коли повний вагон людей, і їх постаті затуляють вікна?

Невже не зрозуміло, що та назва на стіні - декоративна, а не інформативна?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Нмд важливість шрифтів розуміють лише дизайнери. Пересічним то піхуй. От напиши десь, що за шрифт заплатили 50 тисяч доларів приміром  ща що? За буковки?

фігня! А естетика? Коли бачиш художній шрифт - це завжди првиертає увагу. Бо красиво. Чи жахливо -тут вже як пощастить )))
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

в Почайній в першому варіанті у вас ду-уже гарна літера О - з орнаментом як би то.
Не втратьте її. Можливо, включіть до якогось іншого шрифту.

Ось ці стилізовані декори літер дуже прикрашають шрифт, як на мене. Додають родзинку і запам'ятовуються.

таким шрифтом цікаво користатися.

Ця літера взята з мідного декоративного панно на цій же станції. Це спроба зав'язати літери в архітектуру.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

І до речі, як на мене, для ”Героїв” краще було б вибрати саме такий, простий суворий варіант, який там і є. Але архітектор вибрав декоративний. Вам з ним треба сперечатися.

Вибраний найкращий варіант, з тих що подані. Всі решта б не підійшли під архітектуру. І саме те я й закладав в той дизайн літер.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

я не глухий, але я читав, коли їздив в метро. А щодо шрифтів, я ж написав, що я в них дальтонік. Маю ще один недолік, зовсім не розрізняю марки авто, тільки по логотипу.

Якщо ви їдете в останньому вагоні, ви не доїдете до літер взагалі. Це не навігація.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія