Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Чудова робота. Сподіваюсь, автор має гідний заробіток з того.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Чудова робота. Сподіваюсь, автор має гідний заробіток з того.

Ця робота не оплачується.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Ця робота не оплачується.

Ну хоч шрифти продаються потроху? Доброчинністю та гордістю ситий не будеш. Напевно.
   
Ця робота не оплачується.
Чому?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Ну хоч шрифти продаються потроху? Доброчинністю та гордістю ситий не будеш. Напевно.

Запустив продаж футболок. Це й підтримує.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Чому?

Тому що це мені треба, а не їм. Це мені важливо втілити.
Всім іншим було б норм написати просто Comic Sans'ом.
Якщо б я ще вимагав у когось гроші, то мене б просто послали.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

viterzbayraku як тобі фупівський шрифт? ідеальний для читання?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

мене б просто послали

це до сраки такий бізнес  :laugh:

Перепрошую
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

viterzbayraku як тобі фупівський шрифт? ідеальний для читання?

Інтерфейс ФУПу глобально застарілий. Тому тут нема сенсу щось дуже прискіпливо аналізувати
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

це до сраки такий бізнес  :laugh:

Перепрошую

Це не бізнес взагалі
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Теремки  :facepalm1:
То пздц
   
Це не бізнес взагалі
Вас я розумію. Але цікаво, як почувається замовник. Кияни, що стоятимуть на пероні в очікуванні потяга і бачитимуть той напис, згадуватимуть, що за нього міська влада не заплатила. І висновок? Розпиляла. Київ такий бідний, що не може заплатити за дизайн двох написів? А барабани купує вагонами? От куди подітися від таких думок простим людЯм?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Теремки  :facepalm1:
То пздц

Що саме пздц?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Вас я розумію. Але цікаво, як почувається замовник. Кияни, що стоятимуть на пероні в очікуванні потяга і бачитимуть той напис, згадуватимуть, що за нього міська влада не заплатила. І висновок? Розпиляла. Київ такий бідний, що не може заплатити за дизайн двох написів? А барабани купує вагонами? От куди подітися від таких думок простим людЯм?

Немає замовника. Я ні у кого не питав, створюючи ці речі. Я сам шукав архітекторів і переконував, що це важливо.

Стосовно простих людей, то впевнений, що всім іншим байдуже на те, чи хтось мені заплатив. Навпаки зрадіють )
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Мені подобається.
Дякую, класна робота.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Калька с кацапов но Киеву сойдет третий сорт не брак.  :-)o
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Що саме пздц?
Мабуть саме слово не подобається  :idea: 
   
Калька с кацапов но Киеву сойдет третий сорт не брак.  :-)o
Третій сорт це про кальку чи кацапський оригінал?

А це який сорт?



У Харкові дерусифікували станцію метро
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Калька с кацапов но Киеву сойдет третий сорт не брак.  :-)o
ну чого ти такий дегенерат?  :facepalm1:
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

ну чого ти такий дегенерат?  :facepalm1:

Ты при княгиня Ольга живёшь?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Мабуть саме слово не подобається  :idea: 

До чого тут Теремки?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

А тут де

Показати зображення...

дизайн чудовий. вперше побачила цю станцію, в реалі ніколи не доводилось там бути.

тєрєм -кацапський гарний дім.

треба дерусіфікувати, нє?
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

дизайн чудовий. вперше побачила цю станцію, в реалі ніколи не доводилось там бути.

тєрєм -кацапський гарний дім.

треба дерусіфікувати, нє?
За дизайном стін більше буде личити стнція "Вігвамська"  :)
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

За дизайном стін більше буде личити стнція "Вігвамська"  :)

якщо не прив"язувати до будь-яких назв -дизайн виглядає легким, яскравим, лаконичним.
загалом чудово виглядає на фото.
   
дизайн чудовий. вперше побачила цю станцію, в реалі ніколи не доводилось там бути.

тєрєм -кацапський гарний дім.

треба дерусіфікувати, нє?
Теремці, Теремець колись було
uk.wikipedia.org/wiki/Теремки#Історія
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

дизайн чудовий. вперше побачила цю станцію, в реалі ніколи не доводилось там бути.

тєрєм -кацапський гарний дім.

треба дерусіфікувати, нє?
Сниться, — каже він, — .. Що в моїм теремі златоверхому Лежали балки не позмикані (Панас Мирний, V, 1955, 269);
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Третій сорт це про кальку чи кацапський оригінал?

А це який сорт?

Показати зображення...
У Харкові дерусифікували станцію метро

Моя відповідь

   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

дизайн чудовий. вперше побачила цю станцію, в реалі ніколи не доводилось там бути.

тєрєм -кацапський гарний дім.

треба дерусіфікувати, нє?

Кацапів не існувало, коли цей топонім вже був у Києві.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Моя відповідь

https://www.youtube.com/watch?v=dFNa9gfP5yc

Нема слів (tu) Рука майстра.

Скільки часу на це пішло?
... Нагадало, як у Криму в мої підліткові часи бачив дядьків з дивною здібністю: в місцях тусовок туристів збирали навколо людей і вирізали ножицями силует-портрет з кількох квадратиків паперу складених бутербродом, білі й чорні. Вражала портретна точність, безпомілковість і швидкість рухів. Може, то й був один такий уникальний, а я бачив його в різні часи в різних місцях, вже не скажу.



А оті фонові світлі прямокутні плитки не треба було б якось ще відповідно видозмінити? Як на мене вони взагалі ні з чим не гармоніюють, ні з якими шрифтами. Може б їх заокруглити -- овали, еліпси чи й кола, і з контуром по периметру? Або взагалі без них?

До речі, цікаво, що це за глюк на ютубі, коли коментар додається, а лічильник коментарів ще довго старий? Це вже до всіх хто щось зна.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Нема слів (tu) Рука майстра.

Скільки часу на це пішло?
... Нагадало, як у Криму в мої підліткові часи бачив дядьків з дивною здібністю: в місцях тусовок туристів збирали навколо людей і вирізали ножицями силует-портрет з кількох квадратиків паперу складених бутербродом, білі й чорні. Вражала портретна точність, безпомілковість і швидкість рухів. Може, то й був один такий уникальний, а я бачив його в різні часи в різних місцях, вже не скажу.

Показати зображення...
А оті фонові світлі прямокутні плитки не треба було б якось ще відповідно видозмінити? Як на мене вони взагалі ні з чим не гармоніюють, ні з якими шрифтами. Може б їх заокруглити -- овали, еліпси чи й кола, і з контуром по периметру? Або взагалі без них?

До речі, цікаво, що це за глюк на ютубі, коли коментар додається, а лічильник коментарів ще довго старий? Це вже до всіх хто щось зна.

Я виходив з реалістичних сценаріїв, коли є ніші для літер, і їх можна відносно недорого замінити. Щось кардинально інше сприйматиметься утопічніше.
В ідеалі там і навігацію треба перероблювати.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

І то не інформаційний напис, а елемент дизайну.
стилизованный под древнеславянские письмена
норм :)
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Моя відповідь

https://www.youtube.com/watch?v=dFNa9gfP5yc

Красота! Браво!  (tu)
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Додатково робота над Звіринецькою і старі варіанти з Почайної



   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Це фактично інформаційні написи-прикраси які підкреслюють архітектурний стиль станції, а крім них на станціях повно чисто інформаційних  які добре читабельні (і є переклад  англійською)   :-)o

Ви мабуть ніколи не бували в незнайомому місті і не шукали там потрібний напис. Подібні шрифти дуже погано сприймаються. Мозок підсвідомо шукає щось контрастне і читабельне.

Шрифт, звичайно, оригінальний і йому точно було б місце всередині станції на якомусь панно. Але назовні має бути щось утилітарне. Пожалійте новачків!
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

а я шрифтів не доганяю, какая разніца(с). Букви вони і є букви. Якщо треба виділити текст, є курсив чи підкреслити.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Ви мабуть ніколи не бували в незнайомому місті і не шукали там потрібний напис. Подібні шрифти дуже погано сприймаються. Мозок підсвідомо шукає щось контрастне і читабельне.

Шрифт, звичайно, оригінальний і йому точно було б місце всередині станції на якомусь панно. Але назовні має бути щось утилітарне. Пожалійте новачків!

Назовні і так є нормальна навігація. А на колійних стінах це декор.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

а я шрифтів не доганяю, какая разніца(с). Букви вони і є букви. Якщо треба виділити текст, є курсив чи підкреслити.

Перш ніж ви сформували своє бачення "нормальності", колись хтось це створив.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Додатково робота над Звіринецькою і старі варіанти з Почайної

https://youtu.be/29P8WWtFm7E
https://youtu.be/KrS0T6379Ao

в Почайній в першому варіанті у вас ду-уже гарна літера О - з орнаментом як би то.
Не втратьте її. Можливо, включіть до якогось іншого шрифту.

Ось ці стилізовані декори літер дуже прикрашають шрифт, як на мене. Додають родзинку і запам'ятовуються.

таким шрифтом цікаво користатися.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Ви мабуть ніколи не бували в незнайомому місті і не шукали там потрібний напис. Подібні шрифти дуже погано сприймаються. Мозок підсвідомо шукає щось контрастне і читабельне.
Всі бували навіть у своєму місті в ситуації коли шукали щось там куди вперше потрапили. Як правило, ходиш як розгублене теля, бо нема за що зачепитися. Жодних табличок з назвою вулиці і номером будівлі на стінах може тупо не бути сотні метрів з обох боків вулиці. І тоді якийсь характерний напис чогось впізнаваного будь-яким шрифтом за щастя. Але яким боком це до входу в метро? Як ви його шукаєте?

Шрифт, звичайно, оригінальний і йому точно було б місце всередині станції на якомусь панно. Але назовні має бути щось утилітарне. Пожалійте новачків!
Починаю думати, що ви не були в Києві і не бачили метро. Входи позначено дуже помітними знаками, велика літера [М]. От що-що а з цим порядок. Для поїздки в метро байдуже яка станція, заходите в ту, що трапилася, ніякі шрифти не треба роздивлятися. А вже всередині там своя система орієнтації, жахлива в Києві, та яка вже є, і шрифти на вказівниках саме такі як ви кажете, контрастні читабельні, тільки щоб їх побачити і роздивитися треба походити.

І нарешті оцей шрифт, про який тема, теж саме там де ви й кажете, всередині станції, причому ви його навіть не бачите, коли стоїть потяг. Цей напис не для орієнтування, ви вже маєте знати, що вам треба стати саме на цю платформу чекати потяга.

Ну, зізнавайтеся, ви таки точно не були в метро.
   
Re: Шрифти нашого колеги в метро [ua]

Нмд важливість шрифтів розуміють лише дизайнери. Пересічним то піхуй. От напиши десь, що за шрифт заплатили 50 тисяч доларів приміром  ща що? За буковки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія