Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антибіотики в Україні не продаватимуть без рецепта

МОЗ розробило план боротьби зі стійкістю до протимікробних препаратів, в рамках якого антибіотики в Україні перестануть продавати без рецепта.

Як пояснила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, антибіотики, протигрибкові препарати та інші протимікробні засоби перестають діяти через надмірне і необгрунтоване застосування таких ліків. Мікроорганізми виробляють своєрідний "імунітет": вони змінюються і стають нечутливими до ліків.

За її словами, одними з основних причин такої ситуації є самолікування, а також використання антибіотиків у тваринництві.

В рамках плану боротьби зі стійкістю до протимікробних препаратів в Україні до 2020 року заплановано низку змін:

- антибіотики продаватимуть тільки за рецептом: буде посилено контроль відпуску ліків в аптеках;

- обмежать застосування антибіотиків в сільському господарстві (як стимулятори росту в тваринництві, птахівництві та рослинництві);

- медпрацівники отримають чіткі інструкції, які допоможуть мінімізувати ризики невиправданого використання антибіотиків;

- впровадять систему епідеміологічного нагляду за антимікробною резистентністю, одночасно Україна приєднається до загальноєвропейсько ї мережі. Всі методи досліджень для визначення стійкості антибіотиків будуть відповідати стандартам Євросоюзу;

- буде здійснюватися моніторинг резистентності ВІЛ-інфекції/СНІД:

- українські вчені разом з європейськими колегами будуть проводити дослідження аспектів противомикробної резистентності і сучасних методів діагностики.

Супрун підкреслила, що в плані не передбачено обмеження доступу до антибіотиків. Зміни також не вплинуть на вартість ліків.

Глава МОЗ додала, що план спрямований на посилення контролю за продажем ліків.

"Ліки, які рекомендується приймати тільки за рецептом лікаря, будуть продаватися також за рецептом лікаря", - резюмувала вона.
   
Тому що ліки в нас гавно. Вона б краще з фальсифікатом боролась...
   
Недавно зашел купить аспирина  Упсы  а там в аптеке очередь из наркоманов , спрашиваю  у аптекарши это что у вас за  такие наркотические  движения  ответила движения какие есть .Знаю что существует вид  дешевой наркомании из подобных лекарственных препаратов которые доступны  и отпускаются без рецепта , один из самых опасных видов наркомании когда у тех кто употребляет  смеси отваливают челюсти ломаются кости ног гниет кожа ,нарушается координация ,  молодые люди очень быстро погибают

 
   
Ліки в нас гавно, тому флора резистентна?
Серйозно?
   
Лікарям не вистачає на брюліки чи просто добити націю стійке в євреїв бажання?
   
Очікую запалення тухеса у пана Хвілософа
   
4ре года тетка ничего не делала, вдруг спохватилась.
Наверно косюковской курятины пожрала или домашнего молочка с пенецилином попила..
   
Недавно зашел купить аспирина  Упсы  а там в аптеке очередь из наркоманов , спрашиваю  у аптекарши это что у вас за  такие наркотические  движения  ответила движения какие есть .Знаю что существует вид  дешевой наркомании из подобных лекарственных препаратов которые доступны  и отпускаются без рецепта , один из самых опасных видов наркомании когда у тех кто употребляет  смеси отваливают челюсти ломаются кости ног гниет кожа ,нарушается координация ,  молодые люди очень быстро погибают

Ну так нехай дохнуть. Це їх свідомий вибір.
Чому я повинен пеніцилінову групу придбати за рецептом?
Це теж мій свідомий вибір.
   
На мой взгляд оставить нужно панадол  и аспирин и обезбаливающие   остальное нужно запрещать , из за того что  молодежь подсела на новый вид наркомании  -аптечной, рецепт писать конечно не буду из каких антибиотиков делают  нарко содержащие дозы
   
Чому я повинен пеніцилінову групу придбати за рецептом?
Тому шо так в усьому цивілізованому світі.  Україна ж наближається до нього, так?
   
А зря. Чим лікувати гонорею, яку переносять жінки, якщо лікарь вимагає хабар/благочинний внесок? А доксициклін в аптеці 9 грн
   
Тому шо так в усьому цивілізованому світі.  Україна ж наближається до нього, так?

як зарплатнею за годину наблизиться, повернемось до обговорення цього питання
   
як зарплатнею за годину наблизиться, повернемось до обговорення цього питання
:facepalm: Неконтрольований прийом медикаментів збільшує навантаження на бюджет.
   
Re: Антибіотики в Україні не продаватимуть без рецепта
smx

уберите уже эту Мымру!
эта дура еще сделает как в сша или канаде где без рецепта пракнически ничего купить нельзя  (td)

хуже дурака только инициативный дурак
   
:facepalm: Неконтрольований прийом медикаментів збільшує навантаження на бюджет.

Так не навантажуй британський бюджет, хто тобі дохтур. :laugh:
   
эта дура еще сделает как в сша или канаде где без рецепта пракнически ничего купить нельзя
:weep:  Треба негайно повернути трамадол / кодеїн у вільний продаж!
   
кодеїн

Він і так у вільному продажу
   
Він і так у вільному продажу
(tu) оце я розумію життя без дурних обмежень
   
уберите уже эту Мымру!
эта дура еще сделает как в сша или канаде где без рецепта пракнически ничего купить нельзя  (td)

хуже дурака только инициативный дурак

Була ситуація, коли каптопрес від тиску не міг купити за кордоном.
   
- антибіотики продаватимуть тільки за рецептом: буде посилено контроль відпуску ліків в аптеках;
це капець, панове.
   
Це і лобізмом страхової медицини.
   
4ре года тетка ничего не делала, вдруг спохватилась.
Наверно косюковской курятины пожрала или домашнего молочка с пенецилином попила..

кстати лайфхак. Отличный способ купить антибиотики без рецепта - это купить курочку из нашей рябы. По тестам там стократное превышение нормы.
   
Re: Антибіотики в Україні не продаватимуть без рецепта

кстати лайфхак. Отличный способ купить антибиотики без рецепта - это купить курочку из нашей рябы. По тестам там стократное превышение нормы.

Хочеш сказать, у нас курочька лічєбна від усіляких інфекцій?
   
Re: Антибіотики в Україні не продаватимуть без рецепта
smx

Була ситуація, коли каптопрес від тиску не міг купити за кордоном.

думаю там в свое время мед лобби такое протолкнуло
   
кстати лайфхак. Отличный способ купить антибиотики без рецепта - это купить курочку из нашей рябы. По тестам там стократное превышение нормы.

Не може бути. Косюк це взірець чесного українського бізнесмена.
Нажаль апологета цієї тези кажуть довічно забанено. :laugh:
   
Ну так нехай дохнуть. Це їх свідомий вибір.
Чому я повинен пеніцилінову групу придбати за рецептом?
Це теж мій свідомий вибір.

тому що бактерія яка виробить резистентність в твоєму організмі при невірному прийомі, при розповсюдженні буде вбивати інших, тобто, твій свідомий вибір вбивати інших культивуючи в собі бактерії які не лікуються
   
тому що бактерія яка виробить резистентність в твоєму організмі при невірному прийомі, при розповсюдженні буде вбивати інших, тобто, твій свідомий вибір вбивати інших культивуючи в собі бактерії які не лікуються

Так я і кажу - Мій свідомий вибір.
Я знаю про це набагато більше за будь якого лікаря.
Рецепт мені для того не потрібний.
Де підписати - Очкаста тварь, відчепись, як що помру
звинувачувати мене.
Чи знову ця теліга, що нещеплюваний я загроза оточуючим
щепленим?
   
Re: Антибіотики в Україні не продаватимуть без рецепта

очередная безблагодарная херота.
у нас и наркоту не продают без рецепта, финибут, кодтерпин это незнакомые слова для худеньких тинейджеров-тусовщиков.
   
Де підписати - Очкаста тварь, відчепись, як що помру
звинувачувати мене.
Ты разведешь в себе хрень, которая тебя может и не убьёт, а тому кому передашь, будет гаплык, а врачи будут пожимать плечами, чего антибиотик не подействовал...
   
таке враження що Україна знаходиться в тій Європі, яка супутник Юпітера.
Інашке не ясно, як можна бути такими тормозами.
Хоч би читали протоколи по проблемі антибіотиків в світі. Західні єбанати вже навиписувались, що може настати день коли людей бактерії зжеруть живцем.
А тут без рецепта - налітай
 :facepalm1:
   
Антибіотики в Україні не продаватимуть без рецепта

Будуть вживати антибіотики для тварин.
А особливо для коней. А особливо породистих.
Мабуть це найякісніші ліки у світі.
   
Восени хворів ОРВІ. Якась тяжка запаза була. Лікар сказав, що треба пити стандартні ліки те да се. Місяць не міг одужати. Потім просто пішов в аптеку і купив антибіотиків. За 3 дні повністю поборов інфекцію і за неділю видужав. Ця курва патлата хоч розумвє, що у нас лікарі ідіоти здебільшого. І люди лікуються як правило самотужки більш ефективно ніж після їх "професійних" консультацій
   
То буде обмежене і застосування антибіотиків у ветеринарії?
Бо інакше це неповна боротьба.
У воді з пляшок є антибіотик?
У м'ясі?
У фасованих продуктах - напр., бісквітах, що не псуються по пів-року?
Якщо вже виганяти антибіотики, то звідусіль, крім лікарень!
   
Восени хворів ОРВІ. Якась тяжка запаза була. Лікар сказав, що треба пити стандартні ліки те да се. Місяць не міг одужати. Потім просто пішов в аптеку і купив антибіотиків. За 3 дні повністю поборов інфекцію і за неділю видужав. Ця курва патлата хоч розумвє, що у нас лікарі ідіоти здебільшого. І люди лікуються як правило самотужки більш ефективно ніж після їх "професійних" консультацій
то есть в том, что вас лечили не так - виновата супрун  :facepalm1:

но врача менять не хотим будем и дальше у коновала лечиться и проклинать моз и супрун в частности. я все правильно поняла?
   
То буде обмежене і застосування антибіотиків у ветеринарії?
Бо інакше це неповна боротьба.
У воді з пляшок є антибіотик?
У м'ясі?
У фасованих продуктах - напр., бісквітах, що не псуються по пів-року?
Якщо вже виганяти антибіотики, то звідусіль, крім лікарень!

а ветеринария то тут каким боком? или вы лечитесь лекарствами для собак?  ;o
   
уберите уже эту Мымру!
эта дура еще сделает как в сша или канаде где без рецепта пракнически ничего купить нельзя  (td)

хуже дурака только инициативный дурак
в европе антибиотики без рецепта не продадут  :gigi:

а в раше продадут. хотите чтоб было как в раше?  ;)
   
то есть в том, что вас лечили не так - виновата супрун  :facepalm1:

но врача менять не хотим будем и дальше у коновала лечиться и проклинать моз и супрун в частности. я все правильно поняла?
Ви задаєте занадто складні питання науковцю. Не треба так.
   
таке враження що Україна знаходиться в тій Європі, яка супутник Юпітера.
Інашке не ясно, як можна бути такими тормозами.
Хоч би читали протоколи по проблемі антибіотиків в світі. Західні єбанати вже навиписувались, що може настати день коли людей бактерії зжеруть живцем.
А тут без рецепта - налітай
 :facepalm1:
в нас, якщо навіть лікар рекомендував прийом антибіотиків, це ще нічого не означає. намагаються обійтись без них.
   
Вчерашняя история.

Жена сейчас в Харькове, поскольку постоянно живет в Болгарии, никакого договора (или что там подписывать надо) ни с каким участковым нет. Поэтому когда она подхватила жесточайший бронхит - пошли в платную клинику. Ну клиника таке соби, в принципе все ОК, НО - по итогу был выписан "лист назначения" - такая себе цидулка, без печати, только с подписью врача. Говорит, купите кодеиновое что-то от кашля, тут вроде в аптеках напротив наркоманам продают, ну а если нет - тогда вот этот безкодеиновый заменитель.
Ну антибиотик там, еще кучу препаратов. В общем купили все, кроме этого самого "кодеиносодержащего" - не нашли "наркоманскую" аптеку, ну а может, они только своим продают.

Но я к чему - нормальная современная клиника, рентген цифровой малооблучающий, туды-сюды, но РЕЦЕПТЫ они не имеют право выписывать даже обычные, не говоря уже о "с круглой печатью". Потому что - не положено, частная клиника.

Вот и внимание вопрос - и кому вы такие красивые будете нужны, если в аптеках станет "все только по рецепту", а вы так и не получите возможности их выписывать? Это что, сперва идти к тебе, платить деньги, чтобы ты нормально мог не торопясь выслушать, назначить анализы и поставить диагноз, а потом к забитому очередью участковому бесплатно за рецептиком?

Пиз...ц какой-то, а не реформа...
БТВ, в Португалии я кодеин покупал в обычной аптеке. Без рецепта. Дурак - мало купил.

в европе антибиотики без рецепта не продадут
В Европе частный врач с частного кабинета, даже с самого маленького "на квартире", бывают и такие терапевты, похрен солидность, главное, чтобы лицензия врача была - выпишет мне ЛЮБОЙ нужный мне рецепт. И мне дадут выписанное. А как у нас - я написал выше.

Останнє редагування: 8 березня 2019 21:15:25 від Aleksandr_1
   
Ты разведешь в себе хрень, которая тебя может и не убьёт, а тому кому передашь, будет гаплык, а врачи будут пожимать плечами, чего антибиотик не подействовал...

Зазвичай коли визначають збудника хвороби то визначають і його антибіотикочутливіс ть. Якщо антибіотик самі лікарі призначають без тестів, тоді чим це поможе в боротьбі з резистентністю?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія