Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

По перше , в якому ще сцуко супермаркеті разом з гандонами? Зокрема у АТБ, точно нема.
По друге, як мені казали баби, " дитячий крем" це  - найдешевша копійчана фуйня, ще й з пантенолом та антисептиком.  Мовляв,  ніякі понтові змазки не витримують конкуренції у пропозиції "ціна-якість".  Я й сам по приколу дивився шо у бабів у тумбочці такого прикольного є ))) :K

Є у Новусі. :)
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

33  ;)
Можно в музей какой-нибудь сдать.
Дик, сказали, шо птах сорока досягає в довжину 30 см, ну і + ще 7 см крокодилячих, ото і буде 37, а не 33 см. Якраз на один раз обкрутнуть навколо яєць і зав*язати бантиком то всьо дєло.
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Кракоділ, я сагласна!!

Я піду на свіданіє до Тімошки із сумачькою, в ботфортах і гаманцем із крокодилячої кожі.

То єсть, коли кароффку будуть драть, ти поприсуццтвуєш, так уж і бить.


Тіке осталося ще Тімошку спрасіть - нужна лі єму кароффка.


Якось так - тіке в такій іпостасі я согласна на тебе.
   
Ти цитуй далі, а не кромсаєш мої мислі як тобі заманецця.

Крокодил не кромсае - а відбирае перли розуму серед коров"ячого мичяння :buba:

каровка ж е нерозумна худоба - мичить собі всіляке глупство
але іноді трапляюцця і розумні речі :umnik2:
наприклад - шо каровці крокодила
таки тре забирати собі X(
шобвін владєл жилплощчей, єл досхочю пільмєнєй
та разом з катом хропів надіванчєку :beach:



крокодил сагласін :smile3:
   
Кракоділ, я сагласна!!

я согласна на тебе.

готуй діванчєк та побільш вазіліну :air_kiss:
крокодил пакуватиме валізку :umnik2:
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Крокодил не кромсае - а відбирае перли розуму серед коров"ячого мичяння :buba:

каровка ж е нерозумна худоба - мичить собі всіляке глупство
але іноді трапляюцця і розумні речі :umnik2:
наприклад - шо каровці крокодила
таки тре забирати собі X(
шобвін владєл жилплощчей, єл досхочю пільмєнєй
та разом з катом хропів надіванчєку :beach:



крокодил сагласін :smile3:
Кароффка тоже сагласна, але тіке в качєствє сумачькі, ботфортів і гаманця імєть кракоділа.

То як? Саглашайся. Таксідерміст вже в путі. Завтра піся обіду приїде драть кракоділа вачько, шоб шкуру не попортить.
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

готуй діванчєк та побільш вазіліну :air_kiss:
крокодил пакуватиме валізку :umnik2:
пакуй і пошвидше - ти повинен встигнути добратися до кароффкі завтра до обіду, шоб таксідерміста не затримувать, бо він дуже дорого оцінює свої послуги.
   
Дик, сказали, шо птах сорока досягає в довжину 30 см, ну і + ще 7 см крокодилячих, ото і буде 37, а не 33 см. Якраз на один раз обкрутнуть навколо яєць і зав*язати бантиком то всьо дєло.

Это старая шутка, Сорока, конечно, к этому отношения не имеет. Крокодил написал +3, имея в виду изначальные 4. Это неважно, на самом деле. Хотя получается 33.  ;)
   
Розлучені жіночки з "причепом", віком 30+, бо їх дофуя, а лошар-чоловіків, які погоджуються утримувати їхній "причеп", на усіх не вистачає. Тому вчаться бути конкурентноздатними .

яке воно закомплексоване. :)
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Это старая шутка, Сорока, конечно, к этому отношения не имеет. Крокодил написал +3, имея в виду изначальные 4. Это неважно, на самом деле. Хотя получается 33.  ;)
:gigi: Ти думаєш, шо від того бантьтік на яйках буде виглядіть аляповато?
   
Кароффка тоже сагласна

все, больше нє надо слов :scenic:

готуй ката спочятку
Розкажи йому якось ненароком
підготуй
шотепер вцій хаті нас буде БІЛЬШЕ.
Шобце нестало для нього шоком 8-)
   
недотрах на фупі ?
результати на ліцо :)
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

недотрах на фупі ?
результати на ліцо :)
Та дурний ти як сало без хліба. Ми відпочиваємо від політики. Не все ж дивитися на твоє сало, під яким ти ховаєш свою дівчачу натуру і завелику сраку як для мужика, того і качаєш раму, на фоні якої вона буде здаватися меншою.
   
:gigi: Ти думаєш, шо від того бантьтік на яйках буде виглядіть аляповато?

Я думаю, что в такие дискуссии вообще вступать не нужно, а нужно их сразу пресекать.
   
пакуй і пошвидше - ти повинен встигнути добратися до кароффкі завтра до обіду, шоб таксідерміста не затримувать, бо він дуже дорого оцінює свої послуги.

Таксідерміст робить опудала. Для сумачькі, ботфортів і гаманця - потрібні інші фахівці. :)
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Я думаю, что в такие дискуссии вообще вступать не нужно, а нужно их сразу пресекать.
Дик, а як вже так получилося - не посилать же ж нах.... отак і викручуємося. І да. Навіщо це все сприймати всерйоз?
   
Всім уже дісталось від Короффки по вухах? :king2:

Доречі, цікаво для кота, можна щось із шкіри робити, щоб він чистив нігтики?  ;)

   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Таксідерміст робить опудала. Для сумачькі, ботфортів і гаманця - потрібні інші фахівці. :)
Таксідерміст нехай гарненько здере з нього шкуру, а вже все інше я і сама зроблю - я шить умію.
   
Дають або за стразіки, або за ілюзію шо ці стразіки ось-ось з'являться. B-)
А в "ачько", я в принципі не по цих приколах.
"Ачько" це фу, й ніякого кайфу. :bueee:


Спробуй хоч раз. :)
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Спробуй хоч раз. :)
;o єббать.... ще один вачькотик... ну вас нахер. пішла спать... :crazy_pil:
   
Чоловіки такіж жертви фройда як і жінки, він розділив що кліторний оргазм це для неповноціних жінок, а повноцінні тільки в ... отримують оргазм. І всі є жертвою цього міфу. Як жінки вірять що раз чоловік мав виверження, то в нього був оргазм, а це делеко не так...

Всі є жертвами міфів. :lol:

Не всі. :)
   
;o єббать.... ще один вачькотик... ну вас нахер. пішла спать... :crazy_pil:

Ні. У моїй родині задіяні усіляки варіанти. :)
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Ні. У моїй родині задіяні усіляки варіанти. :)
;o ну, хоть піарасів немає? і то вже харашо.
   
Та дурний ти як сало без хліба. Ми відпочиваємо від політики. Не все ж дивитися на твоє сало, під яким ти ховаєш свою дівчачу натуру і завелику сраку як для мужика, того і качаєш раму, на фоні якої вона буде здаватися меншою.



всеодно шо ти  Карова шо ти пишеш :)
   
Дик, а як вже так получилося - не посилать же ж нах.... отак і викручуємося. І да. Навіщо це все сприймати всерйоз?
Да, может, и посылать. Поддерживаю, смайлика не нашел подходящего.
   
так шо тут? буде побачення каровкі і кракоділа?  ;) давайте, тільки не балуйтеся сильно.
   
Крокоділ він же кароффа сам собі відсмокче і гілка ваша зійде на ноль
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Крокоділ він же кароффа сам собі відсмокче і гілка ваша зійде на ноль
О, ще одне дурне сало без хліба обізвалося. Ти б хоча б перш ніж описувати тут свої солодкі мрії, спочатку подивився по геолокації, звідки я пишу, а звідки кракоділ?


Ну, не подобається вам ця гілочька, дик і не заходьте в неї.

Я ж не скакаю за вами по всіх ваших гілочьках і не блюю усілякими скабрезностями. Принаймні, першою вас не зачіпаю, а зазвичай тільки відбиваюся від вас.

Щоб двічі не вставати: Біндєравєц, зміни нік - ти його позориш не тільки своєю дівчачою натурою, яку намагаєшся сховати під купою м*язів, а ще й своєю ідіотською політичною позицією, яка наразі іде врозріз із зовнішньою політикою України. Тому пшов нах, дєвачька.
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

Да, может, и посылать. Поддерживаю, смайлика не нашел подходящего.
Ладно, учьту. І в подальшому при посиланні буду закидати ссилку на цей твій пост.
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

всеодно шо ти  Карова шо ти пишеш :)
:gigi: шо, дєвачька, тобі муляє кароффка? Ти в ній бачиш собі конкурентку? Не заморачуйся. У тебе свій жирок, а у мене свій.
   
Та дурний ти як сало без хліба. Ми відпочиваємо від політики. Не все ж дивитися на твоє сало, під яким ти ховаєш свою дівчачу натуру і завелику сраку як для мужика, того і качаєш раму, на фоні якої вона буде здаватися меншою.
сорри я немного запуталась в фотках. Разве бандеровец не мужик с бородой? Нормально он выглядит зачем обижаешь
   
Такі речі жінки жінкам рідко розповідають.
Тут головне, щоб жінка тобі довіряла, що ти не козел, який роззвиздиш на вітер усе і з порозумінням поставишся, а потім з неї аж пруть усілякі фантазії, які вона хотіла спробувати, але не наважувалася. Як дитина у іграшковій крамниці.
не вижу разницы между мужчинами и женщинами в количестве прущих из них фантазий. Все что здесь обсуждали . Это нормально кроме пусть ребенок посмотрит... это конечно  пизтець
   
Re: Нормальний жіночий тренінг, а не вот ето вот всьо © :-T

сорри я немного запуталась в фотках. Разве бандеровец не мужик с бородой? Нормально он выглядит зачем обижаешь
Я тіке огризаюся. Це не моя війна - він її почав і не мені її закінчувати. Це вже давно у нього. У сусідній гілці він перший почав. Ще раніше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія