Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що з олією? ;o

Re: А що з олією?  ;o

жери кукурудзяну олію
Кукурудзяна теж подорожчала.
   
Re: А що з олією?  ;o

У нас в Kaufland-і  (румунський підрозділв Кішіневі) добродіі румуни того тиждня на акціі по 0.95 евро  за літрову пляшку оліі  продавали на акціі ,но по 2 упаковці в одні руки
я там їх стоянкою користуюсь і тому заходжу,(там пісок для котів румуньский класний (круче українських васяток.барсиків та чістюль) та пиво румунське та німецьке дешеве та ще й на знижках бувае)
так ось взяв упаковку 12 пляшок по  літру ,вважаю до нового врожаю вистачить! А так у нас літр 1.5-2 евро :(  і то 1.5 евро там пляшкка по 0.9 л --у українців навчились наші також мухлювати раніш таке лише в Україні зустрічав)

Останнє редагування: 17 квітня 2021 10:17:29 від bassarabia
   
Re: А що з олією?  ;o

ахахахаха

заработают не селяне  :punish:
Инопланетяне?
   
Re: А що з олією?  ;o

 "Чумак" продається по 40 грн. - це не дорого. Можна купувати у невеличких фірмах де фермери самі виробляють олію, там - дешевше. Ну а кого не влаштовують ціни - можуть самі вирощувати соняшник і його виробляти. Чи купувати насіння соняшника і давити олію.
https://novus.zakaz.ua/uk/categories/sunflower-oil/
   
Re: А що з олією?  ;o

Там стільки хімії ллють на той соняшник, що страшно олію купувати
   
Re: А що з олією?  ;o

Цитувати
Ну а кого не влаштовують ціни - можуть самі вирощувати соняшник
Отакі справи з 21 травня 2019 року :lol:
   
Re: А що з олією?  ;o

проблема в температуре дымления
Это точка, когда сковородка начинает дымить, а в масле образовываться всякие нехорошие соединения
в рафинированом она выше
вот и все хитрости

Я наливаю на дно форми для запікання оливкову екстра вірджн холодного віджиму і виставляю в електродуховці 180 град в режимі гриль. Для філе червоної риби саме то. Нічого не підгорає.
   
Re: А що з олією?  ;o

 Оливковое масло первого отжима (extra virgin)
Вы можете смело готовить еду на оливковом масле первого отжима: его точка дымления достигает 190 градусов и в его составе всего 11% полиненасыщенных жиров. Это одно из лучших вариантов масла для жарки!

Возможно, вы слышали, что нельзя готовить на оливковом масле, но сегодня мы знаем, что это не так! Потому что исследования показывают, что оливковое масло (extra virgin) сохраняет свою стабильность и термоустойчивость при нагревании не только благодаря большому количеству мононенасыщенных жирных кислот, но главным образом благодаря содержанию полифенолов и токоферолов. Они защищают масло от окисления и помогают ему сохранять свою питательную ценность даже в процессе длительного нагревания. (11,12,13)

Содержащийся в оливковом масле антиоксидант витамин Е и уже знакомые нам полифенолы также обладают широким спектром антидиабетических и кардиозащитных свойств. (14)

Приготовление еды на оливковом масле может стать отличным решением, в том случае если вы очень чувствительны к воздействию насыщенных жиров на уровень холестерина. 

https://nliza.ru/maslo-dlya-zharki-luchshie-i-hudshie-varianty/
   
Re: А що з олією?  ;o

технічно, вони беруть в борг, а не друкують.інше питання, що віддати той борг неможливо і питання обезцінення баксу це питання часу. Це вже продовжується 50 років (після відв'язки від золота), але думаю на нашом віку він таки колись обвалиться.

А наш клоун саме друкує, бо в борг уже не дають. Незрівнянні ситуації.
да, торгівля непродовольчими товарами в провінції демонструє наскільки в людей дохуя надрукованої гривні.
   
Re: А що з олією?  ;o

Инопланетяне?
дяди при бизнесе)
   
Re: А що з олією?  ;o

Отакі справи з 21 травня 2019 року :lol:
че норм совет, а также сеять пшеницу, выращивать живность и так далее

как говорил азаров - Треба брати лопату і годувати свою сім'ю  :buba:
   
Re: А що з олією?  ;o

+++++++++++++++++++
   
Re: А що з олією?  ;o

че норм совет, а также сеять пшеницу, выращивать живность и так далее

как говорил азаров - Треба брати лопату і годувати свою сім'ю  :buba:
азіров поганому не навчить, Петро не дасть збрехати
   
Re: А що з олією?  ;o

 :laugh:

   
Re: А що з олією?  ;o

:laugh:

https://twitter.com/view/status/1384070158239428617
І у чому причина? У мене твіттери не відкриваються.
   
Re: А що з олією?  ;o

І у чому причина? У мене твіттери не відкриваються.
Петро усю скупив :)
   
Re: А що з олією?  ;o

Зате цибуля дешева!
Позаминулої весни, коли Петро поїв всю цибулю, і тому вона здорожчала, хтось з зєбілоїдок тут скакала, що цибуля -  основний харч їх родини і з'їдають вони її 100500 тон на місяць, тому із -за Петра в них настало цибуляне зубожіння.
Видно нажерлись нарешті цибулі вдосталь, бо щось мовчать за олію, м'ясо і все-все-все 
   
Re: А що з олією?  ;o

Боюсь, що тепер буде не олія, а якийсь шлак. Мусять здешевити за рахунок якості - нарід не рветься купувати по 60-70.
Отож буде погана олія за 50. 
   
Re: А що з олією?  ;o

Боюсь, що тепер буде не олія, а якийсь шлак. Мусять здешевити за рахунок якості - нарід не рветься купувати по 60-70.
Отож буде погана олія за 50.
-----
Фуйня!
Підготовка до стадії:"Ми велика аграрна держава!"(ц)йде повним ходом! :super:
ПиСи Навіть тут козаченьки примудрилися повністю проїпсти полімери! :D
Ніфуя не дивно!
   
Re: А що з олією?  ;o
PAL

Я наливаю на дно форми для запікання оливкову екстра вірджн холодного віджиму і виставляю в електродуховці 180 град в режимі гриль. Для філе червоної риби саме то. Нічого не підгорає.

это не "подгорание"
Это температура, когда активно идут химические реакции в масле с образованием разных нехороших продуктов этих реакций
   
Re: А що з олією?  ;o

это не "подгорание"
Это температура, когда активно идут химические реакции в масле с образованием разных нехороших продуктов этих реакций

Вище я навів витяг з публікації де стверджується що таке твердження оманливе. Олія першого вджиму чудовий варіант для смаження. В першу чергу тим хто побоюється за підвищення холестерину. Та й в статтях де рекомендують вживати для цього рафіновану головний аргумент не перевищувати температуру задимлення. Для цього рекомендують високоякісні екстра вірджн олії з низькою кислотністю. Ну і не готувати на сковорідці з прямим контактом з варочною поверхнею де температура може сягати 300 град.
Я взагалі не пам'ятаю коли купував рафіновану. НМД навряд чи вона корисніша за першого віджиму.
   
Re: А що з олією?  ;o

Как обещал...
Докладываю...
Фошистский бомж-магазин...
   
Re: А що з олією?  ;o

А у нас почали випускати олію 850 гр. Щоб дешевше виглядало.  :laugh:
   
Re: А що з олією?  ;o

Как обещал...
Докладываю...
Фошистский бомж-магазин...
Показати зображення...

48 грн. Пиндець.... :X
   
Re: А що з олією?  ;o

48 грн. Пиндець.... :X
Угу...
Сказал пацанам, два ящика, по 15 бутылок, привезли...
))) Уже раздал, по друзьям знакомым...
Драйверы, где то в Бельгии, вообще по 1,09 видели...
Может, с каких то старых завозов, хз...
В Польше, правда в пятилитровках, выходит, по 40 грн, литра...
   
Re: А що з олією?  ;o

До августа, когда новая начнет появляться, лучше не будет...
А учитывая, что в августе, всегда, самая высокая цена, то аж интересно, какой будет, по цене "потолок"...
Если в районе, под 3 еврея, то уже нарисовывается альтернатива, в виде оливковой...
Не в стекле конечно...
В жести...
Та же самая Carbonelli, сейчас, в Испании...
   
Re: А що з олією?  ;o

А у нас почали випускати олію 850 гр. Щоб дешевше виглядало.  :laugh:
----
І по 700 мл буде.
Виправдання буде десь таке: Олія,вона дорогий продукт,не кожному українцю по карману,тому МИ ВИРІШИЛИ робити її меншого об'єму,що б всі могли купити! :super:
А що,з шоколадом, гречкою по 800 грамів схавали???
Ну й з цим так буде! :-)o
   
Re: А що з олією?  ;o

Мое бабье вдома, моі жинкі, смальця істи не хочуть, дай ім олійкі, а до салату - олівкову. Багато не треба, півлітри на тиждень, якось переживемо.
   
Re: А що з олією?  ;o

Мое бабье вдома, моі жинкі, смальця істи не хочуть, дай ім олійкі, а до салату - олівкову. Багато не треба, півлітри на тиждень, якось переживемо.

Мені подарували пляшечку прямо з олійниці: запах - афуєть !!! Я навіть і не знала, що олія така пахуча :)) Ну то в салати...
Та я практично й не смажу: мульті + духовка. коли біля тієї пательні тупцювати...
   
Re: А що з олією?  ;o

наша олія (олейна) в чеських супермаркетах по 23 коруни, приблизно стільки ж в гривнях  :facepalm1:  епоха жадібності скінчилась бля
   
Re: А що з олією?  ;o

Мені подарували пляшечку прямо з олійниці: запах - афуєть !!! Я навіть і не знала, що олія така пахуча :)) Ну то в салати...
Та я практично й не смажу: мульті + духовка. коли біля тієї пательні тупцювати...
ніж далі, то від смаження моі жинкі відмовляються. На пару м'ясо, або тушене. Рокі здоровья не додають. А мені хочеться смаженого. Як ітог - смажу собі, а вони трі чверті зжерають, бо пахне, що встояти не можна. Маю дружину та тещу з зайвою вагою, а сам непотрібного граму не маю. Парадокс.
   
Re: А що з олією?  ;o


48 грн. Пиндець.... :X
Угу...
Сказал пацанам, два ящика, по 15 бутылок, привезли...
))) Уже раздал, по друзьям знакомым...
Драйверы, где то в Бельгии, вообще по 1,09 видели...
Может, с каких то старых завозов, хз...
В Польше, правда в пятилитровках, выходит, по 40 грн, литра...

наша олія (олейна) в чеських супермаркетах по 23 коруни, приблизно стільки ж в гривнях  :facepalm1:  епоха жадібності скінчилась бля

Хочеться почути адептів теорії "В Україні дорогі продукти харчування, бо вигідно вивозити на експорт - там вищі ціни".
Пояснюйте шось...
   
Re: А що з олією?  ;o

Драйверы, где то в Бельгии, вообще по 1,09 видели...
Может, с каких то старых завозов, хз...
В Польше, правда в пятилитровках, выходит, по 40 грн, литра.

https://shop.billa.at/produkte/clever-sonnenblumenoel/00-426014

Clever Sonnenblumenöl
von Clever
2 Liter Flasche
2,38€

1 l 1,19 €
...
Найдешевша соняшниколія
в  2л 2.19є
1.09є за літр

В 5л  4,79є
0.96є за літр тобто 32грн літр

Ціни з мереж не оптові.
Австрія
Відень
   
Re: А що з олією?  ;o


Хочеться почути адептів теорії "В Україні дорогі продукти харчування, бо вигідно вивозити на експорт - там вищі ціни".
Пояснюйте шось...
Ціни МетроКК на укролію з потужностей Кернел Холдінг що продає іі під тм Аро в АТ і ДЕ контрактуються на 2 роки.
Подорожчжає (якщо) в 22-23рр.
   
Re: А що з олією?  ;o

----
І по 700 мл буде.
Виправдання буде десь таке: Олія,вона дорогий продукт,не кожному українцю по карману,тому МИ ВИРІШИЛИ робити її меншого об'єму,що б всі могли купити! :super:
А що,з шоколадом, гречкою по 800 грамів схавали???
Ну й з цим так буде! :-)o
за союзу олія коштувала 1 крб за літр. При зарплатах 120 крб . А коли зарплати почали рости при стабільних цінах то союз наєбнувся
   
Re: А що з олією?  ;o

за союзу олія коштувала 1 крб за літр. При зарплатах 120 крб . А коли зарплати почали рости при стабільних цінах то союз наєбнувся
точно не згадаю, здаеться 1.10 рубля но не за літр, а за кіло. Банка на вагі, літр, то десь грамів під 920, а під верх, то майже рубль. Дві, або одна копійка, або три, то стакан газованоі води з сіропом, або без сіропу. Копійка, або три. А і квасна бочка стояла за 5 копійок.
   
Re: А що з олією?  ;o

за союзу олія коштувала 1 крб за літр. При зарплатах 120 крб . А коли зарплати почали рости при стабільних цінах то союз наєбнувся
но и кв. плата коммунальных услуг 3-х комнатной квартиры обходилась в районе 10 рублей  :laugh:
   
Re: А що з олією?  ;o

Фермеры говорят, что к концу лета 1 л. будет 100 грн

А 1 кг гречки 80 грн
   
Re: А що з олією?  ;o

Фермеры говорят, что к концу лета 1 л. будет 100 грн

А 1 кг гречки 80 грн

Кінець епохи бідності.
   
Re: А що з олією?  ;o

Може вони усе в Ізраїль відправляють?  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія