Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Їжа проти куріння

Їжа проти куріння

Намагався кинути палити, але виник збій програми.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857843.0

Потрібні дієві та доступні рецепти.
Поки що купую соняшникове насіння пачками по 230 грам.
Моївська (Сторчак) 230 грам.
Тут трохи про це
http://nekuri.masterlan.info/vse_sposoby/semechki-kak-sposob-brosit-kurit.html

Також підходить гарбузове.

Солодкі цукерки (льодяники) підходять мало, тому що руйнуються зуби.
   
Re: Їжа проти куріння
S

Важкувато було перші кілька місяців.. Я, наприклад, гумку жував.
   
Re: Їжа проти куріння

Яку саме? Гумку не люблю.
А от Обама теж жував. Не знаю - чи палить зараз, напевне палить.

Останнє редагування: 31 серпня 2015 02:16:56 від com1
   
Re: Їжа проти куріння
S

Яку саме? Гумку не люблю.
А от Обама теж жував. Не знаю - чи палить зараз, напевне палить.

Дак це ж було20+ років тому..не пам*ятаю навіть. якусь турецьку дешеву за 15 коп..:)  :-B
   
Re: Їжа проти куріння

Треба зловити "прикол", коли від нестачі нікотину трохи паморочиться.
Як трохи перетерпіти, то після можна зробити так.
Перші дві-три затяжки вже стають огидними, після четвертої-п`ятої "смак" повертається, і куриться на ура...
Фішка в тому, що як на грані не стриматися і знов запалити, зробити саме "несмачну" кількість затяжок,краще на одну менше  ;) (бажано недопалок  :( ).
Після нової "кризи" можна знову "стратити", головне не отримати задоволнння від паління .
Декілька циклів вже значно полегшать боротьбу.
Коли нестерпною стане перша затяжка - ви виграли у нікотинового змія.

Рецепт мій. На мені спрацював.

Останнє редагування: 31 серпня 2015 02:58:16 від Топа
   
Re: Їжа проти куріння

Намагався кинути палити, але виник збій програми.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857843.0

Потрібні дієві та доступні рецепти.
Поки що купую соняшникове насіння пачками по 230 грам.
Моївська (Сторчак) 230 грам.
Тут трохи про це
http://nekuri.masterlan.info/vse_sposoby/semechki-kak-sposob-brosit-kurit.html

Також підходить гарбузове.

Солодкі цукерки (льодяники) підходять мало, тому що руйнуються зуби.

1. Навіщо пачки?
На базарі продають кілограмами, в рази дешевше, тільки самому підсмажити.

2. В баклажанах є никотин, зараз їх багато, спробуй їх їсти..

Овощи – сигареты

Ученые и врачи университета штата Мичиган еще в 1993 году провели глобальное исследование на тему «Содержание никотина в овощах». Мне неизвестно, что послужило толчком к необычной работе, но факт – исследователи обнаружили, что никотин присутствует во многих растениях, употребляемых человеком в пищу.

Не стану скрывать, есть продукты, такие как зеленый перец, чай или вода из крана в Таганроге, в которых никотина найти не удалось. Зато в тривиальных картошке, помидорах и баклажанах (все растения семьи Solanaceaeuch) никотин содержался во вполне измеримых количествах. Итак:

Баклажан

Фото: globallookpress.com
По данным проведенного исследования, в 10 г баклажанов содержится 1 мкг (микрограммов) никотина - примерно тот же самый объем получает человек от трех часов пассивного курения. Сигареты обычно содержат 1 мг (миллиграмм), никотина, который означает, что человеку придется съесть 10 кг баклажанов, чтобы достичь этой цифры. Согласитесь, довольно много нужно съесть баклажан, чтобы добиться эффекта одной сигареты!

 
Цветная капуста

Фото: globallookpress.com
Цветная капуста (кто бы мог подумать), обладает 3,8 нг / г никотина в 263,4 гр продукта. Это эквивалентно пребыванию в помещении с курильщиком в течение трех часов. Более того, последующие научные изыскания даже увеличили количество никотина в цветной капусте – до 16,8 нг / г.

 
Картофель

Фото: globallookpress.com
В картофеле также содержится никотин, и более всего – в мякоти. Картофель почти чемпион: в 1 кг. находится 15,3 нг / г никотина, и человеку нужно съесть всего 65,4 грамма до достижения эффекта пассивного курения.

 
Картофельная кожура

Фото: globallookpress.com
В картофельной кожуре, меж тем, значительно меньше никотина, установили ученые: лишь 4,8 нг / г никотина, то есть человеку придется съесть 208 граммов картофельных очистков, чтобы получить эффект пассивного курения одной сигареты.

 
Зеленые томаты

Фото: globallookpress.com
А вот и подлинный победитель никотинового соревнования - зеленые помидоры. Этот овощ имеет самый высокий уровень никотина - 42,8 нг / г. Съедая всего-то 23,4 грамма томатов, вы уже ощущаете эффект пассивного курения.

 
Красные помидоры

Фото: globallookpress.com
В 1993 году исследование показало, что в спелых красных томатах никотина существенно меньше - 4,1 нг / г . на килограмм помидоров. Эффект пассивного курения появляется после съедания 244 грамма томатов.

 
Пюре томатное

Фото: globallookpress.com
И, наконец, пюре из свежих томатов показало рекордное количество наркотика - 52 нг / г никотина. Глоток пюре в 19,2 г равен пассивному выкуриванию одной сигареты.

По материалам huffingtonpost.com

 
   
Re: Їжа проти куріння

Яку саме? Гумку не люблю.
А от Обама теж жував. Не знаю - чи палить зараз, напевне палить.

Мова про спец гумку з никотином.

Або пластирі є з никотином.
   
Re: Їжа проти куріння

Як чоловік, який кидав палити разів 30-35, скажу: кинути палити без душевних мук - не получиться.

П.С. не палю вже 17 років. Ніякого припливу здоров'я не відчув, розтовстів тільки. :sad:
   
Re: Їжа проти куріння

Брат бросил курить, по показанию здоровья. Раньше много курил. Жевал жевачку с мятой
   
Re: Їжа проти куріння

розтовстів тільки.

не толстеют те кто бросил курить = это миф. Образ жизни у вас такой, вот и поправились
   
Re: Їжа проти куріння

Мова про спец гумку з никотином.

Або пластирі є з никотином.


И то, и другое плохо раскуривается
   
Re: Їжа проти куріння

скоро рік як не курю, до того курив 8 років. Скажу одне - не бачу взагалі ніякої проблеми і не розумію чому всі намагаються чимось замінити цигарку - я просто тупо в один день проснувшись вирішив, що курити не хочу, на другий день теж не захотів, через тиждень вирішив, що "ого вже тиждень не курю, а що з цьогоо вийде", а через півроку почав ганяти від себе свою подругу, що любить подиміти)) Коротше ніяких замінників в мене не було і нема - здоровя більше, енергії більше + зуби стали світліші і попільничкою вже не смердить з рота)
   
Re: Їжа проти куріння

Плохо мотивировал себя бросить курить.
Если хорошо себя мотивировать и резко бросить, то не должно даже тянуть закурить.
   
Re: Їжа проти куріння

В житті не курив,не кур"ю і не пробував вчитися.Виробив в собі алергію до сигаретного диму.Стояти поруч курця це як бути в совковому туалеті.Мало того я не маю навіть друзів курців.Знайомі є,але я їх стороною обходжу.
   
Re: Їжа проти куріння

А як кидати пити каву?
   
Re: Їжа проти куріння

   
Re: Їжа проти куріння

Купити пачку Табексу - в більшості випадків вирішення всіх проблем. Думка закурити просто не приходить в голову :)  Це аналог нікотину, рослинний, тривалої дії (6-8 год). Закурити під ним - противно (передозування).

В часи СРСР, коли кидав, просік фішку - курити хочеться всього 30-60 секунд, якщо перебороти - "нікотинове чудовисько" ображено валить куди подалі :) Допомагали йогівські дихальні вправи - ось ця найефективніша: http://www.yogatrain.ru/asan.php?asana_id=279

Зараз - юзаю електронку і не парюсь, ця "люлька" не "тягне" ні здоров'я, ні грошей  B-)
   
Re: Їжа проти куріння

Намагався кинути палити, але виник збій програми.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857843.0

Потрібні дієві та доступні рецепти.
Поки що купую соняшникове насіння пачками по 230 грам.
Моївська (Сторчак) 230 грам.
Тут трохи про це
http://nekuri.masterlan.info/vse_sposoby/semechki-kak-sposob-brosit-kurit.html

Також підходить гарбузове.

Солодкі цукерки (льодяники) підходять мало, тому що руйнуються зуби.

до того курив 15 років

кинув півтора роки тому, десь біля півроку заїдав семками - Хомка, 1 велика пачка в день... загалом поправився на 10 кілограм, тепер думаю як скинути, періодично купляю семкі, але менші пачки
вистарчає десь 1 маленької на тиждень
   
Re: Їжа проти куріння

Зелені томати/помідори (tu)
Я їх знайшов.

Ще купив кіло лущеного соняшникового насіння. Також непогано. Майже все з'їли.
   
Re: Їжа проти куріння

А я курил лет наверное 10, бросил из-за того что просто надоело и все тут, захотелось чего-то нового. Зож и все такое, потом подумал кого я обманываю)) лет на 5 меня хватило короче говоря, и счас снова смолю
   
Re: Їжа проти куріння

Кинув палити більше 1,5 роки назад.
Якусь кількість нікотинової кислоти містить молочна сироватка та вівсяний квас.
   
Re: Їжа проти куріння

Не хочеш-не пали,а я хочу й буду. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія