Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Они пробивались через мост до последнего или их захватили уже в нейтральных водах?

Дятел, не умничай - не твое это явно.  :weep:

Для тупоголовых повторю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Дятел, не умничай - не твое это явно.  :weep:

Для тупоголовых повторю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
Вот что за мода - оскорблять собеседника. Тебе что, от этого легче стало? Умничаю я или нет, а вопрос есть, ответь на него.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Вот что за мода - оскорблять собеседника. Тебе что, от этого легче стало? Умничаю я или нет, а вопрос есть, ответь на него.

Практическое применение теории относительности.

Посколько во Вселенной все относительно, то унижая Вас он уверен, что сам - относительно Вас - становится выше.

Выглядит по-детсадовски, но уровень и понимание жизни у таких субъектов ненамного выше.
   
А де в програмі мова про невиконання, та інше?
Навпаки - мова йде про визнання Масковією факту військового конфлікту і подальші дії...
Там зовсім про інше.
Хтось слухав?
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Вот что за мода - оскорблять собеседника. Тебе что, от этого легче стало? Умничаю я или нет, а вопрос есть, ответь на него.

Так на вопрос ты не можешь ответить.
Я терпеливый, могу повторить:  накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Так на вопрос ты не можешь ответить.
Я терпеливый, могу повторить:  накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
Хорошо, я скажу так. Он послал их в Мариуполь через Керченский пролив. Запрос на проход был. После возникшей возни украинские моряки были захвачены в нейтральных водах. Такой вариант ответа. Даже не спрашиваю, устроит ли он тебя. Просто такой вариант. Потому как, без копаний в версиях, он соответствует действительности. А скрытые мотивы в суде не предъявишь.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Хорошо, я скажу так. Он послал их в Мариуполь через Керченский пролив. Запрос на проход был. После возникшей возни украинские моряки были захвачены в нейтральных водах. Такой вариант ответа. Даже не спрашиваю, устроит ли он тебя. Просто такой вариант. Потому как, без копаний в версиях, он соответствует действительности. А скрытые мотивы в суде не предъявишь.

Мда... Ему о мягком, а он о мокром.

Еще раз на пальцах, следи за руками: меня не нужно уговаривать и доказывать тот факт, что наши моряки были захвачены.
Это просто медицинский факт. И сомнений он не вызывает.

В который раз повторяю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?

У Педры не просчитывали возможность такого исхода?
Значит - там, у Педры, сидели дебилы?
Или просчитали, но все равно людей послали в парашинскую тюрьму?
Значит - у Педры не дебилы, а просто подонки?
   
Мда... Ему о мягком, а он о мокром.

Еще раз на пальцах, следи за руками: меня не нужно уговаривать и доказывать тот факт, что наши моряки были захвачены.
Это просто медицинский факт. И сомнений он не вызывает.

В который раз повторяю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?

У Педры не просчитывали возможность такого исхода?
Значит - там, у Педры, сидели дебилы?
Или просчитали, но все равно людей послали в парашинскую тюрьму?
Значит - у Педры не дебилы, а просто подонки?

Слухай, ублюдочне...Значить, по твоєй логікє, коли будь-який головнокомандувач, підписуючи призив і посилая солдат на передок - робить прєступлєніє, це "все одно шо посилати людей на смерть, бо на війні можуть убити???".

Здохни від раку, уйобіщє (td)   Таких як ти тре вбивати, бо ти не людина - ти безмозка ХУДОБА, дегенерат.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Слухай, ублюдочне...Значить, по твоєй логікє, коли будь-який головнокомандувач, підписуючи призив і посилая солдат на передок - робить прєступлєніє, це "все одно шо посилати людей на смерть, бо на війні можуть убити???".

Здохни від раку, уйобіщє (td)   Таких як ти тре вбивати, бо ти не людина - ти безмозка ХУДОБА, дегенерат.

 :lol:

Слышь, педрило пассивное, вынь для начала хер изо рта.
И не подписывайся под своим сообщениями - тебя, пидараса, уже здесь знают.

А теперь, отсос ущербный, забейся куда-нибудь нах, пока тебе увачько чего-нибудь не затолкали.  :D

   
:lol:

Слышь, педрило пассивное, вынь для начала хер изо рта.
И не подписывайся под своим сообщениями - тебя, пидараса, уже здесь знают.

А теперь, отсос ущербный, забейся куда-нибудь нах, пока тебе увачько чего-нибудь не затолкали.  :D

тебе тут вже називали "шісткой Спортсмена" (шо дуже гарно тебе характерізує) але ти скоріш завсе звичайна ольгінська наволоч. Кондовий кацап із под проксі.
Тож пєстуй в Чечню, нехай тебе, покидька, любімий Рамзан виїбе (td)
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Мда... Ему о мягком, а он о мокром.

Еще раз на пальцах, следи за руками: меня не нужно уговаривать и доказывать тот факт, что наши моряки были захвачены.
Это просто медицинский факт. И сомнений он не вызывает.

В который раз повторяю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
:)
А накуа Ви ВААБЩЄ брешете? Яка у Вас у цьому необхідність?
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту
PAL

:facepalm:
Хоть копейку уже заплатили за три гола?

цуко, ну шо ж кацапью такое дурное?
гугль уже залочили у вас там?
ну на в лоб, две минуты поиска в гугле
https://pravo.ru/news/202519/
заметка 15 мая 2018 года
Уполномоченный по правам человека Татьяна Москалькова на встрече с депутатами раскрыла сумму выплат России по жалобам в Европейский суд по правам человека (ЕСПЧ) в 2017 году – она составила 900 млн руб.

на под дых:
https://www.vedomosti.ru/politics/news/2018/08/02/777246-rossiya-viplatila-navalnomu-4-mln-rublei
2 августа 2018
Российские власти выплатили Алексею Навальному более 4 млн руб. компенсации по делу «Ив Роше», которые политику присудил Европейский суд по правам человека (ЕСПЧ).


   
Хорошо, я скажу так. Он послал их в Мариуполь через Керченский пролив. Запрос на проход был. После возникшей возни украинские моряки были захвачены в нейтральных водах. Такой вариант ответа

Варіант відповіді неправильний.

Тому що по перше, Керченська протока за нашим Законом є окупованою територією.
Відповідно  направлення туди  беззбройних військових, юридично як не крути є або злочинна недбалість або державна зрада.

По друге, до того вже був інцидент, коли кацапи таранили наш корабель, після чого катери почали доправляти до Маріуполя залізницею.
Але якогось фуя, незважаючи на те що вже був характерний випадок, наші знову туди направили беззбройні катери.

І по третє, якось забулося, як тут наші порохоботи, в першу чергу Шарик, спочатку раділи, мовляв яку наші замутили файну провокацію, щоб підловити Хуйла,  а того вже виїпуть наші партнери. Мовляв, моряків повернуть ще до різдва, тому нічого страшного у цьому нема. Ну то шо, підловили Хуйла?

Здохни від раку, уйобіщє    Таких як ти тре вбивати, бо ти не людина - ти безмозка ХУДОБА, дегенерат.
Бляць, Крокодайл, це реально перебір. :facepalm1:  :dopovid:
Припиняй бухати. :-G


Останнє редагування: 19 травня 2019 01:17:12 від птах Сорока
   
птах Сорока - блть, ти теж тупе уйобіщє, як і кацапня?.. :facepalm:  От шо ненависть до Петра робить - це те ж саме, шо і у Ющенка: щирий патріот України, а з величезной ненависті до Юльки Україну підставляв як міг (тікиб Ю нашкодити), а потім відкрито здав кацаподонбасюрні.

Пріводіть якісь аргументи людям, шо заражени отакой ненавистю - бєсполєзно, нажаль... :(


Припиняй бухати.

крокодил тверезий.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

тебе тут вже називали "шісткой Спортсмена" (шо дуже гарно тебе характерізує) але ти скоріш завсе звичайна ольгінська наволоч. Кондовий кацап із под проксі.
Тож пєстуй в Чечню, нехай тебе, покидька, любімий Рамзан виїбе (td)

 :lol:

Снова, пидарас зеленый, вылез?
Хер изо рта вынул? Вынь теперь бутылку из очка, оближи горлышко и вставь назад,
Или тебе, отсосу, ее тупым концом забили?  :D
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

птах Сорока - блть, ти теж тупе уйобіщє, як і кацапня?.. :facepalm:  От шо ненависть до Петра робить - це те ж саме, шо і у Ющенка: щирий патріот України, а з величезной ненависті до Юльки Україну підставляв як міг (тікиб Ю нашкодити), а потім відкрито здав кацаподонбасюрні.

Пріводіть якісь аргументи людям, шо заражени отакой ненавистю - бєсполєзно, нажаль... :(


крокодил тверезий.

Да, просто пидар.  :facepalm1:
А бухать... у этого пидара на бухло денег нет  :weep:
   
птах Сорока - блть, ти теж тупе уйобіщє, як і кацапня?..   От шо ненависть до Петра робить - це те ж саме, шо і у Ющенка: щирий патріот України, а з величезной ненависті до Юльки Україну підставляв як міг (тікиб Ю нашкодити), а потім відкрито здав кацаподонбасюрні.
Пріводіть якісь аргументи людям, шо заражени отакой ненавистю - бєсполєзно, нажаль...

В мене нема ненависті до Петра, тим паче шо я за нього голосував цього разу.
Але ти реально в своїх дописах скочуєшся в якийсь агресивний неадекват, чого раніше за тобою не спостерігалося.   :(

крокодил тверезий.
Тоді ти геть їпанувся від недойопу (((
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

В мене нема ненависті до Петра, тим паче шо я за нього голосував цього разу.
Але ти реально в своїх дописах скочуєшся в якийсь агресивний неадекват, чого раніше за тобою не спостерігалося.   :(

Тоді ти геть їпанувся від недойопу (((

Какого недойопу? Оно же, ущербное, всю жизнь дрочит.  :lol:
ДеФФки таким долбоебам-пидарасам не дают  :weep:
   
В мене нема ненависті до Петра, тим паче шо я за нього голосував цього разу.

Невже? Тоді я просто небачу адеквату в твоїй НМД. От ти сам розумієш, шо ти відстоюєш? «Життя кожного солдата – безцінне. Якшо солдат може бути поранений, полонений або загинути, то посилать його на пєрєдовую – прєступлєніє. Солдати потрібні лише для парадів!!!».

Ти отріцаєш, шо йшла блокада керченського проліва і світу було на те насрать? Так, Петро послав кораблі скоріш саме задля якойсь неадекватной реакціі москальні, шоб качнуть Захід на реакцію. Москальня зреагувала, світ хоч і слабенько відреагував – і от створений морський трибунал, дєло сдвінулось з мертвой точкі. Моряки (солдати) ріскували своїм здоровлям та життям і, попавши в полон, принесли для майбутньої перемоги Україні більше, ніж багато загиблих на передку. А вєдь на передок постійно посилають солдатів, і ніхто не волає, нє?..

Це – війна. Це – солдати. Якшо головнокомандувач почне жувати соплі і волать про: «нє, я не пошлю солдат туди, де вони можуть бути ранені, полонені, загинути, це буде прєступлєніє!» - такій країні капець.


Хочя зря я все це написав – людей останнім часом НАСТІКИ вкинуло в тупий неадекват (75% - доказ), шо кращч умити лапкі. Світ їбанувся, українці – удвічі (td)
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Невже? Тоді я просто небачу адеквату в твоїй НМД. От ти сам розумієш, шо ти відстоюєш? «Життя кожного солдата – безцінне. Якшо солдат може бути поранений, полонений або загинути, то посилать його на пєрєдовую – прєступлєніє. Солдати потрібні лише для парадів!!!».

Ти отріцаєш, шо йшла блокада керченського проліва і світу було на те насрать? Так, Петро послав кораблі скоріш саме задля якойсь неадекватной реакціі москальні, шоб качнуть Захід на реакцію. Москальня зреагувала, світ хоч і слабенько відреагував – і от створений морський трибунал, дєло сдвінулось з мертвой точкі. Моряки (солдати) ріскували своїм здоровлям та життям і, попавши в полон, принесли для майбутньої перемоги Україні більше, ніж багато загиблих на передку. А вєдь на передок постійно посилають солдатів, і ніхто не волає, нє?..

Це – війна. Це – солдати. Якшо головнокомандувач почне жувати соплі і волать про: «нє, я не пошлю солдат туди, де вони можуть бути ранені, полонені, загинути, це буде прєступлєніє!» - такій країні капець.


Хочя зря я все це написав – людей останнім часом НАСТІКИ вкинуло в тупий неадекват (75% - доказ), шо кращч умити лапкі. Світ їбанувся, українці – удвічі (td)

Лучше бы он тебя, пидараса, на опыты послал. Все больше пользы было.  :D
   
Так, Петро послав кораблі скоріш саме задля якойсь неадекватной реакціі москальні, шоб качнуть Захід на реакцію. Москальня зреагувала, світ хоч і слабенько відреагував – і от створений морський трибунал, дєло сдвінулось з мертвой точкі. Моряки (солдати) ріскували своїм здоровлям та життям і, попавши в полон, принесли для майбутньої перемоги Україні більше, ніж багато загиблих на передку.

Тобто ти зараз прямим текстом кажеш, шо Пеця свідомо направив беззбройних  моряків в якості "наживки", задля того шоб був хоча б трибунал. Заїпісь! :facepalm1:

Ну, по перше, в такому випадку моряки могли б й трохи постріляти у відповідь, коли їх захоплювали, щоб вже якось більш переконливо та героїчно виглядало.  Ну,  може загинуло б пару морячків, за твоєю схибленою логікою, заплямували б кацапів кров'ю. Ну а фулі?  -  "А вєдь на передок постійно посилають солдатів, і ніхто не волає, нє?.. " (с)  А, по друге, якщо воно дійсно так було, то нехай який би то хитромудрий план не був, але юридично це зрада. Й якщо доведуть наявність такого задуму, про який ти пишеш, то  вже Пеці світить трибунал, без варіантів.

Тому якщо й воно таке було, то про це до перемоги потрібно мовчати навіть під тортурами, а не з понтом ляпати, як це ляпали наші пороходроти та  й ти разом з ними, їпанько ))

Все больше пользы было.
До речі, а Крокодайл, який тут пафосно розповідає про жертовність моряків  та геніальний Петрів задум, сам би зголосився скласти їм кумпанію, та поплисти Керченською протокою заради гіпотетично-майбутньої перемоги? Тим паче, що у кацапській в'язниці збулася б його мрія про "ачько" ))) :K

Останнє редагування: 19 травня 2019 02:29:49 від птах Сорока
   
А ти, пташе, таки дибільне, простігосподі :facepalm:  Повністю підтвердив тезу, шо відстоюеш: "життя солдата безцінне, він ніколи не повинен сражацця і рісковать, кращ одразу капітулювати". По твоєй дєбільной логікє, всі операціі, де якась група висилається на развєдку боєм чи шоб прийнять відволікаючий удар на себе, шоб інші обійшли з флангів - ЗРАДА.

Ніяких питань більше немаю. Ходи вцеркву. Або сходи до кацапів, візьми пиріжок - заслужив.
Скікиж в країні тупой хахлятіни, блть (td)
   
Они пробивались через мост до последнего или их захватили уже в нейтральных водах?
Какая разница?
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Мда... Ему о мягком, а он о мокром.

Еще раз на пальцах, следи за руками: меня не нужно уговаривать и доказывать тот факт, что наши моряки были захвачены.
Это просто медицинский факт. И сомнений он не вызывает.

В который раз повторяю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?

У Педры не просчитывали возможность такого исхода?
Значит - там, у Педры, сидели дебилы?
Или просчитали, но все равно людей послали в парашинскую тюрьму?
Значит - у Педры не дебилы, а просто подонки?
Конечно такие варианты просчитывали. Но вариантов много, и ни один из них аксиомой не является. И каждый видит то, что хочет. Например, вариант что наши хотели выставить Россиию в крайне неприглядно свете в связи с непропуском наших катеров через пролив ты не рассмативаешь, тебе ближе версия с прямой сдачей наших моряков, и ты на неё давишь. По факту, ты продавливаешь официальную точку зрения РФ. Почему? Это вопрос. Хотя, если посмотреть под определённый углом, то и не вопрос совсем). А то, что наших взяли на обратном пути в нейтральных водах играет как раз таки против России.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Какая разница?
Захват в нейтральных водах это "какая разница"?
   
Операція проходу українських катерів через окуповану територію під час україно-російської війни
навіть у назві теми називається "інцидєнтом".

Нічого дивного, що хлопців послали в полон, адже ті хто операцію планував насправді не воюють, і операції планують відповідно. 
   
життя солдата безцінне, він ніколи не повинен сражацця і рісковать, кращ одразу капітулювати
Так по факту це і відбулося в Керченській протоці. Беззбройні моряки  не сражалісь і рісковалі, а одразу капітулювали і здалися у плєн
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Конечно такие варианты просчитывали. Но вариантов много, и ни один из них аксиомой не является. И каждый видит то, что хочет. Например, вариант что наши хотели выставить Россиию в крайне неприглядно свете в связи с непропуском наших катеров через пролив ты не рассмативаешь, тебе ближе версия с прямой сдачей наших моряков, и ты на неё давишь. По факту, ты продавливаешь официальную точку зрения РФ. Почему? Это вопрос. Хотя, если посмотреть под определённый углом, то и не вопрос совсем). А то, что наших взяли на обратном пути в нейтральных водах играет как раз таки против России.

Не пиши больше. Ты такой же долбоеб, как и этот пассивный педераст крокодил.  :facepalm1:
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Не пиши больше. Ты такой же долбоеб, как и этот пассивный педераст крокодил.  :facepalm1:
Я не люблю ругаться, но иди в хер, дятел. И писать или не писать я буду решать сам.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Я не люблю ругаться, но иди в хер, дятел. И писать или не писать я дубу решать сам.

Как же туда можно пойти, если он все время у тебя, долбоеба, во рту?  :weep:
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Це – війна. Це – солдати. Якшо головнокомандувач почне жувати соплі і волать про: «нє, я не пошлю солдат туди, де вони можуть бути ранені, полонені, загинути, це буде прєступлєніє!» - такій країні капець.

Є країна Ізраїль - почитай про її ставлення до своїх Солдатів.

І да, всю оту свою срань повтори матерям загиблих, або тим хлопцям, що прийшли з війни з покаліченими душами, що дивишся на нього і живий жаль бере.

Але тебе ж ніхто на війну не візьме. Ти списаний матеріал. Але срати прокольонами ти не забуваєш. Із твого рота та у твої ворота.

Останнє редагування: 19 травня 2019 20:41:44 від Karoffka
   

      А мені ось цікаво - що би було , якби під час проходу Боспору кацапів таранили турки.... ?  Хоча тут ситуація
на мою думку трошки інша - Керченський пролив де-юре належить Україні...
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Как же туда можно пойти, если он все время у тебя, долбоеба, во рту?  :weep:
А ты иди, не отвлекайся. Кстати, долбоёба в своём зеркале увидишь.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

А ты иди, не отвлекайся. Кстати, долбоёба в своём зеркале увидишь.

 :lol:

Обтекай, долбоебушко, обтекай.
Обсохнешь - приходи еще.

Кстати, а как же я тебя, долбоеба, смогу увидеть в своем зеркале?
Не умничай, педрилко тупое, не твое это  :weep:
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

:lol:

Обтекай, долбоебушко, обтекай.
Обсохнешь - приходи еще.

Кстати, а как же я тебя, долбоеба, смогу увидеть в своем зеркале?
Не умничай, педрилко тупое, не твое это  :weep:
А ты сидишь, у компа, ждёшь, что я напишу? :D В своём зеркале ты своё тупое рыло увидишь. Ну давай, напиши ещё, останься последним, покажи свою крутость и остроумие).

Останнє редагування: 19 травня 2019 20:54:32 від Sotnyk
   
Срач в любой теме это конечно потребность у некоторых...
 А остальным может стоит немного потерпеть до вердикта Трибунала 25 мая?
   
Так, Петро послав кораблі скоріш саме задля якойсь неадекватной реакціі москальні, шоб качнуть Захід на реакцію. Москальня зреагувала, світ хоч і слабенько відреагував
чужих дітей послав на можливу смерть, або у кращому випадкові у рашенполон
"пастку" москалям влаштував ціною чужих дітей
тільки кінчена аморальна потвора може спробувати виправдати таке

Є країна Ізраїль - почитай про її ставлення до своїх Солдатів.

І да, всю оту свою срань повтори матерям загиблих, або тим хлопцям, що прийшли з війни з покаліченими душами, що дивишся на нього і живий жаль бере.
(tu)
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

чужих дітей послав на можливу смерть, або у кращому випадкові у рашенполон
"пастку" москалям влаштував ціною чужих дітей
тільки кінчена аморальна потвора може спробувати виправдати таке

(tu)

Вы не поверите, ЛЮБОЙ украинский воин - это чей-то ребенок.

У них работа такая - быть готовыми победить врага и, если надо, то умереть за Родину.
   
Вы не поверите, ЛЮБОЙ украинский воин - это чей-то ребенок.
У них работа такая - быть готовыми победить врага и, если надо, то умереть за Родину.

Так щодо цього нема питань.
Питання у тому, нафуя відправили беззбройних військових через окуповану ворогом територію тупо у полон?
Тим паче, шо до того випадку вже спостерігалася небезпечна тенденція "взаємодії" з кацапськими кораблями.
   
Re: Про Морской трибунал по Керченскому инциденту

Так щодо цього нема питань.
Питання у тому, нафуя відправили беззбройних військових через окуповану ворогом територію тупо у полон?
Тим паче, шо до того випадку вже спостерігалася небезпечна тенденція "взаємодії" з кацапськими кораблями.

ОБычная человеческая и армейская тупость.

В воскресенье проводить такие мероприятия - идиотизм в квадрате. Никого не найти, кто решения принимает. Бардак.

Вот и начудили, пока Шойгу тапком не хлопнул.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія