Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

Показати зображення...
А ви , лошари, стійте...
  :pooh_lol:

Старичок, шо ж тебе Зежабба не взяв до своєї держдачі пожрать нашару за держкошт??
   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.

А язнаю , чого Свин туди пішов...

Та йому його пальтрет приготували ...



 :pooh_lol:
   
Я так розумію: виход 1 кг - 530 грн. Шара  вапщета....

Для кабака в центре Киева. то да шара.
   
Старичок, шо ж тебе Зежабба не взяв до своєї держдачі пожрать нашару за держкошт??

Діду, як там Юля?  :-)o
   
А тут усі зелені на дієті?
   
треба приклад з Зелюка брати який день народження Ермака з Ленкіними бутерами зустрічав
правда на гвинтокрилах до хатинки добирався

   
Нормальний ресторан і не найдорожчий у Києві. В чому питання?
   
Український ресторан, з українською кухнею, що зегенератам не так? Алів'єшки не буде?

Чёй-та в "українському ресторанi, з українською кухнею" и не будет "аливьешки"? Та щаз...  :acute:

   
І, загалом, сходить до пана Ахметова в ресторан на верьхному поверху ЦУМ :)   Там, здається, цінники починаються з 1300 грн :) 
   
І, загалом, сходить до пана Ахметова в ресторан на верьхному поверху ЦУМ :)   Там, здається, цінники починаються з 1300 грн :) 

Ничёсе... Учителя в Украйне начали получать обещанные четыре тысячи? Знают где ахмет-ресторан, в курсе прайса.  :suicide2:
   
Ничёсе... Учителя в Украйне начали получать обещанные четыре тысячи? Знают где ахмет-ресторан, в курсе прайса.  :suicide2:

Пійти спитати прайс - нуль гривень нуль копійок. Я ж не ідіот щоб там щось жерти. :) Середній стейк 2340 :) У САШ коштує 15 доларів :)
   
Ну, може, зараз вже 25.... Але ж :) Не 80+
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.
nik

когось з фупу петро покликав? тут достойних багато
   
когось з фупу петро покликав? тут достойних багато
Порохоботы на зарплатні, от юлькі, ці були ідейні, списки в депутати складали, бо серце боліло за батьківщину, а наймити що, аби гроші.
   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.
все гораздо проще - это самый ближний ресторан к офису Европейской Солидарности, который находится напротив Лавры
   
местныеибубенчики помнят еще советские столовки
а ресторации это для номенклатуры :facepalm:

свынюши долбоёбчиками прикидываются?

не видят кацапский нарратив?
   
Встречаются два приятеля.
- Как дела?
- Ты знаешь, все так плохо, жена ушла, с работы выгнали, дача сгорела.
Приятель утешает:
- Не переживай. Жизнь, она как зебра полосатая, полоса белая, полоса черная.
Проходит время. Встречаются снова.
- Как дела?
- Помнишь, ты мне рассказывал про полосы?
- Да, конечно.
- Так то была белая полоса.

Так вот зебуинчики. Что представляет собой ПОП это как бы понятно. Пять лет было чтоб понять. Но тут вот какое дело - приходит клоун и становится очевидно, что "то была светлая полоса". Это во-первых. Во вторых когда кодло рыгов под прикрытием бубочки хочет подмять под себя все, нужны противовесы. А Порошенко и есть противовес.
   
свынюши долбоёбчиками прикидываются?

не видят кацапский нарратив?
А что же проницательные бубенчики не видят "кацапских наративов", к примеру, в "Сватах"? Ах, да, это же другое...  :laugh:
   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.

 :zrada:  негайно імпічмент!
   
все гораздо проще - это самый ближний ресторан к офису Европейской Солидарности, который находится напротив Лавры
Точно, там метрів 100
   
Чёй-та в "українському ресторанi, з українською кухнею" и не будет "аливьешки"? Та щаз...  :acute:

Показати зображення...

И шо вы хотите этим сказать, что оливье это посконно свино кацапское блюдо, посконные свинокацапские блюда это щи брюква и ягель с берестой.
   
ТС если ты эту тему для порохоботов создал , так бесполезно. Это , как  правило , средний класс и для них перекусить в ресторане не является преступлением .
Если для  zeblov , для которых покушать в ресторане  равносильно  что на мальдивы слетать . Так они и так Порошенко ненавидять.
Или свою дурость захотел просто показать ?
Звісно, на фупі полярні погляди. Але є невеликий прошарок більш врівноважених користувачів, які не належать до якогось табору.
Що вам той Зеленський? З ним все зрозуміло було і є.
Давайте у майбутнє дивитися.
   
Звісно, на фупі полярні погляди. Але є невеликий прошарок більш врівноважених користувачів, які не належать до якогось табору.
Що вам той Зеленський? З ним все зрозуміло було і є.
Давайте у майбутнє дивитися.
А там жопа.
   
Але є невеликий прошарок більш врівноважених користувачів, які не належать до якогось табору.

То ви себе до них відносите?

У мене для вас неприємна новина  :(
   
Шо я не понимаю, zebily чего выбьетесь в истерике ? И как переживают за порохоботов . Ну просто извелись все.
Это как антимайдановцы потом вещали , не за это стоял майдан.
Ну и то что для них посещение ресторана , это похоже что то заоблачное.
Узбогойтесь , я уже объяснил, что на порохоботов это не действует , это средний класс, который  по ресторанам регулярно ходит.
А люмпены и так ненавидят Порошенко , это зря потраченная энергия. Они и так видят , что умный и порядочный , успешный  , поэтому  ненавидят.
Ну а москали и вата будет его ненавидеть до конца своих дней также , независимо , ходит он в ресторан или нет.
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

 :pooh_door:
   
свынюши долбоёбчиками прикидываются?

не видят кацапский нарратив?

Відім, конєчно: ви, свині зелені від нього з 2019 і не відходите.
   
Звісно, на фупі полярні погляди. Але є невеликий прошарок більш врівноважених користувачів, які не належать до якогось табору.
Що вам той Зеленський? З ним все зрозуміло було і є.
Давайте у майбутнє дивитися.

А шо вам той Порошенко ? А онде що з зелупами вже тиждень робиться...В соплях, конвульсіях: "Порах прієхал, щас будєм сажать!"....  :D
Лайножерку випускають з ціпка - вона як навіжена вривається на ФУП і гидить "змістовними" темами на кшталт "чи приїде син до тата"   :facepalm:
І жодного разу - ЖОДНОГО  - воно не нявкнула і кривого слова на адресу зєлупи.
Про те, щоб "дивитися в майбутнє" - годі й говорити. просто штабна курва, що роздмухує і підтримує гілки тупого хейту.

Останнє редагування: 21 січня 2022 11:57:12 від Бяка
   
Показати зображення...

А брата перед тим прикопав чи "це ж вже було" (с) ?
Ну можіт хоть кого-то прікопал ???
   
Показати зображення...
Сначала дал дерунов прокурору а потом ещё съел.
   
Подоляк похоже не учел ЦА. Для zebilov посещение ресторана  заходит на ура , пеной исходят, да как он мог! Наши люди в булчную на такси не ездят .
А средний класс смотрит на эту тему и на ТС как на ...
   
---------------------------------

Свєта, от ви йопнута на всю голову, вибачайте.   :facepalm:  :facepalm1:  :facepalm:

"вибачайте" було зайвим
   
Чёй-та в "українському ресторанi, з українською кухнею" и не будет "аливьешки"? Та щаз...  :acute:

Показати зображення...

та там є і страва "Зелена мрія"   :weep:

чи це воно ото і є?

свынюши долбоёбчиками прикидываются?

не видят кацапский нарратив?
   
Показати зображення...

От-от, ТС краєм ока побачив/почув висмоктану із сраки "новину" і у нього негайно запалав праведний пролетарський гнів.

Олег, та нормальний, звичайний ресторан, для людей. Бідний Порошенко, як він виживав в Іспанії без борщу та сала??  :weep:
   
:pooh_door:
Показати зображення...

І що ?))
Ти розумієш що масовку повели під ОП горлопанить лозунги , а самі поїхали в ресторан  :facepalm1:  :lol:
   
Это цена 1 миллион или 530грн за килограмм?

Це банкетне меню )
То як вийшло що ресторан забронювали ще не знаючи рішення суду ?  8-)
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.
nik

І що ?))
Ти розумієш що масовку повели під ОП горлопанить лозунги , а самі поїхали в ресторан  :facepalm1:  :lol:

 :laugh:  :facepalm1:

раднык просто хотел показать "та в мене, та я", а ты его в масовку
   
:laugh:  :facepalm1:

раднык просто хотел показать "та в мене, та я", а ты его в масовку
:D
   
Сначала дал дерунов прокурору а потом ещё съел.

Жах. Бєспрєдєл  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія