Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що робив нафталіновий риг Семиноженко на з'їзді юльків? :facepalm:

знаю семиноженка особисто - працював з ним.

семиноженко - напищений самозакоханий фанфарон, торгував обличчям за чужі гроші, працював на азірова. глазьєв був у нього прямий контакт, не здивуюся якщо і зараз є.

якщо є запитання - відповім
   
знаю семиноженка особисто - працював з ним.

семиноженко - напищений самозакоханий фанфарон, торгував обличчям за чужі гроші, працював на азірова. глазьєв був у нього прямий контакт, не здивуюся якщо і зараз є.

якщо є запитання - відповім

чи зможе він підсилити команду Юлії Володимирівни? ким Ви бачите його в кабінеті президента-канцлеркині Тимошенко?
   
так  :good:

Показати зображення...
Ющенко Азаров так!



Останнє редагування: 27 січня 2019 07:17:50 від costashu
   
Виколупали порохоботи ОДНОГО з кількох тисяч присутніх на з'їзді і зробили  з цього подію.
Ще невідомо  -- як він туди потрапив.
   
чи зможе він підсилити команду Юлії Володимирівни? ким Ви бачите його в кабінеті президента-канцлеркині Тимошенко?
Оцінка порохоботом дурної фантазії іншого порохобота це дуже цікаво.
   
знаю семиноженка особисто - працював з ним

 :lol:
   
Такого досвіду торгівлі тушками як у баби немає навіть у ригоаналів.
   
а що робить нафталіновий риг Тарасик Чорновіл в авторитетах у порохоботів ?   :laugh:

то Тарасик збрехав?
і УП збрехала?
Семиноженка на з'їзді Мадурівни не було?
   
Виколупали порохоботи ОДНОГО з кількох тисяч присутніх на з'їзді і зробили  з цього подію.
Ще невідомо  -- як він туди потрапив.

попадали на з'їзд по запрошенню,
чомусь в Семиноженка на цьому з'їзді ніхто не плював,
мабуть, через те, що в нього було особисте завдання...
   
семижопенко розглялається московитами як потенційний  керівник ХНР
   
Опять берет в "каманду" ФСБ шных агентов, а ля Лебедев
   
нафталіновий риг Тарас запитує про нафталінового рига Семиноженка?  :gigi: Заздрить?
   
Експерт чорновол
Бугога
   


Останнє редагування: 27 січня 2019 09:29:29 від Ukraine
   
Показати зображення...
Не случайно этот изменник работает на власть .
   
Да все они одинаоквые, выбирать не из кого! Украина, вставай!

 (tu)  X(

Вставай Ненька!
   
чи зможе він підсилити команду Юлії Володимирівни? ким Ви бачите його в кабінеті президента-канцлеркині Тимошенко?

він балабол. округлий промосковітський ватний.
якщо це - підсилення, то підсилить  :-)o
   
Макака пупырышка всегда собирает под себя сплошной мусор. С самого первого дня.
Вся мразь там.
   
Макака пупырышка всегда собирает под себя сплошной мусор. С самого первого дня.
Вся мразь там.
можеш у декількох словах сформулювати, чим один співзасновник україножерської ПР гірший за іншого засновника тієї ж таки україножерської  ПР?
   
дуже добре що вся гидота лізе до юльки...мабуть з москви пішла команда підібрати  всіх, а вона просто виконує
   
можеш у декількох словах сформулювати, чим один співзасновник україножерської ПР гірший за іншого засновника тієї ж таки україножерської  ПР?

Мироська , ты хорошо пристроилась. У тебя чуть что - переключатель срабатывает. Это психологический комплекс, Он называется синдром беспробудности.
От того что ты переключишься, объект твоего обожания лучше не стает. Вы итоге ты обречена всю жизь копырсаться в гавне.
Ты понимаешь что незавимо от Пороха, голосуя за Макаку ты автоматически голосуешь за Семижопенка? :S 
   
Мироська , ты хорошо пристроилась. У тебя чуть что - переключатель срабатывает. Это психологический комплекс, Он называется синдром беспробудности.
От того что ты переключишься, объект твоего обожания лучше не стает. Вы итоге ты обречена всю жизь копырсаться в гавне.
Ты понимаешь что незавимо от Пороха, голосуя за Макаку ты автоматически голосуешь за Семижопенка? :S
та мені аби навіть опосередковано не проголосувати за жахливого кондитера- україножера
все решта - дрібниці
   
та мені аби навіть опосередковано не проголосувати за жахливого кондитера- україножера
все решта - дрібниці

Ковыряйся дальши :D  :facepalm:
   
та мені аби навіть опосередковано не проголосувати за жахливого кондитера- україножера
все решта - дрібниці

ти цинічна брехлива потвора.. і болячки до тебе вчепляться
   
Виколупали порохоботи ОДНОГО з кількох тисяч присутніх на з'їзді і зробили  з цього подію.
Ще невідомо  -- як він туди потрапив.

А как во многие ОГА попали на работу на должности начальники Управлений  и замов  глав члены ПР , мало того  еще судимые в прошлом .
   
можеш у декількох словах сформулювати, чим один співзасновник україножерської ПР гірший за іншого засновника тієї ж таки україножерської  ПР?

яхудєюдарагаярєдакц ия
тобто сам факт "співзасновництва", виявляється не такий і важливий?!
ачого ж ви тут усім кодлом з трусів вискакували: "співзасновник!", "співзасновник!" ?!

і головне
а в чому взагалі сенс так зашкварюватися?
ну який Тюльці профіт від того Семиноженка?!
якийся сенс має ж бути. Ми просто його не бачимо, а це насторожує

Останнє редагування: 27 січня 2019 23:41:03 від H.Kropp
   
яхудєюдарагаярєдакция
тобто сам факт "співзасновництва", виявляється не такий і важливий?!
ачого ж ви тут усім кодлом з трусів вискакували: "співзасновник!", "співзасновник!" ?!
Що, мізки на вузол зав"язалися?
А ви спробуйте відповісти на просте запитання, раптом розв"яжуться..
То Семиноженко для вас негативний персонаж через його участь у заснуванні ПР?
Чи з якоїсь іншої причини? (Участь у з"їзді Батьківщини не пропонувати, позаяк йде обговорення саме цього з"їзду)
   
ти цинічна брехлива потвора.. і болячки до тебе вчепляться
сам такий
будеш продовжувати - здохнеш від надмірної натуги
   
Що, мізки на вузол зав"язалися?
А ви спробуйте відповісти на просте запитання, раптом розв"яжуться..
То Семиноженко для вас негативний персонаж через його участь у заснуванні ПР?
Чи з якоїсь іншої причини? (Участь у з"їзді Батьківщини не пропонувати, позаяк йде обговорення саме цього з"їзду)

Семиноженко - великий прихильник ідеї братньої дружби України з рашкою та Білоруссю, аж до єдиної держави, особистий друг Глазьєва,
до речі, це ж як раз у Глазьєва списана частина "нового" курсу Жульї Мадурівни, мабуть. Семиноженко і над її курсом працював
   
Макака пупырышка всегда собирает под себя сплошной мусор. С самого первого дня.
Вся мразь там.
Пупиришка в тебе замість мізків. Вся мразь вже давно у Пороха. Якщо ти цього не помічаєш,  то це твоя проблема.
   
він балабол. округлий промосковітський ватний.
якщо це - підсилення, то підсилить  :-)o
Яка команда? Що підсилить?
Він там був в якості гостя.

А от Гепа у Пороха перебуває в якості соратника.
ПС. Мені теж не подобається, що там був співзасновник ПР. Але є питання: де більша загроза від співзасновника ПР -- в кріслі гостя на партійному з'їзді, чи в кріслі Президента країни?

Останнє редагування: 28 січня 2019 06:40:43 від StepbyStep
   
Що робив нафталіновий риг Семиноженко на з'їзді юльків?
Вона ще б Януковича запросила.  :facepalm1:  Але з рештою гроші не пахнуть.
   
Вона ще б Януковича запросила.  :facepalm1:  Але з рештою гроші не пахнуть.
Нафталіновий риг Порошенко в кріслі Президента порохоботів не бентежить. А от Семиноженко в якості гостя, тобто без повноважень,  це просто жах. Просто кюшать нє могут.
   
Вона ще б Януковича запросила.  :facepalm1:  Але з рештою гроші не пахнуть.
людина переступить через все, навіть через себе, коли це стосується омріяної цілі. її посадили, "але то таке"..
   
сам такий
будеш продовжувати - здохнеш від надмірної натуги

Базар фильтруй.
   
Нафталіновий риг Порошенко в кріслі Президента порохоботів не бентежить. А от Семиноженко в якості гостя, тобто без повноважень,  це просто жах. Просто кюшать нє могут.
Порошенко був засновником, а той Семиноженко вірним адептом до кінця. що то була за партія, якої направленості під час заснування, бо назва гарна - "партія відродження регіонів"? я, наприклад не знаю. в нас і Рух засновувався, як національно патріотична партія, а потім звідтам Лавриновичі повиходили.
цікаво, а Кучмі Тимошенко теж пробачила посадку, бо щось не чую від вас погроз посадити його, коли люля всядеться на омріяну табуретку.
   
Порошенко був засновником, а той Семиноженко вірним адептом до кінця.
Міністр в злочинному уряді ЗЛОЧИНЦЯ Януковича не рахується?
   
Кучмі Тимошенко теж пробачила посадку
Спитайте у неї. Я звідки знаю.

Останнє редагування: 28 січня 2019 07:17:54 від StepbyStep
   
Спитайте у неї. І звідки знаю.
до речі, Кучма її садив. нє, ну тут ваша ботоферма весь час погрожує, що як тіки-но юля всядеться в крісло, то посадить пороха і тих хто його підтримував. але ж порох їі не садив, не переслідував. а за кучму ні слова ніхто не каже.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія