Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одного разу у Вільнюсі. Як Ахметов шукає кандидатів в президенти 8-:

по поводу видео
большинство фигурантов комментировать отказались
По крайней мере врать опасаются
ну хоч щось!
   
большинство фигурантов комментировать отказались

А мають?
   
А мають?
ну на нет и суда нет
будем думать шо попало в меру своей испорченности :D
   
ну на нет и суда нет
будем думать шо попало в меру своей испорченности :D

ну.... в видео есть комментарии кличко  и порошенко старые. приятные ощущения от них?  Так что лучше пусть даже не комментируют.

где то чуть раньше на фупе писал. журналисты матереют, материалы все более профессиональные. Любой политик будет если не сегодня, то завтра считаться с этим. Так что все это к лучшему.
   
в видео есть комментарии кличко  и порошенко старые. приятные ощущения от них?  Так что лучше пусть даже не комментируют.
так и я о том же
ученые стали 
журналисты матереют, материалы все более профессиональные. Любой политик будет если не сегодня, то завтра считаться с этим. Так что все это к лучшему.
шо-то сомневаюсь,
что это видео журналисты УП в евросоюзе нашпионили
но да , видео полезное
и бодрит и освежает  :D
   
так и я о том же
ученые стали 
шо-то сомневаюсь,
что это видео журналисты УП в евросоюзе нашпионили
но да , видео полезное
и бодрит и освежает  :D

я очень за это. пусть в первую очередь бодрит и освежает участников мероприятия этого и будущих, где журналисты тоже себя проявят.
   
Неожиданно.....,
 спалились ребятки, автору Респект,
Зеленский Вам должен спасибо сказать.
   
эта уже ШЕСТАЯ колонна получается,
 пипец с..ка ,
 и нах та война с РФ ,если тут внутри колонами  идут :D
   
и   "эти лю дишки @считались  @"моральными" авторитетами страны ,
 нет слов ,... :X
   
Я не дивлюсь телевізора взагалі.
Жодного серіалу Зе не дивився і жодного випуску 95 теж
За Зе і слуг НЕ голосував.
Бачите, пані щиро впевнена, що тільки такі особливі люди, як вона, здатні думати самі, а не бути слухняними. Тож, не тратьте, куме, сили, бо пані краще знає, що Ви думаєте :D
   
Шустер відреагував на сюжет УП про його день народження спогадами про КДБ і віршем

Журналіст і телеведучий Савік Шустер не став розкривати список гостей на святкуванні свого дня народження у Вільнюсі і ніяк не прокоментував те, що того ж дня у столиці Литви перебував олігарх Рінат Ахметов.

Джерело: відповідь журналіста Савіка Шустера журналісту Михайлу Ткачу після публікації сюжету на "Українській правді"

Деталі: Шустер повідомив, що "не встиг відповісти" на запит Ткача напередодні виходу сюжету про день народження Шустера у Вільнюсі, 30 листопада.

Телеведучий зазначив, що "крім конспірологічних теорій є ще й дійсність: робота, особисте життя зі своїми проблемами та нюансами".

Пряма мова Шустера: "22 листопада мені виповнилося 69 років. Дата не кругла, але для мене символічна: 22 листопада 1971 року я відзначав із друзями своє 19-річчя у моєму рідному Вільнюсі, а 23 листопада назавжди залишив СРСР. Це сталося рівно 50 років тому. Ось це для мене – кругла дата та сенс цієї подорожі.

Тому я вирішив 22 листопада 2021 року бути з друзями на батьківщині. Я показав їм мою Литву, розповів про історію Великого князівства Литовського, що тягнеться ледь не до Москви, мої гості дізналися, чому до радянської, а потім нацистської окупації Вільнюс називали Північним Єрусалимом, яким символом було кафе "Неринга" для багатьох дисидентів.

Сучасна політика мене мало цікавила цими днями, її я обговорював у суботу, 19 листопада, під час моєї участі у форумі Future of Democracy у Вільнюсі.

Тоді, у 1971 році список гостей мого дня народження, найімовірніше, опинився в КДБ, гебісти ретельно стежили за тими, хто від'їжджає. Зараз, сподіваюся, інші часи і список гостей на моєму дні народження я залишу при собі".

Деталі: Шустер ніяк не прокоментував інформацію, викладену в сюжеті, щодо поїздки Ахметова до Вільнюса одночасно з гостями Шустера та ймовірних переговорів олігарха щодо кандидатів на парламентські та президентські вибори.

Натомість Шустер поділився своїм віршем (наводимо його в оригіналі):

"Шестьдесят девять. Для кого эротика,

Для других – грязь.

Эмиграция. Для кого свобода,

Для других  – мразь.

Родина. Для кого измена,

Для других – мечта.

Правда – для меня воздух,

Для других – вода".

https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/1/7315872/
   
Аваков заявляє, що не зустрічався з Ахметовим

Колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заперечив, що зустрічався із Рінатом Ахмєтовим у Вільнюсі наприкінці листопада. Про це він повідомив 1 грудня в коментарі Радіо Свобода.

За інформацією видання «Українська правда», Рінат Ахметов використав святкування дня народження телеведучого Савіка Шустера у Вільнюсі для «підшукування кандидатів у президенти». А Аваков був одним із запрошених гостей.

«Я вчора побачив, що Рінат Ахметов прилетів у той же термінал за пʼять хвилин від мене, але я при відльоті його не бачив...Я готовий коментувати все, що стосується мене. І я відповім що ні, жодних зустрічей з Рінатом Леонідовичем у Вільнюсі не відбувалося… Я не бачив, щоб хтось з присутніх гостей вів серйозні ділові перемовини», – сказав Аваков.

Раніше Арсен Аваков виклав у соцмережі фото зі святкування дня народження Савіка Шустера у Вільнюсі. На фото, окрім Авакова і Шустера, були експрем’єр-міністр Володимир Гройсман, блогер Дмитро Гордон та лікар Євген Комаровський.

«Я дуже досвідчена людина в цій сфері. І фотографію я виклав хоч і жартома, але не просто так... Ті люди, які там були і захотіли сфотографуватися, не приховували цього факту. І я не приховував. На державних гвинтокрилах я туди не літав і все оплатив власним коштом. І поїхав дійсно до Савіка (Шустера), і нормально провів там час», – додав Арсен Аваков.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-avakov-ahmetov-zustrich/31588926.html?fbclid=IwAR3NNvyb_FZ2TlrWTXyqHGarI8Q9kQ1lu8Zj7W0qmrGhVwG8Hu_trT1Hv3k
   
Цікаве відео, то пан Гройсман теж команда Ахметова? Чи він там випадково опинився?
   
У відео кажуть що від Гройсмана коментарів не отримали. Чому?
   
Цікаве відео, то пан Гройсман теж команда Ахметова? Чи він там випадково опинився?

Так ще з часів свого прем'єрства...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія