Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПам прєвєд! :peremoga:

Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:
PAL

Правда можна це організувати як індивідуальне виробництво і продажа. Купив порвані черевики в громадянина, виготовив нові і продав. :)

ні, трошки не так
продавати запчастини, але по ціні "з ремонтом"
з ключами те ж саме
упаковка подарунків - ну там бамагу для пакування продавати  :laugh:

дебілізм, звичайно
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

вот и песта пришла ойтишникам   :rotate:

ойтишник занимается производством
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

ні, трошки не так
продавати запчастини, але по ціні "з ремонтом"
з ключами те ж саме
упаковка подарунків - ну там бамагу для пакування продавати  :laugh:

дебілізм, звичайно
А платні туалети теж. Продажа туалетного паперу 5 гривень,, купівля органічних відходів 1 гривня. :D
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

ойтишник занимается производством
За змістом вірно. Але по КВЕД - послуги :)
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

За змістом вірно. Але по КВЕД - послуги :)

https://evrovektor.com/kved/2010/562/Komp-juterne-programuvannja

ту нема слова "послуга", э "розроблення", а це виробництво
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Це вже цікаво. Самозайнятий мікробізнес. Де найчастіше працює одна людина.
1,Ремонт взуття
2.Ремонт одягу
3.Ремонт годинників
4.Ремонт телефонів
5.Виготовлення ключів
6.Упаковка подарунків
Заборонити? Тоді вже відроджуйте радянські будинки побуту. Будем там ремонтувати.
установка\монтаж\наладка всего. От стиральной машины, люстры, штор, мебели итп итд + вся доставка
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

А будівництво це виробництво чи послуги?
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

нам зубажилам пенсионерам на страдания барыг фопов воще по барабану
Буде не по барабану, коли у вартість вашої зачіски буде входити зарплата бухгалтера.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Продажи штор, тумбы, да и всего идут с установкой или бабушка сама сверлить потолок или стену будет, что бы шторы прицепить?

Хочу узнать кто бабушкам потолок сверлить будет под шторы или люстру вешать или тумбу к стене фигачить, или стиральную машину устанавливать или виндовс на комп?
А якщо у бабушки є дєдушка з руками і сам лампочку вкрутити може, нафіга їй люстра з установкой?
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

я абсолютно згодний з гєцьманцєвим, але тільки з однією ремаркою:
заборонити фопам надавати послуги ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ
бо так кожного найманого співробітника можна зареєструвати фопом - сталевар надає послуги зі сталеваріння, шахтар з видобутку антрациту, бухгалтер з ведення бухобліку, директор з керування підприємством, охвісний планктон з обробки документів, і т.д. і т.п.

а от якщо ти тьоті розі на її чоботи пришив нову блискавку - та будьласочка!!!
ще один знаток мля... :facepalm1:
ФОП третя група -платник ПДВ . Реєструється саме для того щоб працювати з юриками.Інформацію щодо роботи юрика з фопом або фопа з фопом можна побачити у звітності, у формі 1ДФ .А найманий працівник -сталевар буде реєструватися ФОПом платником ПДВ для зменшення податкового навантаження на зарплату? :suicide2:
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

До речі дуже багато "знавців" завжди замовчують ситуацію по третій групі фопів, які платять ПДВ. І не пишуть, шо в даному випадку наприклад термінове зняття грошей кешем виходить у 24 процента податків - ПДВ, єдиний податок та процент банку.Тобто державу і форумних ботів така ситуація цілком влаштовує.І таке податкове навантаження здається цілком пристойним.Краще надавати перевагу пістежу про те, що потрібно забрати послуги у фопів і все поділити :facepalm1:
Ще можна порадіти за телемастерів.Заміст ь ремонту тв  вони будуть годувати ще і буха.

Останнє редагування: 4 жовтня 2019 07:06:54 від БМП-2
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Похоже они окончательно ыбанулись
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Вже обісрався. Нєтакпонялі.

   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Вже обісрався. Нєтакпонялі.

https://www.facebook.com/100001960556744/posts/3050059358402719?sfns=mo
здається він не зовсім відрізняє групи ліміти виробництво послуги та ін.І коли пишуть про третю групу потрібно у лапках визначати (платник/не платник ПДВ).Бо виходить обхаювання всього і вся, а у платників ПДВ зовсім інша картина з податками виходить. ;)
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

как все сложно
та переложите уже налоги на самого работника
и бизнес с радостью заплатит ему официально всю з/п
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

здається він не зовсім відрізняє групи ліміти виробництво послуги та ін.І коли пишуть про третю групу потрібно у лапках визначати (платник/не платник ПДВ).Бо виходить обхаювання всього і вся, а у платників ПДВ зовсім інша картина з податками виходить. ;)

100%
более того не все ФОПы ЧПЕНы
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

здається він не зовсім відрізняє групи ліміти виробництво послуги та ін.І коли пишуть про третю групу потрібно у лапках визначати (платник/не платник ПДВ).Бо виходить обхаювання всього і вся, а у платників ПДВ зовсім інша картина з податками виходить. ;)

Кого та картина та різниця хвидює...
Прахфесіаналам не до таких дрібниць
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Природа людини така- хочу мати все, вчора, безкоштовно...
 А шо Хотять ФОПи , який Закон???
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

как все сложно
та переложите уже налоги на самого работника
и бизнес с радостью заплатит ему официально всю з/п
было бы неплохо.но в итоге получится социальный взрыв ибо козаченьки будут просерать зарплату вместе с налогами а потом заволают где пенсия?!!!
Или второй вариант люди почувствуют сколько уходит на налоги с каждого и зададут резонный вопрос - где это все?
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

https://evrovektor.com/kved/2010/562/Komp-juterne-programuvannja

ту нема слова "послуга", э "розроблення", а це виробництво
ну я от трохи завис, але знайшов що, з точки зору КВЕд

Цитувати
Виробництво - це економічна діяльність, результатом якої є продукція. Це поняття використовують для позначення всіх видів економічної діяльності.
Термін "виробництво" призначено не тільки стосовно сільського господарства, добувної або переробної промисловості. Його використовують також стосовно сфери послуг. Для позначення виробництва можуть використовувати і точніші терміни: надання послуг, оброблення, перероблення тощо залежно від сфери діяльності. https://www.profiwins.com.ua/uk/directories1/economic-activities.html
тобто, самі терміни не визначені задля ініціативи Данила Майстра.
 
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Природа людини така- хочу мати все, вчора, безкоштовно...
 А шо Хотять ФОПи , який Закон???
отвечаю за себя -хочу простейшее даже примитивнейшее администрирование с одним расчетным счётом и невмешательство дармоедов-государственных органов.С налогами разберусь сам.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

100%
более того не все ФОПы ЧПЕНы
+кстати да
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:
v10

Це вже цікаво. Самозайнятий мікробізнес. Де найчастіше працює одна людина.
1,Ремонт взуття
2.Ремонт одягу
3.Ремонт годинників
4.Ремонт телефонів
5.Виготовлення ключів
6.Упаковка подарунків
Заборонити? Тоді вже відроджуйте радянські будинки побуту. Будем там ремонтувати.
вообще не проблема. регистрируешь как:
1) продажу ниток, гвоздей и т.д.
2) продажу ниток, пуговиц и т.д.
3) продажу батареек, шестеренок еще какой нибудь хрени
4) ну тут вообще выбор безкраничен - микросхемы, резисторы, конденсаторы и т.д.
5) продажа обработанных заготовок от ключей
6) продажа упаковочной бумаги

так что любые услуги можно свести к продаже чего-то материального, что было куплено ранее. а то что нельзя - ну продавайте коробок спичек с опциями :lol:
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

А будівництво це виробництво чи послуги?

це важка промисловість  :D
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

звісно дадуть,  так дофіга всього працює
Де працює? Розкажіть який бодішоп продає жопогодини ремоутних.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:
dmp

ойтишник занимается производством

Угу, тогда при экспорте результатов своего "производства" для зачисления валюты на счет не забудьте приложить ВМД с отметкой таможни.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Інформація з сьогоднішньої зустрічі прем'єра з бізнесом:
Послуги у ФОПів ніхто не буде забирати...
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

как все сложно
та переложите уже налоги на самого работника
и бизнес с радостью заплатит ему официально всю з/п

Я уже ну оооочень давно об этом говорю.
Это действительно правильное решение.
Я как работодатель, как юр лицо должен платить налоги только с деятельности юр.лица - это ПДВ и налог на прибыль.
Все налоги, которые связаны с фондом оплаты труда должны оплачивать манюпасы.
Т.е каждый манюпас государству платит ЛИЧНО и потом с этого государства получает свою пенсию.
А я, как юр лицо, начислив ему доход должен просто стукануть об этом в налоговую. Налоговая сравнила мои данные с тем, что заплатил манюпас и при обнаружении отклонений жОстко выипала этого самого манюпаса.
Все вопрос закрыт. Я карточку бабки скинул и больше ни о чем у меня голова не болит.
И вот я посмотрю как эти самые манюпасы, которые сейчас волают, что "ФОПы это зло и нужно платить налоги" будут с каждой начисленной 1000 грн- 415 грн родному государству отдавать.
Что они тогда запоют.


Останнє редагування: 4 жовтня 2019 15:55:03 від Камрад
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:
dmp

Я уже ну оооочень давно об этом говорю.
Это действительно правильное решение.
Я как работодатель, как юр лицо должен платить налоги только с деятельности юр.лица - это ПДВ и налог на прибыль.
Все налоги, которые связаны с фондом оплаты труда должны оплачивать манюпасы.
Т.е каждый манюпас государству платит ЛИЧНО и потом с этого государства получает свою пенсию.
А я, как юр лицо, начислив ему доход должен просто стукануть об этом в налоговую. Налоговая сравнила мои данные с тем, что заплатил манюпас и при обнаружении отклонений жОстко выипала этого самого манюпаса.

Не хочет и не будет налоговая ипать десятки миллионов граждан, им проще переложить ответственность на юриков, там хоть бухгалтера с образованием.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Не хочет и не будет налоговая ипать десятки миллионов граждан, им проще переложить ответственность на юриков, там хоть бухгалтера с образованием.

Физиков даже легче драть как сидоровых коз. Нашел расхождение - комерально начислил налог. Не посткпила оплата - передал в испонительную службу.
Исполнительная открыла ВП.
(это сейчас так со админ штрафами за нарушение ПДД делается).
А как только себя в реестре боржников находишь, поверь, сразу быыыыстро бежишь платить.
Потому как никому не охота запрет на выезд за границу или арест на ТС получить.
Я пару лет назад один штраф не заплатил, а пото херак и узнаю - а у меня авто под арестом у государства оказывается. Быстренько заплатил.
Можно еще законодательно утвердить, что период работы за который не уплачен налог не учитывается в расчете пенсии.
Быстренько платить начнут.

Останнє редагування: 4 жовтня 2019 16:04:11 від Камрад
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:
dmp

Физиков даже легче. Нашел расхождение - комерально начислил налог. Не посткпила оплата - передал в испонительную службу.
Исполнительная открыла ВП.
(это сейчас так со админ штрафами за нарушение ПДД делается).
А как только себя в реестре боржников находишь, поверь, сразу быыыыстро бежишь платить.
Потому как никому не охота запрет на выезд за границу или арест на ТС получить.
Я пару лет назад один штраф не заплатил, а пото херак и узнаю - а у меня авто под арестом у государства оказывается. Быстренько заплатил.

Это если у тебя есть машина и ты ездишь за границу :) А в налоговой я в очередях столько всего повидал, что "ой, я така затуркана, затуркана" будет 80% случаев с физиками.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Я уже ну оооочень давно об этом говорю.
Это действительно правильное решение.
Я как работодатель, как юр лицо должен платить налоги только с деятельности юр.лица - это ПДВ и налог на прибыль.
Все налоги, которые связаны с фондом оплаты труда должны оплачивать манюпасы.
Т.е каждый манюпас государству платит ЛИЧНО и потом с этого государства получает свою пенсию.
А я, как юр лицо, начислив ему доход должен просто стукануть об этом в налоговую. Налоговая сравнила мои данные с тем, что заплатил манюпас и при обнаружении отклонений жОстко выипала этого самого манюпаса.
Все вопрос закрыт. Я карточку бабки скинул и больше ни о чем у меня голова не болит.
И вот я посмотрю как эти самые манюпасы, которые сейчас волают, что "ФОПы это зло и нужно платить налоги" будут с каждой начисленной 1000 грн- 415 грн родному государству отдавать.
Что они тогда запоют.
плюсую, все налоги должны быть из зарплаты. Правда удерживать их может предприятие, например как подоходный.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Это если у тебя есть машина и ты ездишь за границу :) А в налоговой я в очередях столько всего повидал, что "ой, я така затуркана, затуркана" будет 80% случаев с физиками.
Ну за квартиру и коммуналку же платят?
Так и налоги со своих ЗП начнут платить. Сделать легкий расчет. С начисленного - сорок с лихуем процентов отдай стране.  ;)
Все просто!  ;)
Особенно если будут знать, что не заплатил...этот период при расчете пенсии не учитывается. Да еще и штраф драконовский.
Будут платить. Как миленькие.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

плюсую, все налоги должны быть из зарплаты. Правда удерживать их может предприятие, например как подоходный.
Опять предприятия! С чего это я должен с ВАс что-то удерживать!
Не хочу я с вас ничего удерживать!
Я должен с вами расчитаться. А дальше - разбирайтесь со свои любимым государством сами. Я тут не при чем.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Опять предприятия! С чего это я должен с ВАс что-то удерживать!
Я должен с вами расчитаться. А дальше - разбирайтесь со свои любимым государством сами. Я тут не при чем.
(tu)
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Потому что за этот год может многое измениться. Например, примут новый налоговый кодекс (собирались до 1 июля).
Вот если до 1 июля ничего толкового не примут, тогда и можно уже выходить.
або прінімателі кодіксов виїдуть на ПМП ув ісраель, чи ще куди..
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Інформація з сьогоднішньої зустрічі прем'єра з бізнесом:
Послуги у ФОПів ніхто не буде забирати...

аа як можна забрати те шо забрати неможливо ?  :D
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:



+.
як в Європі.
Нетто брутто.
На рахунок  людині гроші надійшли. в банку автоматично по фондах розкинулись платежі.
і податкова не зачіпає того хто платить зарплату.
манюпас дуже не любить податок і страхівки платити.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Не хочет и не будет налоговая ипать десятки миллионов граждан, им проще переложить ответственность на юриков, там хоть бухгалтера с образованием.

У штатах населення троха більше, і нічо, кожен сам адмініструє свої податки.

Усі податки за себе має платити працівник. Справа працедавця - заплатити гроші і повідомити суму в податкову.
Решта все (перевірка і навіть сплата податку) елементарно автоматизується. Щодо автоматизації сплати податку, думаю, банки за мізерний відсоток надаватимуть відповідні послуги.
   
Re: ФОПам прєвєд!  :peremoga:

Камрад  +100500
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія