Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Покатались в Карпатах: один погиб, еще одного ищут (upd: чувака спасли)

Livandovy4 - а там же з Гимби далеко йти до метеостанції найближчої? А то радили до неї взимку добиратися, але якщо те, що я бачив фактично влітку - туди й влітку йти і йти, а взимку то взагалі на добу мінімум може розтягнутися. Бо виглядає як якісь будови десь далеко на іншій горі. Та й ще й не отоплюється, нежиле приміщення.

з Гимби до метеостанції мінімум 4 години (літом, налєгкє)
Зимою - х.з... залежить від товщини і якості снігу. В кращому випадку десь 8 годин. Не уявляю, як можна було радити комусь добиратись з Гимби до метеостанції...
   
лівандович а ти на лижах спускався з говерли чи пішки?
   
Ну я в такий туман тільки на Смотричі потрапляв, десь з півгодини ми просто стояли на місці бо нічого не було видно (каміння, доречі, стало мокре і слизьке як ковзанка і головне не видно куди ноги ставити - так той бідолаха ногу поламав на Говерлі). А так, да. підтверджую  Капати цілком безпечні, на Піп Іван із Дземброні і назад ми за 10 годин обернулися з обідом.
В туман на Смотричі треба йти по гребеню до повороту вправо на Вухатий Камінь. Там на повороті завжди стоїть камінь з червоною міткою, але й по рельєфу можна знайти напрям. І далі чітко по гребеню!!! В.К. Якщо так іти - не заблудиш і вийдеш без спуску вниз до стежки яка веде до стоянок і на самий В.К..
Але реально стрьомнувато. Перший раз коли йшов в тумані особливо "весело" було. Але потім, коли вивчив цей маршрут, то  справді весело стало, особливо зустрічати раптом в повному тумані людей, які просто пиво пили, або перекус влаштовували...  B-)

P.S. То влітку, а змою хвіг стежку знайдеш! Тоді лише рельєф, якщо снігу не 2 м і більше. Інакше звертатись до бога!  :shuffle:

Останнє редагування: 8 січня 2019 17:08:49 від MAG
   
А мені пригадується, що на одній "говерліаді" з Ющем-президентом парочку "горе-лазів" убило блискавкою! Ну з тисячі - то ніщо?..
Безпечно...  :tease:

блискавка вальнула в охоронця. Той умнік забув виключити рацію...
Я бачив той масовий забіг вниз... То було шось з чимось  :(
Гроза набігла десь за 10-15 хв. і весь народ (кілька тисяч) тупо ломанувся вниз...
Ми якраз встигли втекти від хмари на перемичку мід Говерлою і Пожежевскою. Сидіти там під дощовиками і дивились на сракопад на Говерлі...
До тепер не розумію "логіку" обивателів - якого хрена бігти вниз, ломаючи руки і ноги, якщо гроза вже промочила тебе в убогій футболочці до нитки, а бігти до Заросляка мінімум півтора години...
   
лівандович а ти на лижах спускався з говерли чи пішки?

ногами...
я занадто лінивий, щоб на собі лижі на гору тягати  :D
   
якщо раптом хто не знає наскільки багатолюдне і загажене  влітку місце вершина говерли то от - рядовий літній день вершини Говерли. шкода Говерлу



витоптана в місячний ландшафт
   
з Гимби до метеостанції мінімум 4 години (літом, налєгкє)
Зимою - х.з... залежить від товщини і якості снігу. В кращому випадку десь 8 годин. Не уявляю, як можна було радити комусь добиратись з Гимби до метеостанції...
та нє,  4, то шось довго. Інше діло,  що дійсно - сенсу нуль. З ними просто вниз до підйомника, та і все.
   
я занадто лінивий, щоб на собі лижі на гору тягати
:)
Я якщо стану на лижі, то це буде покруче циркового номеру у Дю Солей. На лижах можу тільки по рівнині вперед або назад. А не вверх і вниз :)
Ще згадалося - на Гимбу краще влітку брати окуляри хоча б сонцезахисні. Буває вітер і пил у очі.
 
   
якщо раптом хто не знає наскільки багатолюдне і загажене  влітку місце вершина говерли то от - рядовий літній день вершини Говерли. шкода Говерлу


витоптана в місячний ландшафт

 ;o
Там Говерла вже мабуть менше 2061?
   
Люди без спорядження, навиків і провідника йдуть в туман наніч в гори. Ще й по дорозі кидають товаришів.  :facepalm1:

Обожнюю ходити на лижах в районі гимби і фрірайдити з навколишніх гір. І щоразу бачу як в страшний туман і вітер везуть десятки новачків на ратраку і залишають їх на горі...
   
якщо раптом хто не знає наскільки багатолюдне і загажене  влітку місце вершина говерли то от - рядовий літній день вершини Говерли. шкода Говерлу

Показати зображення...
витоптана в місячний ландшафт

 ;o
Там Говерла вже мабуть менше 2061?

та втоптали вже геть))
   
ось гарний відос який досить обємно показує і шлях на говерлу і саму говерлу влітку - з квадрокоптером



дивно як ще держева не почала брати гроші за піднімання на говерлу - ( як остап бендер на ремонт провалу)) )

людей там завжди дуууже багато

   
ось гарний відос який досить обємно показує і шлях на говерлу і саму говерлу влітку - з квадрокоптером

https://youtu.be/CUQz0H8tp-o
дивно як ще держева не почала брати гроші за піднімання на говерлу - ( як остап бендер на ремонт провалу)) )

людей там завжди дуууже багато

https://youtu.be/CUQz0H8tp-o

давним-давно беруть гроші на кпп на всіх основних заходах в Чорногору
   
що там , вологда? ))))))

бартко ти бридкий і огидний.  лайном жив лайном і вмреш . йди звідси не смерди

Завезений обкладає місцевого?
   
Re: Покатались в Карпатах: один погиб, еще одного ищут...

от себя добавлю еще один важный момент

wind chill factor


всегда учитывайте скорость ветра


   
В 58 та 60 роках на Говерлі купа народу залишилась. Познаходили лиш навесні.
   
Завезений обкладає місцевого?

який ти всраці місцевий)) ти зайда. а я з діда прапрадіда українець. ти огидний і бридкий ))) що вичерпно описує твоє життя )
   
В 58 та 60 роках на Говерлі купа народу залишилась. Познаходили лиш навесні.

а що там було ?
   
давним-давно беруть гроші на кпп на всіх основних заходах в Чорногору

дивно. з мене не брали
   
ось даунхіл з говерли

красота


   
взагалі як нудно живе більшість людства

і як добре що є відчайдухи і гоу про (tu)

   
ота снігова кучугура - обеліск...

   
а що там було ?
Пішли траверсом і накрило лавиною.
   
мало вітальної сили у нашому суспільстві. небажання боротись. проблема глибша ніж ти думаєш. здача криму без жодного спротиву - не випадковість а закономірність

умаялся. Еще не совсем замерз, но устал. Посижу передохну. Задремал. Не проснулся.

я лазал только по теплым кавказским горам, но знаю, что в горах погода меняется резко. Наверное, не стоит в горы идти без теплой одежи с большим запасом. Даже если сейчас вроде относительно тепло.
   
умаялся. Еще не совсем замерз, но устал. Посижу передохну. Задремал. Не проснулся.

я лазал только по теплым кавказским горам, но знаю, что в горах погода меняется резко. Наверное, не стоит в горы идти без теплой одежи с большим запасом. Даже если сейчас вроде относительно тепло.

десь так і є. тим більше що туристи як правило не витривалі - офісний планктон вирвався пофрірайдить - швидко втомлюється - після 4-5 годин фрірайду вже добряче натомились а потім ще й топали ножками заблудившись.
   
ота снігова кучугура - обеліск...

Показати зображення...

обеліски на говерлі?
   
обеліски на говерлі?

а як ше отой пипоть назвати?
   
обеліски на говерлі?
Про стовп  мабуть
   
та я зрозумів. та бетонна тумба - оце то на неї  намело снігу)

   
 брендон семенюк (tu) 

Брендон Семенюк (англ. Brandon Semenuk; 2 лютого 1991) — канадський фрірайд маунтінбайкер українського походження з міста Вістлер (Британська Колумбія). 3-разовий переможець Світового туру FMB. Срібний призер Всесвітніх екстремальних ігор 2013 року в Мюнхені в дисципліні слоупстайлу. Переможець Red Bull Rampage 2008 і 2016 років і 4-разовий переможець Red Bull Joyride.

   
із каментів )))))

MerlinMoorlo
9 месяцев назад
Эти люди абсолютно великие. Я не могу представить даже близко как они это делают. Это просто непостижимый уровень. Жаль, что люди слышат в СМИ только про раскрученных боксеров и футболистов говнарей. Многие даже не подозревают, на что способен человек.

10

ОТВЕТИТЬ

Скрыть ответы
 man of planet Earth
man of planet Earth
8 месяцев назад
MerlinMoorlo +++. посмотрел я все это безумие и понял, что бокс - это возня для ребятишек


ОТВЕТИТЬ

Алексей Муромцев
Алексей Муромцев
7 месяцев назад
Правильно говоришь, непостижимый уровень!
   


2016 рік - тоді семенюк вдруге переміг)))
   
з Гимби до метеостанції мінімум 4 години (літом, налєгкє)
Зимою - х.з... залежить від товщини і якості снігу. В кращому випадку десь 8 годин. Не уявляю, як можна було радити комусь добиратись з Гимби до метеостанції...

Мне чего-то помнится, что не так далеко до плая от гимби.
Тем более, без леса, кустарника, почти по ровному.
Не факт, что спуститься по склону в Пилипець выйдет быстрее
   
Пропавшего чувака до сих пор не нашли.
Уже больше 2х суток.
Уже б дошел до метеостанции 100%
   
було б добре якби всім хто прагне екстріму в карпатах давали б джіпіес маячок - сталась екстремальна пригода загроза життю - він його вмикає - рятувальники його швидко рятують - а потім стягують з нього витрати на рятування . зи. цим може займатись і приватна контора
   
було б добре якби всім хто прагне екстріму в карпатах давали б джіпіес маячок - сталась екстремальна пригода загроза життю - він його вмикає - рятувальники його швидко рятують - а потім стягують з нього витрати на рятування . зи. цим може займатись і приватна контора

гарна ідея  (tu)
   
було б добре якби всім хто прагне екстріму в карпатах давали б джіпіес маячок - сталась екстремальна пригода загроза життю - він його вмикає - рятувальники його швидко рятують - а потім стягують з нього витрати на рятування . зи. цим може займатись і приватна контора

Брать залог за маячок в стоимость операции спасения.
   
Брать залог за маячок в стоимость операции спасения.

ні. то дорого і вимиватиме колти туристів. брати залог за маячок в ціну самого маячка .  турист підписує договір що він зобовязується відшкодувати власне рятування відповідно до умов і прейскуранту.

ну і кожна рятівна операція унікальна і відповідно унікальна собівартість і заробіток рятівників. якось так

дарую бізнес ідею))
   
А сейчас бесплатно спасают?
Не выставляют постфактум счет за дизель?
Рыбакам кажись, которых снимают со льдин, кажись выставляют.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія