Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трубандеровка Фарион популярно рассказала, что Порошенко - это даже хуже чем малорос.... :K [ua]

Чудове бомболео! (tu)

Як то говориться, скажи мені, хто твій ворог...

Порох - це чудовий лакмусовий папірець для всілякого штибу хвойд. Якщо він твій головний ворог - у мене для тебе погані новини, фупчегу!
Вія, ти ж нормальна тітка, у тебе - впевнений! - головним ворогом, як і у мене, є Хуйло. На відміну від Фаріон. Та на відміну від усіх зе6анутих. Навіщо оце уподоблятися та тягнути мазу за увесь цей непотріб?
   
Прихильники Порошенка - це розумні люди  (tu)  [ua]
(tu)
Державники. Как и их вождь. [ua]
   
Прихильники Порошенка - це розумні люди  (tu)  [ua]

читай краще, що написала пані ЛАРТА.
Вони не тільки розумні, вони ще й мудрі, на відміну від вас, зе!лепнів, і пані Фаріон.
   
Це не та, що при вступі в "Свободу" приховала, що була членом кпсс?
Авторитетна особа)
Это та которая была за Украину уже тогда,  [ua]
когда "криголам" еще лизал туфли Азирова.  :bueee:
   
читай краще, що написала пані ЛАРТА.
Вони не тільки розумні, вони ще й мудрі, на відміну від вас, зе!лепнів, і пані Фаріон.

 (tu)  [ua]
   
Але
ДУЖЕ НЕ МУДРА. І таке трапляється. Вона абсолютно не політик.
Ух ти! І в чому ж її "НЕМУДРІСТЬ" полягає, просто цікаво?
Вона ж усе розклала по поличках - чітко і однозначно довівши що стосовно України Порошенко=Медведчук, а Медведчук дорівнює Порошенко.
Єдине, з чим я не погодилася би, то це з тим, що "Порошенко - безхребетний облудник". Облудник - так, поза найменшими сумнівами.
Але де ж він "безхребетний", коли домігся всього чого прагнув, і чого від нього вимагали кремлівські куратори?
Якого кращого підгрунтя для Мудачука міг створити, але не вдалося? Все вдалося, і "пречудово".

   
 Щитаю шо Фартоншу нужно расстрелять. Немедля. За гнусный поклёп на Духовного Лидера и Батька Нации.
   
Це не та, що при вступі в "Свободу" приховала, що була членом кпсс?
Авторитетна особа)
А що гірше - бути членом кпсссс в сссссрі, чи податися до СДПУ(о) людині з НАЧЕБТО патріотичними і навіть націоналістичними поглядами?
Що гірше - не ходити до церкви зовсім, чи - за ніявності Київського патріархату і УАПЦ - податися до МПЪ щоб водити по Києву хороводи у зелених парчових лахах з хоругвями?

Фаріон помилилася. Порошенко - не безхребетний, а безпринципний.
   
Отримала гидося черговий транш від Хуйла :X

прокомментируй мировоззрения своего патрона впериоды депутатства от сдпуо и служения по рыгоанналам
   
А шо порося в натурі по прильоту 3.14здануло "Приехали, ёб твою мать"?  ;o
   
прокомментируй мировоззрения своего патрона впериоды депутатства от сдпуо и служения по рыгоанналам
таке?
   
але ж петя теж був членом кпрс, теж квиток ховаэ у льоху?
звісно вони всі пристосуванці. Тільки тупоголові зельки вважають що прібічники порошенка роблять з нього ікону.
   
звісно вони всі пристосуванці. Тільки тупоголові зельки вважають що прібічники порошенка роблять з нього ікону.
Петровичу, навіть у самому формулюванні "прибічники", "прихильники" "порошенка" вже чітко проглядає ікона
   
Щитаю шо Фартоншу нужно расстрелять. Немедля. За гнусный поклёп на Духовного Лидера и Батька Нации.
Але як же ж розстрілять, коли вона Зельку лає?

   
Випадково зазирнула у цю гілку (так собі -  п'ю каву  :) ), побачила, що мене згадали, то відповім.
Я ще не бачила дописів фупчиків і ясна річ не дивилася ролику, та й не маю такого наміру.
Отже, щодо пані Фаріон.
Пані Ірина дуже розумна жінка. знаюча, чудовий лінгвіст. Її передачам на ТБ просто подивляю,  дуже дякую і чекаю на них.
Ще раз - ДУЖЕ РОЗУМНА. Швидка на слово, на правильну думку у суперечці. Розмазала колись, здається, Табачника легко.
Але
ДУЖЕ НЕ МУДРА. І таке трапляється. Вона абсолютно не політик.
Тому ... (P)  :gigi:
А коли дуже розумна - коли проти Зелі чи коли проти Петра?
   
Петровичу, навіть у самому формулюванні "прибічники", "прихильники" "порошенка" вже чітко проглядає ікона
Мирося, ти просто тупа курка. Змирись з цим
   
Мирося, ти просто тупа курка. Змирись з цим
А ти - упоротий свиносектант, який молитиметься на портрет Свина за будь-яких "пайєхалій*бтваюметерів" з його боку
   
прокомментируй мировоззрения своего патрона впериоды депутатства от сдпуо и служения по рыгоанналам

Зачем? Это не имеет абсолютно никакого значения.
   
А ти - упоротий свиносектант, який молитиметься на портрет Свина за будь-яких "пайєхалій*бтваюметерів" з його боку
мирося я просто вважаю зеленського повним ідіотом і невигласом, що є безумовним горем для держави
   
я просто вважаю зеленського повним ідіотом і невигласом, що є безумовним горем для держави
То було б ще півбіди, а воно ще ж і падла, бо замість себе випровадив Єрмака (чи дозволив йому) вести зараз переговори в Європі і впроваджувати Мінські, переконуючи Захід, що ми готові поступитися типу "заради миру".
Тобто якраз зараз здають Україну ворогу, а люд отут вирішує, хто така Фаріон.  :facepalm:
   
"дужэ розумна людына" сказала правду про "дужэ брудну Свыню". Немудро. :weep:
   
"Свобода" це гніди та викидень Газпрому. Тому укрїнцы на нах давно поклали на усіх ублюдків. Тягнибок це гидота. Жалкую про тих хлопців хто войювали та їм повірив. Гніди.
   
"дужэ розумна людына" сказала правду про "дужэ брудну Свыню". Немудро. :weep:
=========================
Яка ж ти запойна нещасна скотиняко. Сім'ї нема, всі тебе обсирають,але жити ж якось тре... :weep:  Меня тебе навіть жалко. Бо це як якусь тварюку вбити.
   
Цитата: Wolter link=topic=1117Меня тебе навіть жалко.
[/quote
Кого-кого? Мене чи тебе?
Ви ж філолог , кажуть, і навіть книжку пишете?
   
Свобода  - кацапська хвойда.
Для мене це стало зромілу ще при Овочі, коли вона виступила проти видобутку у нас сланцевого газу.
П. С. Я галичанин, якшо шо
   
мирося я просто вважаю зеленського повним ідіотом і невигласом, що є безумовним горем для держави
Прикинь, у цьому я з тобою ПОВНІСТЮ згодна )))
   
=========================
Яка ж ти запойна нещасна скотиняко. Сім'ї нема, всі тебе обсирають,але жити ж якось тре... :weep:  Меня тебе навіть жалко. Бо це як якусь тварюку вбити.
Прибери дзеркало подалі з очей
   
Чудове бомболео! (tu)

Як то говориться, скажи мені, хто твій ворог...

Порох - це чудовий лакмусовий папірець для всілякого штибу хвойд. Якщо він твій головний ворог - у мене для тебе погані новини, фупчегу!
Вія, ти ж нормальна тітка, у тебе - впевнений! - головним ворогом, як і у мене, є Хуйло. На відміну від Фаріон. Та на відміну від усіх зе6анутих. Навіщо оце уподоблятися та тягнути мазу за увесь цей непотріб?
Жми руки обнимай своего Хуйла  :D
   
Прошу пана чи пані. Дарма стараєтеся. Прихильники Порошенка - це розумні люди, котрі мають завжди свою думку і не так просто їх з тієї думки збити.
Это, как говорил, Сенцов - секта.
Для секты думать не обязательно - за них думает их мессия.
   
Сім'ї нема, всі тебе обсирають,але жити ж якось тре... :weep:

Ви, особисто знайомі з сімейним станом SOUTH BLOOD , перепис населення проводили власноручно ?
   
Хвупівські гієни.
Ні, навіть не гієни, а блохи на шкурі гієн.
На орлицю хочуть перескочити.

 :laugh:
   
Фарион - типичный представитель приспосбленцев, которые меняют свои взгляды в зависимости от текущей ситуации. Она сейчас нашла себе нишу, в которой кто-то оплачивает ее работу. Ничего конструктивного она предложить не может, не хватает ума, а образование филологическое, то есть, вопросы экономики, законотворчества - это как высшая математика для папуаса. Гораздо проще и легче доказывать, что москаль или жид съел украинское сало, подымая маргинальный электорат. Петро Порошенко ее крайне злит, так как такой же человек, как и она, без всякой чести и совести, залез на ее электоральное поле и отбирает кормушку. Поэтому и злобствует бабушка, тем более, что похоже эти высказывания еще и кем-то оплачиваются.
   
  Підсвинки, не маючи змоги спростувати сказане, плюються лайном на авторку.

  А біографія Офшорного викладена блискуче - на основі БЕЗЗАПЕРЕЧНИХ фактів. [ua]
   
Цитувати
Цей фарисей, облудник, злодій, брехун повернувся в Україну ще одним артистом 95-го кварталу.


   (tu) 


Цитувати
Чому Порошенко - вкрай небезпечний для України?
Тому, що він довів це усією своєю діяльністю, починаючи з 1998 року.
З 1998 до 2002 року він був нар. деп. від політсили, що називається сдпу(о).
Саме там він зі своїм політичним другом Медведчуком зійшовся.
В 2005-2006 рр. він був секретарем РНБО і саме на цій посаді перебуваючи цей облудник, лицедій, фарисей, колаборант заявив, що у всіх вузах треба створити групи російськомовних студентів аби таким чином ідеї рузкава міра просувати, які тепер у 2014р. довели до війни з хуйло.
З 2007 до 2009 він - на ще більш хлібній посаді голови Нацбанку України.
З 2009 до 2010 р він - міністр закордонних справ, де максимально наближав Україну до Московії.
2010-2012 - найбільш феєрична посада міністра економіки в уряді Азарова.
З 2012 до 2014 - народний депутат. Саме в цей період я мала нещастя спілкуватися з ним.
Принесла до ВР шоколадку Рошен з написами мовою агресора, на запитання до Порошенка - чому московською мовою, він, дивлячись мені у вічі, сказав найстрашніше: „Це написано не російською мовою, це написано українською мовою“.
Ось у цьому вся суть цієї страшної людини, яка грає роль опозиції і яка грає роль патріота, натягнувши на себе вишиванку, та ще й на всю свою родину.
   
Треба заслухати пані Ларту : вона тепер за Фаріон чи за Поро? Чи за обох..

 :lol:  :weep:

Так Любаня Галыцька станет в тупик нафсихда   :weep:
   
Ви, особисто знайомі з сімейним станом SOUTH BLOOD , перепис населення проводили власноручно ?
========================================
 Ця нещасна гидота, не може мати сім'ї, бо воно що хвилини тут. Воно навіть сцить у пляшечку. Якщо тобі такі подобаються то й сам йди нах. :fuck:
   
Випадково зазирнула у цю гілку (так собі -  п'ю каву  :) ), побачила, що мене згадали, то відповім.
Я ще не бачила дописів фупчиків і ясна річ не дивилася ролику, та й не маю такого наміру.
Отже, щодо пані Фаріон.
Пані Ірина дуже розумна жінка. знаюча, чудовий лінгвіст. Її передачам на ТБ просто подивляю,  дуже дякую і чекаю на них.
Ще раз - ДУЖЕ РОЗУМНА. Швидка на слово, на правильну думку у суперечці. Розмазала колись, здається, Табачника легко.
Але
ДУЖЕ НЕ МУДРА. І таке трапляється. Вона абсолютно не політик.
Тому ... (P)  :gigi:

 :lol:  :weep:  :lol:

Моя ж ты свинка  :D
   
========================================
 Ця нещасна гидота, не може мати сім'ї, бо воно що хвилини тут. Воно навіть сцить у пляшечку. Якщо тобі такі подобаються то й сам йди нах. :fuck:



 [ua]
   
Але як же ж розстрілять, коли вона Зельку лає?

Наградить, потом расстрклять
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія