Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Этот кризис явно показал что в мире Китай теперь доминирующая Superpower

Я , з симптомами коронавірусу, не можу здати аналіз на безплатний чи платний(!!!) тест.  Я не кажу за щось інше.  Це fucking epic fail..!!!
Pizdets Америці ... з кризи вона вийде ослабленою повністю..

Я співчуваю. Але як той чи інший результат тесту змінить твій курс лікування чи якимось чином змінить твої дії, бо ти і так маєш самоізолюватися. Доречніше сфокусувати зусилля на тому, що приносить користь.

Тобі в голову не приходила думка, що зараз обмежене тестування, це один з заходів стримування інфекції, щоб ти  свою сідницю не возив нікуди щоб здати тест, при цьому заразив інших, якщо ти заразний, або підхватив від інших якщо ти ні?

Останнє редагування: 1 квітня 2020 19:42:18 від Dobre
   
та нє
а от у Штатах - негрів лінчують (і держборг в них більший)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_public_debt

total debt у китайцев 300 процентов. причем неизвестно насколько 300 процентов близки к реальности. китайским данным мало доверия...
   
печально но факт

не печалься. прорвемся... кризис явно показал, что китайцев надо давить. теперь даже самым упертым демократическим писдунам с этим фактом придется смириться...
   
:facepalm: Самолет российских ВКС с медицинским оборудованием и масками на борту вылетел в США  :facepalm: рижого клоуна винесуть з Білого дому вперед ногами

не хочу тебя огорчать, андрийко. но рыжего тебе придется терпеть еще пять лет :)
   
Поки Китай прореагував найадекватніше.
Решта спочатку дивувалися недемократичності цих дій, а коли приперло - забули про усе, разом з демократією.

при чому тут демократія?

ти в операційній теж вимагаєш демократичних рішень? типу давайте проголосуємо чи робити операцію чи давати пігулки і у всіх одинаковий голос - що в хірурга що в прибиральниці зі шваброю

тичуть мля ту демократію куди треба і особливо куди не треба
   
не хочу тебя огорчать, андрийко. но рыжего тебе придется терпеть еще пять лет :)
а якщо ні самозабанишся? :D  Нострадамус ти наш "с потоком сознанія". B-)
   
Я співчуваю. Але як той чи інший результат тесту змінить твій курс лікування чи якимось чином змінить твої дії, бо ти і так маєш самоізолюватися. Доречніше сфокусувати зусилля на тому, що приносить користь.

Тобі в голову не приходила думка, що зараз обмежене тестування, це один з заходів стримування інфекції, щоб ти  свою сідницю не возив нікуди щоб здати тест, при цьому заразив інших, якщо ти заразний, або підхватив від інших якщо ти ні?

Пистуц логика...
Сесть в машину и доехать до drive-through теста это себя и других подвергать опасности ??? :facepalm:

Полный провал администрации Додика и CDC,который привелет к десяткам если не сотню тысяч лишних смертей
   
при чому тут демократія?

ти в операційній теж вимагаєш демократичних рішень? типу давайте проголосуємо чи робити операцію чи давати пігулки і у всіх одинаковий голос - що в хірурга що в прибиральниці зі шваброю

тичуть мля ту демократію куди треба і особливо куди не треба

то співвідношення хворих у демократичних\недемократичних країнах є ілюзією?
   
а якщо ні самозабанишся? :D  Нострадамус ти наш "с потоком сознанія". B-)

запросто. а ты? или будешь как слава редько жопой крутить? забьем с тобой, циня? :)

Останнє редагування: 2 квітня 2020 00:57:30 від gianni
   
Пистуц логика...
Сесть в машину и доехать до drive-through теста это себя и других подвергать опасности ??? :facepalm:

Полный провал администрации Додика и CDC,который привелет к десяткам если не сотню тысяч лишних смертей


Славка, а почему ты забыл о губернаторе Куомо и мэра де блазио? А демократические редиска, которые называли трампа расистом за то что тот закрыл рейсы из китая и европы? или, ты чмошник арканзаский тоже считаешь, что открытые границы помогут в борьбе с вирусом?
   
печально но факт

Уже 100500 тема про величие кетая
   
total debt у китайцев 300 процентов.
Это по версии некого института международных финансов. Не государственный, а именно "Общий долг Китая, включающий обязательства государства, компаний и домашних хозяйств". Что за этим скрывается институт не разглашает. Как и то, как это считается.
Впрочем, в прошлом 2019 году, этот институт констатировал этот же "Общий долг Китая" как 297% ВВП, предрекая крах Китая в течение недель, в крайнем случае месяцев, но еще год точно не протянет такая стагнирующая экономика.

На самом деле, государственный долг Китая намного меньше. Что-то около трети ВВП (смотря кто как считает).

Останнє редагування: 2 квітня 2020 02:27:19 від OlegP
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія