Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

маленький пример

Re: маленький пример

Член стада залюбки все перекрутить.
Презумпція невинуватості через вимагання негайної сплати штрафу
з надуманих причин. Хотів оштрафувати - тікет під двірник і вішов по справах.
Не сплатить-буде пояснювати свій вчинок в суді.

стаду без мізків, варто ознайомся з поняттям "презумпція невинності"
перед тим як про нього розмірковувати
прочитають якесь слово на паркані чи в інтернеті, і ліплять його куди заманеться 
   
Re: маленький пример

скажи это копу в лицо, и, пожалуй, тоже примеришь браслеты  B-)

Я живу в другом обществе.
И в последнее время я даже склоняюсь к мысли, что иногда лучше немного посидеть, чем терять облик человеческий.
Например эта старуха сделала именно такой выбор.
   
Re: маленький пример

Не підходить дурість. Я не можу контролювати постійно ліхтарі заднього ходу.
Никто не просит подписал тикет если не согласен и прав пошел в суд и суд тикет отменил.
Если оказывать сопротивление полиции тейзер это самая мягкая опция
   
Re: маленький пример

Висновок: з копом не сперечайся. Погоджуйся. Зафіксуй розмову на диктофон й в суді доводь свою правоту.
   
Re: маленький пример

Тазером бабцю бахнули за копійку
що б вона не сплатила штраф?

А вот если бы у неё был короткоствол!..

 :laugh:
   
Re: маленький пример

А вот если бы у неё был короткоствол!..

 :laugh:
Тогда ее валили-бы на поражение.
   
Re: маленький пример

стаду без мізків, варто ознайомся з поняттям "презумпція невинності"
перед тим як про нього розмірковувати
прочитають якесь слово на паркані чи в інтернеті, і ліплять його куди заманеться 

Якщо ти наполягаєш, що у тебе мізки є, то читай та намагайся зрозуміти (необхідне я виділив):
Презу́мпція невинності (презумпція — лат. praesumptio, від лат. praesumo — «передбачаю», «угадую») — правовий принцип, за яким щодо особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, припускається невинність до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили

Те, що рух був самовільний (тобто порушено закон), коп має у суді доводити, бо по дефолту громадянин невинуватий.

Використання зброї має бути допустиме лише у двох випадках: самозахист або очевидна загроза життю оточуючих.

   
Re: маленький пример

   
Re: маленький пример

"я намагалася копнути тебе, тому що я селючка" :brunette:  :pooh_lol:
   
Re: маленький пример

1. невиконання вимог поліції
2. раннінг

по п. 2 особливо - бабця влетіла по повній. кілька місяців тюрми + нібуйовий штраф
спроба втечі від поліцейського в США - відразу перетворює тебе з підозрюваного на зловмисника

а почему америкосы раннинг делают? не раз на видео такое видел
   
Re: маленький пример

а почему америкосы раннинг делают? не раз на видео такое видел
до речі, тазера вона скуштувала не за ранінг, а за те, що ноги до копа простягала.
   
Re: маленький пример

а почему америкосы раннинг делают? не раз на видео такое видел
Потому и видишь, что это редкое явление, ибо можно схлопотать пулю в лоб. А миллионы видео, где стоят смирно, никто не выкладывает. Раннинг - необычное явление в Штатах
   
Re: маленький пример

Таких бабуль надо пистить - ибо мозгов нет. Может и в самом деле селючка и живого копа только в фильмах видела , потому нафуй посылала, как своих реднеков-соседей, хз.
   
Re: маленький пример

  :D

   
Re: маленький пример
fam

Я живу в другом обществе.
И в последнее время я даже склоняюсь к мысли, что иногда лучше немного посидеть, чем терять облик человеческий.
Например эта старуха сделала именно такой выбор.

вот именно- в другом.

ты живешь в обществе, где захватившая власть ОПГ не собирается с ней расставаться. в кач-ве наглядной иллюстрации см. происходящие в столице события. И общество твое в подавляющем большинстве не желает понимать, что дубинками бьют и винтят не только тех немногих, кто осмелился протестовать, а и остальных, тебя -в том числе. Вы именно добровольно сидите, но считаете себя оху..но духовными, олицетворением "облика человеческого".

ЗЫ И очень хотите, чтобы все остальные сидели тоже. только вы- на нарах, а остальные-под.

Останнє редагування: 2 серпня 2019 18:50:05 від fam
   
Re: маленький пример

вот именно- в другом.

ты живешь в обществе, где захватившая власть ОПГ не собирается с ней расставаться. в кач-ве наглядной иллюстрации см. происходящие в столице события. И общество твое в подавляющем большинстве не желает понимать, что дубинками бьют и винтят не только тех немногих, кто осмелился протестовать, а и остальных, тебя -в том числе. Вы именно добровольно сидите, но считаете себя оху..но духовными, олицетворением "облика человеческого".

ЗЫ И очень хотите, чтобы все остальные сидели тоже. только вы- на нарах, а остальные-под.

Для справки - с IP РФ сюда зайти нельзя, доступ заблокирован.
   
Re: маленький пример

Бабушка могла просто не знати, що у неї перегоріла лампочка на задньму стопаку.
По-друге я сумніваюся, що у неї відразу обидва задні ліхтарі не працювали.
І за це відразу впарювати штраф на 80 баксів?  ;o
Можна було запросто обійтися звичайним попередженням.
По-третє відео показано не з самого початку, підозрюю що коп просто доїпався на пустому місці, як у нас за наявність аптечки.
Такшо не все там в Америці так райдужно, як нам намагаються тут впарювати.
Та і розбитий ліхтар так і не показали. До речі ліхтар можна було розьити і за 5 хвилин до зустрічі з копом.


Останнє редагування: 2 серпня 2019 19:06:18 від Аналітик
   
Re: маленький пример

Якщо ти наполягаєш, що у тебе мізки є, то читай та намагайся зрозуміти (необхідне я виділив):
Презу́мпція невинності (презумпція — лат. praesumptio, від лат. praesumo — «передбачаю», «угадую») — правовий принцип, за яким щодо особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, припускається невинність до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили
Те, що рух був самовільний (тобто порушено закон), коп має у суді доводити, бо по дефолту громадянин невинуватий.

Використання зброї має бути допустиме лише у двох випадках: самозахист або очевидна загроза життю оточуючих.

Ти ідіот, дядя,
навіть юрист-початківець тобі скаже, що в опублікованому випадку нема підозри у злочині, а є припинення протиправних дій.


   
Re: маленький пример

Ти ідіот, дядя,
навіть юрист-початківець тобі скаже, що в опублікованому випадку нема підозри у злочині, а є припинення протиправних дій.

Особиста необгрунтована образа - це спосіб уникнути відповіді та ще один доказ твоєї неправоти.
Юрист-початківець саме так й може сказати, бо він - початківець. Це - виправдання...
У дійсності протиправні дії - це порушення закону. Було воно чи ні - то має вирішувати суд, а не коп.
А він може вирішувати лише наскільки підозрюваний є небезпечним для оточуючих чи для нього самого.
Й тільки повністю заангажований дурень може стверджувати, що дії бабусі були суспільно-небезпечні.
   
Re: маленький пример
TC

Хе-хе. А может и бабулька денег отсудить.
Коп арестовать имел право? А права при аресте зачитал?
   
Re: маленький пример

Бабка якась пришелепкувата.
   
Re: маленький пример

Якщо подивитись оригінальне відео то цей коп при виписуванні штрафу говорить що він бабулі вже пару раз за 6 місяців давав попередження за ліхтар.Так що дурепа сидітиме пару місяців і ще буде фелоні на біографії.
   
Re: маленький пример

пару місяців
оптимистично сопротивление полиции пару месяцев маловероятно что так мало
   
 Re: маленький пример

Бабушка могла просто не знати, що у неї перегоріла лампочка на задньму стопаку.

 :D




   
Re: маленький пример

Тут чётко видна психология этого общества.

Есть тонны других примеров.

Это такое дерьмо, про которое в идеале лучше не знать.
Кацапе, не тобі казати про психологію. У вас люди сидять за те, що хочуть приймати участь в виборах.
   
Re: маленький пример

https://twitter.com/view/status/1157308246274772997

Это вообще какая то херня со стороны копа
Мне пару раз выписывали штраф за превышение скорости но ни разу не требовали подписать бумагу
Выдали на руки уведомление о штрафе - хочешь заплати сразу, не хочешь - иди на суд.
С какого бодуна он решил ее арестовать???

Если тетка наймёт толкового юриста то ещё бабки с полицейского управления получит
   
Re: маленький пример

https://twitter.com/view/status/1157185509246062592

А может посмотрим, что было несколько раньше?
Тетя уже полгода катается с битой жопой, и видимо уже не раз получала предупреждения за эту неисправность, думала что и в этот раз прокатит, не прокатило...
   
Re: маленький пример

Висновок: з копом не сперечайся. Погоджуйся. Зафіксуй розмову на диктофон й в суді доводь свою правоту.

Чому я повинен витрачати свій час, доводячи що я невинуватий і не порушував, якщо суд повинен встановити
ступінь моєї провини. Це мені нагадує стару радянську гумореску, де клієнт повинен принести долвідку що він
не одружений на всіх інших жінках країни окрім своєї однієї.
До біса таку демократію.
От тому саме зараз американське суспільство вже і вскочило в халепу, коли сотні чоловіків повинні виправдовуватись
за буцім то згвалтування двацятирічної давнини. Коли будь яка підстаркувата шльондра, в якої настало зубожіння,
але яка в молодості залюбки стрибала в ліжко заради кар*єри, може накатати заяву на будь кого і замість доведення
доказів злочину, чоловік повинен шукати докази що не насилував і все було за згодою, або взагалі не іпав і навіть
не був знайомий.
Хєрня це, а не демократія і крапка. Намалює вам кремль на наступних виборах ще й не такого кловуна.
Ви самі риєте собі пастки.
   
Re: маленький пример

https://www.youtube.com/watch?v=7lp03vyQqj4
А может посмотрим, что было несколько раньше?
Тетя уже полгода катается с битой жопой, и видимо уже не раз получала предупреждения за эту неисправность, думала что и в этот раз прокатит, не прокатило...

Існує порядок арешту несправної автівки. Викидування з кабіни і заламування рук до цієї процедури не входить.
Перший раз бачу, щоб треба було щось підписувати. Штрафний тікет це не виклик до військомату.
Коп неадекват і повинен бути звільнений як психічно-неврівноважений....
Або не кажіть тоді що в кацапів звірі. Бо це подвійні стандарти.
   
Re: маленький пример

Бля які ці українці неадеквати :facepalm: ....
   
Re: маленький пример
lab

Ага, звісно краще хабарники в поліцейській формі і водятли яким пофіг на пдр. Тільки потім не волати як чергова зайка передавить купу людей чи жахливі дтп щодня.
   
Re: маленький пример

Особиста необгрунтована образа - це спосіб уникнути відповіді та ще один доказ твоєї неправоти.
Юрист-початківець саме так й може сказати, бо він - початківець. Це - виправдання...
У дійсності протиправні дії - це порушення закону. Було воно чи ні - то має вирішувати суд, а не коп.
А він може вирішувати лише наскільки підозрюваний є небезпечним для оточуючих чи для нього самого.
Й тільки повністю заангажований дурень може стверджувати, що дії бабусі були суспільно-небезпечні.

от тому то я і ображаю, таких як ти, довбнів на ФУПі
пишуть маячню з упертістю класичного самовпевненого дурня
   
Re: маленький пример

Знову за рибу гроші.
Порохоботи знов по всьому світу привласнюють собі права на розумові здібності.
До чого тут зайки? Яку таку суспільну загрозу суспільству завдавала та бабця?
Чим цей випадок кращий за боротьбу наших з бабцями що торгують квітами
на вокзалі і віддаванням честі пролітаючим повз мажорам?
Щось мені підказує, що той коп теж отримавши перемогу над бабцей,
залюбки візьме під козирьок при виді синка свого начальника на чопері,
з якою б швидкістю той не їхав. Люди у всьому світі однакові і поділяються
на два види, люди і гівнюки, які будуть лизати будь кого аби своїй дупі було тепло.
   
Re: маленький пример

Кацапе, не тобі казати про психологію. У вас люди сидять за те, що хочуть приймати участь в виборах.

Сюда невозможно зайти с IP адреса РФ, доступ заблокирован, дополнительная информация тут: 
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032049.0
   
Re: маленький пример

Тут треба не порушувати законів, тоді не буде проблем, а ще краще триматися подалі. Мене колись якась скажена поліс-вумен ледь не переїхала як я вночі з Жучкою гуляв. Деяким буття вповноваженим стріляє в голову, тому найкраще триматися подалі від them fascist cops :)
   
Re: маленький пример



А вот если бы у неё был короткоствол!..

 :laugh:

Тогда ее валили-бы на поражение.

А что будет, когда у украинцев будет короткоствол?

 :laugh:
   
Re: маленький пример

Чому я повинен витрачати свій час, доводячи що я невинуватий і не порушував, якщо суд повинен встановити
ступінь моєї провини.
презумпція по кримінальним справам. І це правильно, бо такі як ти за 100 гривень будуть мозк виносити.
   
Re: маленький пример
TC

Это вообще какая то херня со стороны копа
Мне пару раз выписывали штраф за превышение скорости но ни разу не требовали подписать бумагу
Выдали на руки уведомление о штрафе - хочешь заплати сразу, не хочешь - иди на суд.
С какого бодуна он решил ее арестовать???

Если тетка наймёт толкового юриста то ещё бабки с полицейского управления получит

Думаю так же. Но в разных штатах возможны нюансы.
   
Re: маленький пример

презумпція по кримінальним справам. І це правильно, бо такі як ти за 100 гривень будуть мозк виносити.

А ти дорога повія? Тільки за 500 баксів виносити будеш? :lol:
   
Re: маленький пример

Это херня, этот полицейский наверняка имел право ограничиться устным предупреждением.
Наверняка у него был какой-то выбор.
В самом крайнем случае он мог нарушить инструкцию и ничего бы не случилось.
То, что он сделал - его личный выбор.
Он отыгрался на старухе за то, что ему нагрубил начальник, или оскорбила тёща, или просто у него был запор и т.п.

Дурня, дело не в фонаре а в требовании выйти из авто. Скот нужно пороть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія