Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
21 травня 2020 16:32:46


Балашов - троляка вищого рівня.

 Геннадий Балашов: "Когда я записывал видео об интервью Гордона и Гиркина, меня переполняли эмоции и негодование. Тогда я еще не видел обращение Дмитрия, что это совместная операция со спецслужбами. Искренне извиняюсь за свое непонимание!" 
2
17 травня 2020 14:36:33
Справа Стерненка
   

Що спільного між ст. 36 Кримінального кодексу і "Заводним апельсином"?

Чому в нас так "люблять", жаліють безсилих і постраждалих і так бояться (а від страха до ненависті - один крок) тих, хто чинить опір і захищається?

Чому одна із двох нормальних фізіологічних реакцій на небезпеку (бийся або біжи) маргіналізована в нашому суспільстві на всіх рівнях - від бабки на лавочці до слідства і суду.

Навіщо ми стільки років культувиємо безпомічність, безсилість як чесноту? Раніше - культивували в нас, але ж зараз ми робимо це самі... Чому ми досі боїмось визнати, що самозахист і пов'язаний з ним "дозвіл на насилля" - необхідна складова здорового розвитку людини і суспільства.

Як можна всерйоз сприймати загальну мобілізацію в країні де відсутня традиція самозахисту, традиція правозастосування права на самозахист і фактично саме право на самозахист? На всіх рівнях. Чому це раптом обиватель, який ніколи не усвідомлював необхідності і права захисту себе має увірувати в правомірність захисту всього суспільства?

Насильство породжує насильство. Певною мірою так. І саме тому має бути розвиненою КУЛЬТУРА самозахисту (який включає насильство, так). ОЧІКУВАННЯ самозахисту. Сприйняття САМОЗАХИСТУ, як НОРМАЛЬНОЇ, АДЕКВАТНОЇ, ЗВИЧАЙНОЇ ВІДПОВІДІ на посягання. Але як з цього тезису можна було зробити висновок, що безсилля якось це насильство зменшує??

Самозахист - це не просто базове ПРАВО, це ще й ОБОВ'ЯЗОК кожної свідомої людини. Який в здоровому суспільстві свободних людей частково ДЕЛЕГУЄТЬСЯ правоохоронним органам. І який ЗАВЖДИ якщо ланцюжок делегування поламався можна реалізувати самому.
Тобто захист вас кимось завжди ВТОРИННИЙ від вашого власного розуміння і бажання захищати себе самостійно.

Перекладання цього обов'язку на ментальному рівні на "когось" - уряд, поліцію, великого дядю, хлопця, робить систему цінностей (в т.ч. цінності життя, здоров'я, людської гідності, свободи і т.д.) розбалансованою.

Ніяка міліція/поліція/дядя ніколи вас не захистить, якщо ви на не вірите в те, що маєте право і можете захистити себе самостійно і що це НОРМАЛЬНО. Ну тому що вона не є "первинним носієм" права на захист, а лише виконує делеговані функції. Якщо функції "захищати себе" в вашій прошивці не передбачно - то і делегувати її неможливо. Якщо таких людей в суспільстві не багато - то їх захистять ті в кого з прошивкою все ок і "колективний імунітет", але якщо критична більшість - то ніхто.
3
15 квітня 2020 21:02:50
Дмитро Павліченко

Отримали відповідь від Міністерства Охорони Здоров'я України.
Прошу подивитись. В мене є деякі думки з цього приводу.
- Санітарний лікар Ляшко, не надавав в Кабмін висновку про карантин, а тому не було законих підстав його вводити , та повідомляти про надзвічайну сітуацію.
Що Ми будемо робити❓
- Завдяки незаконим діям, український народ поніс великі збитки, як моральні та і матеріальні!
ТОМУ:
1. Ми вже подали заяву про злочин та державну зраду, відносно посадових осіб КМУ
2. Ми вимагаемо негайно відсторонити уряд КМУ, та розпочати службову перевірку.
З. Кожен українець, що поніс збитки, повинен звернутись до суду про відшкодування.
Боротьба триває❗ Тримаємось разом❗ Дмитро Павліченко

контакти
dmipavli@gmail.com
tel: 38 (093) 523 66 71
Instagram: https://www.instagram.com/dmitriipavlichenko
Громадської Організації "Захист звичайних людей"
https://www.facebook.com/Dmitro.Pavlichenko/
4
12 квітня 2020 22:04:44
Україні доведеться виплачувати величезні суми збитків за майбутніми рішеннями Європейського суду з прав людини щодо невірного порядку впровадження обмежувальних заходів у зв'язку з епідемією коронавірусу

Таку думку колишній представник президента в Автономній Республіці Крим, доктор юридичних наук, професор Борис Бабін висловив в етері програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, яка 11 квітня 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Ми маємо накладання двох факторів. Перше - це прагнення центральної влади уникнути відповідальності за ситуацію, коли замість режиму надзвичайного стану ми бачимо режим надзвичайної ситуації і схвалення відповідних актів уряду, які обмежуть права людини всупереч Конституції. Такі обмеження частково є виправданими, але так як вони запроваджені вони не можуть оцінюватися як правомірні з точки зору юриста і ми бачимо статистику в судах, бо 90% всіх випадків спроб застосування заходів розсипаються. Судді не хочуть брати на себе таку відповідальність", - зазначив Бабін.
"Інший виклик - це те, що ми не повідомили визначеним шляхом міжнародні інституції про обмеження прав людини. Ми мали повідомити Раду Європи, а також ООН, про відступ від зобов'язань за Європейською конвенцією і за Міжнародним пактом про громадянські і політичні права", - додав правник.
Натомість, як він заявив, згаданих кроків у вигляді голосування Верховної Ради й відправлення МЗС дипломатичних нот зроблено не було.
"Ми мовчимо й тим самим збільшує кількість виграшним справ проти України - а їх буде дуже багато - у Європейському суді з прав людини", - вважає професор.
Відповідні позови, за його словами, подаватимуться насамперед тими, чиї трудові права обмежено, та представники бізнесу, котрі зараз несуть збитки.
Разом з тим, наголосив Бабін, кінцеві рішення ЄСПЛ будуть вже за 5-7 років, коли в Україні буде "інша влада".
Йтиметься про "сотні тисяч позовів", з яких "десятки тисяч дійдуть до Європейського суду".

5
12 квітня 2020 21:32:42
Сергей Гайдай

За Зеленського голосувало не безмозглє тупе стадо виборців, як про це пишуть порохоботи. За нього голосували люди дуже різні, з різними світогляами і з різними мотивами.

І точно так шостого президента зараз критикують люди дуже різні. З різними переконаннями. З різними мотивами. І за різнє.

Але серед них я спостерігаю особливу групу. Всі вони були в політиці і при владі. В різний час. На різних посадах. Вони щиро вважають себе проффі що глибоко розбираються в державному управлінні. У різних його аспектах. Вони добре знають, що і як потрібно робити щоб ця держава справно працювала. І вони дуже ображені. Минулий рік став для них справжнім стресом. Вони впевнені: хтось хакнув мізки простим людям і вони обрали це непорозуміння президентом. А їх усіх копняком відправили у відставку. Їх це дратує і примушуе постійно критикувати чинну владу. Більш того, ці мерзотники що захопили Банкову, а потім і Раду, і Кабмін, знайшли якісь невідомі їм таємні кнопки в електоральній свідомості украінців і люди проголосували за владу дилетантів, аферистів і недоумків.

І знаєте що? Майже все це про чинну владу - правда. Ця влада гнітюче некомпетентна. Зеленський і його оточення не знають, що робити з країною. Вони не мають ідей і бачення. Немає у них і політичної волі. І вони повільно і впевнено крокують до прірви. І ми разом з ними

Але знаєте, в чому помиляються колишні і скривджені? У тому, що вони компетентні в державному управлінні. І в тому що команда Зеленського ламала свідомість виборців. І що є якісь таємні кнопки у людей. Звідки такі знання і здібності у такого дилетанта як ЗЕ і його помічників? Очевидне протиріччя.

Хоча кнопки у наших виборців є. Їх створили всі ці колишні.
Мізки виборцям хакнули якраз ті, хто всі ці роки був в політиці. У них як і у Зеленського немає тих компетенцій, які потрібні українській політиці, нашій країні і громадянам. Не важливо чи були вони політиками епохи Кучми, Ющенка, Януковича чи Порошенко. Саме їх діяльність і є тією причиною завдяки якій сьогодні у владі Зеленський. Саме бажання українського народу що формувалося всі ці роки - відправити під три чорти всіх ціх брехунів, крадіїв, і політичних невдах неспроможних створити справжню незалежну, успішну і эфективную державу і породило цей Електоральний Майдан 2019 року.

Ооооо... зараз почнется шквал обурення в коментах. Але якщо я не правий і помиляюся в своїх характеристиках нашого політичного класу, тоді у мене залишається тільки одне питання - де результат вашої діяльності?
6
8 квітня 2020 22:54:05
Олександр Гуміров - "почему не вводят чрезвычайное положение?"

Мне поступило множество вопросов и замечаний примерно такого содержания "почему не вводят чрезвычайное положение?" или "из-за тебя теперь введут чрезвычайное положение". Хочу прокомментировать это.

Итак, основа моего иска состоит в том, что карантин может быть введён только та тех территориях и только тогда, когда президентом введён и парламентом утверждён режим чрезвычайного положения.

Однако, объявить чрезвычайное положение не так-то просто. Для этого нужны чёткие законные основания, иначе это будет государственный переворот и узурпация власти.

А их, законных оснований для введения ЧП, нет, даже если я подам сто исков. Они не смогут ввести ЧП. И вот почему.

Надзвичайний стан вводиться лише за наявності реальної загрози безпеці громадян або конституційному ладові, усунення якої іншими способами є неможливим.

Существующие меры, которые я СПЕЦИАЛЬНО не оспариваю, абсолютно достаточны, чтобы отвратить угрозу коронавируса. А значит нет ситуации, которую невозможно иначе избежать, необходимой для введения ЧП. Я оспариваю только избыточные, совсем уж неадекватные, меры.

Надзвичайний стан може бути введений в разі виникнення особливо тяжких надзвичайних ситуацій, пандемій, панзоотій тощо), що створюють загрозу життю і здоров’ю значних верств населення.

В Украине не то, что пандемии, даже эпидемии нет. Никакой угрозы значительному количеству населения не существует. Нижний (минимальный) порог эпидемии - 191 000 одновременно болеющих людей с одинаковым диагнозом. Коронавирусом на сегодня болеет в 150 раз меньше людей, чем минимальный порог для обыкновенной эпидемии, не говоря уже о пандемии.
7
7 квітня 2020 22:40:01
Висновок Харківської правозахисної групи щодо доцільності та законності запровадження карантинних заходів відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №255 від 2 квітня 2020 року

2 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 255, якою внесено зміни до раніше ухваленої постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Постанова забороняє усім фізичним особам, що знаходяться на території України, до 24 квітня 2020 р.:

- «перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно»;

- «переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи»;

- «перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини»;

- «відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою»;

- «проведення всіх масових заходів»;

- «відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах»;

- «перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус».

Пункт 4 вказаної Постанови відносить до категорії тих, хто потребує самоізоляції, осіб, які досягли 60-річного віку. Таким людям забороняється покидати житлові приміщення. Виняток становлять особи цієї категорії, які мають домашніх тварин (дозволено перебування на вулиці два рази на день), або особи, які заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, їм дозволяється відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції, за умови використання засобів індивідуального захисту.
8
5 квітня 2020 02:50:34
Маємо по факту, що жоден з відомих політиків чи громадських діячів не переймається долею народу, не виступає на захист громадян від цинічних кроків влади по позбавленню громадян конституційних прав.
Не пише, не подає позови, не виступає, не роз'яснює.
Кароче - всі вони повні лайна, тупості та пристосуванства.
Лише Михайла Чаплига щось спробував означити з порушення конституційних прав.

Впевнений, що саме зараз ця тема (публічний захист конституційних прав громадян) могла б принести найвідчутнішу вигоду будь-які політичній силі, при мінімальних затратах.
9
26 грудня 2019 14:05:21
Всі проблеми АТО-шників з владою виключно через те, що АТО-шники не хочуть визнати себе владною елітою.
Вони хочуть служити-захищати, або владу, або так званий народ.
В той час, як функція владної еліти впроваджувати власну стратегію розвитку країни, де народу відведено відповідну роль, а влада може бути лише одна.
10
22 серпня 2019 02:02:45
Телетюрма народів
https://day.kyiv.ua/uk/article/podrobyci/rosiyskomovnyy-kanal-tak-ale-ni

Лариса Волошина

Не так цікава пророзиція створити російськомовний державний телеканал в Україні, як аргументація сторін. Критики цієї ідеї вважають недоцільним використання зусиль та державних ресурсів на підтримку російськомовного виробника. Ключова аргументація тут концентрується навколо тези, що війна є силовим продовженням концепції «русского миру» який, як розповів нам Володимир Путін, не має кордонів і включає в себе всіх російськомовних громадян. Тож маємо позицію, яка ґрунтується на нещодавньому історичному досвіді. Щодо лобістів, то вони поділяються на два типи: тих, кому подобається сучасна Росія і тих, хто хотів би її змінення зокрема і українськими зусиллями. Чи справді ці дві групи відрізняються між собою? І яка з них може стати союзниками України в боротьбі за власну державність?

Перед другим туром, тоді ще кандидат у президенти України Володимир Зеленський розказав, що, на його думку, для врегулювання конфлікту на Донбасі і відновлення територіальної цілісності України необхідно виграти інформаційну «війну». Майбутній президент запевнив, що працюватиме над тим, щоб населення на окупованих територіях відчуло себе частиною України. Йшлося про створення потужного міжнародного російськомовного каналу, який віщав би на територію Криму, Донецька та Луганська, на територію Європи, США та Ізраїлю, і показував «прагматично і правильно реальні новини, реальне життя в Україні». Але після виборів риторика дещо змінилася. За словами заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенко, канал хоч і буде державним, але з частковою трансляцією «найкласнішого контенту» приватних каналів. Тобто, мова вже не просто про інформування.

Маємо намір проспонсорувати державним коштом розважальний телеканал, на якому російськомовні серіали, гумористичні програми будуть розбавлені новинними блоками. Більше скидається на спроби оплатити державним коштом російськомовний розважальний контент, зробивши з нього «продукт національного значення». Як виведення умовних «Сватів» на міжнародний рівень допоможе боротьби з російською інформаційною агресією, при цьому не пояснюється. До того ж не будемо забувати, що і КісельовТБ, і серіали про дружбу між народами — всі вони транслюють ключову тезу «русского миру» згідно якої українці і росіяни — один народ, який був розділений в наслідок руйнації Радянського Союзу. Україна тепер самотужки буде сплачувати за російський пропагандистський контент? Все це нагадує обов’язок родини страченого сплатити за роботу катові.

Серед поціновувачів рецепту припинення війни за допомогою поєднання в єдиний російсько-український мовний, культурний та історичний простір доволі цікавим є наступний аргумент — «Не варто віддавати російську мову та російську культуру Путіну. Все це належить світові. Україна може стати флагманом вироблення інформації для російськомовного населення планети». Той факт, що незалежна українська держава потребує власних культурних та історичних традицій при цьому якось забувається.

Василь Стус, Ліна Костенко, Василь Голобородько (справжній український поет, а не вкрадений на потребу російськомовного серіалу образ) —всі вони не є частиною радянського, або імперського минулого. Як і Мазепа, Сковорода, Франко та багато інших. Всіс їм не буде місця в ций російськомовній правді про Україну. Так в чому контр-пропагандистська робота? Знову рефлексувати щодо великодержавного шовінізму, де Україні і українцям відводиться роль кумедних домашніх тваринок?

11
4 жовтня 2018 11:32:02
"Сторінки: Попередня 1 2 3 ... 16666 Наступна"
12
7 березня 2018 02:38:36
Лише кілька днів тому, як натрапив в Ютубі на цікаву харизматичну людину Рустама Ташбаєва.
Дивлюсь, розумні речі каже й енергетика сильна.
Чому я раніше про нього не чув?
13
28 січня 2017 10:56:12
Постійнодіюча Прес-конференція «Перебіг блокади торгівлі з терористами в Луганській області»

Семен Семенченко:
"Готовы ли ветераны к попыткам силового разгона блокады торговли с оккупантами. Их отношение к возбужденным уголовным делам. Дальнейшие шаги Штаб блокади торгівлі з окупантами. Какая помощь нужна Штабу.
Пресс конференция координаторов штаба в Северодонецке. По всем каналам ор пропалченных чиновников и "экспертов". Помогите распространить правду.
Репост реально поможет делу."

14
5 грудня 2016 23:57:25
Головна теза противників короткостволу.
Власне.
15
14 листопада 2016 18:02:32


Ситуация на политической арене Украины развивается по-булгаковски. Ночью столицу накрывает настоящий снегопад, а с утра сопредседатель Оппозиционного блока Бойко бьёт Ляшко, глава Нацполиции Хатия Деканоидзе подаёт в отставку, а весь Фейсбук забит порнографическими фото 24-летней заместительницы главы МВД…

А в это время сообщения поступают всё тревожнее и тревожнее. На Киев едут автобусы, автомобили, полные людей, в центр сходятся политически озабоченные элементы. И над всем этим витает невидимая рука Кремля с планом по дестабилизации страны под названием «Шатун». Об этом недавно начали писать в СМИ при «информационной поддержке» пресс-службы СБУ.

Спецоперация «Шатун» якобы имеет целью дискредитировать власть Украины и тех политических сил, который как-то, по мнению авторов операции, связаны с оппозицией. На слухи о «Шатуне» неожиданно реагирует Совет национальной безопасности и обороны, пытаясь опровергнуть слухи о создании штаба реагирования. Но получается это у СНБО плохо.

Название для своей контроперации СНБО не придумало. Судя по действиям, которые предложены СНБО, это операция носит кодовое название «Ссыкун». В Киеве перекрывают центральные улицы в связи с террористической угрозой. И, конечно же, к этой спецоперации подключится бесчисленное множество бойцов Нацгвардии, Нацполиции. Они будут стоять в подворотнях, сидеть в своих автобусах и ждать, что произойдёт.
А что произойдёт, непонятно.

Более десяти политических организаций анонсировали свои акции на завтра, вторник, 15 ноября, возле Национального банка Украины. К МВД собирается ехать «АнтиМайдан».
К годовщине событий на Майдане народ опять активизировался и опять хочет перемен. Мы, «5.10», как политическая партия последовательных пропагандистов либертарианства, тоже завтра выйдем в правительственный квартал с нашими флагами и активистами.

Завтра у нас двойная миссия. Во-первых, наша задача — развенчать спецоперацию «Шатун». И, во-вторых, противостоять контроперации «Ссыкун».

Мы назвали свою операцию "Шалун".

Партия «5.10» будет обращать в свою веру купленных бабушек, которых сгоняет партия «За життя». Я общался с ними. Это те же люди, которые вчера стояли за Юлю, позавчера — против Юли, потом ходили за «регионалов». Сейчас эта сеть купленных за 75 гривен людей готовится к многодневной манифестации. Они не осознают ту степень опасности, которой подвергнутся. Наверняка, в толпе появятся провокаторы, которые будут делать всё, чтобы полиция применила жёсткие меры и тем самым дискредитировала власть. Возможно, в следующие несколько дней произойдут массовые беспорядки, поджоги, драки. И наша партия «5.10» должна находиться там, чтобы защитить людей от радикалов и провокаторов, помочь им разобраться в том, на самом деле решит их главную проблему — проблему нищеты, которая заставляет этих несчастных и отупевших от бедности людей выходить под чужими знамёнами и рисковать жизнью за 75 гривен… Для меня важно, чтобы купленные бабушки и дедушки поняли, что ВыходЕсть.
16
10 листопада 2016 15:53:52
Україну порятує введення кримінально відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок.
Це переконання у мене давно формувалося, а сьогодні знайшов підтвердження технічної можливості цього рішення.

Громадська організація "Слово і Діло" систематично моніторить обіцянки головних українських політиків та формує інфографіку про їх дотримання (зараз база на сайті організації містить близько 40000 обіцянок від 5000 політиків).

Як з'ясувалося мажоритарники виконують лише 10% своїх обіцянок, партійні депутати - до 25% своїх обіцянок.
Таким чином ми бачимо, що до влади приходять, або патологічні брехуни, або управлінці вкрай низького рівня.
А з таким рівнем управління жодне утворення, хоч державне, хоч бізнесове довго існувати не може.

Тому єдиний шлях порятунку України - термінове введення кримінально відповідальності за невиконання передвиборчих обіцянок.

Цей шлях простий, швидкий та надійний, оскільки не потребує від виборців міфічної свідомості, відповідальності, компетентності та інших непритаманних виборцям якостей.
17
23 червня 2016 23:46:50
Вийшов трейлер першого українського 3D-мультфільму з неукраїнським "актором".
http://НВ/ukr/lifestyle/kino/vijshov-trejler-pershogo-ukrajinskogo-3d-multfilmu-155008.html


Гляньте на батька - вилитий кацап по формі обличчя та окладистій бороді.
Чи це дохристиянські часи змальовані, коли бороди носити було звично?
Хтось розбирається в цих деталях?
В мене наприклад зразу ж якась відраза до такого типажу виникла. Щось таке расєйскоє, чуже.
Чи історія інше каже?
18
24 лютого 2016 16:35:42
Российская агрессия: почему Украина все время медлит с ответом?
Чергова передача з Арестовичем по Криму.
Как и почему сдали Крым:

https://www.youtube.com/watch?v=mx1FDP7WRCA
19
24 лютого 2016 14:03:07
Алексей Арестович: Как «теряли» Крым. Много чего говорят. И я скажу…

https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/1083848805012532

Опубликована «стенограмма заседания РНБО» двухлетней давности, на котором решался вопрос о мерах противодействия РФ по захвату Крыма.
Все ведущие комментаторы, кроют Юлю и хвалят Турчинова.
Мол, бедный, один голосовал за ввод военного положения.
Другие говорят, мол, стенограмма вброшена, чтобы дискредитировать Юлю и Наливайченко, вместе с их вновь созданным движением.
И еще много че говорят.
И я скажу:

1. Турчинов, как ВРИО президента, имел достаточные полномочия для того, чтобы ввести его единолично — своим указом.
Он предпочел укрыться за ширмой коллективного решения.
Если бы он ввел его персонально, ВРУ пришлось бы утвердить/не утвердить этот указ, в течении двух суток с момента издания.
Вот тогда бы мы все и посмотрели:
— кто конкретно против?..
Не думаю, что в той обстановке, хоть кто-нибудь из депутатов, кроме крайних пророссийских отморозков, голосовал бы «против», это означало бы погубить свою политическую репутацию навсегда.
По отморозкам: кроме того, что им пришлось бы вскрыться (и скрываться), ВРИО президента получил бы полный карт-бланш у от народа на принятие специальных мер по данным товарищам и их отечественным и российским связям.
2. Они там хором сетуют на то, что, мол, силовики шатаются и испытывают недостаток мотивации.
В армии есть простая, но жизненная мудрость:
— как команда ставится, так и выполняется.
В ситуации, когда верхняя власть жует сопли, и силовики могут себе позволить пошататься.
А вот после введения ВП, шататься становится себе дороже: уж больно возрастает доля ответственности — от увеличения сроков за саботаж и ускоренного судопроизводства до прямого расстрела на месте за невыполнение боевого приказа в военной обстановке.
Таким образом, введение ВП разом привело бы в чувство и силовиков, а кроме того, позволило бы отделить зерна от плевел и в их рядах.
Российская агентура, саботажники, мямли, не способные принять решение, в такой обстановке неизбежно начали бы проявляться самым негативным образом, а ввиду действия особого правового положения в государстве — разговор с ними был бы обнадеживающе коротким.
3. «Наши иностранные партнеры».
Которые изо всех сил советовали не делать резких движений, тоже вынуждены были бы резко определяться.
Военное положение в крупнейшей европейской стране, где только что произошла революция, это им не хухры-мухры, тут «…глубокой озабоченностью не отделаешься».
И вида, что «ихтамнет» не подашь.
Пришлось бы нашим ангелочкам мира поднимать жопы и мчатся урегулировать, участвовать, прояснять.
Но ВП не было введено и они получили отличный коридор возможностей блеять про «сдержанность» и необходимость «…полноценного диалога на основе всеобъемлющего взаимопонимания».
Чем отлично воспользовалась Москва — от пропаганды до силовых действий.
4. В условиях ВП любые пророссийские и сепаратистские акции на Востоке и Юге Украины квалифицировались бы в диапазоне от нарушения ВП до подрывной деятельности в пользу агрессора.
Никакое блеяние купленных силовиков про «…мирные собрания» и «…отсутствие указаний из центра», а также «…желания избежать кровопролития», им бы уже не помогло.
Напротив, они были бы прямо обязаны пресечь соответствующие действия, вплоть до применения оружия на поражения, иначе, сами бы очевидно и недвусмысленно стали бы военными преступниками.
5. И, наконец, главное.
Блеяние наших «спасителей Отечества» про то, что «…у нас нет армии».
Армия у нас была.
Напомню, что это были дни, когда активная часть общества, была отмобилизована и готова к самопожертвованию.
Фигурально выражаясь, еще не остыли тела Небесной сотни, а военкоматы стояли длинные мужские очереди, хотя каждый из стоявших прекрасно понимал — что он может стать следующим.
Нигде, ни в этой стенограмме, ни в стенограммах последующих заседаний (если их когда-нибудь) откроют, вы не найдете самой главной идеи, идеи, которая решила бы все в нашу пользу:
— идеи опереться на народ.
Народ, который только что своими телами, пробил дорогу в новую жизнь и полон был решимости ее защитить.
Единственное, чего россияне тогда опасались — это тотальной войны.
Они понимали, что взять пол-Украины они смогут, но удержать — никогда.
И если бы, наша «власть» решилась прибегнуть к очевидным рецептам:
— введения ВП,
— создание терробороны по местному признаку — с офицерами запаса во главе и в составе, с выдачей оружия, с тесным взаимодействием с правопохоронными органами и ВСУ,
— с созданием чрезвычайных советов на местах, которым были бы даны соответствующие полномочия, и которые, как органы управления, объединили бы все ветви власти и гражданский актив,
— не было бы ни «Новороссии», ни Иловайска, ни ИЛа, ни Дебальцево, ни Минских бумажек.
Побоялись.
Побоялись раскрутить Майдан, как самоорганизующуюся структуру в масштабах страны.
Побоялись опереться на свой народ.
Побоялись нарушить структуру собственности.
Побоялись потерять власть.
И — начали терять страну.
Которую потом своей кровью, затыкая дыры своими телами, все равно отбивали все те же добровольцы.
Только уже не в организованном взаимодействии с государством.
А вопреки ему.
А эти гаврики…
Проявили дряблость воли.
Ввели в заблуждение население своей страны и иностранных союзников и партнеров.
Дали время противнику на организацию шабаша в других (кроме Крыма) регионах страны.
Создали идеальные условия для вражеской пропаганды.
Упустили исторического масштаба возможность преодолеть вековое проклятие и установить доверие между государством и народом — карт-бланш, который позволил бы не только ликвидировать угрозу российского вторжения, но и в сжатые сроки преодолеть барьер реформ.
Описанный комплекс мер стал бы несколькими длинными ходами в большой шахматной партии.
Некоторые наивные люди скажут: но тогда бы ‪#‎путинввелвойска‬.
Вы всерьез думаете, что он их не ввел только потому, что мы не объявили ВП?:))
Значицца, когда армия жевала сопли и заводилась одним аккумулятором, не ввел, а когда бы в каждом районе ловкие мужички с ружжами (под прикрытием которых ВСУ и НГ отмобилизовывались бы и разворачивались) радостно ждали бы введенных — точно бы ломанулся?..
Не смешите мои тапки.
А сколько людей остались бы живы…
И я верю, если есть Бог на свете, и Он нас слышит, мы еще увидим всех этих заседавших в стенограмме на скамье подсудимых.
Кого — за измену Родине, кого — за преступную халатность в отягчающих обстоятельствах.
А суд истории их приговорил давно.
Кровь — не водица, мертвые — не молчат.
— Чума — на вашу стенограмму.
До 14-го колена.
20
22 лютого 2016 16:49:06
Почитую зараз КОБ (Концепция Общественной Безопастности).
Прийшов до висновку, що Україні вкрай не вистачає чогось подібного - єдиної україноцентричної, добре структурованої, лінгвістично правильно сформульованої сучасними термінами Світоглядної матриці успішного розвитку.
В КОБі десь відсотків з 80% зайвого руцкомірного непотребу, але основні базові положення варті осмислення та переконвертування до завдань й потреб України.
Думаю на базі подібної системи (смислово-лінгвістичної платформи) українському суспільству вдасться нарешті позбавитись від постійного внутрішньодержавног о непорозуміння.

В когось є якийсь досвід з вивчення та застосування КОБу? Чи може є вже такі групи українські?
21
27 листопада 2015 23:22:04
Новина від Балашова. Всі ЗМІ мовчать.

22
16 листопада 2015 21:34:40
Законодательно запретить уборку листьев в скверах, зеленых зонах, парках, газонах. (снизит количество грязи на улицах, улучшит экологию, сбережет деревья)

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=577&icf=1

Во всех цивилизованных городах мира законодательно запрещена уборка листьев, Варшава, Берлин, Мадрид, даже в Минске! запрещена уборка листьев.

"В парках и скверах Минска больше не будут убирать опавшую листву. Об этом сообщил сегодня председатель комитета природных ресурсов и охраны окружающей среды Мингорисполкома Александр Боровиков. «Убирая опавшую листву в парках и скверах, человек нарушает естественный кругооборот веществ в природе. Опавшие листья образуют перегной, который удобряет почву, а мы уборкой фактически обедняем землю. От этого начинают страдать деревья», — сказал чиновник."

Почему не стоит убирать листья?

Помимо того что значительно снизится количество грязи на дорогах, тротуарах и наконец-то можно будет не мыть обувь после 5 минутной прогулке по улице. Почему листья должны быть под деревьями? Потому что это естественный процесс природы, и опавшие листья находят свою дальнейшую судьбу в качестве теплого одеяла для дерева, куста и окружающих растений. За зиму они превратятся в сладкий плодородный перегной, обогащающий почву, дающий дереву полезные вещества для дальнейшего роста в следующем году.
Без этого почва оскудневает, иссыхает, превращается в непригодную для жизни растений,и попутно превращается в пыль, которую будет разносить ветер по улицам, и вместо дворов она будет оседать у нас в квартирах, а следовательно, и в наших легких.
А еще в опавшей листве и дальнейшем перегное радостно живут многочисленные насекомые, каждый из них по-своему полезен для природы, например, их едят птицы.

Как меру контроля необходимо ввести штрафы для КП, ЖЕК, ОСББ за уборку листьев.
23
10 листопада 2015 06:38:50
Саме цю тезу впарюють суспільству наші владоможці, як причину неможливості зміни старих кадрів на нових.

Але насправді "кіньми, яких не можна міняти" є не влада, а трудовий народ України, який тягне з останніх сил вози, перевантажені мотлохом-чиновництвом.
Й управляють цими возами бездарні візники, які зупинили вози посеред бурхливого потоку й почали ловити форель, бо дуже вона їм до вподоби, звикли вони бачте харчуватися делікатесами.

Нормальний же господар при важкій переправі давно б повикидав з воза старе ганчір'я, черепки та зламаний реманент, який вже ні до чого не придатен й натомість рятував би дітей, пересадивши їх з возів на коней й обрізавши постромки тих загрузлих в багнюці возів.
Бо головне при переправах не вози з мотлохом, а діти та коні, які тільки й в змозі вивезти дітей з бурхливого потоку багна історії та доставити до землі обітованої.
24
9 листопада 2015 03:46:16
При перегляді Кейсі зруйнованого майбутнього, на 1год 35хв показані кадри битви на Київському Майдані 18-21 лютого 2014.
Коли все горіло під Стелою.
http://photos.google.com/photo/AF1QipMIPu1zNmbXxYpHoGdZt0KQDo9zuaICFLssJMLb
25
1 листопада 2015 15:28:09
Одне з правильних пояснень психотипу руццкіх , чому вони не сприймають нормального до себе поводження, а вимагають постійного свого гноблення для свого ж блага.
Особливо уважно читати любителям західного "гуманізму" та ліберастичних "цінностей" при застосуванні їх до гопників.

http://retrans24.blogspot.com/2015/10/blog-post_971.html


Психоаналитик из Луганска Александр Зеленько считает, что агрессия России имеет психологические корни. Местами спорно, порой мрачно, но любопытно — он объясняет феномен советского рабства, психологию земляков, которые воюют за «Л-ДНР» и логику россиян, которые обожают Путина.
В 80-е Александр Зеленько работал в КГБ, до начала АТО преподавал в Луганском национальном университете, а сейчас Зеленько — доцент кафедры Киевского национального университета им. Шевченко.
В интервью «ОРД» Александр Зеленько рассказал, как россияне сеяли зерна «антифашизма» с помощью теории «мятежевойны», обрисовал психотип русского ордынца и насмешил «открытием» коллег из «ЛНР» — расовой теорией о «происхождении донбассян».
— Что вы думаете о гибридной войне?
— Изобретение чисто русское. Был такой начштаба корниловской дивизии — белогвардейский полковник Евгений Месснер. Большой умница, который создал теорию мятежевойны, в 20-е годы прошлого века уехал в Аргентину, в 1967 издал знаменитую книгу «Теория третьей мировой». Советский генштаб начал внедрять и разрабатывать эту концепцию в начале 80-х.
Есть понятие трех уровней сети. Мы накрываем территорию очень плотной сеткой вещания, внедряем историю (неважно – правда или неправда, но это должно повторяться). В первую очередь даем языковую матрицу. Люди должны учить русский язык – будь то Чехословакия или Йемен. Культурная, языковая, семантическая и историческая матрицы насаждаются. Должны создаваться очаги русской культуры и русского менталитета – это матрица 1 уровня.

— «Русская весна» могла произойти не только в Украине?
— В любой точке до Гибралтара. Волею судьбы я участвовал в создании этой многоуровневой системы.
— И в чем состояла ваша работа?
— Вести с человеком разговор таким образом, чтобы он стал абсолютно искренним нашим продвиженцем. Мы создаем очаги культуры, вкладывая деньги в балет, искусство — во что угодно. Чтобы человек начал искреннее интересоваться Улановой… Тютчевым… Мы даем самое лучшее, не жалеем для этого денег и сил, находим знаковые фигуры.
Предположим, мы сидим с вами в Португалии и разговариваем о Чехове (я был представитель подобной культурной миссии). Вам нравится Чехов? Мне тоже. Вот почва.
Находим представителей интеллигенции в маленьком городке-побратиме и создаем кружок любителей Чехова — ничего более. А потом на культурную основу накладываем организационные моменты. Это первый уровень.
Строительство матрицы 2 уровня – это люди, которые симпатизируют нам без вербовки. Находим тех, которые учились в России. Апологеты русского мира, те кто сам дошел, начитался Гумилева, и говорит: «Нифига себе, у них пласт культуры интересный» — они становятся информационными узлами. Сам того не ведая, такой человек уже ведет информационную разведку. Причем, все в открытом режиме, все законно.
Потом на ту территорию вставляется так называемая боевая платформа – от 1 человека до дивизии. Положим, вы закончили университет в Оренбурге, и заразились коммунистической идеей. Вам говорим о том, чтобы вы создали боевую ячейку людей, которая в случае форс-мажора, в случае Третьей мировой будет готова защитить свою страну.
Мы с вами в Португалии? С португальцами говорим о португальских фашистах: «У вас же была Салазар, из-за которого 40 лет страдал португальский народ?». В каждой стране когда-то был какой-то страшный тоталитарный период, и я апеллирую к нему. Прошу вас создать боевую группу, которая ни в коем случае не будет подвергать вашу страну угрозе. Она будет существовать на случай фашистского путча. В таком случае мы дадим вашей группе все, что вам будет нужно: офицеров оружие, деньги, информацию – все для того, чтобы вы защитили вашу страну. Так все общество становится контролируемым, и мы получаем многоуровневую структуру.
Как-то мы ездили в Англию с Пристюком (Владимир Пристюк – бывший губернатор Луганской области, который приложил руку к разжиганию сепаратизма весной 2014 на Луганщине – прим.ред) — он был смотрящий от комсомола, а я — участник группы по культурному обмену, так и познакомились.
— В оккупированном Донбассе основой тоже стала культурная пропитка?
— В Донбассе – донское казачество, шолоховский «Тихий Дон»…
— Такие сети работают и в Украине (кроме «Л-ДНР»)?
— Могу назвать примерные цифры по российским информационным узлам и боевым платформам в Киеве. Тут от 4 до 7 тысяч информаторов российских было на весну 2015-го года, а боевых платформ — до 5 тысяч. В среднем в Киеве около 18 тысяч боевиков готовы создавать «Киевскую республику».
— Надеюсь, это преувеличение.
— Я общаюсь с той стороной и склонен считать, что это осторожные данные. Эти боевые единицы — это те, кто в конце 80-90 уже почти взялся за ручку двери, ведущей в коммунистический рай для них и их семей, и вдруг для них все рухнуло. Чиновники, комсомольцы, профсоюзники, партийные. Представьте – я жду, что через 2 года буду 3 секретарем партии и жизнь моих внуков устроена, а тут распад СССР… Эти 18 тысяч — это те, кому сейчас 45-50. А еще – православные… И так далее.
— Если в Киеве все так плохо — почему Москва не попыталась сделать тут террористическую республику?
— Ресурс! Не хватает ресурса у России. Зерна брошены, у них есть люди, а дать команду они не готовы, так как после команды надо снабжать. Война — слишком дорогое удовольствие.
— Давайте вернемся в «ЛНР». Что произошло весной 2014-го?
— В первых числах мая 2014 года луганские милиционеры обратились к Киеву: мы, луганская милиция, защищаем Украину (11 райотделов были готовы с оружием защищать Украину), а вы прощаете нам экономические преступления, совершенные за время службы – контрафакт, контрабанду, теневые схемы… Они тогда имели страх перед Майданом – думали, что Майдан что-то будет менять, и они вышли с таким предложением к Киеву. Но Киев не стал обсуждать этот вопрос, и они все перешли на сторону «ЛНР». А 14 мая появилась «Луганская республика».
В каждом райотделе Луганщины был российский агент, задача которого – придумать вкусную, интересную схему заработка для 50 сотрудников с зарплатой в 1,5 тыс. грн., чтобы весь райотдел богател, и все противозаконные способы заработка целого райотдела агентом документировались.
— А потом, если что – «за яйца»?
— Как только кто-то скажет: «Мы за Украину», к нему подходят и говорят: «Эй, дружище, вот твоя папочка: я посылаю ее Киеву и твои майдановцы тебя с твоим желто-голубым флажком посадят на 10 лет. А здесь, если ты остаешься — мы строим вместе новую республику, и пенсии у тебя и у меня будут, как в России». Ответа из Киева не было для таких парнишек, и у них не оставалось выхода.
— Это не гипотетически вы сейчас говорите?
— Именно такие разговоры и шли. И вот еще пример. В городе Свердловске (Луганской области) на 8 марта 2014 года таможенники и пограничники заказали для своих жен и любовниц столько украшений, что их микроавтобусом пришлось отправлять. Откуда деньги? Через границу в феврале шла бронетехника — три тысячи долларов они получали за каждый российский танк. В маленьких селах Луганщины стояли «грады».
— А Киев куда смотрел?
— Киев знал все. Погранцы и таможня получали свой процент, и Литвин (глава Госпогранслужбы Украины Николай Литвин, который до 6 октября 2014 года отвечал за «контроль над границей» с РФ), получал свое с каждой установки «Град», с каждого танка и с каждого «Камаза» с вооружением.
— Как психоаналитик, объясните — почему русским не стыдно красть чужие земли?
— У них нет имущества, нет права собственности, и включается психологический механизм проекции: если я не имею собственности, то и вы не имеете. Поэтому не украл Крым у нас Путин, а взял. Они — ордынцы. Ордынец – это продукт эволюции особого типа. У нас часто путают легизм (верховенство закона) и гражданское общество (верховенство права). В чем отличие? Если мы говорим, что закон превыше всего, закон суров, но это закон, плох он или нет, но он основа государства – это легизм… Изобретено в Китае — в вершине получаем фантастически сильное государство и никчемного гражданина. Дорвавшийся до законотворчества доводит государство до ручки.
Западная же цивилизация пошла по другому пути – право на жизнь, право на свободу, право на собственность – это основные права, а закон — это инструмент, который им служит. И если бы у нас, в Украине, было правовое государство и правовое общество, то закон, ущемляющий права не был бы возможен.
Ордынец – продукт эволюции, для которого слово сильного, слово хозяина — превыше всего, а права значения не имеют.
Мы с вами (украинцы) — часть индоарийской расы, являемся европейцами. Секрет полишинеля состоит в том, что в генетическом плане нет понятия славяне.Никакого славянского общества нет. Есть индоарийцы, есть тюрки. Вот мы с вами являемся намного ближе к немцам генетически, чем к русским. В Киеве в Первую и Вторую мировую существовал украинско-немецкий суржик. В Нежине огурцы называют «гурок». На украинском – «огірок», а по-немецки «гурке» (Gurke). Наречия и диалекты украинские ближе к немецкому языку, чем к русскому.


26
27 жовтня 2015 10:47:05
http://www.aboutru.com/2015/10/19751/

Сейчас, когда вы читаете эти строки, где-то там за горизонтом, разворачивается сражение от которого зависит и судьба путинской России и России вообще…

Нет речь идет вовсе не о Сирии. И не о Дамбасе. И не об Украине с Крымом. Самая главная линия фронта сейчас проходит по Уралу.

Об этом сражении нет сводок в новостях и соцсетях, никто не слышит ни стрельбы ни взрывов, но тем не менее ресурсы, которые задействованы в этом бою превышают Сирию и Дамбас, вместе взятые, и я, наверное, не ошибусь, если скажу, что сейчас, в этом сражении, Кремлем брошены в бой все ресурсы, и резерва у него, скорее всего, уже не осталось.

До широкой публики отзвуки сражения долетают только в виде фоновых отголосков под заголовком «Банкротство Трансаэро». Хотя правильнее эту тему назвать стоило бы «Банкроство Кремля?» Пока еще — со знаком вопроса.

Садитесь поудобнее, друзья, я вам сейчас хронологически постараюсь объяснить, что именно происходит.

Но сначала для понимания ситуации мне внечале придется вкратце пробежаться по уже известным вам (и возможно, неинтересным) событиям.

Первая новость была странной. Правительство России вдруг приняло решение, что акционеры частной авиакомпании Трансаэро должны продать свои акции государственной авиакомпании Аэрофлот за … 1 рубль. Понятное дело, что решать такие дела в полномочия правительства не входит, и решение получилось не только незаконным и ничтожным, но и абсурдно не выполнимым. Даже при самодержавии царь не мог приказать поданному продать свою собственность за бесценок, коли тот не хотел. Чего уж говорить о нынешних временах.

В тот же день генеральный директор Трансаэро был отстранен от должности, а на его место назначен представитель Аэрофлота. Менеджмент среднего звена Трансаэро перешел в подчинение менеджменту Аэрофлота. Какими юридическими процедурами обставлялись такие изменения скрыто мраком не только от широкой публики, но и от сотрудников компании. Достоверно известно только одно, смена руководства произошла в обход устава компании и действующего законодательства.

Это можно было бы назвать рейдерским захватом, но ведь при рейдерских захватах рейдеры хотя бы формально имитируют законность своих действий, ну хотя бы подделывают протокол собрания акционеров… А тут — ни протокола, ни собрания.

Оказавшись на посту гендиректора Трансаэро, представитель Аэрофлота, первым делом начал - нет, не спасать компанию! - а целенаправленно разорять ее и доводить до банкротства. Когда российская пресса писала, что Трансаэро — банкрот, имеющий долгов на 180 миллиардов рублей, она лукавила. «Долги» в данном случае — это кредиты и обязательства по текущим платежам. Которые имеются у любой компании, которая ведет деятельность, и чем компания успешнее, тем больше на ней висит кредитов и платежей. Вот, к примеру, у вас есть ипотека, и вы должны заплатить пять тысяч дорожного налога. Значит ли это, что вы — банкрот? Нет, конечно, если вы вовремя погашаете ипотеку и вовремя заплатите налог, вы не банкрот, а вполне успешный гражданин.

Так вот, Трансаэро платила по кредитам и счетам, вовремя и без задержек. Во всяком случае, так было на момент смены руководства.

Первое, что сделало новое руководство компании, присланное Аэрофлотом, наложило вето на погашение кредитов и платежи контрагентам. Не потому, что было нечем платить, а потому, что просто наложило вето. Без каких-либо причин и объяснений.

А потом стали отменяться авиарейсы Трансаэро. Все, небось, читали: «Сегодня Трансаэро отменило 39 рейсов». А почему отменило, вы себя спрашивали? Что случилось? Самолетов не хватает? За керосин платить нечем? Погода нелетная? Да нет, и погода летная и самолеты есть, и деньги на керосин выделены. Тогда почему рейсы-то отменили?

А для того, чтобы отдать их Аэрофлоту. Вы что, наивные, думаете, что аэрофлот пассажиров Трансаэро бесплатно вывозил? Как бы не так! За каждый такой рейс Аэрофлот выставлял Трансаэро счет. А сумма счета была заметно выше реальной стоимости рейса.

Ну, вы поняли. И.о. гендиректора, присланный Аэрофлотом, передает рейсы Трансаэро Аэрофлоту с тем, чтобы Аэрофлот потом выставил Трансаэро счет по завышенной цене. Такая совсем несложная трехходовочка, за которую в некоторых из цивилизованных стран можно сесть на три пожизненных срока…

Газеты выходили с громкими заголовками «До коллапса «Трансаэро» довело собственное руководство». Умалчивали только, что это было то самое «новое руководство», назначеное Аэрофлотом.

Сотрудники Трансаэро кинулись искать справедливости у Гаранта Конституции создали петицию на chance.org, и та в первые же сутки набрала более 120 тысяч подписей. Гарант Конституции в ответ выступил с заявлением, в котором пригрозил компаниям, продающим биллеты Трансаэро, всяческими карами. Помните, записку Ришелье в «Трех мушкетерах»? Она гласила: «То, что сделал предъявитель сего, сделано по моему приказанию»…

А потом случилось то, что и должно было случиться, акционеры Трансаэро отказались продавать свои акции Аэрофлоту за 1 рубль. И последняя призрачная зацепка, которая оправдывала бы передачу руководства компанией в руки Аэрофлота — исчезла. Но Аэрофлот продолжил управлять Трансаэро, вопреки и закону, и здравому смыслу, и приличиям, и даже вопреки их видимости. Впрочем, это было неважно, к тому моменту работа Трансаэро была полностью разрушена.

И тогда правительство принимает решение — объявляет Трансаэро банкротом. Ни полномочий, ни прав на это у правительства нет. Банкротом может объявить только суд. А правительство даже саму процедуру банкротства не вправе инициировать. Это может сделать либо сам должник, либо кредитор. Кредиторы же на тот момент молчали. В обалдении от происходящего они онемели. Вроде бы надежные гарантии, в виде акций Трансаэро, которые лежали в качестве залога в их сейфах, в одночасье превратились в тыкву.

Впрочем, законность происходящего правительство волновало в последнюю очередь. Вернее, волновало, но, с другой стороны. Если при разгроме ЮКОСа предпринимались хоть какие-то меры, чтобы сохранить хотя бы внешнюю видимость законности, то здесь цель была другая — демонстративно и максимально нагло нарушить закон.

Это был посыл крупному бизнесу и элитам.

«Вы — никто, — сообщал этот посыл, — вы говно на палочке, вы наша собственность, что захотим с вами сделать, то и сделаем. Ни закон, ни общество вас не защитят, отныне в стране действует единственный закон — хотелки первых лиц государства».

Посыл был услышан. Но реакция на посыл на этот раз оказалась вовсе не такой, какую привычно ожидали в Москве.

Что-то пошло не так!

Для широкой публики эти заголовки прошел почти незамеченным: «Вячеслав Филев» выкупил контрольный пакет Трансаэро», «Вячеслав Филев отстранил назначенного Аэрофлотом генерального директора».

Для узкой, посвященной, публики эти заголовки были как взрыв ядерной бомбы. «Он что, онхренел!», «Он что не понял, против кого пошел!», «Он что, самоубийца?!»

Тут же произошло два события. Росавиация мгновенно отозвала у Трансаэро свидетельство эксплуатанта (разумеется вопреки существующим правилам и закону), а назначенный Аэрофлотом гендиректор выступил с заявлением, что никто его не отстранял.

И всё! Как отрезало! Поток новостей на тему Трансаэро мгновенно иссяк. Так изредка доносятся какие-то раскаты, как сквозь ватную подушку…

А раскаты меж тем — очень серьезные. Сейчас на просторах одной шестой части суши разворачивается масштабнейшая война. Пока где-то там. Вдали от обывателя и вне видимости СМИ. И война не вокруг Трансаэро. Трансаэро только повод и индикатор происходящего. Это война между региональными элитами и центром. Элиты услышали направленный им посыл и поняли, что «если не сейчас, то уже никогда».

Как мне поведал один джентльмен, со слов которого я собственно и пересказываю эту историю, реакция на демарш Филева в Центре была почти истерической: «Закатать в асфальт этого придурка! Порезать на кусочки и разослать частями во все регионы, чтобы другим неповадно было!»

Порезать не получилось. Зондеркоманда мясников вернулась без скальпов и с ответной малявой, которая гласила:

«Пацаны, если не хотите получить Сибирско-Дальневосточную республику с развернутым фронтом по всему Уралу — уймитесь! Гейзера и Хорошавина — мы прозевали! Но больше у вас не получится, мы — организовались — уймитесь!»

И тут оказалось, что ресурсов у Центра на подавление бунта нет! Не осталось!

Ситуация подвисла! Висит она и сейчас, но висит на канате, который может порваться в любой момент. И канат это натянут так сильно, что может снести полстраны.

Противники не стоят на месте, они топчутся, делают какие-то шаги, и каждый боится сделать неверный шаг. Но время работает против центра. Так что долго ситуация тянутся не будет.

В конце останется кто-то один.

Спокойной ночи, Страна!

Андрей Шипилов.
27
21 жовтня 2015 19:21:39
 .
28
11 вересня 2015 12:10:24
КАК ВАМ ТАКАЯ ПРОГРАММА КАНДИДАТА В МЭРЫ?
Киев, я постараюсь!
Предвыборная программа Геннадия Балашова, кандидата на должность мэра Киева, лидера политической партии «5.10», политического и общественного деятеля, создателя идеологии свободной экономики Украины.
Уважаемые киевляне!
Перед вами единственная реальная программа, которую может предложить вам человек в здравом уме и в сложившейся политико-экономической ситуации. Ни один из политиков и политических сил не в состоянии предугадать, что произойдёт с его планами в будущем.
Поэтому я, Геннадий Балашов, ничего вам не обещаю. Я говорю, что я постараюсь.
Я постараюсь сделать жизнь киевлян лучше, интереснее и насыщеннее.
Я постараюсь сделать Киев экономически выгодным.
Я постараюсь создать такие условия, чтобы у каждого гражданина появились возможности для обеспечения себя и своих семей.
Постараюсь сделать проезд в метро бесплатным для всех категорий населения на постоянной основе. А его эксплуатация и содержание с лихвой окупятся сдачей в аренду прилегающих территорий и продажей рекламных площадей внутри метро.
Я постараюсь ввести на постоянной основе адресную материальную помощь малообеспеченным категориям киевлян.
Я постараюсь сделать город привлекательным для инвестиций.
Постараюсь вырвать весь бюджет Киева из правительственных лап, чтобы они работали на киевлян.
Я постараюсь выселить из правительственных учреждений, которые находятся в центре столицы, всех чиновников, освободив государственную недвижимость для нужд киевлян.
Я постараюсь и сделаю всё возможное, чтобы киевский городской совет освободил своё нынешнее помещение на Крещатике, сдав его в аренду, и переехал на вертолётную площадку Януковича (Парковая дорога, 16а), потеряв по дороге 70% чиновников.
Я постараюсь избавить вас от всевластия и всесилия чиновников в отдельно взятом городе, в Киеве. Убрать «решал» и ненужных бюрократов Киева.
Единственное, что я могу вам гарантировать, уважаемые горожане, так это следующее. Если в течение двух лет мне не удастся сдвинуть с мёртвой точки это болото и переломить ситуацию в Кабмине с выделением денег на нужды Киева, я подам в отставку.
С уважением,
Геннадий Балашов
http://www.facebook.com/balashov.gennadiy
29
23 серпня 2015 15:14:37
 Українська Асоціація Власників Зброї  https://www.facebook.com/zbroya.info  запрошує всіх:

“Єдина зміна, яку треба внести до Конституції України – це право людей на володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України.”

Запрошуємо всіх зустрітися 31 серпня під Верховною Радою України з метою доведення до відома депутатів цієї вимоги, а також вимоги мараторію на будь-які інші зміни до Конституції України.

31 серпня Всеукраїнське зібрання під Верховною Радою з вимогою прийняти закон про зброю.
30
21 серпня 2015 17:06:19
Побачив щойно повідомлення:
"Спецназ СБУ "Альфа" взяв штурмом центральний штаб ПС у м.Києві.
Разом з невідомими особами у цивільному били активистів, відібрали всю амуніцію і гроші.Прошу поширити!"
Гонево, чи справді?
31
7 травня 2015 16:05:51
По неперевіреним даним.
Міліція взяла штурмом громадську приймальню депутата Ігора Мосійчука.
Де саме інформації нема.
Можливо в Бортничах. Там, теж по неперевіреним даним, штурмують квартиру Раї Шматко.
32
7 березня 2015 10:47:25
http://mik-ua.blogspot.com.tr/2015/02/2015_15.html

Правда про цену на газ для населения Украины. 2015

В соцсети, пользователь Украинец злый, подробно описал механизм формирования цены и кто на этом наживается.

Абсолютна брехня є те, що МВФ і всесвітній банк вимагав підвищення комуналки для населення (цін на тепло,газ,електроенергію)

Вони справді вимагають наведення порядку на енергоринку України.
Тому що цей сегмент економіки має фундаментальне значення в градації всієї економічної бази України. Тобто - енергозалежність.

Брехня друга:енергоємкість...
Усілякі там "продани" й всі "папєрєдніки" стверджують ,що енергоємкість економіки України становить 70 і більше %..
Наприклад: ФРН-28%, враховуючи,  що ФРН зовсім не має своїх родовищ нафти та газу.
Вугільні шахти майже всі зачинені.
Враховуючи, що в них все освітлюється, і все виробництво є модернізованим і потребує додаткових енергоресурсів. (доречі - місяць тому сонячна енергетика покрила - 50% від всього об*єму на забеспечення комуналки)

Так от,  за словами експертів - енергоємкість (СПРАВЖНЯ, а не вигадана ляльками олігархів) становить -36%.
Отже, ми маємо відразу мінімум 34% вкрадених грошей, які враховуються в собівартість продукту, послуг, логістиці.
Далі ще краще:  весь газ бадяжиться і по кДж не відповідає жодним гостам (я про комуналку..
Про нашу з Вами конфорку і батарею).
Але рахувальники цокають і крутяться.  Така бадяга по окремих регіонах досягає - 50%...

Далі-котельні, які належать ахмЁткє ("атцу мірних граждан ДНР").
Ця руда потвора завозить в котельні шлак з териконів і отвал,а по документації проходить -"коксующієся" углі, що в рази впливає на якість тепла, і, звісно,на собівартість продукту.

Брехня третя: якість логістики..
Про енергоємкість продукту я написав,про втрати при доставці - 50% (саме ця цифра враховувалась в цінозведенні тарифів для населення і ПП...

Брехня четверта:ціна газу та електрики...
Ще ніхто не скасував розпорядження кабміну Тимошенки про те,що : ВЕСЬ ГАЗ вітчизняного виробника йде на потреби комуналки і забеспечення населення...
А це максимум - 110$ США за тис кубів ,а не ті 560-850 доларів США, які виходять нам при розрахуванні.

Електроенергія.
Собівартість 2013-року - ядерна енергія -3,5 копійок -1- кВт -год. і 8,5-копійок - змішана: теплова,гідро.
А це, Друзі не 1грн-18-копійок (для населення і не 2,5 грн для підприємця...
І це при тому, що експортували ми електрику за ціною - 11-коп -1-кВт -година до Білорусії, Болгарії, Польщі...

Брехня-5: українські виробники газу, нафти(не чіпаю облгази і облелектроспоживанн я)
Ось приклад: Полтавська обл, на кордоні з Сумською..
Нафтова вишка Шуфріча, яка колись весело вкралась, як неліквідна, за документами - розвідка...
Так от, в місяць вона приносить господарю понад - 80 тис $ США....і один млн грн дотації від держави в рік - ЯК розвідка...
Хоча працює ще з часів СРСР...Тобто, господар не сплачує  податків, а натомість отримує бюджетні дотації...
Подобається? (Конституція-ст-13..всі надра належать народу України..???)

Про Бєню, напишу якось окремо..Там і дня не вистачить...

Брехня -6, але точно не остання:
Вся ця різниця йде не Україні, і навіть не державному енергетичному комплексу, і навіть не на розвиток економіки або на фонди майбутніх поколінь (як це в Норвегії, Катару...)
Вся ця різниця (кому не важко - підрахуйте) лягає в дві кишені - ахмЁтки (рудого синка кучми і надзвичайно відвертої підстилки кремлівських бандитів - дімки фірташа.....Як двох реальних монополістів енергетичного ринку України.

На завершення, МВФ вимагає навести лад на енергоринку САМЕ З ОЛІГАРХАМИ, а не підвищувати ціни населенню..
Але потрох з кролем краще знімуть останню сорочку з толерантного українця на фоні війни, чим потурбують друзів олігархів - крадіїв (карних злочинців) і встановлять справедливість в цій стратегічній галузі.


Пропозиції:

а) Негайно провести аудит всієї діяльності енергоринку України за всі роки Незалежності.
За допомогою визнаних світом незалежних аудит-компаній.
Запевняю Вас, Друзі,що вони погодяться зробити це безкоштовно і в стислі терміни.

б) Всіх винних в знищенні стратегічної галузі, а, отже, в розвитку української економіки, ЗА ГРАТИ з конфіскацією майна не тільки в олігархів,а й в їхніх родичів до третього коліна.

в) Звернутись до США з пропозицією поставок зрідженого газу і наданню можливості збудувати їм потрібні газосховища на Чорному морі (район Одещини, Миколаївщини)

Вони залюбки в короткі терміни відкриють в Україні нові "супермаркети" зрідженого газу..
За ціною-120-130$ СЩА за тис кубів...А це, щонайменьше, 10 млрд кубів на рік.

Таку ж саму пропозицію відновити з Катаром, яку фахово знищив і невілював хам на користь кремлю.

с) Всі позики МВФ і світового банку спрямувати на модернізацію енергетичної галузі і також на енергозберігаючі технології для енергоємких підприємств ДЕРЖАВИ Україна.
На комунальне забеспечення.

д) Не віддавати акції труби і дерібанити останнє...
А зробити модернізацію, а саме: для розгону транзитного газу в Европу, нарешті встановити сучасні електротурбіни (три заводи маємо, які прозябають без замовлень), а не будемо витрачати на рік 5,5-6,5 млрд доларів (у вигляді газу українського походження), як це відбувалось завжди.
Прийомку газу РФ перенести на кордон Україна - РФ.
Сбалансувати тарифи з Европою - до рівня европейських,  і по різниці з сучасними таріфами провести модернізацію труби, підрядами европейських компаній..(тоді точно не вкрадуть ні цента.)

е) Знизити ціни на електроенергію для населення, комунальників, підприємців до цін, які є обгрунтованими за актами аудіту.
Заборонити підвищувати додану вартість підприємствам транспортерам більш, як на 15% від цін собівартості(підтверджених аудитом)

г) Всі стратегічні енергетичні копальні та компанії транспортувальники повернути державі Україна.
Ввести в Конституційне поле заборону на відчудження у держави на сто років.

л) Всю теплоенергетику для потреб комунальної власності і населення, а головне - ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ.
Щоб продукт був конкурентним на ринках Европи, перевести на електроспоживання (як це вже прокатано в Закарпацькій обл.), за льоготними цінами (не більше-15% доданої вартості) на собівартість електроенергії в регіоні (можна збалансувати)
33
6 березня 2015 18:07:25
34
5 березня 2015 21:16:23
Олег Соскін:

Я готовий очолити Національний банк і врятувати гривню
Я вже неодноразово заявляв, що в цей важкий час готовий очолити Національний банк України і врятувати українську гривню. Від своїх слів я не відмовляюсь і зараз, якщо знайдеться хоча би 15-20 тисяч свідомих громадян України, які готові до такого процесу, щоб згідно із 5 статтею Конституції України повернути Національний банк України під контроль українського народу.
Президент України, Верховна Рада Україна уповноважені народом України призначити і затвердити голову Національного банку. Але вони призначили і затвердили особу, яка виявилась ворогом України і українського народу. Оскільки всі без винятку громадяни України постраждали від дій Гонтарєвої, то прийшов час застосувати на практиці 5 статтю Конституції, яка визначає, що народ є єдиним джерелом влади в Україні. Ця норма є нормою прямої дії згідно із 8 статтею Конституції України.
Ще раз повторюю, для того, щоб повернути Національний банк України під контроль українського народу на основі Конституції необхідно, щоб під Нацбанком зібралось хоча би 20 тисяч громадян.
Я готовий очолити Національний банк України і в найкоротші терміни протягом кількох тижнів укріпити курс української гривні хоча би для початку до 12 гривень за долар.
Якщо я стану головою Національного банку України, перші мої кроки полягатимуть у тому, що:

-будуть скасовані всі валютні обмеження для експортерів і взагалі всі обмеження на обіг, покупку, продаж валюти, на торговельні, інвестиційні, платіжні операції,
-буде дозволено купувати нерухомість, будь-яку іншу власність за валюту — або готівкову, або безготівкову, кому як зручно,
-буде скасовано обмеження на покупку валюти, скасований збір в розмірі 2% на валютні операції,
-всім бажаючим буде дозволено відкривати обмінні пункти через агентські угоди з банками,
-гривня буде прив'язана до SDR – спеціальних прав запозичення, безготівкового платіжного засобу МВФ,
-Національний банк не буде надавати комерційним банкам кредити у вигляді так званого рефінансування,
-будуть зняті всі обмеження на ввезення і вивіз валюти, в тому числі і через платіжні системи.

Тобто Україна знову стане частиною цивілізованого європейського ринкового простору. Таким чином монетарна політика України стане однією із найбільш ліберальних. Зрозуміло, що ми не будемо брати кредитів у МВФ, тому що ці кредити все одно треба буде повертати з відсотками.
Я гарантую, що здійсню всі ці кроки, які допоможуть врятувати гривню і ревальвувати її курс. Вважаю, що я на сьогоднішній день є на цьому просторі найбільшим спеціалістом по міжнародним фінансам, і своєю біографією і життєвим шляхом я це довів.
А якщо хтось зі мною не згідний, давайте проведемо відкриту дискусію у телевізійному ефірі. Я готовий зустрітися з будь-ким, хто вважає, що у нього свій підхід до монетарної політики і він може у прямому ефірі довести більшу компетентність, ніж я. Готовий до відкритої полеміки із будь-ким, хто не розділяє мою позицію.

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії

http://soskin.info/news/4949.html
35
28 лютого 2015 16:10:54
Бачили?
"Хотели снять вторую серию и завелись. И поверьте президент, такое настроение у всех."

36
25 лютого 2015 00:03:55
25 лютого у місті Київ – Марш Правди – Марш Правих.

Рік тому ВОНИ прийшли до влади на НАШІЙ крові. Крові патріотів. За цей рік ВОНИ здали інтереси України та зрадили Ідею української Нації. ВОНИ обіцяли подолати корупцію. ВОНИ обіцяли люстрацію. ВОНИ зробили нас бідними.
ВОНИ знищили віру в Справедливість. ВОНИ вбили Правду.
МИ пам’ятаємо сотні не розслідуваних вбивств Майдану. МИ пам’ятаємо вбивство Сашка Білого. МИ пам’ятаємо ганебну здачу Криму. МИ пам’ятаємо Савур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт, Дебальцеве. Винні не покарані.
Прийшов час спитати з НИХ!

37
9 лютого 2015 16:36:12
Вы знаете, почему Меркель и Олланд летали в Москву?..
Они боятся, что Путин проиграет.
Это означает, что условия для его проигрыша созданы.
Политика ЕС имеет два определенных тренда:
- обеспечение некой степени независимости от США;
- необходимость администрировать пост-советское пространство.
В обоих этих вопросах, ЕС устойчиво полагался на Москву, были выработаны соответствующие механизмы.
Попались они на желании немножко проводить собственную политику, а Вован это же шпана:
- Кто не до конца с нами, тот против нас.
Фрау и Очкарик мечутся, как ошпаренные, между Москвой и Вашингтоном, потому, что рушится их система "сдержек и противовесов".
Москва - определена, Вашингтон - определен, настало время определяться и ЕС, а они так долго жили по принципу "и нашим, и вашим".
В этом смысле, Украина - ближайший родственник ЕС, со своей многовекторностью.
Даже оккупация территорий и год войны для украинского руководства - не повод для "...отказа от диалога".
Теперь представьте: Вован проиграл.
Для того ЕС, которое построили все эти левые социалисты, наступает практически катастрофа:
- исчезает мощная сумма аргументов против Штатов;
- надо начинать огромную и тяжелую программу по реструктуризации обломков ымперии.
А самое главное:
- надо определяться.
Вот и мечутся бюргеры, как ужаленные.
Они готовы торгануть и жизнями украинцев, и ее территорией, и исторической судьбой.
Паника такая, что они прямо проговариваются:
- мы - против Украины в НАТО;
- мы летим туда обеспечивать собственные интересы.
Для нас это очень хороший расклад.
1. Поменьше иллюзий.
2. Побольше определенности.
3. Вован таки все.
В идеале, сильная Украина, заменила бы Москву в деле управления пост-советским пространством (хотя бы до Урала).
Но это уже не с нашими керивниками.

Alexey Arestovich
Арестович
38
11 січня 2015 05:01:35
Юрист з руху Балашова 5.10 доводить, що депутати порушили Податковий Кодекс, затвердивши нові податки перед Новим Роком.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/paran144#n144
Стаття 4. Основні засади податкового законодавства України:
Стаття 4.1.9. стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року;

39
10 січня 2015 21:32:08
Вконтакте не працюэ  :-o
Шмон від ФСБ?
Вперше з таким зіткнувся.

"На жаль, сервер тимчасово недоступний. Спробуйте повторити дію трохи пізніше."

Повна версія