Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Паймітє, ми хатім бить нєзавісімимі. Но і бєндер ми нє хатім...

я розумію, що для кацапа, яким ти є, цілком природньо влаштувати бійку в кафе.
але для нормальних людей це неприйнятно.
Толстовец?
Непротивленец?
Когда жену твою будут насиловать, а детей убивать, тоже постоишь в сторонке молча?
   
Толстовец?
Непротивленец?
Когда жену твою будут насиловать, а детей убивать, тоже постоишь в сторонке молча?

ти йобнутий?
мою дружину там, на щастя, не гвалтували і дітей, слава богу, не вбивали.
   
ти йобнутий?
А полицию ты чего не вызвал?
В СБУ не позвонил?
   
випадково підслухав розмову прихильники певної політсили з кацапами за сусіднім столиком у кафе.
воно напилося і голосно розповідало, що воно голосувало за Зеленського, бо хоче миру.
ну і коронна фраза була: "Паймітє, ми хатім бить нєзавісімимі. Но і бєндер ми нє хатім. Я гаварю па рускі і укрАінскій мнє ні нужен. ми вас любім і кагда-нібудь наши страни абізатєльно памірятся."
в мене ця розмова викликала якийсь дисонанс.
прихильники певної політсили, то яку країну ви хочете?
+=============================================================+
Пити педрилкам треба менше - тоді і не будуть вважатися скажнні бандери!
   
Гнать прихильники певної політсили нах!
   
я розумію, що для кацапа, яким ти є, цілком природньо влаштувати бійку в кафе.
але для нормальних людей це неприйнятно.
борщагівська еліта
   
борщагівська еліта

а що, на Борщагівці нормальні люди не живуть? :facepalm:
   
А хто сказав, що ви жевете в державі Україна?  Ніколи не рахував так. Це російськомовний
Пейсатий каганат
   
А хто сказав, що ви жевете в державі Україна?
приїдь в гості, мериканець, перевір
   
А хто сказав, що ви жевете в державі Україна?  Ніколи не рахував так. Це російськомовний
Пейсатий каганат
жиды у власти .
   
боюся, що бєндерами він називає всіх, хто розмовляє українською, шанує українську культуру і історію, ходить в українську церкву і не хоче створення в Україні Расіі 2.0
однозначно ,зебулята это трансформированые рыгокомуняки
   
Меня устраивает политический либерализм времен Кравчука.
Два языка. Десять церквей. Тысяча мнений. И все живут дружно и в согласии.

Твого (х)уйла та 3.14дара, який гниє у мавзолеї, це все  не влаштовує, тому війна та все інше!
   
тому що я адекватна людина

Адекватна людина таку куйню постить не будет.
   
я  завжди казав  що укроси, особливо в другому поколінню це зрадники які хочуть до кацапів

зараз вони вибрали Зебiла і сподіваються що він здійснить їхню мрію

вони йому пробачть все  - голод, ходод, долар по 200, обстріли  якщо він буде їх обіцяти кацапів..

але як тільки він  буде робити рух в бік української України то...
   
Кожний, хто проголосував за дегенеративного клована - ворог та 5-та колона хуйла.  Крапка. КОЖНИЙ!!!


Паша , ти за Януковича голосував і на антимайдані був. То ти яка колона ?
   
ти йобнутий?
мою дружину там, на щастя, не гвалтували і дітей, слава богу, не вбивали.

Якщо ти і далі будеш тільки слухати - це наступне.
   
*Бандеры* просто недолугие и Украина им нужна исключительно для обворовывания ее же .. Вот такой печальный вывод был мною получен после пятилетнего правления *бандер*
Бандер не було ні разу,  тільки карикатурні малі групи націоналістів, які тільки займали певних відсоток в раді.
   
я  завжди казав  що укроси, особливо в другому поколінню це зрадники які хочуть до кацапів

зараз вони вибрали Зебiла і сподіваються що він здійснить їхню мрію

вони йому пробачть все  - голод, ходод, долар по 200, обстріли  якщо він буде їх обіцяти кацапів..

але як тільки він  буде робити рух в бік української України то...

Та іди ти в Ольгіно ,  кацапська закладка. Набрид вже. Від тебе ФСБ бздить на ФУПі вже давно.
   
випадково підслухав розмову прихильники певної політсили з кацапами за сусіднім столиком у кафе.
воно напилося і голосно розповідало, що воно голосувало за Зеленського, бо хоче миру.
ну і коронна фраза була: "Паймітє, ми хатім бить нєзавісімимі. Но і бєндер ми нє хатім. Я гаварю па рускі і укрАінскій мнє ні нужен. ми вас любім і кагда-нібудь наши страни абізатєльно памірятся."
в мене ця розмова викликала якийсь дисонанс.
прихильники певної політсили, то яку країну ви хочете?

і їх мільйони ворогів народу і держави
прикинь 75% від тих хто на вибори прийшов

навіть не знаю, як ти живеш досі в Україні,
хоч на вулиці не оглядаєшся, а раптом ніж в спину?
   
і їх мільйони ворогів народу і держави
прикинь 75% від тих хто на вибори прийшов

навіть не знаю, як ти живеш досі в Україні,
хоч на вулиці не оглядаєшся, а раптом ніж в спину?

Судячи з ніку він не боїться нападу зі спини... :shuffle:
   
О, и я на прошлой неделе в Мариуполе на остановке минут 10 слушала двух приверженцев рабиновича, сначала бочку на ахметова катили, а потом тоже бендер вспомнили.
Я к ним подошла и громко сказала: осторожней, у вас за спиной бендеры с автоматами идут. Люблю так делать.
Их ветром то и сдуло.
(tu)  :D
   
страшноє дєло ті бандєри
і де вони тільки...
як сусліки, яких ніхто не бачить, а вони є
у бошках дебілів

Бандери - це ті хто розмовляють українською. Навіть якщо комуняка, як Людас, все одно бандера
   
випадково підслухав розмову прихильники певної політсили з кацапами за сусіднім столиком у кафе.
воно напилося і голосно розповідало, що воно голосувало за Зеленського, бо хоче миру.
ну і коронна фраза була: "Паймітє, ми хатім бить нєзавісімимі. Но і бєндер ми нє хатім. Я гаварю па рускі і укрАінскій мнє ні нужен. ми вас любім і кагда-нібудь наши страни абізатєльно памірятся."
в мене ця розмова викликала якийсь дисонанс.
прихильники певної політсили, то яку країну ви хочете?

все це так. Такі настрої дійсно мають місце.
Але виникає наступне питання- що Ви будете робити, коли кацапи та місцеві магнати зжеруть Зе так же, як і Пороха зжерли й це прихильники певної політсили перетвориться на ненависника Зе ?

От я збираюсь бути нейтральним у цій ситуації, але кацапам не хочу допомагати в жодному разі
   
я  завжди казав  що укроси, особливо в другому поколінню це зрадники які хочуть до кацапів

зараз вони вибрали Зебiла і сподіваються що він здійснить їхню мрію

вони йому пробачть все  - голод, ходод, долар по 200, обстріли  якщо він буде їх обіцяти кацапів..

але як тільки він  буде робити рух в бік української України то...
73% не можуть бути лише однією групою лохів. Таких крайнє кацапобнутих там половина
   
73% не можуть бути лише однією групою лохів. Таких крайнє кацапобнутих там половина

крайнє коцапнуті  голосували за бойка
   
випадково підслухав розмову прихильники певної політсили з кацапами за сусіднім столиком у кафе.
воно напилося і голосно розповідало, що воно голосувало за Зеленського, бо хоче миру.
ну і коронна фраза була: "Паймітє, ми хатім бить нєзавісімимі. Но і бєндер ми нє хатім. Я гаварю па рускі і укрАінскій мнє ні нужен. ми вас любім і кагда-нібудь наши страни абізатєльно памірятся."
в мене ця розмова викликала якийсь дисонанс.
прихильники певної політсили, то яку країну ви хочете?

а чего диссонанс? тут за зеленского все такие, с такой позицией
посмотри, как они пишут ехидно, с презрением- мова, вира, армия

перечислять героев не буду, и так их знают
   
Дожились, вааще. Язык ненавидят. Кацапы в массе своей - дерьмо, а язык ни при чём. И бубнят, бубнят - сколько ФУПУ, столько и бубнят.
Шо діти малі.
   
випадково підслухав розмову прихильники певної політсили з кацапами за сусіднім столиком у кафе.
воно напилося і голосно розповідало, що воно голосувало за Зеленського, бо хоче миру.
ну і коронна фраза була: "Паймітє, ми хатім бить нєзавісімимі. Но і бєндер ми нє хатім. Я гаварю па рускі і укрАінскій мнє ні нужен. ми вас любім і кагда-нібудь наши страни абізатєльно памірятся."
в мене ця розмова викликала якийсь дисонанс.
прихильники певної політсили, то яку країну ви хочете?

Сидять бухі і обсрані, і по горло в своєму ж гівні
І кругом їм бендери мєрєщяться
І навіть Госдеп
   
Это мнение разделяют многие
=============================
 А кто их будет спрашивать?
   
=============================
 А кто их будет спрашивать?

А придется
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія