Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слушаю Богдана сейчас на 1+1... имхо лошара и марионетка...

мосійчук не охуєла???????
:laugh: є трішечки, аж шкварчить.
   
"гас власного видобутку"  18ий сезон!  в головних ролях...
Ну шо ж робыть если "армовир" закрыли после первого же сезона. :weep:
   
Ну шо ж робыть если "армовир" закрыли после первого же сезона. :weep:

 :gigi:  (tu)


зы хробак, ты хоть понимаешь что людям реально нечем за газ платить? не? для них это не сериал, а жизнь

а счета за электроэнергию пугают даже меня (у меня зп больше чем средняя в половине стран западной европы),  особенно если потом посчитаю 42% с платежки которые которые идут прямиком в карман ахметке с петром  :X
   
Цікавий кадр. Тихенько мурчить і дуже нагадує дрімаючого кота. Але мишу злапає вмить. ;)
   
А як Гарік Соболєв рознервувався.  :D
   
Три года был на фронте.  "Я около трех лет был на фронте. Не как военный, а как волонтер. И много моих друзей там погибли. Мы идем к победе, но не ценой жизней наших военных… Мы можем одержать победу мирным путем и, возможно, это тяжелый путь, но, я думаю, что именно ним надо идти".

Чи може хтось поширити це серед військових і волонтерів - був реально на фронті Богдан чи ні?
   
Три года был на фронте.  "Я около трех лет был на фронте. Не как военный, а как волонтер. И много моих друзей там погибли. Мы идем к победе, но не ценой жизней наших военных… Мы можем одержать победу мирным путем и, возможно, это тяжелый путь, но, я думаю, что именно ним надо идти".

Чи може хтось поширити це серед військових і волонтерів - був реально на фронті Богдан чи ні?

Был
на счет 3 лет не знаю, но в 2014 реально помогал
   
такой человек не способен самостоятельно принимать решения....
Да ладно :lol:
   
Re: Слушаю Богдана сейчас на 1+1... имхо лошара и марионетка...

Ложкинда верните !
обох до ями.
   
Re: Слушаю Богдана сейчас на 1+1... имхо лошара и марионетка...
LAR

Цікавий кадр. Тихенько мурчить і дуже нагадує дрімаючого кота. Але мишу злапає вмить. ;)

Дякую!  Дуже влучно!  :)
   
Цікавий кадр. Тихенько мурчить і дуже нагадує дрімаючого кота. Але мишу злапає вмить. ;)

Моя жінка сказала - лагідний ведмедик з гострими кігтями.
   
Виявляється послугами цього юриста користувались всі команди.
   
Виявляється послугами цього юриста користувались всі команди.

Абсолютно. Его компания - лучшая в Украине. Может в тройке лучших. Его партнёры и он сам - работали на госдолжностях, и не на рядовых. Может среди них только он на самых низких. :) Знают все схемы изнутри. И не только схемы, а и руководителей этих схем.

Видели, как он Тетерука опустил! Когда тот пытался его "достать" :weep: ещё бы немного, и выложил бы компромат на Яценюка  :laugh:
   
Потому и мочат этого "котика".

Думаю, что очень скоро не только Деревянко, а половина ВР и три четверти всех Кабминов от позднего Кучмы до сегодняшнего Гройсмана будут биться в падучей или драпать в Новую Зеландию и Аргентину.
   
Богдан: по закону про люстрацію всі прокурори\мусора януковича - отримали фейкове УБД і поновилися.

Аааааа!!! Це просто бімба!  (tu)  А я-то думаю, чого серед черкаських мусорів так багато УБДшників!!
   
Был
на счет 3 лет не знаю, но в 2014 реально помогал

ну вот как может человек, который, по вашим словам, реально был на фронте, да еще в 2014-м, когда все начиналось - молоть сейчас херню про какие-то там референдумы про какой-то там мир с рашкой?

про какой мирный путь он плетет, он шизофреник?
   
ну вот как может человек, который, по вашим словам, реально был на фронте, да еще в 2014-м, когда все начиналось - молоть сейчас херню про какие-то там референдумы про какой-то там мир с рашкой?

про какой мирный путь он плетет, он шизофреник?

Він прекрасно розуміє, що він плете. Бо злити Україну - це їхня добре спланована і осмислена стратегія.

Якщо ви думаєте,  що вони типу не розуміють, може, треба пояснити і т.п. - ви вже програли. Це вороги.
   
"під люстрацію попали мілки пішки, майже прибиральники, зате топи, хто займав міністерськи крісла -під люстрацію не потрапили.
і займали найвиші посади, навіть Президент Порошенко(с)

Закону про люстрацію в 2014 не було і навіть зараз той закон стосується лише ПРИЗНАЧЕНИХ чиновників. ОБРАНИХ НА ВИБОРАХ ПОСАДОВЦІВ Закон про люстрацію не стосується.
Хомутинник і Бойко і вся синяча кодла оппоблоку і відродження сидить в Раді і ніхто їх не люструє - народ має право обрати будь-кого, хто не засуджений за кримінальний злочин і не відбуває на час виборів строк в тюрязі..
   
он не принимает решение что говорить и что делать... плавает в каждом вопросе...
Голова канцелярії має приймати рішення? Хіба не президент приймає рішення?
   
ну вот как может человек, который, по вашим словам, реально был на фронте, да еще в 2014-м, когда все начиналось - молоть сейчас херню про какие-то там референдумы про какой-то там мир с рашкой?

про какой мирный путь он плетет, он шизофреник?
марфа, ты с окопа пишешь??? скольких уже покрошила?
   
Якэ ж воно, косатэ, ипанутэ...
Да еще и дурнэ як пробка...
Зате сексуальне, має товстий тухес.
   
:gigi:  (tu)


зы хробак, ты хоть понимаешь что людям реально нечем за газ платить? не? для них это не сериал, а жизнь

а счета за электроэнергию пугают даже меня (у меня зп больше чем средняя в половине стран западной европы),  особенно если потом посчитаю 42% с платежки которые которые идут прямиком в карман ахметке с петром  :X
так давай "гас власного видобутку" безкоштовно але ж він "народний".і вода "народна".
   
Был
на счет 3 лет не знаю, но в 2014 реально помогал

Значит все ему   можно простить 
   
Та тот Богдан...вы на рожу и мимику взгляните... там негде клейма... куда вы ZEbилы смотрели?!!! Ну понятно,Пецю ненавидели... но все же....зачем же выбирать совсем конченного?!!!

сиба-ину


 
   
Я бачу ви вже з Богдана чуть не Робін Гуда львівшького зліпили  :gigi: .

Бля, хлоп працював активно всі роки на систему.  В 2014 , коли всьо здохло, його Гєна Корбан підібрав і привів до Бєні.

Богдан адвокат не дурний і став консілєрі Бєні. Коли Бєня посрався з Порохом, Богдан зрозумів, що то його шанс і вирішив зіграти по серйозному.

Вибрали Вову лоха, залили у вуха прихильники певної політсили, те що вони хотіли почути і про що стогнали всі роки.  прихильники певної політсили вибрали нам Президента.

Тепер Богдан буде робити все, що Бєня скаже, бо інакше вони його .... Він не Президент, в нього  імунітету немає.

Подивіться фільм Рідлі Скотта "Радник". Цікаве кіно, про таких як Богдан. :gigi:  Як то кажуть немає нічого нового в цьому світі.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія