Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви палите цигарки?

Re: Ви палите цигарки?

просто не курил и не совсем понимаешь предмет разговора о качестве табака и вкусе  сигарет.

Б-г-г , ото і добре , що хтось такечки вважає , бо головне - власне уявлення має , а тому - апріорі не вдасця до запитань - а покажи , а дай спробувати , бо ж відомо - "сало як сало ..." (с) . ))
   
Re: Ви палите цигарки?

нє-а. і так непогано горить. два рази через лапшорізку- вздовж і впоперек, отримав порізку, ідентичну фабричній. в результаті - шось типу тих самих мак барена чи капітана блека для самокруток неароматизованих. трохи прорізуються сигарні нотки, трохи відчуття люльки.... але не кемел...  :gigi:  випаде вільна хвилинка- озадачусь соусами

Все таки странно почему табачные компании вдруг решили так ухудшить вкус сигарет. Как то это не вписывается в капитализм
   
Re: Ви палите цигарки?

Все таки странно почему табачные компании вдруг решили так ухудшить вкус сигарет. Как то это не вписывается в капитализм
їх защемили, як і двз з лампами розжарювання. толку, якшо змушують мальборо і кемел випускати в одинаковій пачці без лого. у сигар своя ніша, у люльки теж, про нюхальний -жувальний просто помовчу- тут не розженешся. тому й випускають ге,і потихеньку привчають до плану
   
Re: Ви палите цигарки?

їх защемили, як і двз з лампами розжарювання. толку, якшо змушують мальборо і кемел випускати в одинаковій пачці без лого. у сигар своя ніша, у люльки теж, про нюхальний -жувальний просто помовчу- тут не розженешся. тому й випускають ге,і потихеньку привчають до плану

Пояснюю, українські тютюнові заводи виробляють сигарети з тютюну, який вирощується або в Україні, або в колишніх республіках СРСР - переважно в середній Азії.
І там широкий простір для зловживань. Тютюн закуповують в індивідуальних виробників. Закупівельних завищує сортність тютюну, за що одержує відкат від виробника.
А ви одержуєте в сигаретах неякісний продукт.
   
Re: Ви палите цигарки?

Пояснюю, українські тютюнові заводи виробляють сигарети з тютюну, який вирощується або в Україні, або в колишніх республіках СРСР - переважно в середній Азії.
І там широкий простір для зловживань. Тютюн закуповують в індивідуальних виробників. Закупівельних завищує сортність тютюну, за що одержує відкат від виробника.
А ви одержуєте в сигаретах неякісний продукт.
ні. Мій сусід постачяв тютюн з усього світу на Реемсту. З того жив і не погано. А сьогочасні цігірки не мають до тютюну відношення, спочатку з тютюну, все корисне та не дуже, змивають, потім розділяють, потім на майже папір, що був колись листям, додають, наносять, в необхідних пропорціях. В мене дві пластікові діжки з Реемсти, з під тих екстрактів, ім подаровані стоять
   
Re: Ви палите цигарки?

Пояснюю, українські тютюнові заводи виробляють сигарети з тютюну, який вирощується або в Україні, або в колишніх республіках СРСР - переважно в середній Азії.
І там широкий простір для зловживань. Тютюн закуповують в індивідуальних виробників. Закупівельних завищує сортність тютюну, за що одержує відкат від виробника.
А ви одержуєте в сигаретах неякісний продукт.
скажу чесно- європейський тютюн- ще те фуфло. український може поступитися лише гамериканському. але ми говоримо про якість у світовому масштабі, і тут все погано. до речі, після приходу зьє і наїзду на виробників цигарок якість суттєво знизилась. і контрабас розцвів
   
Re: Ви палите цигарки?

Пояснюю, українські тютюнові заводи виробляють сигарети з тютюну, який вирощується або в Україні, або в колишніх республіках СРСР - переважно в середній Азії.
І там широкий простір для зловживань. Тютюн закуповують в індивідуальних виробників. Закупівельних завищує сортність тютюну, за що одержує відкат від виробника.
А ви одержуєте в сигаретах неякісний продукт.

А американские почему ватой безвкусной стали?
   
Re: Ви палите цигарки?

А американские почему ватой безвкусной стали?
якшо робити так, як сказав беггі, то так і буде. але є вихід- сигари та люлька
   
Re: Ви палите цигарки?

Не знаю, яким боком, але відчуваю, що звідси виведуть якийсь цигарко-фашизм. Чи то що курить стало дорого, чи ще щось  :gigi: 
   
Re: Ви палите цигарки?

якшо робити так, як сказав беггі, то так і буде. але є вихід- сигари та люлька
позаминулого року тютюна виростив, пригощав чоловіка Агні. минулого - не сталося. Наступного може буде, як не війна.
   
Re: Ви палите цигарки?

якшо робити так, як сказав беггі, то так і буде. але є вихід- сигари та люлька

выход? :)
я когда то хотел лететь в Финляндию за сигаретами, за их старым добрым финским Кемелом.
Передумал, у финэр старый макдонелл даглас и рейса в Киев надо было ждать два дня в Хельсинки.
   
Re: Ви палите цигарки?

Туркі є вихід. Всім, хто з знайомих літає до турціі, тамтешній вінстон та кемел замовляю прівезти. Вони ще не зкатилися до страшноі найобкі, як в нас.
   
Re: Ви палите цигарки?

Начал курить в 20 лет (в армии перед дембелем), в 23 бросил.
Потом был  еще неприятный случай в семье, связаный со здоровьем ребенка, мне уже 27 было - закурил опять, но на полгода.
С тех пор в год позволяю себе 3 сигарки (ароматные по приколу) - НГ, ДР, и второй ДР (это армейское) - больше ни-ни.
Уже 55, но курить масштабно не тянет даже выпившего.
   
Re: Ви палите цигарки?

ще, в Яворіві, за чісто сімволічну хуету, зелену зірочку, можна виміняти пачку кемела нормального. Вони майже не палять.
   
Re: Ви палите цигарки?

Туркі є вихід. Всім, хто з знайомих літає до турціі, тамтешній вінстон та кемел замовляю прівезти. Вони ще не зкатилися до страшноі найобкі, як в нас.

не, никто никогда мне не хвалил турецкие цигарки, а народ летает мильонами туда.
   
Re: Ви палите цигарки?

Туркі є вихід. Всім, хто з знайомих літає до турціі, тамтешній вінстон та кемел замовляю прівезти. Вони ще не зкатилися до страшноі найобкі, як в нас.
де ж ти був раніше? ехххх.... пропустив таку оказію!
п.с. який саме різновид?
   
Re: Ви палите цигарки?

не, никто никогда мне не хвалил турецкие цигарки, а народ летает мильонами туда.
я не знаю. В тих цігарках натуральний тютюн. Я замовляю, як хтось летить.
   
Re: Ви палите цигарки?

позаминулого року тютюна виростив, пригощав чоловіка Агні. минулого - не сталося. Наступного може буде, як не війна.
тре буде апнути ту гілочку. але вже після експериментів з соусами. до речі, не ми одні задаємось проблемою якості. https://pipesmagazine.com/forums/threads/tobacco-secret-sauce.60061/
   
Re: Ви палите цигарки?

де ж ти був раніше? ехххх.... пропустив таку оказію!
п.с. який саме різновид?
кажу ж. Я замовляю вінстон або кемел. Доречі, вони не однакові одної маркі за рік. То мікс тютюнів, та всеж не однакові.
   
Re: Ви палите цигарки?

Мені дуже сподобалися саме армійськи кемели без фільтру, навіть замовив та мені виточіли мундштука. Вже давно немає іх.
   
Re: Ви палите цигарки?

Мені дуже сподобалися саме армійськи кемели без фільтру, навіть замовив та мені виточіли мундштука. Вже давно немає іх.

Поверь , я перепровал все американские сигареты, все виды кемелов. Все стало дрянь лет 15 назад. Последним держался парламент.
Марлборо перестало иметь вкус марлборо, кемел не кемел,  все какой то горлодер. Очевидно , что поменяли технологию на какую то дешевку.
   
Re: Ви палите цигарки?

Поверь , я перепровал все американские сигареты, все виды кемелов. Все стало дрянь лет 15 назад. Последним держался парламент.
Марлборо перестало иметь вкус марлборо, кемел не кемел,  все какой то горлодер. Очевидно , что поменяли технологию на какую то дешевку.
та, чорт його знає... Однак три рокі тому армійській кемел без фільтру був краще за все наше.
   
Re: Ви палите цигарки?

та, чорт його знає... Однак три рокі тому армійській кемел без фільтру був краще за все наше.

Ты курил в 80е?
   
Re: Ви палите цигарки?

В той час сині Прилуки палив зазвичай. Знаю, лайно, та і все іньше не краще
   
Re: Ви палите цигарки?

Ты курил в 80е?
в 17 почав. Тож, з 1988.
   
Re: Ви палите цигарки?

В 80-90-ті палив переважно болгарські Родопі, інколи прилуцький Космос, зовсім рідко - Герцеговіну Флор, це на свята. Папіроси полюбляв, Козацьки та Українськи, дуже гарні були.
   
Re: Ви палите цигарки?

кажу ж. Я замовляю вінстон або кемел. Доречі, вони не однакові одної маркі за рік. То мікс тютюнів, та всеж не однакові.
та просто хресна поїхали на витрішки, якби знаття, то замовив би. але там є жовтий кемел, синій, без фільтру.... останній раз в дьюті фрі в 2008 брав. тоді він був нормальний, а з фільтром вже спаскудили. кароч, який брати?
   
Re: Ви палите цигарки?

та просто хресна поїхали на витрішки, якби знаття, то замовив би. але там є жовтий кемел, синій, без фільтру.... останній раз в дьюті фрі в 2008 брав. тоді він був нормальний, а з фільтром вже спаскудили. кароч, який брати?
куштувати, пане. Ніхто нам не лікар і не авторітет.
   
Re: Ви палите цигарки?

Останній раз палив амерський кемел офігезний рокі з три тому. Жовтий, мьяка пачка. А, без фільтру.

Останнє редагування: 21 жовтня 2021 21:26:42 від beggy
   
Re: Ви палите цигарки?

Glo
P. S. Цигарки не палять, а курять. Палять солому.
Обидва варіанти правильні. У західних областях кажуть курити, щоб відрізнятися від поляків, у східних - палити, щоб відрізнятися від кацапів :)
   
Re: Ви палите цигарки?

Ну чо? ДавидоФФ еще совсем неплох!
Курю давидофф слимс уже лет 15.
Сначала классик. Последние лет десять Голд.
Никогда больше чем пачка за 3_4 дня не курил. Поэтому и не бросал ни разу.
А начал давненько, в 10 ом классе, в 86-87  :gigi:
Тогда ещё Фильтр , Космос и столичные курили. :gigi:
   
Re: Ви палите цигарки?

А начал давненько, в 10 ом классе, в 86-87  :gigi:
Тогда ещё Фильтр , Космос и столичные курили. :gigi:

Ти ще болгарські згадай :) В ті часи краще Орбіти не було нічого.

А Кемел так, скучаю. Палю індіанські.
   
Re: Ви палите цигарки?

в 17 почав. Тож, з 1988.

Понятно, тогда ты не вкурил о чем речь. С 90го уже не делали фулл флейвор. Брежнев был курильщик, любил Марлборо и дал советскому народу американские сигареты по лицензии. Кишинёв и Ява делали Марлборо ред , союз аполло, и филип моррис. А потом финны завалили совок своими лицензионным американскими брендами. Вот тот скандинавский уперто по технологии сделаный Кемел мне до сих пор хочется.

Они дорогущие были, руб а потом руб писят. Это как 200 гривен сегодня. В 5ть дороже експресса или орбиты были
   
Re: Ви палите цигарки?

когда-то был правильный Rothmans
и мой фаворит был


а теперь шлак какой-то ...
собственно, все сигареты уже не те

   
Re: Ви палите цигарки?

а теперь шлак какой-то ...
собственно, все сигареты уже не те

От колись був лід. А тепер хіба то лід? :gigi:
   
Re: Ви палите цигарки?

От колись був лід. А тепер хіба то лід? :gigi:

Ты не прав. Серьёзные сигареты были. Одной сигаретой накуривался часа на три.
   
Re: Ви палите цигарки?

Серьёзные сигареты были. Одной сигаретой накуривался часа на три.
Не знаю что сейчас продают, но перед тем как бросить сигареты, начал замечать , что дешевые сигареты курю каждые полчаса. Перешел на "Прима-люкс" перерыв 1-2 часа спокойно, кто курит поймет .
Почти начал верить в добавку в сигареты, вызывающую необходимость курить .
А сейчас смешно смотреть на курильщиков )) Жалко школьников, которые думают, что курение это статусность взрослой жизни.
   
Re: Ви палите цигарки?

Не знаю что сейчас продают, но перед тем как бросить сигареты, начал замечать , что дешевые сигареты курю каждые полчаса. Перешел на "Прима-люкс" перерыв 1-2 часа спокойно, кто курит поймет .
Почти начал верить в добавку в сигареты, вызывающую необходимость курить .
А сейчас смешно смотреть на курильщиков )) Жалко школьников, которые думают, что курение это статусность взрослой жизни.
радше у витяжку всього потрібного
   
Re: Ви палите цигарки?

когда-то был правильный Rothmans
и мой фаворит был
Показати зображення...
а теперь шлак какой-то ...
собственно, все сигареты уже не те
так, це правильні цигарки, але дуже легенькі
   
Re: Ви палите цигарки?

Ув армії ото колись , корейськими їх обзивали , бо з їрогліхвами , були сигарети - лодочка (човник) , розочка (троянда) , ще якісь із пару видів , за картинками на пачках - затягуєшся і диму не чутно і таке ото як кажуть - "шо курив , шо радіво слухав" (с) і ото тоді чутки ходили , що тії сигарети з якоїсь морської трави виробляють та нікотином просотують .

А як югославська Амбасада бува траплялась - то вже "свято" так "свято" , хоча і мерзлі недопалки з землі ув тій курілці бува курились перші півроку , а вже як на отому бойовому )) чергуванні , то і у погрібі курили , хоч і ніззя )) і як упіймають - троє діб губи антоматом .

А курили - гільзу з недопалка біломорини тра зсунути і туди тютюнець олівцем або кульковою ручкою напижовуєцця .

От хто зна - кожне набирало з собою на чьотирі доби щонайменше чьотирі пачки сигарет чі папіросів , а як під час зміни хто змінюєцця вистріляють чі ще як , а до кінця зміни - і недопалки докурююцця . ))

А то завели шарманку - Кемели , Салеми , Ньюпорти , Вінстони .., чі й не шо . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія