Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

вибачаюся, ти де два роки був?  :laugh:
я навіть не смикаюсь вже під час грому (хоча у 2022 постійно підстрибував), бо абсолютно інший звук

Ни разу не было грозы во время тревоги с предупреждением, шо летят... :) Поэтому и прислушаешься по другому. Да и гроза была всего несколько раз.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Зеленський: У нас залишилось 0 ракет, тому росіяни знищили Трипільську ТЕС
   
Зеленський: У нас залишилось 0 ракет, тому росіяни знищили Трипільську ТЕС

Если у нас 0 ракет, то почему кацапы сейчас не валят по всем ключевым объектам?
Я бы на их месте воспользовался полным отсутствием ракет у Украины.
Или у них тоже 0?
   
Если у нас 0 ракет, то почему кацапы сейчас не валят по всем ключевым объектам?
Я бы на их месте воспользовался полным отсутствием ракет у Украины.
Или у них тоже 0?
0 ракет які захищали Трипільську.
   
Треба повністю цитати давати, щоб не було зайвих питань.

   
0 ракет які захищали Трипільську.

Кожного ранку, після атак підарів я пишу  в Адєссу в вайбі " куку" своїй донечці.  І коли вона мені отвічає " куку", то вже є овєрзаїбісь..
   
«Летіли 11 ракет. Перші 7 ми знищили, 4 знищили Трипілля. Чому? Тому що було ракет нуль. У нас закінчилися всі ракети, які захищали Трипілля», – розповів президент.

Так наче ж президент казав, що не було вжито належних заходів для захисту, "будемо робити висновки".
Чи недостатній боєзапас то воно і є?
   
«Летіли 11 ракет. Перші 7 ми знищили, 4 знищили Трипілля. Чому? Тому що було ракет нуль. У нас закінчилися всі ракети, які захищали Трипілля», – розповів президент.

Так наче ж президент казав, що не було вжито належних заходів для захисту, "будемо робити висновки".
Чи недостатній боєзапас то воно і є?

У Вас існують питання до нинішнього керівника Держави?
Цікаво...
Дуже цікаво..
А альтернативу "Шмарклі" запропонуєте?
Дуже цікаво ..
   
Шо там,єфрєйтор? Здох??
   
Если у нас 0 ракет, то почему кацапы сейчас не валят по всем ключевым объектам?
Я бы на их месте воспользовался полным отсутствием ракет у Украины.
Или у них тоже 0?
Вас не возьмут в касманавті
Бо прямолінійне мислення
   
У Вас існують питання до нинішнього керівника Держави?
Цікаво...
Дуже цікаво..
А альтернативу "Шмарклі" запропонуєте?
Дуже цікаво ..
А чому ви вважаєте, що до нинішнього керівника Держави не повинно бути питань? Він що, Господь Бог?
   
А чому ви вважаєте, що до нинішнього керівника Держави не повинно бути питань? Він що, Господь Бог?


Здається , до Бога запитаннь немислимо
Більше
   
Если у нас 0 ракет, то почему кацапы сейчас не валят по всем ключевым объектам?
Я бы на их месте воспользовался полным отсутствием ракет у Украины.
Или у них тоже 0?

" Война- путь обмана" ц.. хуй всунь..
   
А чому ви вважаєте, що до нинішнього керівника Держави не повинно бути питань? Він що, Господь Бог?

Абсолютно ні!!
Це проста людина, волею людей поставлена на найвищу посаду!
Він тупо людина...така ж як і я з Вами..
Пацан...криворожзьк ий пацан..
Але...
На його Долю, на його плечі впала найстрашніша Війна .
І він тягне...
   
І шо ми мовчимо??
Аргументи існують??
   
І шо ми мовчимо??
Аргументи існують??
Я такі довго живу на цьому світі та у цій країні, щоб вірити у казочки про простого криворожского пацана та Україну-країну можливостей. І мені завжди цікаво було, хто стояв за цим рішенням соліста шоу Квартал 95 йти у президенти.
А як вже прийшов, то нехай і до запитань буде готовий.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

А чому ви вважаєте, що до нинішнього керівника Держави не повинно бути питань? Він що, Господь Бог?
Українці, що живуть зараз в Україні, зацікавлені у сміливості, стресостійкості і впевненості в собі нашого командування Це раціональна поведінка розумних людей
   
Я такі довго живу на цьому світі та у цій країні, щоб вірити у казочки про простого криворожского пацана та Україну-країну можливостей. І мені завжди цікаво було, хто стояв за цим рішенням соліста шоу Квартал 95 йти у президенти.
А як вже прийшов, то нехай і до запитань буде готовий.

Дуже інтірєсна позиція...
Має право на життя.
Але
Я також не вірю в казки..
Я досить старенький організм,що б куплятись на поєбєнь...

Але, все одно дякую Вам за реакцію...
Це саме Ваша позиція, ,
Це Ваш мєнтал
І я персонально поважаю Вашу думку..
Маю честь..
   
Але!
Я романтік по життю!
Я вірю.. щиро вірую в те, що моя Батьківщина, Моя Україна буде щасливою..Й мені пох, чи застану я той час!!!
Я вірю!!!
Я бачу майбутнє моєї України
   
Мені персонально насрати на мнєніє всяких закордонних довбнів....я живу тут..не дуже плачу..
Не зовсім страждаю....просто стараюсь вижить..
Хуй с ним, яйца со мною...
Так й живемо..
Слп- ти вже здох...але, будь ласка, тримайся!!!!
Хуйово нам?
Дуже хуйово!
Але тримайся!!!!
Донч!!!
Тримайся!!!!
Переживемо це сміття!!
Повір !!
   
Дешевле дать Украине ЗРК Patriot, чем восстанавливать поврежденную электростанцию, — Боррель (focus.ua) 
   
Українці, що живуть зараз в Україні, зацікавлені у сміливості, стресостійкості і впевненості в собі нашого командування Це раціональна поведінка розумних людей
Зацікавлені, але не впевнені.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Вило ...падло..
   
Дешевле дать Украине ЗРК Patriot, чем восстанавливать поврежденную электростанцию, — Боррель (focus.ua) 

То чому ж не дали?  ;o

 :zrada:
   
Дешевле дать Украине ЗРК Patriot, чем восстанавливать поврежденную электростанцию
А ще дешевше й станцію не відновлювати ))
   
Дешевше. та ефективніше, та щей на дуже короткому часі будувати Атомні станції. Наші до цього дійшлм та дуже швидко. Вчора тільки читав у новинах. ТОму наврядчі більшість зруйнованих ТЕС має зміст відбудовувати. Вестінгаус чекав на золоту фішку, яка його виведе з дупи, і ось вона з"явилася. Назва фішки - Україна.
   
Дешевше. та ефективніше, та щей на дуже короткому часі будувати Атомні станції. Наші до цього дійшлм та дуже швидко. Вчора тільки читав у новинах. ТОму наврядчі більшість зруйнованих ТЕС має зміст відбудовувати. Вестінгаус чекав на золоту фішку, яка його виведе з дупи, і ось вона з"явилася. Назва фішки - Україна.

ідіот

аес то базові потужності а нам зруйнували тес та гес - маневрові

різниця у швидкості набору потужності - у аес вона вимірюється у днях. тес та гес - хвилини.

тож аес не здатна замінити знищене.. а враховуючі що будувати його будуть 5 років а зима настане через пів року..
   
Дешевше. та ефективніше, та щей на дуже короткому часі будувати Атомні станції.
Класний сарказм
 (tu)
   
Тепер швидкі маневрові потужності - це хіба акумулятори
   
Тепер швидкі маневрові потужності - це хіба акумулятори
І як з цим бути? Я справді не дуже уявляю собі алгоритм роботи нашої енергетики в цих умовах.
   
Маневрувати можна не тільки генерацією а й споживанням.
   
Маневрувати можна не тільки генерацією а й споживанням.
Це хіба що при мінімальних промислових потужностях, мабуть.
   
ідіот

аес то базові потужності а нам зруйнували тес та гес - маневрові

різниця у швидкості набору потужності - у аес вона вимірюється у днях. тес та гес - хвилини.

тож аес не здатна замінити знищене.. а враховуючі що будувати його будуть 5 років а зима настане через пів року..

Почуття гумору включай. Захід на наші ТЕС гроші не дасть. А своїх підгодувати - залюбки.
Тиж бачиш, шо вони дають не те шо Україні треба, а те, шо їм вигідно давати.
А ось ї новина
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2024/01/25/709158/
   
І як з цим бути? Я справді не дуже уявляю собі алгоритм роботи нашої енергетики в цих умовах.
літом взнаєш
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
літом взнаєш
Мо трохи імпорту буде , нє ?
На піках
Але ж не постійно
   
Мо трохи імпорту буде , нє ?
На піках
Але ж не постійно

там дещо гірше
там має бути експорт на спаді та імпорт на піку

не хочу накаркати, але з кацапів станеться ще лупанути по підстанціям у бік Європи, щоб обмежити ще й імпорт-експорт
   

Цю тему переглядають:

Meanmen, anri_d, Dingo, OS, Ph.D. Olkam, vovan_o, montazh, Груздев, Філін, sv, Bee®, leksand, Raindrop (+ 2 прихованих) і 49 гостей
 
Повна версія