Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому люди бачать “потойбіччя” в моменти клінічної смерті?

Поле - теж матерія  :-)o

  "Душа - це я.
  Голова - це теж я.
  Серце - знов таки я.
  І ..уй - я, без варіантів
  Невже я ..уй?"(ц) :weep:
   
у кожного  свої проблеми ..
зрівняємо  :-)o


  Фаза пікіровки переходить у фазу перетикування.
  Добраніч. B-)
   
Зате дійсність, на відміну від реальності, спільна.

навіть невпевнений -  B-)
дійсність - шизофренічний галюн.  :-)o 
   
  Фаза пікіровки переходить у фазу перетикування.


та ладно...   :D
у вас три дописи пов'язані змістом  між собою.

Добраніч.

і вам не хворіть
   
Ещё раз , бачать не люди , а дух , и он не подвластен человеку , он подвластен Богу . Дыхание жизни + сознание человека . Вернул Бог дыхание человеку  и человек снова стал живою душою , и свидельствует всем после путешествия на потойбiчя , о том что Бог существует , и то что библия не сказка . :rotate:

Услышат все уже чуть чуть осталось этому миру и всей этой религиозно - политическо - военной системе .

   
 "Владыкам" православных церков не мешало бы стать настоящими учениками Христа , и помочь ему в просветлении умов прихожан , а не заниматься церковными лавками , мощами и иконами .

   
добрик, чи є в тебе щось по темі, а не пропаганда свідків Єгови?
   
Перекривають доступ повітря до легенів. Частковим удушуванням.

Під час йоблі? Та ну нах.
   
добрик, чи є в тебе щось по темі, а не пропаганда свідків Єгови?

А де ты побачив пропаганду свидкив ? И по теме я уже столько всего вам всем написал ,и откровения были , и знания,  и  видео  от других соверующих , и большего вам никто не даст , ни по знаниям , ни по откровениям . Вот для тебя вiруна разумного    Йехошуа - Йехова Спасает . Это и есть Бог .


Умрёшь по теме и узнаешь , хотелось бы ,что бы узнал ещё при жизни .


А это для тонуса.




   
  Якесь глупство, а не залякування. :D 
   
Останні слова перед смертю: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_last_words
   
"Oh wow. Oh wow. Oh wow."[8][9][14][30][77]
— Steve Jobs, American electronics businessman (5 October 2011), looking at his family
   
А де ты побачив пропаганду свидкив ? И по теме я уже столько всего вам всем написал ,и откровения были , и знания,  и  видео  от других соверующих , и большего вам никто не даст , ни по знаниям , ни по откровениям . Вот для тебя вiруна разумного    Йехошуа - Йехова Спасает . Это и есть Бог .


Умрёшь по теме и узнаешь , хотелось бы ,что бы узнал ещё при жизни .
пропаганду свідків Єгови бачу в кожному твоєму пості. Добрик, чому люди бачать “потойбіччя” в моменти клінічної смерті?
   
А де ты побачив пропаганду свидкив ? И по теме я уже столько всего вам всем написал ,и откровения были , и знания,  и  видео  от других соверующих , и большего вам никто не даст , ни по знаниям , ни по откровениям . Вот для тебя вiруна разумного    Йехошуа - Йехова Спасает . Это и есть Бог .


Умрёшь по теме и узнаешь , хотелось бы ,что бы узнал ещё при жизни .
А это для тонуса.

https://www.youtube.com/watch?v=Vqs_geZ9COY
https://www.youtube.com/watch?v=zkyoigbWKEM

Сцитесь і серитесь !!!
Ось на чому побудована ваша віра!!!
Страхи !

Ви вважаєте налякав когось люди почнуть вірити?

Краще почнітть кіздити і вбивати..
Так будуть точно "вірити".. :pleasantr:

..
   
Кисню мало - його глючить

 Ті хто зараз з недостачею кисню від ковіду .. по вашому розумінню винні щось бачити і при чому постійно..
   
 Певною мірою, в залежності від стану, може бути і глюк і потойбіччя. Якісь картинки в перші секунди клінічної смерті,може й глюки. АЛЕ,ось що цікаво: при відсутності кисню,людський мозок в першу чергу втрачає стан свідомості. Тобто,його може і можна повернути до життя,але він нічого не відчує. Він буде вирублений. Але в момент клінічної смерті у багатьох стан свідомості був! Тобто вони дивувалися свому стану, бачили себе ,скажимо на операційному столі, іноді кудись миттево переміщувалися,щось бачили таке,яке не бачили раніше, усвідомлювали якісь коридори,то що.
А цього не могло бути, бо неповинно бути стану свідомості.


 При сильному струсі мозгу,ми вирубаємося і нічого не пом'ятаємо. Бо перше,що відключається- це свідомість. А тут ні... Оце саме дивно.
   
пропаганду свідків Єгови бачу в кожному твоєму пості. Добрик, чому люди бачать “потойбіччя” в моменти клінічної смерті?

Я дал ответ в этой теме и повторил не раз . Як людина може щось побачить , якщо вона мертва ?!!! Вы там уже позаписывали всех не православных в свидетели . Имя  Йехошуа это  Йехова Спасает.   Спасение от Бога (Иоанна 3:16-21) . Единый Бог Отец ,Сын и Дух Святой  . Иисус Навин тоже Йехошуа , он был предводителем еврейского народа и выполнял   волю Йехова по спасению еврейского народа на то время  ,   Йехошуа - Йехова Спасает.

Сцитесь і серитесь !!!
Ось на чому побудована ваша віра!!!
Страхи !

Ви вважаєте налякав когось люди почнуть вірити?

Краще почнітть кіздити і вбивати..
Так будуть точно "вірити"..

Нет ниякого  залякуваня и страхiв у меня, и моих соверующих , а они не только си . Я смерти не боюся. Я вас  верить заставить не могу,ни страшилками ни одами любви , и задачи у меня такой нет, и не было . Вера это только первый шаг , и она не гарантирует спасение души. Что толку если люди верят Богу , и делают зло ?! Личное единение с Богом даёт спасение человеку  . Его должен знать лично каждый верующий , а это залог спасения души.

Вы знамений времени разглядеть не можете . Будете до самой смерти выбирать правителей и колоть прививки , пока день тот не настанет .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бувайте усi  . I тi у котрих Бандера батько, Юлька мати и Петька гетьман.  :X     :D   
   
Я дал ответ в этой теме и повторил не раз . Як людина може щось побачить , якщо вона мертва ?!!!
тема якраз про це
   
Якесь глупство, а не залякування.

Это знамения времени , и всё то что сейчас происходит в мире и с людьми вы сами можете наблюдать за этим .
   
а може скажуть, багато хто там був) До того ж те потойбіччя можна бачити і без смерті
+=======================+
Ти вже перевіряв особисто?
   
Нет ниякого  залякуваня и страхiв у меня, и моих соверующих , а они не только си . Я смерти не боюся. Я вас  верить заставить не могу,ни страшилками ни одами любви , и задачи у меня такой нет, и не было . Вера это только первый шаг , и она не гарантирует спасение души. Что толку если люди верят Богу , и делают зло (1) ?! Личное единение с Богом даёт спасение человеку  . Его должен знать лично каждый верующий , а это залог спасения души (2)

бачу що грамотні ..
але не розумієте що написано.  - Ви завжди думаєте що про це про вас написано?

мета ваших дописів - яка?  ви думаєте що відкриваєте очі вівцям, але виглядає все як спроба налякати.  то ось це не віра.
ВІРА НЕ БУДУЄТЬСЯ НА СТРАХАХ., бо страх - це тваринний інстинкт, а не розум ..

БОГ! Це Любов і Світло - а неминучість кари.

"Покайтеся грішники!  Бо всі грішні !-  і кара за це неминуча!
бог пришов - всіх вбивати буде!  ось тільки обрані достойні порятунку! і вічне життя!
144400 !
"
але
1. Не суді та не судим будеш!
2  А в чому вони винні каятися? - Якщо своїх вчинків не розуміють..

ось тому саме так і сприймаються ваши дописи..




ЗИ: (1) має протиричя з (2) ...
   
+=======================+
Ти вже перевіряв особисто?
так
   
Як людина може щось побачить , якщо вона мертва ?!!!

маючий очі побачить
маючий вуха почує
Маючий Розум -  Зрозуміє

ключиве для Вас підкреслів.
   
 Забаньте "продажника" за флуд.
   
ne isnuje nijakogo potojbicha. vmerti- to nazavzhdi.  :lol:
   
ne isnuje nijakogo potojbicha. vmerti- to nazavzhdi.  :lol:
==============================
Ці слова мене миттєво переконали! :D  X(
   
ne isnuje nijakogo potojbicha. vmerti- to nazavzhdi.  :lol:

  Для деяких - так. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія