Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

обидва заєбали срачем і флудом

Свєта прівет! Слав перший почав. Я чист як дістілірована вода!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Нажаль, факти хоч й неприемнi але факти  :(

Які фпісту факти? Той говновкид відповідає класиці дези - на перший погляд майже правда, але все таки пісдьош. Чисто для себе, надайте ФАКТ (хоч один) пункту 9.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
PAL

Саме тому він бабло збирає на українську армію, поки ти тут піздунець розкрив.

"бабло збирає" він у найпершу чергу особисто для себе, про що, до речі, каже прямо
й цікаво, а він десь звіти розміщає?

а "піздунець розкривать" я маю повне право
бо теж "збирав бабло на армію". Не у маштабах Притули, але й я чітко знав, кому, куди конкретно це бабло йде й які конкретно ніштяки передані.
Й, на відміну від бабченка, ні копійки собі я не взяв. А навпаки, ще й своїх докладував.
Так шо аргументом на користь піздежу громадянина рашки під час війни з рашкою проти керівництва нашої держави оте "гроші збирав" не є й бути не може
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

"бабло збирає" він у найпершу чергу особисто для себе, про що, до речі, каже прямо
й цікаво, а він десь звіти розміщає?

а "піздунець розкривать" я маю повне право
бо теж "збирав бабло на армію". Не у маштабах Притули, але й я чітко знав, кому, куди конкретно це бабло йде й які конкретно ніштяки передані.
Й, на відміну від бабченка, ні копійки собі я не взяв. А навпаки, ще й своїх докладував.
Так шо аргументом на користь піздежу громадянина рашки під час війни з рашкою проти керівництва нашої держави оте "гроші збирав" не є й бути не може

Керівництво нашої держави для Медведчука на Інтері - Сказачную Русь клепало. І багато ще чого можно пригадати цьому керівництву.  СПВАСІБАщоневтік, ось і всі заслуги цього керівництва. Ну ще Баканов, який вчасно розгледів зрадників на херсонщині та луганщині  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Приазовський відділ поліції в Мелітопольському районі став “народною міліцією”. Правоохоронці перейшли на бік ворога.

Прикметно, що серед зрадників є й учасники АТО. Про це повідомили в Запорізькій ОВА 28 травня, передає 24 канал.

На бік ворога перейшов і начальник із заступником

У Мелітопольському районі Приазовський відділ поліції тепер називається “народною міліцією”, бо перейшов на бік ворога,
– мовиться в повідомленні.

Співпрацювати з ворогом погодилися щонайменше 35 працівників відділу на чолі з начальником та його заступником. Місцева влада припускає, що подібна дія поліціянтів могла бути викликана психологічним, а, можливо, й фізичним тиском на людей та їхні родини.    :X

 :facepalm:
Мусора которых аваков отправлял постоять на блокпостах массово получали участника ато.
И шо, после этого они становились патриотами?
Или стояли на блокпостах шоб корочку на доплаты и льготы получить и "подработать" на досмотре трафика через блокпост?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Свєта прівет! Слав перший почав. Я чист як дістілірована вода!

коли що, то про церкву є окрема тема
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1023774.2560
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Під час повномасштабної російсько-української війни мирних жителів України загинуло більше, ніж військовослужбовців ЗСУ. Ці цифри відрізняються в десятки разів. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю «BBC Україна».
це серкрет полішинеля.  премєр -капітан очевидність-так у війну завжди виходить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

М-да.  Все йде за сценарієм 2014. Добре що штати це не євро імпотенти
Хтось смокче бабки у рашки заради не прийняття 6 пакету. І мадяри там не при чому. Мадяри просто ширма від ганьби для декого іншого


Згуртованість країн Євросоюзу почала "зникати", - віцеканцлер Німеччини Хабек

Віцеканцлер Німеччини Роберт Хабек заявив, що країни Євросоюзу більше не виявляють згуртованості, яка була на початку вторгнення Росії в Україну.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bild.

Він підкреслив, що одразу після нападу Росії на Україну всі побачили, "на що здатна Європа, коли єдина". При цьому зараз такої згуртованості немає. На його думку, "вже видно початок розвалу та хитання".

Слід зауважити, що Хабек зробив таку заяву перед надзвичайним самітом ЄС, на якому обговорять шостий пакет санкцій проти РФ. Зустріч відбудеться у понеділок, 30 травня.

Як повідомлялося, посли країн Європейського союзу сьогодні, 29 травня 2022 року, не досягли згоди щодо шостого пакету санкцій проти Росії. 



Останнє редагування: 30 травня 2022 01:21:31 від Ukraine
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
PAL

М-да.  Все йде за сценарієм 2014. Добре що штаты це не євро імпотенти
ну, не тільки Штати
Чітко проглядаються контури нового військово-економічного союзу
Україна-британці-поляки-балтійці (ну й чехи докупи доволі вірогідно)
Ну й Штати ("поза штатом"  :laugh: ) - як головний спонсор
Ой, щось мені здається, що то жжжжж у Європі неспроста. Опісля війни ЄС може й тогой, розвалитися ненароком на шматки, отого й вирує тама

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2
PAL

https://twitter.com/view/status/1530993138655010824

я щось не дуже розумію
У дядечки схильність до мазохізму?
Як тільки наші починають відкритим текстом німаків матюкать, переходячи на особистості та опускаючи перед світовим товариством - так зразу з'являється підтримка
як по-людські - так починається саботування та дупокрутство
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пропоную банити мінімум на місяць всіх хто в цій гілці постить заробітчан типу арєстовча-бабченка й іншої поєбєні, а також порохоботів та зеботів, що розводять політичні срачі, ну і зрадойобів, звичайно.
Ви всі реально забебали своїм спамом та флудом та словоблуддям  :X
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Показати зображення...
===============

Треба якось донести до скобеєвої чи соловйова,що "у  хахлов даже море назвали имени полка "Азов" " :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Російські вояки вже гвалтують мешканок Білогородщини

https://www.youtube.com/watch?v=4CxXhdE6Mgw

Я про це написав декільком росіянкам у твітері ще два місяці тому, щоб готували себе та своїх дочок до тих педофілів, бо як вони повернуться гальм не буде ще багато років. Будуть масові ґвалтування та вбивства.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

В Одессе дважды крепкое доброе утро, примерно час назад.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

В Одессе дважды крепкое доброе утро, примерно час назад.
Невже Макарова завалили?  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Некоторые политики призывают «сохранить лицо» хуйло, потому что «боятся победы Украины» – депутат Европарламента

Такое мнение в эфире Радіо Свобода высказала депутат Европейского парламента от Литвы Раса Юкнявичене.

«Я вижу такие тенденции, что после того, как прошло несколько месяцев войны, политики начали говорить такие вещи (о необходимости «сохранить лицо» президенту России – КР). Возможно, некоторые политики испугались победы Украины, потому что тогда сама Европа и Европейский союз могут стать другими. Потому что такие страны как Польша, страны Балтии, Чехия, Словакия, вместе с Украиной, в будущем могут сильно изменить ситуацию в Европе и политика Европы может стать совсем другой, особенно в отношении России. Политика Макрона, политика Меркель, политика всех – от левых до правых – провалилась (применительно к России – КР) Эти три месяца мы думали, что люди сами осознают эти ошибки и не будут их повторять, но когда, я слышу такие голоса, как Макрона и Берлускони о том, что нужно «сохранить лицо» хуйло – это тревожно», – сказала Юкнявичене.

https://ru.krymr.com/a/news-ukraina-ukraina-pobeda-sokhranit-litso-putin/31870309.html

Якщо мова йде про "сохраніть ліцо" хуйло, то в чому проблема? Всього то треба банку з формальдегідом  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ну може ще ніж, що "ліцо" зняти  :shuffle:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

.   :X
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Невже Макарова завалили?  :laugh:
шо за Макаров ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

шо за Макаров ?
Консервна банка, що намагається Москву замінити
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/Zhyvytskyy/2331.   :X


На Сіверському напрямку ворог завдав авіаційних ударів по об’єктах на території Сумської області у районах населених пунктів Запсілля, Миропілля та артилерійський обстріл поблизу Кіндратівки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Мадонна, Боно і Калуш  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

В Одессе дважды крепкое доброе утро, примерно час назад.

Так ты возле Затоки живешь?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А почитати..
Навіщо всяке лайно ще 2015р.  Сюди тягнути?
Вже тірпець увиривається дивитись, як люди не вміють працювати з інформацією.
Даю посилання  на безкоштовний вебінар, який розпочнеться 1 червня , буде кілька занять по темі дезінформація, прийоми маніпуляції , фейки, пропаганда в мас-медіа та інше.
https://t.me/+VN1dZb1-WNE4NGE6

Прошу не банити. Це можна розцінювати як рекламу, але я не маю з цього жодного зиску, я просто буду слухачем на цьому вебінарі, як і інші.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пропоную банити мінімум на місяць всіх хто в цій гілці постить заробітчан типу арєстовча-бабченка й іншої поєбєні, а також порохоботів та зеботів, що розводять політичні срачі, ну і зрадойобів, звичайно.
Ви всі реально забебали своїм спамом та флудом та словоблуддям  :X
Тогда на ФУПе останется пару калек.  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія