Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему мы будем топтаться по костям Жада, ПЛЦ и Номада.

winnie the pooh

большой праздник - день дохлой сотни

_____



Nomad (Игорь Иляшев и Партнеры)
... просто Nomad, однако

"...Не случится в жизни сафари на укропов..."/павелвэ/

А ить случилось...  :pleasantr:  :-[  :pleasantr:


______



Спасибо товарищу Дарвину за нашу ебесную сотню!


https://zugunder.com/index.php?topic=263647.0



Останнє редагування: 18 лютого 2019 12:34:53 від Турчинофф
   
Что бы потом не возникало вопросов про "жаренных колорадов", паралича ПЛЦ и прочего. Эти господа нам дали карт - бланш на это ПЕРВЫМИ.
   
Чим тільки зайнята наше СБУ?
Я того Номада ще задовго  до Майдана , як  лайно кацапське ідентифікувала...  А воно вже скільки за всі ці роки наговорило  :facepalm1:
   
Цзеркальце повесилосць /ц/ ------->
   
Це громадяни України?
   
Чим тільки зайнята наше СБУ?
Я того Номада ще задовго  до Майдана , як  лайно кацапське ідентифікувала...  А воно вже скільки за всі ці роки наговорило  :facepalm1:
а НАГОВОРИЛО то щось погане?
   
Чим тільки зайнята наше СБУ?
Я того Номада ще задовго  до Майдана , як  лайно кацапське ідентифікувала...  А воно вже скільки за всі ці роки наговорило  :facepalm1:

Если бы я его не идентифицировал, оно бы наговорило еще больше. надо же гнида такая, сидит здесь, живет здесь, доходы получает здесь - "Сафари на Укропов" у него пляц
   
Це громадяни України?

Так...  у яких бабушки, обрюхачені дєлушками нквдистами, на Україні випадково опоросилися...
   
Це громадяни України?

ну да. Киевлене
   
Це громадяни України?
на відміну від попохоботів

В яких як не штатівське то ізраільське
   
ну да. Киевлене

Де мій телефон???
   
Пацани говорили що російське громадянство брати небажано з питань нюансів оподаткування

Краще британське
   
ну да. Киевлене

Мабуть такі як Семочко їх надихають. Взагалі кажуть С14 працює з такими

Останнє редагування: 18 лютого 2019 12:45:54 від villar
   
ну да. Киевлене

а чому офіс іляшева ще не згорів, разом з партньорамі?
   
Если бы я его не идентифицировал, оно бы наговорило еще больше. надо же гнида такая, сидит здесь, живет здесь, доходы получает здесь - "Сафари на Укропов" у него пляц

Як ти його вирахував, тобто на чому він попалився?  :)
   
а чому офіс іляшева ще не згорів, разом з партньорамі?

Имейте ввиду что это за контора Ильяшев и Партнеры.
   
Мабуть такі як Семочко їх надихає. Взагалі кажуть С14 працює з такими

Ага працює

Де сяде там і злізе.

Ніггери грьобані.
   
Як ти його вирахував, тобто на чому він попалився?  :)

у меня 100 методов. Я просто крайне редко к ним прибегаю. Но этот мудило любил очень обсуждать мою скромную персону и тупо пистеть ложь про меня. Пришлось напрячься.
   
Турч,а почему СБУ до сих пор не в палате?  :laugh:
   
Павло Олексійович і мужички  :facepalm:
   
Имейте ввиду что это за контора Ильяшев и Партнеры.

шо за контора? Медведчуки?
   
ну да. Киевлене
В якому поколінні, перепрошую?
   
В якому поколінні, перепрошую?

Номад в первом. Он москвич вроде, подженился на мешной ЦК-овской девушке, так и остался при теще.
   
Турчинов, а є якась можливість цих кацапо-підарів в реалі притиснути? Чи вони з паРаші вєщают?
   
Номад в первом. Он москвич вроде, подженился на мешной ЦК-овской девушке, так и остался при теще.
Ясно, приймак  :facepalm:
   
Турчинов, а є якась можливість цих кацапо-підарів в реалі притиснути? Чи вони з паРаші вєщают?

ТАк они только в инете такое вещают. А у нас за допысы не наказывают, в отличии от РФ, толко если допысувач не является организатором фейковых целенаправленных акций угрожающих безопасности.
   
Я напомню, что еще до всех событий одесских и прочих случился майдан и сотня. И термины - сотня дарвина, жаренный укроп, дохлая сотня была за долго до "жаренных колорадов". Когда Гудериан на ЦУГе позволил себе использовать этот термин его быстро там затоптали с воплями
- как такое можно говорить??? Это же просто низко и недостояно элементарной человечности!!!!
   
А що Номад - це Іляшев? Чи якийсь клерк в його конторі?
Бо
"СБУ щиро вітає вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Повідомляє сайт World News.

Наше багаторічне партнерство принесло нам чимало професійних звершень. Рік, що от-от мине, також позначився черговим етапом нашої плідної співпраці. Саме завдяки професіоналізму ваших працівників співробітникам СБУ вдавалося викривати сепаратистів та агентів іноземних держав, які займалися шпигунством та шкодили репутації України.

Окремо вшановуємо старшого партнера юридичної фірми «Ілляшев і партнери» – Романа Марченка. Завдячуючи вашій, пане Романе, активній співпраці з нашою структурою бійці затримали не одного прихильника «русского мира». Ваша оперативна інформація дозволила розкрити численні оборудки з представниками так званих «ЛДНР». А бойовики самопроголошених республік, а також російські шпигуни, які намагалися вести підривну діяльність на території України, своєчасно затримані та вже дають покази нашим співробітникам.

Так тримати, вельмишановний Романе та друзі з «Ілляшев і партнери»! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, яка не залишить жодних шансів зрадникам Батьківщини. Веселих вам свят, сімейного затишку і такого ж гострого ока, повз яке не пройде непоміченим жоден ворог України."
   
А що Номад - це Іляшев? Чи якийсь клерк в його конторі?
Бо
"СБУ щиро вітає вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Повідомляє сайт World News.

Наше багаторічне партнерство принесло нам чимало професійних звершень. Рік, що от-от мине, також позначився черговим етапом нашої плідної співпраці. Саме завдяки професіоналізму ваших працівників співробітникам СБУ вдавалося викривати сепаратистів та агентів іноземних держав, які займалися шпигунством та шкодили репутації України.

Окремо вшановуємо старшого партнера юридичної фірми «Ілляшев і партнери» – Романа Марченка. Завдячуючи вашій, пане Романе, активній співпраці з нашою структурою бійці затримали не одного прихильника «русского мира». Ваша оперативна інформація дозволила розкрити численні оборудки з представниками так званих «ЛДНР». А бойовики самопроголошених республік, а також російські шпигуни, які намагалися вести підривну діяльність на території України, своєчасно затримані та вже дають покази нашим співробітникам.

Так тримати, вельмишановний Романе та друзі з «Ілляшев і партнери»! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, яка не залишить жодних шансів зрадникам Батьківщини. Веселих вам свят, сімейного затишку і такого ж гострого ока, повз яке не пройде непоміченим жоден ворог України."

АААААА ПЛЯТЬ!!!!  :lol:

отнесите это на ЦУжек. Ватаны Номаду сраку разорвут!  :weep:
   
АААААА ПЛЯТЬ!!!!  :lol:

отнесите это на ЦУжек. Ватаны Номаду сраку разорвут!  :weep:

Я по помийках не вештаюся.
   
Я по помийках не вештаюся.

я не тебе, а тем кто вхож
   
 хаха дедуля все звездочки дорисовевает    :facepalm:
   
Имейте ввиду что это за контора Ильяшев и Партнеры.
Основатель конторы Ильяшев МИХАИЛ, а совсем не Игорь

Останнє редагування: 18 лютого 2019 13:07:24 від flexandr
   
хаха дедуля все звездочки дорисовевает    :facepalm:
А шо то? Роки без сексу?
   
Основатель конторы Ильяшев МИХАИЛ, а совсен не Игорь

Игорь это папа Миши, сидит там же в том же офисе... потпестывает.
   
Игорь это папа Миши, сидит там же в том же офисе... потпестывает.

так він не юрист в списку є тільки Міхаіл.
   
Игорь это папа Миши, сидит там же в том же офисе... потпестывает.
Очень сомневаюсь. Его папа с начала перестройки барыжил квартирами и прочим, семья всегда была обеспеченой, с хера бы там обиды на "укропов"? Скорее всего тебе попался какой-то однофамилец.
   
Что бы потом не возникало вопросов про "жаренных колорадов", паралича ПЛЦ и прочего. Эти господа нам дали карт - бланш на это ПЕРВЫМИ.

Так и не возникает вопросов. А что, кого-то это беспокоит ? Колорадов надо жарить. Точка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія