Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приватбанк висне

Re: Приватбанк висне

  Для підприємців І та ІІ груп визначено граничний термін сплати єдиного податку - нe пізніше 20 числа поточного місяця. При цьому, якщо
20 число припадає на вихідний або святковий день, - сплатити єдиний податок необхідно у попередній робочий день.

Таким чином, у 2019 році передбачено такі терміни сплати єдиного податку за кожен конкретний місяць: 20 березня, 19 квітня, 20 травня,
20 червня, 19 липня, 20 серпня, 20 вересня, 18 жовтня, 20 листопада, 20 грудня.

http://mk.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/371601.html

 

Ти підприємець?
   
Re: Приватбанк висне

Я б голосом Коломойського записав -в окружний суд за своїми депозитами.
   
Re: Приватбанк висне

п***а, а віра тобі заважає зайти в ПР24 і подивитися виписки???
   
Re: Приватбанк висне

  де виписка?

Сама операція відображається в меню Архіва платежів? Якщо так, який в нього статус? (Має бути "проведено" якщо все ок) . Якщо ок можна зайти в сам платіж і там є кнопка отримати квитанцію в пдф одразу
   
Re: Приватбанк висне

Ти підприємець?

  це немає значення, податкові оплати пройшли...
   
Re: Приватбанк висне

п***а, а віра тобі заважає зайти в ПР24 і подивитися виписки???

  немає виписки в Приват24
   
Re: Приватбанк висне

Сама операція відображається в меню Архіва платежів? Якщо так, який в нього статус? (Має бути "проведено" якщо все ок) . Якщо ок можна зайти в сам платіж і там є кнопка отримати квитанцію в пдф одразу

  ні, операція не відображається, але гроші списані...

   
Re: Приватбанк висне

  немає виписки в Приват24
выписка будет после 18-00 или завтра, когда платеж уйдет с банка.
пока его можно отменить до 18-00
   
Re: Приватбанк висне

выписка будет после 18-00 или завтра, когда платеж уйдет с банка.
пока его можно отменить до 18-00

  операція була ще вчора...
   
Re: Приватбанк висне

зрадайоби  :K
   
Re: Приватбанк висне

  операція була ще вчора...
тогда идете к терминалу и там есть архив платежей кнопка-распечатать и вылазит чек
   
Re: Приватбанк висне

  це немає значення, податкові оплати пройшли...

Я хочу розібратись.

 Я так зрозумів що вчора , 19 квітня з рахунку фізособи ти  зробив 4 платежі . Три з них , в тому числі єдиний податок  , пройшли . А от з оплатою  комуналки а саме електрики  ,  сталась проблема . Так? 
   
Re: Приватбанк висне

  ні, операція не відображається, але гроші списані...

Ані проста піздят ваші дєньгі!
   
Re: Приватбанк висне

Я хочу розібратись.

 Я так зрозумів що вчора , 19 квітня з рахунку фізособи ти  зробив 4 платежі . Три з них , в тому числі єдиний податок  , пройшли . А от з оплатою  комуналки а саме електрики  ,  сталась проблема . Так? 

  так
   
Re: Приватбанк висне

І платив ти за електрику з компа?
   
Re: Приватбанк висне

Ти підприємець?
Сегодня, да
   
Re: Приватбанк висне

в терминале архив всех операций есть на след.день-распечатать
   
Re: Приватбанк висне

І платив ти за електрику з компа?

  разом зі смартом, подвійне підтвердження операції
   
Re: Приватбанк висне

  разом зі смартом, подвійне підтвердження операції

І що , тобі після того на мило мала прийти квитанція і не прийшла?
   
Re: Приватбанк висне

  ні, операція не відображається, але гроші списані...

У мого колеги подібне було півроку тому, коли купував квитки на літак з Приват через сайт європейської авіакомпанії , пізніше операція відобразилась, тому не дублюйте операцію, бо буде дві. Скоріше всього глюк з відображенням - сама операція здійснена. Виправлять, якщо вони в курсі глюка.
   
Re: Приватбанк висне

І що , тобі після того на мило мала прийти квитанція і не прийшла?

 квитанції не показує ані на смарті ані на компі...

  суппорт попереджає про проблеми з квитанціями...
   
Re: Приватбанк висне

У мого колеги подібне було півроку тому, коли купував квитки на літак з Приват через сайт європейської авіакомпанії , пізніше операція відобразилась, тому не дублюйте операцію, бо буде дві. Скоріше всього глюк з відображенням - сама операція здійснена. Виправлять, якщо вони в курсі глюка.

 я ж про це і пишу
   
Re: Приватбанк висне

Замовив в четвер на понеділок готівку 50000 грн. Вчора прийшла смс, що чекають мене за грошима. В понеділок подивимося що буде
   
Re: Приватбанк висне

щойно оплатив комуналку через Приват24 ... все пройшло без проблем .. не розганяйте Зраду :)
   
Re: Приватбанк висне

В одних магазинах роблять термінали в деяких виснуть...
   
Re: Приватбанк висне

щойно оплатив комуналку через Приват24 ... все пройшло без проблем .. не розганяйте Зраду :)

  квитанція/виписка є?
   
Re: Приватбанк висне

Це не Приватбанк висне,це він так починає тонути.Колома не обмежиться тільки приватом,а після коломи прийдуть з рашки злі голодні риги,та вже розблокували гроші януковича

Чому Петро за 5 років нічого не зробив з ригами? Як так сталося що всі гроші ригів позблоковані?
   
Re: Приватбанк висне

Полчаса назад, оплатил через десктопный П24,   комуналку (3 платежа) и слил остатки денег на другую карту. Всё прошло без тормозов, квитанции пришли на мыло,  деньги зашли на карту через несколько минут.

Чтобы разрядить обстановку, немного юмора  ;)
Возможно, что этот ностальгический ролик, который пару лет назад, смонтировали сотрудники ГО в Днепре, обретёт новое звучание.


Так глядишь, и опять, как "в старые добрые времена", сотрудники ГО, с акуратно завязанными на шее зелеными галстуками, будут петь хором эту песенку перед работой :D
   
Re: Приватбанк висне

Комуналка проходить, а оплата авіаквитків на сайті МАУ не проходить, також не проходить оплата автобуса Alpybus. 
   
Re: Приватбанк висне

Це не Приватбанк висне,це він так починає тонути.Колома не обмежиться тільки приватом,а після коломи прийдуть з рашки злі голодні риги,та вже розблокували гроші януковича
Маня, а шо тя ЭТО так волнует? Аж до всрачки??? Вы,ж, пиарасы, не в бениной сидите жопе, а в ощаде???
Я вот, вата, уже лет 15 у бени. Юанк до таригонтаревой был - лучший.
Да, и ответь,членосос, на один вопрос:
Сколько отделений Коломы взорвали в Одессе и скока твоего непримиримого педи?
Хрюкнешь ?
   
Re: Приватбанк висне

  дурбелику, спробуй з'єднатися з оператором Привату, перед з'єднанням тобі повідомлять про проблеми з виписками...
то що держава обісралась як власник пб чи шо?
   
Re: Приватбанк висне

 нарешті прийшла виписка, аж через два дні...
   
Re: Приватбанк висне

Приват наразі державний. Ви в п'ятницю десь годині о 17 спробуйте зробити виписку по рахунку,  трохи висне завжди. Не нагнітайте зраду, є пікові моменти коли процесінг трошки перевантажено.
   
Re: Приватбанк висне

  гроші списують, квитанції не публікують,

   Приват24,

   підтримка, голосом комп'ютера, повідомляє, що "чекайте це загальна проблема"...
то в тебе Ельбрус висне
   
Re: Приватбанк висне

Комуналка проходить, а оплата авіаквитків на сайті МАУ не проходить, також не проходить оплата автобуса Alpybus. 

Может стоит лимит на оплату через инет? У меня такое было когда-то — стоял лимит по умолчанию в П24, при этом никаких сообщений разъясняющих не приходило. Просто не проходили платежи. Позвонил на линию и там только растолковали причину.

Вчера сделал кучу проплат через П24 по коммуналке, услугам связи, пополнений телефонов. Все квитанции пришли. никаких подвисаний. Единственное — квитанцию быстрее таки получить вручную, нажав кнопку в архиве платежей. Автоматическая квитанция приходила с задержкой 5-15 мин.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія