Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За или против вакцинации от КОВИД

За или против вакцинации от КОВИД

Опитування
Я вакцинацию от COVID
Всього проголосувало: 130
Поддерживаю  100 
 
 77% 
Не поддерживаю  20 
 
 15% 
Не определился  10 
 
 8% 




Расставим точки над i
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

для старих виправдано. Для молодих ні.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

кожна країна показала приклад, що буде при тій чи іншій стратегії.

Ми, наприклад, зараз демонструємо всьому світу, що відбудеться, якщо щепити молодих, та забити на старих.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я в принципе за вакцинацию ,но против обязательной. За что мне в этом опросе голосовать?
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я в принципе за вакцинацию ,но против обязательной. За что мне в этом опросе голосовать?

та отож
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я за добровільну вакцинацію.
 Без обмежень для невакцинованих.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД
dev

Цитувати
Я за добровільну вакцинацію.
 Без обмежень для невакцинованих.

+1

також я ще за чесну статистику і припинення залякування населення .
тобто - розділити медицину від політики
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Якщо нашим козаченькам дати можливість вибору,то п***а буде неминучим.що ми зараз і спостерігаємо
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

+1

також я ще за чесну статистику і припинення залякування населення .
тобто - розділити медицину від політики

 :facepalm1:  8-:
Яке залякування?
65 трупів тільки по Львову за добу
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Якщо нашим козаченькам дати можливість вибору,то п***а буде неминучим.що ми зараз і спостерігаємо
Кацап основную идею выделил.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Кацап основную идею выделил.

 :fuck:
Накуй пройди,довбойоб антиваксерський
І мантру про кацапа зміни,бо достатня кількість фупчиків мене знають в реалі :)
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

кожна країна показала приклад, що буде при тій чи іншій стратегії.

Ми, наприклад, зараз демонструємо всьому світу, що відбудеться, якщо щепити молодих, та забити на старих.
А кто старым не дает? Сейчас вакцинироваться проще чем два пальца об асфальт. Если старые сами не хотят их, что силой тянуть? Чтоб появились очередные жертвы аборта насильственной вакцинации.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

перехворів зі щепленням.  Крім нежиті  та втрати нюху більше ніяких симптомів.  Аналізи крові в нормі. У жінки теж саме
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я в принципе за вакцинацию ,но против обязательной. За что мне в этом опросе голосовать?
а где в опросе слово "обязательная"?
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я в принципе за вакцинацию ,но против обязательной. За что мне в этом опросе голосовать?
В принципе я за ПДД,но когда я-пешеход!
В остальных случаях -за свободу и право выбора!!! :gigi:
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Якщо нашим козаченькам дати можливість вибору,то п***а буде неминучим.що ми зараз і спостерігаємо

100%

Чим кремляді успішно і користуються
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

перехворів зі щепленням.  Крім нежиті  та втрати нюху більше ніяких симптомів.  Аналізи крові в нормі. У жінки теж саме

+100

А міг би потрапити в реанімацію, якби б не було щеплення
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Епт, как пониматьб топик?

вакцинации как таковой, или принудительной вакцинации, когда создаются безвыходные условия?
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД
Ser

а вакцинація яка? розсудлива чи поголовно-примусова?
- якщо людина потребували пересадки серця, але без вакцинації її закордон на операцію не пускали, вона зробила вакцину і довечора померла
- якщо жіночка 65 років без хронічних захворювань вакцинувалася і на другий день померла, звісно кажуть не від вакцини, просто співпало
- якщо 10% вже перехворіло ковідом в легкій формі, і антитіла в кілька разів більше чим у вакцинованих, а їх всеодно заставляють вакцинуватися
-......+100500 варіантів якщо

ТО ПРОТИ ТАКОЇ БЕЗДУМНОЇ вакцинації
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

+100

А міг би потрапити в реанімацію, якби б не було щеплення
Не «хвакт», а довільне припущення.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Надо прививки запретить. И народ сам выстроит черный рынок и будет прививаться толпами. По блату, за 100 долларов. Иначе это не наш путь.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Не «хвакт», а довільне припущення.

Для мене і моєї родини це факт.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я за добровільну вакцинацію.
 Без обмежень для невакцинованих.
+=====================================================================================+
Тобто, хай невакциновані поширюють вірус та сворюють для нього сприятливе середовище для мутацій?
Бо ймовірність підхопити вірус у невакцинованих на три пордки вища ніж у вакцинованих.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

1, єбанати
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

за, две модерны и не понимаю всей этой шумихи возле вакцинации если честно
   
Проводицця не вакцинація, а превентивна генна терапія. Від чого, то вже інше питання.

Хочете вакцинацію, коліцця сіноваковською сечею.  :laugh:
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я проти вакцинації дітей, принаймі, на даному етапі
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Шведы приняли новое законодательство о выплате государством компенсаций пострадавшим от вакцинации. У них есть такие компенсации от страховок. Теперь и государство будет платить.

Закон вступит в силу с декабря сего года и также распространяется на случаи произошедшие до его принятия.

Интересно в Украине есть такое законодательство?


Sweden has passed a new law that will compensate those injured by the COVID vaccines. The new law would come into force in December but retroactively grant compensation to anyone injured as a result of the vaccines prior to that date.


   
Re: За или против вакцинации от КОВИД
dev

за, две модерны и не понимаю всей этой шумихи возле вакцинации если честно
маску не ношу, спиртом руки не протираю, руки мию не частіше ніж рік чи два назад. спортом не займаюся вже біля 10 років, маю шкідливі звички і трохи надмірної ваги.
перехвірів весною, не приймав жодних медикаментів.
також не розумію "всей этой шумихи возле вакцинации"
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Манипулятивная формулировка, искажающая смысл. (td)
"За или против вакцинации от КОВИД существующими препаратами".
Так будет правильно. B-)
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

маску не ношу, спиртом руки не протираю, руки мию не частіше ніж рік чи два назад. спортом не займаюся вже біля 10 років, маю шкідливі звички і трохи надмірної ваги.
перехвірів весною, не приймав жодних медикаментів.
також не розумію "всей этой шумихи возле вакцинации"

Родичі 500+ померлих за минулу добу оцінили б твою " дотепність" :(
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Не розумію як взагалі може бути опція проти? чи "по желанію".
Краще перехворіти натуральним ковідом?  :lol:
Ну тобто якщо людина не бажає вберегти своє здоровя то держава має зробити це примусово.
Коли самогубець стримає з 10го поверху то вберегти його мають будь якими способами.
А особливо коли це стосується здоровя всього суспільства а не одного індивіда з антивакцинаторською половою в голові.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Проводицця не вакцинація, а превентивна генна терапія. Від чого, то вже інше питання.

Хочете вакцинацію, коліцця сіноваковською сечею.  :laugh:
+======================================+
А де ти там знайшов гени? І чиї то були гени?
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

Я проти вакцинації дітей, принаймі, на даному етапі

Почему?
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

превентивна генна терапія

шо-шо?
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

https://24tv .ua/lviv/lvovi-vid-uskladnen-covid-19-pomerla-mati-3-ditey-novini-lviv_n1774852

У Львові від ускладнень COVID-19 померла мати 3 дітей: була категорично проти вакцинації

У Львові від коронавірусу померла невакцинована матір 3 маленьких дітей. Лікарі понад 2 доби боролися за її життя.

Джерело: ZAXID.NET

Жінка мала 100% ураження легень. Вона звернулася за допомогою надто пізно.

Пацієнтка була категорично проти вакцинації
Завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець розповіла, що 20 жовтня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги від ускладнень коронавірусу померла 40-річна львів'янка. У жінки було троє маленьких дітей, найменшій з яких близько 1 року. Лікарі боролися за її життя понад 2 доби.

Лікарка у фейсбуці зазначила, що пацієнтка перебувала у критичному стані. Медики діагностували у неї гострий респіраторний дистрес-синдром легень. Увесь час львів'янка була під'єднана до апарату ШВЛ.

Пацієнтка і вся її родина – її батьки, брати, сестри – активні противники вакцинації. Наразі в сім'ї є троє хворих, але ця жінка перебувала в критичному стані. Ми двічі її зреанімували. Двічі повертали з того світу,
– розповіла лікарка.
Рідні померлої розповіли, що вона була здоровою – львів'янка лежала в лікарні лише тоді, коли народжувала дітей. Спочатку хворобу сприйняли як грип, тому не відразу звернулися до лікарів за допомогою. Родина жінки не думала, що це може мати такі наслідки.
Від ускладнень може врятувати лише вакцинація
За словами Матолінець, 19 жовтня у covid-реанімації лікарні перебували 50 критичних пацієнтів. Серед них немає жодного вакцинованого. Окрім цього, немає вакцинованих і серед пацієнтів, які лікуються у стаціонарі медзакладу.

"Я знаю чітко, що цій жінці могла допомогти вакцинація. Пацієнти, які є вакцинованими, можуть захворіти. Але перебіг хвороби в пацієнта вакцинованого і в невакцинованого – це 2 величезні різниці. І, на жаль, невакциновані пацієнти є в групі ризику летальних наслідків", – додала лікарка.
За її словами, невакциновані пацієнти помирають, попри усі зусилля медиків. Лікарка закликає усіх берегти себе та своїх близьких.

"Вакцинуйтесь, дотримуйтесь правил індивідуального захисту і допоможіть нам справитися з цією епідемією, бо насправді сил вже не вистачає ні в кого", – підсумувала Матолінець.
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

за

чому ні

якщо хоч комусь поможе
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

кожна країна показала приклад, що буде при тій чи іншій стратегії.

Ми, наприклад, зараз демонструємо всьому світу, що відбудеться, якщо щепити молодих, та забити на старих.

хто ви такі - "ми" ??
   
Re: За или против вакцинации от КОВИД

підтримую, але ширятися не буду, бо вакцини все одно тестові.
І тестують їх, як правило, на мишах і свинях  :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія