Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Мед.

Re: ФЗВ. Мед.

А десь в паралельному світі бджоли розводять людей . Заради. Та з людей впр ні пі ніякої користі))))
Гавно а не форма життя
   
Re: ФЗВ. Мед.

Мед не портится
на роботе стоит банка уже лет 6. Отделился от друг от друга  :laugh: Внизу осадок (половина) а сверху жижа. Сладкое но по вкусу уже не мед
   
Re: ФЗВ. Мед.

Для чого ви жиєте? Перетворювати на гавно і сміття все до чого дотянетесь? Брехати і кидати?)
Гавно ви а не форма життя)
   
Re: ФЗВ. Мед.

Для чого ви жиєте? Перетворювати на гавно і сміття все до чого дотянетесь? Брехати і кидати?)
А ти заради чого живеш, непотріб?
   
Re: ФЗВ. Мед.

на роботе стоит банка уже лет 6. Отделился от друг от друга  :laugh: Внизу осадок (половина) а сверху жижа. Сладкое но по вкусу уже не мед
Такого не должно было быть с медом. Или рано выкачали или пчел сиропом кормили. И в этом году в харьковской области пока грустно. Холодная и затяжная  весна. Не было у пчел возможности мед собрать нормально.
   
Re: ФЗВ. Мед.

Надіюсь планета знайде спосіб звільнитись від людей) без шкоди для біосфери)
   
Re: ФЗВ. Мед.

Акація - 150 грн/л цьогорічна
С каких пор цена на мёд идет за объем, а не массу? :shuffle:
   
Re: ФЗВ. Мед.

Рабс???
Можливо пан мав на увазі ріпак (рапс - кацапською). Цвіте перед акацією, часто закінує цвісти коли акація вже теж розцвіла, тому дуже важко в одній місцині отримати чисто ріпаковий і чисто акацієвий мед.
У нас акацієвий цінується більше, минулого року ріпаковий був по 100 за літр, акацієвий 150-200, як де.
Зазвичай після закінчення цвітіння повинно пройти 2 тижні до качки - за цей термін бджоли випаровують нектар і запечатують зрілий мед, якщо відкачати зарано - мед буде незрілий - в ньому буде підвищений вміст вологи і він може заграти. Зберігати мед потрібно в герметичній тарі і не в холодному місці, бо в холоді мед починає вбирати вологу (навіть коли ви відкриваєте тару і набираєте мед) і з часом заграє.
Ріпаковий кристалізується через 2-3 тижні, якщо чистий - стає схожим на топлений смалець - дуже світлий до білого і по консистенції як повидло, без крупинок і не кам''яніє, намазується на хліб як Рама (був раніше такий маргарин). Мені дуже подобається. Доречі за кордоном цінується більше ніж акацієвий. Має певні антибіотичні властивості - на аналізи мед ріпака беруть окремо від усіх інших.
В цьому році акацієвий буде гривень від 200 (на базарі накиньте ще 100) бо погода була холодна під час цвітіння і взяток не дуже.
   
Re: ФЗВ. Мед.

на роботе стоит банка уже лет 6. Отделился от друг от друга  :laugh: Внизу осадок (половина) а сверху жижа. Сладкое но по вкусу уже не мед
Печаль, но это никогда мёдом и не было.
Кого-то 6 лет назад сильно наипали...
Когда умер прадед, в его кладовке нашелся
3 литровый бутыль мёда, возрастом почти 12 лет.
Как был мёд, так им и остался.
   
Re: ФЗВ. Мед.

С каких пор цена на мёд идет за объем, а не массу?
Оптові покупці куплають на вагу, на ринку завжди на об'єм.
Літр меду зазвичай важить 1400-1500г.
   
Re: ФЗВ. Мед.

А десь в паралельному світі ... розводять людей . Заради.

Чому в паралельному світі?

Все сходиться так, ніби у цьому. Тільки хто і навіщо розводить людей. Тут є варіанти.
   
Re: ФЗВ. Мед.

на роботе стоит банка уже лет 6. Отделился от друг от друга  :laugh: Внизу осадок (половина) а сверху жижа. Сладкое но по вкусу уже не мед
В первинному стані мед однорідний і в ідеалі таким і залишається, але якщо мед відкачано незрілий - він розшарується, частина його кристалізується і випаде в осад. також мед міг потягнути влагу. Якщо не заграв - сміло можна використовувати в кулінарії, їсти так я б не рекомендував.
   
Re: ФЗВ. Мед.

Оптові покупці куплають на вагу, на ринку завжди на об'єм.
Літр меду зазвичай важить 1400-1500г.
Я 35 років купую мед в приватних пасічників.
Завжди ставлю на ваги порожню банку перед тим як її наповнюють медом.
На літри продають патоку замість меду, бо зважування одразу висвітлить под*єбон.
Поважаючі себе пасічники ніколи на об*єм не продають а ні оптом, а ні в роздріб.

Останнє редагування: 22 червня 2021 23:41:34 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ. Мед.

Поважаючі себе пасічники ніколи на об*єм не продають.
В селі, і знайомі завжди замовляють банками, ще ні разу ніхто не попросив кіло меду :).
Для мене різниці немає.
От заготівники завжди на вагу, стандартний молочний бідон 42 л (по кришку) на вагу - 57-60кг.
   
Re: ФЗВ. Мед.

Чому в паралельному світі?

Все сходиться так, ніби у цьому. Тільки хто і навіщо розводить людей. Тут є варіанти.

) Щоб працювали. Але тепер роботизація і мільярди стали баластом який так чи так утилізують

Але це не точно
   
Re: ФЗВ. Мед.

Ріпаковий кристалізується через 2-3 тижні, якщо чистий - стає схожим на топлений смалець - дуже світлий до білого і по консистенції як повидло, без крупинок і не кам''яніє, намазується на хліб як Рама (був раніше такий маргарин). Мені дуже подобається. Доречі за кордоном цінується більше ніж акацієвий.

Я пробовал в прошлом году - отличная штука
   
Re: ФЗВ. Мед.

Ещё очень интересная фишка с медом

Нужно взбить мед каким-то промышленным миксером

Он теряет свою первоначальную структуру. Становится белым и в меру жидким - таким и остаётся. Очень интересный вкус у него от такой операции
   
Re: ФЗВ. Мед.

Я 35 років купую мед в приватних пасічників.
Завжди ставлю на ваги порожню банку перед тим як її наповнюють медом.
На літри продають патоку замість меду, бо зважування одразу висвітлить под*єбон.
Поважаючі себе пасічники ніколи на об*єм не продають а ні оптом, а ні в роздріб.
чувак, оптом- на кілограми, вроздріб- на літри.
   
Re: ФЗВ. Мед.

От не люблю  меду ніякого, окрім того, що купую ще в сотах у рамці на ринку раз на рік.
Купив, поласував й забув. Який сенс купувати мед банками/літрами/кілограмами, я хз )))
   
Re: ФЗВ. Мед.

С каких пор цена на мёд идет за объем, а не массу? :shuffle:
бо мед зручно транспортувати та продавати уже розфасованим, крім того необізнані люди будуть здивовані коли йому запропонують кілограм меду у літорвій банці заповненій на 0,7  її  об'єма
   
Re: ФЗВ. Мед.

на роботе стоит банка уже лет 6. Отделился от друг от друга  :laugh: Внизу осадок (половина) а сверху жижа. Сладкое но по вкусу уже не мед

То не мед.  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ. Мед.

всім спасибі. тепер я експортер меду!  :weep:
   
Re: ФЗВ. Мед.

125 грн за 0,5 л у черкасах за новий акацієвий На центральному ринку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія