Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очікувана реакція Заходу на утиск російськомовних в Україні та розлюднення росіян в уанеті :X

Ти довбойоб.

оскорбления - это ваш фирменный стиль
как вы с таким стилем общения воевали ?
   
ти ждун,шовініст і узкомірний,а не демократ і ліберал.Про глобаліста з "мухосранска" що ніколи не був за кордоном-просто насмішив. чи ти "чітал зарубєжную літературу в школє" і від того став глобалістом?

я не националист
национализм отжил свое еще в 20 веке
сейчас он преграда к созданию Всемирного Правительства и всеобщему благоденствию
   
А ми з Арестовичем, Oleg Sm, Вело, Романенко, beerimor, Lighta, Чаплигою, slp тощо попереджали - дограєтесь зі своїм націоналістичним рагулізмом, дограєтесь з порушенням конституційних прав розмовляти та писати російською, рагулє-фашизм Фаріон нарешті помітять на Заході, вашу радість від поїдання росіян акулами помітять республіканські домогосподарки. І от - все, як ми і казали. Через застарілий націоналізм, через мовний талібан, через відсталих рагулів допомога США Україні під величезною загрозою :X
====================================
 Я, наприклад, певною мірою російськомовний. Але вже соромлюся якось теревенькати кацапською, особливо, коли до мене звертаються українською. Та що там, у Запоріжжя вже майже усі в побуті, не кажучи про роботу та зовнішнє спілкування, якось перейшли,або переходять на українську мову. Принаймні мене ніхто не утискає. Я на ФБ, наприклад, пишу до своїх друзів в Ізраїлі російською, хоча вони, по більшості розуміють українською. Може деякі пости на ФБ пишу так,щоб і кляті кацапи читали. Ну що поробиш? Мене кацапська вже дратує та й по більшості не сприймається. Так мені 65 років! Що таке? Хтось так любить кацапську?

 Що до Фаріон...вона певною мірою радикальна та навіть навіжена, але ж десь по-суті, вона має рацію. Тут питання лише в який формі пропхати свої погляди. Можна твердо та спокійно,а можна бризкая слинами та клацая зубами. А так-що не так?
   
я не националист
национализм отжил свое еще в 20 веке
сейчас он преграда к созданию Всемирного Правительства и всеобщему благоденствию
Точно - всєобщє благодєнствіє поруч
Всеобщє благодєнствіє це якщо в вічарню пустити стадо чурок, все інше це вічна боротьба - діалектика та закони розвитку суспільства не наібеш)
   
====================================
 Я, наприклад, певною мірою російськомовний. Але вже соромлюся якось теревенькати кацапською, особливо, коли до мене звертаються українською. Та що там, у Запоріжжя вже майже усі в побуті, не кажучи про роботу та зовнішнє спілкування, якось перейшли,або переходять на українську мову. Принаймні мене ніхто не утискає. Я на ФБ, наприклад, пишу до своїх друзів в Ізраїлі російською, хоча вони, по більшості розуміють українською. Може деякі пости на ФБ пишу так,щоб і кляті кацапи читали. Ну що поробиш? Мене кацапська вже дратує та й по більшості не сприймається. Так мені 65 років! Що таке? Хтось так любить кацапську?

 Що до Фаріон...вона певною мірою радикальна та навіть навіжена, але ж десь по-суті, вона має рацію. Тут питання лише в який формі пропхати свої погляди. Можна твердо та спокійно,а можна бризкая слинами та клацая зубами. А так-що не так?

1) для украинца и украиноязычная и русскоязычная культура это наше все
тебе ли как запорожцу и как выросшему в ссср это не знать ?
2) Запорожье на украинском ? Не верю
    До 2022 все говорили только на русском
   
Я, наприклад
Ось Вольтер постійно обзиває Дрейка зеббілом. Це патріарх і філософ, йому сраказми не потрібні.
   
я не националист
национализм отжил свое еще в 20 веке
сейчас он преграда к созданию Всемирного Правительства и всеобщему благоденствию
будет два правительства. Между ними будет железный занавес и гонка вооружений. Так уже было в 1945-1989 годах.
   
Точно - всєобщє благодєнствіє поруч
Всеобщє благодєнствіє це якщо в вічарню пустити стадо чурок, все інше це вічна боротьба - діалектика та закони розвитку суспільства не наібеш)

Все просто - не будет войн
тк не будет национальных государств и национальных армий

все будут земляне - на основе западного образа жизни + примесь китайского (для остроты)
все как мы мечтали читая романы Полдня Стругацких
   
кацап Драке вешает на форум кацапский заголовок темы.
и ничего, норм.
модерам пофиг? УП пофиг?
 :X
   
будет два правительства. Между ними будет железный занавес и гонка вооружений. Так уже было в 1945-1989 годах.

Это уже проходили
Не будет
Смысла нет - тк везде будет старый добрый капитализм
   
Все просто - не будет войн
тк не будет национальных государств и национальных армий

все будут земляне - на основе западного образа жизни + примесь китайского (для остроты)
все как мы мечтали читая романы Полдня Стругацких
Точно - треба кацапам сказати що вони зємлянє або хамасівцям)
   
1) для украинца и украиноязычная и русскоязычная культура это наше все
тебе ли как запорожцу и как выросшему в ссср это не знать ?
2) Запорожье на украинском ? Не верю
    До 2022 все говорили только на русском
=================================
 До 2022 багато що було. По Запоріжжю було так: в перші роки Незлежності взагалі була одна російська, десь з 2004-2005 вже принаймні, ніхто не хрюкало,коли звертався українською, з 2014-го, було й так і так. Десь порівну. Ну а від 2022-то це вже ваащє... все зовсім змінилося. Доречі, войни наші переважно усі спілкуються українською,бо це, доволі частенько питання життя та смерті. Це й радіозв'язок, це команди в голос, це спілкування на полі бою-як "свій-чужий". Ні, Запоріжжя ти по мові вже не впізнаєш.
   
кацап Драке вешает на форум кацапский заголовок темы.
и ничего, норм.
модерам пофиг? УП пофиг?
 :X
Німецька ковбаса Українцям не наказ [ua] Назва коректна - мої очікування від реакції Заходу виправдались.
   
MAGA, Орбан, Фіцо, АфД, Нідерланди. Не кажу вже про решту звіту, який переважно живе релігійним націоналізмом. Так, націоналізм застарілий :lol:
   
ТС - кацап , працює на ФСБ
Він льотчік
Він в танкє горєл)
   
Там ні слова про мови, тільки засуждення марафону, утисків опозиційних ЗМІ та журналістів. Нічого сенсаційного чи навіть нового.
   
Ви ж розумієте, що фаріонша та slp працюють в одній команді? Спочатку гебня випускає Фаріон щось дурнувате напистіти, а потім випускає бригаду slp з 'коментарями', мовляв, дивіться, які ці українці дурнуваті. А потім Фаріон та slp стоять в одній черзі за зарплатою
   
Ви ж розумієте, що фаріонша та slp працюють в одній команді? Спочатку гебня випускає Фаріон щось дурнувате напистіти, а потім випускає бригаду slp з 'коментарями', мовляв, дивіться, які ці українці дурнуваті. А потім Фаріон та slp стоять в одній черзі за зарплатою
Це було відомо ще з сумнозвісного спічу орлиці про дівчинку Лізу десять років тому)
Думаєш чому орлиця зараз сидить як мишка? В тюрму не хоче)
   
Тільки Фаріон уже звільнили з викладацької служби, тепер вона просто приватна особа з екстравагантними думками, і використання її у зв'язці з бригадою slp виглядає по-ідіотському
   
ТС - кацап , працює на ФСБ
Так, він вдало маскується за своїм наче як тролінгом, але вкручує кацапську фуфайку
   
А ми з Арестовичем, Oleg Sm, Вело, Романенко, beerimor, Lighta, Чаплигою, slp тощо попереджали - дограєтесь зі своїм націоналістичним рагулізмом, дограєтесь з порушенням конституційних прав розмовляти та писати російською, рагулє-фашизм Фаріон нарешті помітять на Заході, вашу радість від поїдання росіян акулами помітять республіканські домогосподарки. І от - все, як ми і казали. Через застарілий націоналізм, через мовний талібан, через відсталих рагулів допомога США Україні під величезною загрозою :X
весь набір шаблонних тез, вас там по методичці готують?
А до чого тут російськомовні, яких немає в тексті і близько?
   
То тролінг, людина має вільний час і натхнення
треба частіше роздавати бани за провокації
   
не могло бути реакції, бо у нас влада не утискає російськомовних і росіян-громадян України. Через те рагулі типу ольгерда незадоволені владою. Спроби рагулів утискати росіян і російськомовних  негативно сприймаються суспільством
Росіян та російськомовних не можна, бо звідки тоді будуть поповнюватися ряди колаборантів?  Хто тоді буле наводити ракети і робити диверсії?  Хтось же має зустрічати з хлібом сілю російські танки. Десь в конституції має бути про право підривати основи держави, як природне право російської національної меншини :malyas:  :weep:
На правах сарказму
   
Ну він виступає за мір полудня стргацьких - з комунізмом і єблею в сраку несогласних з тим комунізмом)
Прогресор нашого часу)
Ну ти, як постраждале у обидва отвіра від Сругацьких, знаєш, за що заробляєш тута разом з дрейкой.
І досить непогано... Хто ж вас від Зе прикриває, та ще й платить??? А... Зе не може подолати бабло ржавого гетьмана! (tu) Може Зе слабкий і зайнатий тіки війною з рашистами і даже не підозрює,що є такий світоч вільності та спротиву усім, хто не платить!!!Єднання синяків та інщих підар, ой, педріотів, бо тіки воно може представляти СПРАВЖНІХ УКРЇНЦІВ: голосую за труху та катьку в Одесі.
   
Ну ти, як постраждале у обидва отвіра від Сругацьких, знаєш, за що заробляєш тута разом з дрейкой.
І досить непогано... Хто ж вас від Зе прикриває, та ще й платить??? А... Зе не може подолати бабло ржавого гетьмана! (tu) Може Зе слабкий і зайнатий тіки війною з рашистами і даже не підозрює,що є такий світоч вільності та спротиву усім, хто не платить!!!Єднання синяків та інщих підар, ой, педріотів, бо тіки воно може представляти СПРАВЖНІХ УКРЇНЦІВ: голосую за труху та катьку в Одесі.
О, алкаш) як справи дефективний?)
Я дума ти здох)
Білок поганяв?)
Давай щось про Порошенка - правду матку ріж)
   
Ну ти, як постраждале у обидва отвіра від Сругацьких, знаєш, за що заробляєш тута разом з дрейкой.
І досить непогано... Хто ж вас від Зе прикриває, та ще й платить??? А... Зе не може подолати бабло ржавого гетьмана! (tu) Може Зе слабкий і зайнатий тіки війною з рашистами і даже не підозрює,що є такий світоч вільності та спротиву усім, хто не платить!!!Єднання синяків та інщих підар, ой, педріотів, бо тіки воно може представляти СПРАВЖНІХ УКРЇНЦІВ: голосую за труху та катьку в Одесі.
===============================
Йди нах!
   
А потом признали, что это было огромной ошибкой, и всю жизнь выплачивали им компенсации. Вы готовы со всеми своими родными поколениями оплачивать свою глупость?

Спасибо, дорогая комарик, что вы еще не докатились до откровенного нацизма, а балуетесь только легким шовинизмом.

В принципи можно заставить заткнуться МИЛЛИОНЫ УКРАИНЦЕВ. Вы бы уроки у #товарищасталина взяли бы. Говорят, он в таких вопросах хороший опыт имеет. Постарайтесь не вляпаться и не стать навечно позором украинской нации, к которой, судя по всему, вы УЖЕ по сути не относитесь.

Ваш ПРИНЦИПОВИЙ та ІДЕЙНИЙ ШОВІНІЗМ вам не муляє? Не відчуваєте себе ні рускім націоналістом, ні фашистом?

Для кацапа це нормальна справа - "гжє я там расія" і всі хто проти такого гасла то нацисти

Ще раз - рускіє язики в дупи і , разгаварівать на кухнях і там же душитись жовчу.

Всякий самодіяльний рускій культур-мультур  зможете в своєму середовищі нацменшини вчити ПІСЛЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ, як і всі решта нацменшин в демократичній і толерантній Україні - там десь в ЖЕКу гурточок народной пєсні чи в бібліотеці якісь читання віршів на язику - ніяких утисків і заборон як то було щодо нашої мови в вашій імперії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія