Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

Треба вже зараз виключати їх із єврокубків на найближчі 3 сезони.  І обнулити їхній рейтинг УЄФА

Трьох сезонів мало. Років на 10 хоча б.

Тим часом, дивіться, хто репостнув.

   
Збірна Албанія стала четвертою футбольною командою, яка відмовляється грати з россіянами в найближчій перспективі.

2 червня Албанія повинна була прийняти збірну Росії в рамках групового етапу Ліги націй УЄФА. Однак ця зустріч не відбудеться.

«Албанія не буде брати участь ні в яких спортивних іграх з Російською Федерацією до закінчення оккупації України», — зазначила у неділю міністр закордонних справ Олта Джака.

Ісландія та Ізраїль також попали в одну групу другого дивізіону Ліги націй. Ці федерації поки не висловили свою позицію з приводу ігор з Росією

   
Ну шо кацапи накуй.

Скільки вони впистячили в свої клуби та в Уефу бабла за 20 років?
   
Поскаржуся тут в рідній гілці. Зараз в єбенях Хмельниччини. Вивіз сім'ю 24 зранку.

Поки дібрався, ловив друзів по Україні ночував, селив.

Пішов в місцевий військомат - служив? Не служив ( в мене близорукість клята). Записали в резерв. Кричав шо можу гризти, кусати, ламати, копати, рахувати , срати на мітки -. Кричав шо я талантлива дитина і якщо мені дадуть дві ракети томагавк і інструкцію, то я першу десь напевне спалю по дорозі, але другою стовідсотково вїпу хуйлу прямо в центр сраки....

Максимум що зацікавило шо я юзверь і може поможу десь на місці....

Добре думаю, будем волонтерити. Післали накуй не піднімаючи голови. Жерти море, речей море, людей море, на сітки не встигають довозити матеріал.

Навіть тероборона переповнена, мать її бог.

Сука, таким куском гівна я себе ще не відчував. Бізнесу п***а все рівно.

Буду завтра через знайомих кудись може влізу.

До речі цікаву інфу в військоматі дали, але писати тут не буду.

Районний військомат вразив. максимум ввічливості, подякували за те шо зявився без нагадувань.

Скажу тільки, що призовний резерв судячи з усього у нас ще дай боже. Кацапи окуіють. Навіть з бойовим досвідом АТО ще не всіх призвали.



Останнє редагування: 28 лютого 2022 22:54:18 від Zhmen
   
Китайська редиска проявила себе.

В ці вихіднлі матчі Премєр Ліги в Китаю не транслюватимуть, бо практично в усіх буде висловлена підтримка Україні.
   
Поскаржуся тут в рідній гілці. Зараз в єбенях Хмельниччини. Вивіз сім'ю 24 зранку.

Поки дібрався, ловив друзів по Україні ночував, селив.

Пішов в місцевий військомат - служив? Не служив ( в мене близорукість клята). Записали в резерв. Кричав шо можу гризти, кусати, ламати, копати, рахувати , срати на мітки -. Кричав шо я талантлива дитина і якщо мені дадуть дві ракети томагавк і інструкцію, то я першу десь напевне спалю по дорозі, але другою стовідсотково вїпу хуйлу прямо в центр сраки....

Максимум що зацікавило шо я юзверь і може поможу десь на місці....

Добре думаю, будем волонтерити. Післали накуй не піднімаючи голови. Жерти море, речей море, людей море, на сітки не встигають довозити матеріал.

Навіть тероборона переповнена, мать її бог.

Сука, таким куском гівна я себе ще не відчував. Бізнесу п***а все рівно.

Буду завтра через знайомих кудись може влізу.

До речі цікаву інфу в військоматі дали, але писати тут не буду.

Районний військомат вразив. максимум ввічливості, подякували за те шо зявився без нагадувань.

Скажу тільки, що призовний резерв судячи з усього у нас ще дай боже. Кацапи окуіють. Навіть з бойовим досвідом АТО ще не всіх призвали.

На Хмельиницкий они не пойдут, слишком далеко по логистике.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія