Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А не нашли еще того психа, убийцу,что убил курильщика у Макдонольдза?

 Эта тварь еще гуляет?
   
У авакянов важливіше справи
   
Страшно закурити?
   
Страшно закурити?
======================
Нет, но теперь я буду отвечать гораздо жестче. Воспитали психов...Мля, "детки Кармазина"...суки!
   
======================
Нет, но теперь я буду отвечать гораздо жестче. Воспитали психов...Мля, "детки Кармазина"...суки!

Вольфганд, не кип'ятись. Той курець, також думав, що сильно борзий.

Іноді безпечно просто піти в місце для курців.
   
псіххх на наркотіках убив курця?
   
Щось я не помітив, щоб палити меньше стали, мабуть не дійшло!  :laugh:  Треба повторити!  :lol:
   
Паління вбиває.    :gigi:
   
Вольфганд, не кип'ятись. Той курець, також думав, що сильно борзий.

Іноді безпечно просто піти в місце для курців.
=============================
Да нет уж.... С этим психозом надо кончать. Времени категорически не хватает,но вероятно я замучу мутку,которая бы этот сучий Кармазинский закон отменит. Пожалуй хватит сил. Если не сейчас,то осенью. Тут блог нужен и собрать сторонников.
   
Щось я не помітив, щоб палити меньше стали, мабуть не дійшло!  :laugh:  Треба повторити!  :lol:
=========================
Смотри,что б в ответку не повторили тут некоторым желающим. B-)  Народ стал таким агрессивным! А мы агрессии то подольём! И это дело я так не оставлю! Свяжусь с роднёй, подниму всех,кого могу. И дело не в самом курении,а в ПРАВАХ ЧЕЛОВЕКА и ДИКТАТЕ ОБЩЕСТВА.
   
волька
курить в общественных местах это преступление
   
А не нашли еще того психа, убийцу,что убил курильщика у Макдонольдза?

Есть инсайд что он уже на территории ДНР, его не достать.
   
Дати шість тижнів щоб кинули палити і перестріляти всіх як собак!  :laugh:
   
волька
курить в общественных местах это преступление
=========================
Он не курил на территории Макдональдза. Он не нарушал закона. Если бы он даже курил за столиками,то на открытых площадках по даже этому ипанутому закону курить можно.  НО!!! Посмотри видео. Он пил кофе с сигареткой за пределами зоны со столиками,у входа,но не там.
Если сука сбежало в Донбабве,то ясен пень-оно еще и вражина!
   
======================
Нет, но теперь я буду отвечать гораздо жестче. Воспитали психов...Мля, "детки Кармазина"...суки!

А вести себе по-людські не пробував? І курити там, де ти не заважаєш іншим.
   
Курців треба пресувати. По суті це наркомани щоо не контролюють своїх бажань. Вбивати не треба, але примусово вичавлювати їх з міст громадського перебування - обов'язково. Хай як повіі стирчать на окружній і палять на самоті.  :D
   
Курців треба пресувати. По суті це наркомани щоо не контролюють своїх бажань. Вбивати не треба, але примусово вичавлювати їх з міст громадського перебування - обов'язково. Хай як повіі стирчать на окружній і палять на самоті.  :D
----------------------------------------------
Хватит уже. С какого ты тут права будешь меня "вичавлювати"? Кто ты вааще такой?!!! Йопаные психи! Пора с вами бороться всерьёз.А то попустили ипанутых.
   
----------------------------------------------
Хватит уже. С какого ты тут права будешь меня "вичавлювати"? Кто ты вааще такой?!!! Йопаные психи! Пора с вами бороться всерьёз.А то попустили ипанутых.

Тому, що ти своїми цигарками заважаєш всім навколо.
Чому всі навколо повинні нюхати сморід і дихати твоїм димом?

Хочеш палити, йди туди, де ти нікому не заважаєш.
   
----------------------------------------------
Хватит уже. С какого ты тут права будешь меня "вичавлювати"? Кто ты вааще такой?!!! Йопаные психи! Пора с вами бороться всерьёз.А то попустили ипанутых.
Авраам Линкольн дал людям свободу, а полковник Кольт уравнял их шансы.  :laugh:
   
Эта тварь еще гуляет?

Правильно слелал... Быкующее быдло нужно отстреливать, другого они не понимают...
   
Тому, що ти своїми цигарками заважаєш всім навколо.
Чому всі навколо повинні нюхати сморід і дихати твоїм димом?

Хочеш палити, йди туди, де ти нікому не заважаєш.


водителей тоже будешь стрелять? один автомобиль вубрасывает вредных веществ как тысяча курильщиков
   
----------------------------------------------
Хватит уже. С какого ты тут права будешь меня "вичавлювати"? Кто ты вааще такой?!!! Йопаные психи! Пора с вами бороться всерьёз.А то попустили ипанутых.


Не кип'ятись так. Особливо біля макдональдсів. Пам'ятай, що куріння вбиває, про що попереджають так чи інакше на кожній пачці. Того чувака біля мака також попереджали неодноразово, я впевнений, що він при цьому лише призирливо хмикав.
   
======================
Нет, но теперь я буду отвечать гораздо жестче. Воспитали психов...Мля, "детки Кармазина"...суки!


Одно курящее быдло уже ответило  :laugh:

   
Правильно слелал... Быкующее быдло нужно отстреливать, другого они не понимают...

+1000

тварей надо воспитывать палками и кулаками, если полиция не штрафует
   
Є надія, що коли наступному зроблять зауваження, то він не буде бикувати.
   
водителей тоже будешь стрелять? один автомобиль вубрасывает вредных веществ как тысяча курильщиков

витісняти

потрішки пора забороняти легковикам з ДВЗ заїзджати в міста
особливо такі маленькі, як Тернопіль

по об*їздній - ради бога
хочеш в місто

залишив авто на стоянці і громадським транспортом, чи робити громадські
електровелосипеди чи просто велосипеди
або пішки

реальн в Тернополі  - 20 хв прогулянки і ти у будь-якій точкі
але ж треба лізти в центр
півгодини стояти в заторі, щоб проїхати ту відстань
що можна пройти пішки за той же час


а про курців

я дуже вихована і толерантна людина
і коли сам - мені у принципі пох

але
у мене дружина не переносить диму
та й дітям не треба дихати

тому дуже чемно прошу
покинути громадське місце
і піти курити у відведене для цього місце

оскільки я не маленький хлопчина
поки
хамів не зустрічав

тепер моделюємо ситуацію

я з дитиною сиджу у Макдональсі
а поруч
метри за 2 за столиком стоїть Волька і курить (за межами Макдональтсу, але таки в невідведеному місці)
вітер в нашу сторону

я чемно прошу
Прошу вибачення. Шановний, я з дитиною, будьте ласкаві, відійдіть або припиніть палити. Будьте ласкаві.

а у відповідь Волька починає хамити

пошлю так, щоб Волька поліз у бійку першим
а тоді вирублю
в межах самоборони
в ідеалі Волька повинен схопити з стола пляшку чи пластиковий ніж чи вилку
тоді можна вибити пару зубів

   
Психи сучьи уже людей убивают. А эти мудаки оправдывают ради "обчественной пользы" Причем половина козлов-колбасники. Совсем уже неадекватные твари.
   
Психи сучьи уже людей убивают. А эти мудаки оправдывают ради "обчественной пользы" Причем половина козлов-колбасники. Совсем уже неадекватные твари.

не варто хамити незнайомим людям
особливо коли вічливо просять
припинити палити в громадському місці

і ніхто його не виправдовує
першим бити не можна

тому треба було викликати поліцію
або так послати у відповідь
що б потерпілий першим поліз у бійку

тут чисте ненавмисне вбивство
при супер умовах, супер адвокатові, якщо б не тікав, а надавав допомогу  і купі бабла
міг відбутись умовним

тепер точно сяде
і чим довше бігає, тим на довше сяде

Останнє редагування: 10 травня 2017 09:09:58 від Nik02121971
   
не варто хамити незнайомим людям
особливо коли вічливо просять
припинити палити в громадському місці
-----------------------------------------
Он имел право там курить! Не курящие,в этом случае, могут отойти или пересесть. Какие у вас особые права? Есть ЗАКОН!
   
Вольтер, кури вдома або під табличкою "місце для курців". Ніхто і слова не скаже.
   
Вольтер, кури вдома або під табличкою "місце для курців". Ніхто і слова не скаже.
----------------------------------------------
А он и курил там,где ему разрешает Закон! Более того! Он даже отошел!  Нет проблем! Нормальные зоны для курения,так как в очень строгом ко всему этому Сингапуре, бары,кафе,рестораны для курящих...Номера для курящих... И МЫ БУДЕМ ТОЛЬКО "ЗА"!

Но этого нет!
   
-----------------------------------------
Он имел право там курить! Не курящие,в этом случае, могут отойти или пересесть. Какие у вас особые права? Есть ЗАКОН!

Наскільки я зрозуміла- це було за межами столиків. Але це зовсім не означає, що він мав право там курити.  Там не було означеного місця для курців. Чи було?
   
Наскільки я зрозуміла- це було за межами столиків. Але це зовсім не означає, що він мав право там курити.  Там не було означеного місця для курців. Чи було?
============================
По Закону он там ИМЕЛ ПРАВО КУРИТЬ. Более того,он ПО ЗАКОНУ имеет право курить и за открытыми столиками. НО ОН ОТОШЕЛ! И все равно его убили.
   
----------------------------------------------
А он и курил там,где ему разрешает Закон! Более того! Он даже отошел!  Нет проблем! Нормальные зоны для курения,так как в очень строгом ко всему этому Сингапуре, бары,кафе,рестораны для курящих...Номера для курящих... И МЫ БУДЕМ ТОЛЬКО "ЗА"!

Но этого нет!

Закон забороняє курити в громадських місцях. А це було громадське місце. Навряд чи його хотіли вбити. Невдало вдарили.
   
-----------------------------------------
Он имел право там курить! Не курящие,в этом случае, могут отойти или пересесть. Какие у вас особые права? Есть ЗАКОН!

дуже дискусійне запитання
буду в Києві подивлюсь і уточню

але мені здається не мав

однак

якщо я сиджу в зоні для некурящих і з сторони вітром тягне димом
я підійду і чемно попрошу
якщо опонент не буде хамити і не піде
викличу поліцію
хай розбираються
можна чи ні
   
----------------------------------------------
А он и курил там,где ему разрешает Закон! Более того! Он даже отошел!  Нет проблем! Нормальные зоны для курения,так как в очень строгом ко всему этому Сингапуре, бары,кафе,рестораны для курящих...Номера для курящих... И МЫ БУДЕМ ТОЛЬКО "ЗА"!

Но этого нет!

так робіть
Вам треба, це ваша хвороба чи залежність
чому ми повинні Вам щось забезпечувати

це як собачники

а в нас не має спеціальних місць для вигулу
тому гуляємо де хочемо
хтось має забезпечити

капець логіка
   
Об'єктивно, засмучених граждан з пошкодженим табло за невірну відповідь на запитання про сігарєтку значно більше ніж звичайних курців. Не соромтесь, продовжуйте відмічатись у цій гілці
   
============================
По Закону он там ИМЕЛ ПРАВО КУРИТЬ. Более того,он ПО ЗАКОНУ имеет право курить и за открытыми столиками. НО ОН ОТОШЕЛ! И все равно его убили.

Де в законі написано, що за відкритим столиком можна курити? Там діти. Він був однозначно неправий. Це би зійшло йому без наслідків, якби ніхто не маа до нього претензій. Але якщо були претензії, значить дим заважав некурцям. Треба було не бикувати, а просто відійти ще далі.
Я курець, якщо що. Але цей мій мінус в жодному разі не шкодить оточуючим мене людям.
   
Закон забороняє курити в громадських місцях. А це було громадське місце. Навряд чи його хотіли вбити. Невдало вдарили.
================================
Закон чітко визначає перелік  громадських місць, де куріння заборонено. Закон сучий,але все ж таки...Так от,він нічого не порушив.
1) у ліфтах і таксофонах;
     2)  у  приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
     3) у приміщеннях та на території навчальних закладів;
     4) на дитячих майданчиках;
     5)    у    приміщеннях   та   на   території   спортивних   і
фізкультурно-оздоровчих  споруд  та  закладів  фізичної культури і
спорту;  {  Підпункт 5 частини другої статті 13 набирає чинності з
17.06.2012  року  згідно  із  Законом  N  4844-VI  ( 4844-17 ) від
24.05.2012 }
     6) у під’їздах житлових будинків;
     7) у підземних переходах;
     8)  у транспорті загального користування, що використовується
для перевезення пасажирів;
     9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
     10) у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
     11)   у   приміщеннях  органів  державної  влади  та  органів
місцевого самоврядування, інших державних установ;
     12)    на    стаціонарно   обладнаних   зупинках   маршрутних
транспортних засобів.
{  Частина друга статті 13 в редакції Закону N 4844-VI ( 4844-17 )
від 24.05.2012 }

     Забороняється,  крім  спеціально  відведених для цього місць,
куріння тютюнових виробів:
     1)  у  приміщеннях  підприємств,  установ та організацій усіх
форм власності;
     2)  у  приміщеннях  готелів та аналогічних засобів розміщення
громадян;
     3) у приміщеннях гуртожитків;
     4) в аеропортах та на вокзалах.
{  Частина третя статті 13 в редакції Закону N 4844-VI ( 4844-17 )
від 24.05.2012 }

Останнє редагування: 10 травня 2017 09:20:19 від Wolter
   
По Закону: (див.вище)

 9) у приміщеннях закладів ресторанного господарства; ( у будь якому ресторані,чи кафе куріння на відкритій площадці,де столики не заборонено.Тільки в приміщенні).

Але навіть той курець вийшов за цю зону і стояв поза неї з чашечкою кофе та сигареткою. Його вбили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія