Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Голова Львівської ОДА від Слуг - "дивізія СС Галичина - герої"

Был еще выбор - дождаться Красной Армии и быть в нее мобилизованным.

Ну это мы сейчас задним умом крепки, а тогда кто мог сказать, как и где закончится война?
   
Ну это мы сейчас задним умом крепки, а тогда кто мог сказать, как и где закончится война?

я в том смысле, что откосить от фронта не получалось по любому.
   
я в том смысле, что откосить от фронта не получалось по любому.

Это да :(
   
Цікаво. а ті, кому не подобаються, вважають вояків червоної армії героями? Бо явно подвійні стандарти
   
Я никогда не считал галичан, воевавших против нас (СССР) предателями.
Против кого это нас? Те кто голову имел, никогда не были за совок и савецкую Украину.
Подробнее: олигархов геть, соросят геть, нациков геть, власть - украинцам, а не жыдве.
Либеральное социальное государство, опирающееся на честный средний и малый бизнес и госкорпорации, с массой гражданских свобод, двумя госязыками и не участвующее ни в каких союзах и блоках.
Вот за что стоит воевать
А не за свою нищету и бесправие.
Левацкие суждения, человека не понимающего как устроен мир и как он работает. Не совместимые желания. Каша в голове у тебя. Независимость и война за нее, это основа, без нее будешь кормить кацапскую армию и в нее будешь ты или твои дети мобилизованы, а потом на фронта коих у параши много.
Да и тогда не только в СССР были голод и репрессии.
Где еще?
   
Цікаво. а ті, кому не подобаються, вважають вояків червоної армії героями? Бо явно подвійні стандарти
Совок входил в антигитлеровскую коалицию, и убивать немецких солдат дело было правильное. Эти люди были из ссср. Ну а тема о тех, кто примкнул к конкретной стороне.
Героями ссср их считать можно, но ссср нет давно, поэтому никак к ним не отношусь. Действовали по приказу.
   
7 квітня 1944 року вийшла директива НКВД СРСР № 130
про виселення 19 тисяч членів сімей оунівців до Красноярського краю, в Іркутську, Омську та Новосибірську області.

Це – лише один епізод в ланцюжку злочинів тоталітарного радянського режиму проти людяності, і на Західній Україні зокрема.
Починаючи з 1939 року, коли радянські війська увійшли в Галичину та Волинь, тут почалися масові репресії та депортації у віддалені регіони СРСР. 
У листі до Папи Римського від 7 листопада 1941 року митрополит Андрей Шептицький наголошував,
що за два роки військами НКВД було вислано до Сибіру, заарештовано або страчено 200 тисяч українців із Львівської єпархії,
а всі втрати українців у Галичині сягали 400 тисяч.

 До віддалених районів Росії висилалися також поляки та євреї.
Загалом же за 1939-1941 роки із Західної України до Сибіру було переселено близько 1 млн осіб.
Ця практика продовжилася і після звільнення території від нацистів:
уже в 1945 році у віддалених регіонах СРСР було близько 2 млн 230 тисяч 500 спецпоселенців, с
серед яких – 20 тисяч 800 оунівців.
Усіх їх використовували як дешеву робочу силу на лісоповалах та в інших трудомістких процесах, обмежуючи в правах.
   
Не знаю, как бы я поступил тогда

Но сегодня, зная что такое красные твари - пошел бы в УПА. В крайнем случае - СС Галичина
   
В крайнем случае - СС Галичина
Туда бы я точно не пошел. Ты фашист?
   
Я вижу некоторые не в курсе, что такое нацистская германия была, в 30-40 х. Питают какие то иллюзии.
   
Туда бы я точно не пошел. Ты фашист?


Не,этот motherfucker обычный продажный приспособленец, куда ветер подует под тех и ляжет.
Вчера коммунист,сегодня националист...и т.д.Кто платит,тех и встречает хлебом-солью. [ua]


p.s.старт пост и ветку не комментирую.
   
Туда бы я точно не пошел. Ты фашист?

німці не фашисти.
вони були нацистами.
розберись вже з поняттями.
   
Независимость и война за нее, это основа, без нее будешь кормить кацапскую армию и в нее будешь ты или твои дети мобилизованы

А какая разница между ВСУ и "кацапской армией"?
Что одну кормить, что другую.
Что в одну быть мобилизованным, что в другую.
Нет разницы.
Для меня разница есть, когда мне в моей стране хорошо - тогда да, это нужно защитить от тех, кто хочет сделать мне плохо.
А так, за флаги и лозунги - пусть идиоты воюют.

   
німці не фашисти.
вони були нацистами.
розберись вже з поняттями.
Это тебе разобраться надо. Что такое фашизм, что такое нацизм, и узнать наконец что там было и то и другое.
   
Это тебе разобраться надо. Что такое фашизм, что такое нацизм, и узнать наконец что там было и то и другое.

просвіти неук.  :D
   
А какая разница между ВСУ и "кацапской армией"?
Что одну кормить, что другую.
Что в одну быть мобилизованным, что в другую.
Нет разницы.
Для меня разница есть, когда мне в моей стране хорошо - тогда да, это нужно защитить от тех, кто хочет сделать мне плохо.
А так, за флаги и лозунги - пусть идиоты воюют.
Какой идиот  :facepalm1:  :facepalm:
Если для тебя нет разницы где жить, в параше или в Украине, и нет разницы между кацапами и ВСУ, то чемодан-вокзал-расия. И самозабанься на укр. форуме. Там скоро в раше лучше будет, если мочилово тут начнется.
Ну и расскажи про флаги, лозунги и независимость например в США, там тебе тоже быстро рыло почистят.
   
просвіти
Читай википедию, неуч.
   
Читай википедию, неуч.

я читаю енциклопедії.
і тобі раджу.
неук.
   
Совок входил в антигитлеровскую коалицию, и убивать немецких солдат дело было правильное. Эти люди были из ссср. Ну а тема о тех, кто примкнул к конкретной стороне.
Героями ссср их считать можно, но ссср нет давно, поэтому никак к ним не отношусь. Действовали по приказу.
Пофігу, куда він входив, шо одна армія, шо інша - окупанти і загарбники. Обидві сторони натворили купу злочинів.
Тому ми або вважаємо взагалі всіх ветеранів злочинцями, або вважаємо злочинцями лише тих, хто чинив злочини (чи то в СС, чи то в НКВД і т. д.)

Безвідносно до сторони.
   
Подробнее: олигархов геть, соросят геть, нациков геть, власть - украинцам, а не жыдве.

А кацапів тоді куди????
А Вєлєсов? :gigi:
   
А кацапів тоді куди????
Он сам видать кацап. Они братья.
Пофігу, куда він входив, шо одна армія, шо інша - окупанти і загарбники. Обидві сторони натворили купу злочинів.
Тому ми або вважаємо взагалі всіх ветеранів злочинцями, або вважаємо злочинцями лише тих, хто чинив злочини (чи то в СС, чи то в НКВД і т. д.)
Безвідносно до сторони.
Я не писал, что те кто пошел в СС и служить фюреру преступники. Я просто написал, что я бы туда не пошел, и считаю это аморальным поступком. Аморальным потому, что у них был выбор, они могли не идти в СС, дело было добровольное. А вот в совке выбора не было, призвали и все, или растрел.
   
Поэтому люди, которые добровольно пошли служить в СС или немецкие войска, никакого уважения не заслуживают. Ну то понятно, что судят в итоге за преступления конечно, но каждый кто служит делает свой вклад в усиление армии врага. И если это делается по собственной воле, то это конечно зашквар, плевать в лицо надо.
   
А вони потім все одно переважно в УПА опинилися, кого розбили під Бродами та хто живий залишився. Така іронія долі...

В УПА їх було не так і багато. Їх там живих залишилося мізер. Не треба тулити цю дивізію до УПА.
   
Википедия пишет, что военные преступления совершали только полки номер 4 и 5.

Там какой номер ?  :-)

Це ваша кацапсська вікі так пише) Прочитай нашу)
   
герої це усі хто підняв зад воювати проти червоної сволоти.

а ті хто захищали совдепівські ланцюги і співали сумні пісні, доїдали діток - раби та й годі.
   
Он сам видать кацап. Они братья.
Я не писал, что те кто пошел в СС и служить фюреру преступники. Я просто написал, что я бы туда не пошел, и считаю это аморальным поступком. Аморальным потому, что у них был выбор, они могли не идти в СС, дело было добровольное. А вот в совке выбора не было, призвали и все, или растрел.
Ага. Багато ви не знаєте з історії, в тому числі і з добровільності.

В Ваффен СС набирали насильно в кінці
   
дивізійників вже і живих майже не лишилось, а кацапам досих пір кишки крутить при їхньому згадуванні  :laugh: 
важкі часи, славні хлопці, нація вас не забуде  (tu)
   
Ага. Багато ви не знаєте з історії, в тому числі і з добровільності.

В Ваффен СС набирали насильно в кінці

не намагайся в очах кацапа виглядати кращим як ми є, все одно не допоможе, в дивізію ішли добровільно, тисячі доброволцьів, відібрали незначну частину, ішли з метою боронити свою землю, свій народ, свою націю, все решта дрогорядне.
   
Был еще выбор - дождаться Красной Армии и быть в нее мобилизованным.
Розказав сімейний рецепт?
Твої діди так і зробили,діждались німців і стали поліцаями,як  і діди ТС?
   
Розказав сімейний рецепт?
Твої діди так і зробили,діждались німців і стали поліцаями,як  і діди ТС?

Мій дід коли прийшли німці мав 17 років. Тому загребли його в армію червоні вже коли німці відступали. Він ті часи добре пам'ятає. Розповідав.Тим хто не з мого регіону важко зрозуміти що там відбувалося в той час. Кацапи якщо коротко були більші вороги і сприйняття  було їх виключно як окупантів. В 39 вони прийшли. Почали помаленько розкуркулення,і знищення УГКЦ. Це не фактично а по факту була операція. Тільки замість поляків прийшли кацапи. Потім замість кацапів німці. Тобто для пересічних не було і не могло бути такого поняття як срср це моя " родіна" От з цієї позиції треба і оцінювати події тих років.
   
дивізійників вже і живих майже не лишилось, а кацапам досих пір кишки крутить при їхньому згадуванні  :laugh: 
важкі часи, славні хлопці, нація вас не забуде  (tu)

 це ти про тих "героїв" - за рішенням нюрнбергу - військових злочинців - злочинців проти людяності  -  які обісрались в першому ж бої і вкрили всі поля під бродами рідкою найбоєздатністю без військових рішень?))) а потім - коли німці укзріли що з укрнаці гавно а не вояк - їх недобитки відправилипридушува ти повстання мирних словаків - проти мирняка у укрнаці завжди військових рішень є - і в асортименті.)) проти ж озброєних - відразу "ми найбоєздатніші але без військових рішень - бітте ніхт шісен")))

гавно а не люди

Members of the Waffen-SS were involved in numerous atrocities.[12] At the post-war Nuremberg Trials, the Waffen-SS was judged to be a criminal organisation due to its connection to the Nazi Party and direct involvement in numerous war crimes and crimes against humanity.

https://en.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS

по героям і слава
   
мамчурство і потрапляння в котли  - отже в крові . ніхтшісен-капітулірен.
   
Где Читач...
На канале наш уже час по полу в истерике валяются.
Диды, фронты, миллионы погибших.. гитлер ..пооцесс..
....
Зачем.ну зачем это сейчас надо?
   
не намагайся в очах кацапа виглядати кращим як ми є, все одно не допоможе, в дивізію ішли добровільно, тисячі доброволцьів, відібрали незначну частину, ішли з метою боронити свою землю, свій народ, свою націю, все решта дрогорядне.
Я просто констатую факт.
В тих умовах дійсно, можливо, мало сенс іти туди, в тому числі і з метою подальшого формування національної армії.
   
І так, у Львові німці виглядали значно цивілізованішими, ніж кацапи. Хоча теж натворили ділов, в тому числі стосовно євреїв. Але кацапи всіх підряд валили.
   
И вообще.
У нас  уже свои герои.
Зачем к примеру в Тернополе стадион Бандеры.
Можно Надежды Савченко. ( По тв услышал)
   
Не,этот motherfucker обычный продажный приспособленец, куда ветер подует под тех и ляжет.
Вчера коммунист,сегодня националист...и т.д.Кто платит,тех и встречает хлебом-солью. [ua]
p.s.старт пост и ветку не комментирую.


його б там СБ ОУН шльопнула в перших рядах.
там дофіга своїх розстріляли навіть без слідства. Проріджували ряди чисто профілактично і все одно не допомагало, купа зрадників усю дорогу.
а пафосного русскоязичного комісара Палєрмо шьопнули би на раз

і правильно  :laugh:
   
Aelitik твои коммуняки пытались в Нюрнберге наехать на УПА и...получили большой БОЛТ. Так,что не примешивай картинки своего шизоидного бреду в реальность. :fuck:
   
дивізійників вже і живих майже не лишилось, а кацапам досих пір кишки крутить при їхньому згадуванні   
важкі часи, славні хлопці, нація вас не забуде
Да при чем тут кацапы на укр. форуме. Сами тут пытаемся разбираться что и почему. Я не кацап.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія