Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Цей пост, навіявся дописом про подорожі на пенсіі.

Уже 18 років маюся світами. І майже весь цей час читаю фуп. Це для мене було джерело новин землі, котру покинув.

Ше як пацаном пішов з дому, то де тіко нашого хлопа не бачили. І у вортоні вчився, і підводною археологією займався, і золото на амазонці шукав, з тубільцями жив і вивчав іх медицину, боровся з деспотичнии режимами африки ну і так далі.

Спочатку шукав гроші, потім жінок, потім себе, а потім дім.

Хлопчина зі села який метро і киів побачив вперше в житті в день відльоту у борисполі.

Останні роки все шукав місце де захочу зустріти старість. Я знайшов багато місць де я б хотів жити, а вот місце де хотілося б зустріти свою смерть не знаходив.

А минулого року найшов його, у 100 км від місця де народився. Один дідо мені сказав шо дом там, де вода тобі найвкусніша. Строю дом. Хочу купити багато землі. Бо жодна чужина не дасть тоі радості, яку я отримую кожного ранку коли йду соним селом піщаною дорогою до кирниці по воду. А цього літа планую города зробити і посажу капусту! (Капуста то з історіі про римського імператора)

Шо ше нада чоловікові шоб зустріти достойно старість? Шмат землі, бойова подруга, молода коханка, ружжо на стіні, кіт на печі. Ну і пес. Да великий чорний пес.

Так шо незнаю як ви, а я на пенсіі буду розводити коней і писати мемуари. Коли малим був то з дідом кіньми орав. Дід дуже любив коней і передав то мені.

Тут писали про Камбоджу і Вєтнам.
Ті краіни для постійного житті пенсіонера не дуже. Та й шоб були умови нада більше як 500. Не відкладайте життя на старість.

Життя гайне мов дим. От я ше вчора пацан, 40 баксів заховані у червоному блокноті, весь мій капітал, стою в туалеті в рест ареа на хайвеі десь в техасі чи арізоні, і не знаю як включити воду в нажимному крані, а якийсь маленький паскудник схожий на героя фільму один дома регоче, а мені так встидно. А сьогодні, я розмовляю на пяти мовах і на половині континентів можу видавати себе за місцевого,  я шанована людина на сході з величезним капіталом репутаціі(хто був дотичним до східних традицій знає що це таке)..

коли це все трапилося зі мною?

А якшо ви мене запитаєте, то між цих двох точок серед усіх подій я виділю лише одне. Коли в індіі в безлюдній місцевості піднявся на гору, без іжі і води. Обвів себе колом, і сказав, шо не покину кола доти, доки не пізнаю ТеЩоНеПізнававРаніш е.

Моменто морі, товариство.. моменто морі! Життя тільки тут і зараз. Тому поки перса наших подруг ше наповнені, поки вино ше нам смачне, давайте жити і радіти. Бо весь цей світ це вимисел і дим!
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Цікаво жити так, як Ви. Заздрю.
Мрії про сільську ідилію теж не полишають мене, і не на пенсії - а зараз, тобто село вже є в моєму житті, а ідилію намагаюсь створити.
Необхідність заробляти гроші трохи висить наді мною, хоча я ухиляюсь, як можу, від цього дамоклового меча.
Мене тягнуть знайомі в екскурс.тури, але я хочу , наприклад, узяти наплічника і в похід на омріяні місця - в Кам'яне село, куди збираюсь 2 рік , і таке інше.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Моменто морі, товариство.. моменто морі! Життя тільки тут і зараз.

это так. только все время мы забываем об этом. живем так как будто впереди вечность.
Пусть у вас все получится с домом, подругой, собакой, котом
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Кино можно снимать по таким рассказам
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Класно написано.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Кино можно снимать по таким рассказам
Сериалы, как про Индиану)).
Правда о пенсии забудь, ее здесь заработать надо, не каждому кто здесь всю жизнь прожил ее удастся получить. Хотя огород прокормит, вода бесплатно.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Обожаю такие нагорные проповеди.  (tu)
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

А минулого року найшов його, у 100 км від місця де народився.

Цікаво де саме це чарівне місце :)
   
Про гроші. Як вже писав приіхав в штати з 40 доларами. Дві бумажки по 10 і 4 по 5. А коли покидав то мав дуже гарну сумму за проданий айтішний стартап.

Але ті гроші не затрималися. Все пішло немов пісок скрізь пальці. А те шо не пішло, довелося витратити на лікування хвороби, котру набув в процесі гонитви за грошима.

Влітку я купив стару хату за копійки. Газу нема. Побудував піч. Майже все робимо своіми руками.
Вчимося. Дружина минулого року вперше в житті побачила живу корову. За школу дитині платимо 25 грв в міс. Маємо кота(на лікування кота блін витратили вже як на пів ремрниу хати).

Живемо дуже скромно, іздимо на маршрутці.
Але в місто нас тепер не затягнеш. Нам до пенсіі ше дуже далеко.

Життя одне. І воно занадто коротке. Але шоб це зрозуміти потрібно обійти весь світ і зрозуміти шо щастя воно не назовні, а всередині.

От я зараз в індіі, по справах. А сам думками будую забора і саджаю сад)

Незнаю, може когось моя історія надихне.
   
фильмы снимать бы из этих людей
не было б в мире сильнее фильмей
   
Цікаво де саме це чарівне місце :)

Місце справді чарівне. Я не буду його тут називати. Щастя любить тишу.

Це така фантастика як я його знайшов. Зрозумів шо хочу осідати. Почав вибирати між  індєю (я з аріів, то моя пра батьківщина) і кубою. В обох краінах довго жив і рахуюся за місцевого.

А якось будучи влітку в украіні друзі запосили в похід з палатками. Ми приіхали в те місце. На ранок, провівши ніч на землі, я вже знав шо буду тут жити, ше до того як ми поіхали, я знайшов хату на олх і домовився про продаж.

Чесно, хто б мені це раніше сказав, ніколи би не повірив.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Схоже на казку, в яку хочеться вірити... Хай щастить!
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Чи нема проблем з маршруткою, часто ходить? Як далеко банкомат, магазин? Як часто нема електрики? Скільки часу чекати швидку? Рівень сільскої школи вас влаштовує?
   
фильмы снимать бы из этих людей
не было б в мире сильнее фильмей

Історіі про пошуки бога зараз не в моді)

Серед моіх освіт, є ше освіта режисера. Якийсь час пробував робити карєру в голівуді, вот там все здоровя і залишив.

Іноді дивлюся на своє життя з точки зору режисури, і розумію шо якшо таке показати в кіно. Ніхто не повірить бо вона загадто награно неймовірно. Типу так не буває)

А вот у вищого режисера все буває)
   
Чи нема проблем з маршруткою, часто ходить? Як далеко банкомат, магазин? Як часто нема електрики? Скільки часу чекати швидку? Рівень сільскої школи вас влаштовує?

Маршрутка ходить до обл цетру раз на день, іхати 3 години.
Вот сьогодні дружина написала шо не ходить бо сніг.

Банкомат далеко. Магазин звичайний сільський.

За швидку не знаю. Коли си хворіли знайомі возили в райцентр.

Школою дуже дуже задоволенні. Всі діти дуже чисті, 7 учнів в класі, ідеально! Дитина в захваті від переізду і жодного разу не поскаржилася на побутоі умови. Електрика вимикається коли гроза або сніг.

Єдина проблема неутеплена холодна камяна хата. Температура в нас 12-17 градусів. Але за це літо планую утеплити. Поки не знаю як, бо хочемо зберегти камінь, глину і тд без сучасних матеріалів.
   
До речі дитина вмить перейшла на украінську хоч раніше жила у російськомовному середовищі. Я прям був шокований швидкістю переходу, спочатку переживав чи приймуть іі бо село на західній.

Дружина вже теж майже перешла, вона у мене москалька)
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

село на західній.
ось це уточнення мені одразу прояснило чому такі схавльні відгуки від усього)
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Дуже цікаво. Пишіть ще, пліз, показуйте фото... Ви ж інкогніто — чому б і ні?
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Від такого дауншифтінгу швидко тупієш.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

І у вортоні вчився, і підводною археологією займався, і золото на амазонці шукав, з тубільцями жив і вивчав іх медицину, боровся з деспотичнии режимами африки ну і так далі.

 (tu)
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

 (tu)

життєво... подібні роздуми маю і до себе приміряю...
   
Від такого дауншифтінгу швидко тупієш.

Да? А у мене навпаки зявився час. Читаю античних греків, японців, ось у захваті від книги пяти кілець.
Вивчаю роботу з деревом, роблю сам меблі, пока шо прості. Вивчаю каміння та метали, планую ювеліркою занятися.
Може я шось роблю не так?

На рахунок інкогніто. Якось можна змінити нік?
Зі збереженням історіі.
Я його недоречно вибрав і деанонімізував імя.. якщо зміню то зможу більше подробиць давати)



Останнє редагування: 18 березня 2018 12:43:16 від Антдрюююха
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Якщо Зах.Україна то я би вибрав тільки Карпати,причому найвищі...Головне щоби був інтернет.Там собі спокійно можна знайти роботу-бізнес і можно не-погано жити відпочиваючи.Ти супер!
   
Ми не в карпатах. В дичину прям лізти не хотілося. Мені хватило в житті південно американських анд)

Ну і карпати вже занадто розпіарені. А я знайшов місце яке 5 років назад взагалі нікому не потрібне було. Зараз канєшно теж туристи повалили товпами. Но краще як це я не знаю де знайти.

В планах після того як освоімося з таким життям, брати декілька га, і будуватися подалі від людей.
Коні, лікарські рослини.

Для радості в житті насправді багато не потрібно.

   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

В дичину прям лізти не хотілося
то есть три часа до областного центра это не дичина.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Да? А у мене навпаки зявився час. Читаю античних греків, японців, ось у захваті від книги пяти кілець.
Вивчаю роботу з деревом, роблю сам меблі, пока шо прості. Вивчаю каміння та метали, планую ювеліркою занятися.
Може я шось роблю не так?

На рахунок інкогніто. Якось можна змінити нік?
Зі збереженням історіі.
Я його недоречно вибрав і деанонімізував імя.. якщо зміню то зможу більше подробиць давати)

угу
занадто багато п***а
і навіщо?
тебе ж ніхто не допитує, тортурами не погрожує
п***а просто так - шоб попиздіти

намалюй краще знов коло та посидь подивись на нього тай помовч

   
то есть три часа до областного центра это не дичина.

Нє. У селі є школа. Село живе і заможне. Майже вся наша вулиця живі господарства. До райцентру 40 хвилин. А там вже є все шо потрібно. Я шукав баланс і знайшов.

Я вже тут писав, шо у нас в селі пастух заробояє 9 тисяч в місяць влітку.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Нє. У селі є школа. Село живе і заможне. Майже вся наша вулиця живі господарства. До райцентру 40 хвилин. А там вже є все шо потрібно. Я шукав баланс і знайшов.

Я вже тут писав, шо у нас в селі пастух заробояє 9 тисяч в місяць влітку.
Пастух влітку має 9,а взимку - взагалі нічого.
А головне, чи мають люди інші заробітки, крім продажу кількох літрів молока в день? Ви то, звісно, приїхали з якимось грошима, а як інші - бо якщо в селі є люмпени, то й життя інших ускладнюється - і не тільки тому, що крастимуть щось, а більше тим, що спілкуватися важко .
А чому вас здивувало, що діти в школі охайні - десь бачили інакше?

Останнє редагування: 18 березня 2018 13:59:20 від Лусьтрація
   
угу
занадто багато п***а
і навіщо?
тебе ж ніхто не допитує, тортурами не погрожує
п***а просто так - шоб попиздіти

намалюй краще знов коло та посидь подивись на нього тай помовч

Показати зображення...

Пан сімпсон, це форум і він для того створений шоб тут розмовляли.

Звідки стільки злоби до людини котру не знаєте? Ви москаль?
Бо це кацапська риса поливати брудом те шо не розумієш або на шо сам не здатен.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Нє. У селі є школа. Село живе і заможне. Майже вся наша вулиця живі господарства. До райцентру 40 хвилин. А там вже є все шо потрібно. Я шукав баланс і знайшов.

Я вже тут писав, шо у нас в селі пастух заробояє 9 тисяч в місяць влітку.
выпасая 20 коров, я читала.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

"Хлопчина зі села який метро і киів побачив вперше в житті в день відльоту у борисполі."
"...40 баксів заховані у червоному блокноті, весь мій капітал, стою в туалеті в рест ареа на хайвеі десь в техасі чи арізоні..."
"І у вортоні вчився, і підводною археологією займався, і золото на амазонці шукав, з тубільцями жив і вивчав іх медицину, боровся з деспотичнии режимами африки ну і так далі"
ітд...
ТС- письменник побутово-фантастичного жанру :)
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Ми не в карпатах. В дичину прям лізти не хотілося. Мені хватило в житті південно американських анд)

А в Південній Америці де жили ? Наша дичина може здатися раєм, якщо її порівнювати з деякими районами в Андах та Патагонії.

   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

угу
занадто багато п***а
навіщо ти це сказав

кожен пише про своє. Реал чи фантазії, неважно.
не подобається - не читай.
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Пан сімпсон, це форум і він для того створений шоб тут розмовляли.

Звідки стільки злоби до людини котру не знаєте? Ви москаль?
Бо це кацапська риса поливати брудом те шо не розумієш або на шо сам не здатен.


 :lol:  :lol:  :lol:

якщо ти малював кола та осяг неосяжне, то де ти в моєму пості побачив злобу та бруд?

я просто констатую факт: ти п***а

а ти як філозоф маєш реагувати зовсім не так, якщо ти справді філозофф.
ти і реагуєш, як п***а, якому вказали на його ваду і який одразу стає у войовничу позицію та починає жбурляти каміння в опонента.


тобі, як бідному хлопу з 40 баксиками в кишені, як суперовому іт-стартаперу початку 2000-х, підводному археологу та шукачу золота в джунглях амазонки, як воїну проти людожерів у африці та глибокошановному східному філозофу, переповім одну східну байку:
у човні по річці пливли воїни, і був серед них один молодий, який весь час вихвалявся своїми звитягами. і от послухавши його досить довго один старий воїн зробив йому зауваження: "юначе, не все в битві вирішує сила та спритність". молодий воїн тоді направив човна до остівця у річці, вистрибнув на той остівець, почав розмахувати своїм мечем та запросив старого воїна: "виходь діду битися! покажи що ти зможеш протиставити мой силі та спритності!". старий воїн піднівся та відштовхнув човен від острівка. і човен поплив далі, а молодий воїн залишився один на острівці в бойовій стійці.

тренуйся далі, роби вправи ретельніше

   
А в Південній Америці де жили ? Наша дичина може здатися раєм, якщо її порівнювати з деякими районами в Андах та Патагонії.

Алтіплано Болівіі, також Перу і Еквадор

Карпати в порівнянні з тими місцями справді рай!
   
"Хлопчина зі села який метро і киів побачив вперше в житті в день відльоту у борисполі."
"...40 баксів заховані у червоному блокноті, весь мій капітал, стою в туалеті в рест ареа на хайвеі десь в техасі чи арізоні..."
"І у вортоні вчився, і підводною археологією займався, і золото на амазонці шукав, з тубільцями жив і вивчав іх медицину, боровся з деспотичнии режимами африки ну і так далі"
ітд...
ТС- письменник побутово-фантастичного жанру :)

У мене колись був дуже популярний блог, ну коли вештався світами то описував пригоди. Людям подобалося. Зараз відчув потребу викладати кудись своі думки. Потрохи відточую свою літературну майстерність. З подивом побачив шо украінською краще виходить як російською.

Тому, якшо ви не заперечуєте, буду тут іноді викладати тексти украінською для критики.
   
:lol:  :lol:  :lol:

якщо ти малював кола та осяг неосяжне, то де ти в моєму пості побачив злобу та бруд?

я просто констатую факт: ти п***а

а ти як філозоф маєш реагувати зовсім не так, якщо ти справді філозофф.
ти і реагуєш, як п***а, якому вказали на його ваду і який одразу стає у войовничу позицію та починає жбурляти каміння в опонента.


тобі, як бідному хлопу з 40 баксиками в кишені, як суперовому іт-стартаперу початку 2000-х, підводному археологу та шукачу золота в джунглях амазонки, як воїну проти людожерів у африці та глибокошановному східному філозофу, переповім одну східну байку:
у човні по річці пливли воїни, і був серед них один молодий, який весь час вихвалявся своїми звитягами. і от послухавши його досить довго один старий воїн зробив йому зауваження: "юначе, не все в битві вирішує сила та спритність". молодий воїн тоді направив човна до остівця у річці, вистрибнув на той остівець, почав розмахувати своїм мечем та запросив старого воїна: "виходь діду битися! покажи що ти зможеш протиставити мой силі та спритності!". старий воїн піднівся та відштовхнув човен від острівка. і човен поплив далі, а молодий воїн залишився один на острівці в бойовій стійці.

тренуйся далі, роби вправи ретельніше

https://www.youtube.com/watch?v=73ei2-uKJus

Я побачив бруд у матах. Чи ви при своіх дітях теж матом розмовляєте?

Пан Сімпсон тертий калач, на віру не йме нічого. Ну і правильно робить.

Тому пропоную пану Сімпсону парі.
Ми вибираємо форумчанина з твердою репутацією, відправляємо йому обидва гроші. Після цього я надаю фото відео докази, інтернет архіви і тд.

Пропоную ставку 1 тисячу долларів. У рефері я б вибрав слава. Він один з небагатьох форумчан кому я б довірив таку сумму.

Вам залишається пан Сімпсон погодитися на пропозицію, провчити молодого нахабу і збагатіти на кругленьку сумму.

Згодні?
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Тому, якшо ви не заперечуєте, буду тут іноді викладати тексти украінською для критики.
Особливо цікавить телепортація ніби неписьменного хлопака у віці 18? із села до хайвею в арізоні з 40 баксами. Про шлях з хайвею до вортона та інше навіть не питаю...:)
   
Re: Про подорожі, життя, пенсію та смерть

Алтіплано Болівіі, також Перу і Еквадор

Карпати в порівнянні з тими місцями справді рай!

Зрозумів. Але ж Альтіплано одне з найкрасивіших місць на землі.
Маю надію, що коли небудь і мене туди занесе.

   
Особливо цікавить телепортація ніби неписьменного хлопака у віці 18? із села до хайвею в арізоні з 40 баксами. Про шлях з хайвею до вортона та інше навіть не питаю...:)

Слушне зауваження) почекаємо пана Сімпсона шоб прийняв парі, тому не поспішайте панове)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія