Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи потрібно в Україні на державному рівні вшановувати вояків дивізії "Галичина"?

Опитування
Повинна Україна вшановувати вояків дивізії "Галичина" на державному рівні?
Всього проголосувало: 145
Так  60 
 
 41% 
Ні  87 
 
 59% 




Таке ось просте опитування. В світі деяких останніх подій. Моя думка поки що така: на державному рівні - ні. Нехай, хто вважає за потрібне, вшановує якимось приватним чином.
   
А "вояків" МДБ і КДБ?
Це якось вкрай неправильно прирівнювати воїнів Галичини до тієї окупантської наволочі.
   
А "вояків" МДБ і КДБ?

Навiть без опитувань.
   
Аналогічно до вояків червоної армії. Або тих і тих, або нікого. Я більше схиляюся до нейтрально.
Подібні питання давно вирішені в Прибалтиці.
   
нет, если я правильно понимаю, что воевали на стороне гитлера
   
А почему по сей день не открыты архивы на карателей из нквд/кгб и на их деяния? Рочему их не преследуют, как фашистов?

А может мы по прежнему живём в модели, какой вертит всё те же люди, какие уничтожали инакомыслие и гноили людей в застенках, морили голодом и расстреливали?

Не удивительно, что 70% против.

Привет, вам, украиногрящие поцреоты, из донбасса.

Останнє редагування: 26 квітня 2018 20:57:43 від pyav
   
нет, если я правильно понимаю, что воевали на стороне гитлера

А тих, хто на стороні Сталіна? У нас було два агресора.
   
нет, если я правильно понимаю, что воевали на стороне гитлера

сторону гитлера прочесал Нюрнберг, и тема закрыта, как бы кремлевское лайно и их 70% преспешников не топорщили свои сраки.
   
Потрибно, скажуть патриотични йолопи  :lol:
   
Ні, не потрібно, але варто припинити вшанування і вояків дивізій РККА, для балансу підходів.
   
 в 14 дивізію пішла українська молодь, добровольці, пам'ятаючи що чинили рашистські окупанти з 39 по 41 й рік

зголосилося 80000 за кілька днів на потребу 15000.  Дивізія "Waffen", що значить військова, фронтова  а не поліцейська чи караюча

Але все ж таки по факту дві букви СС  - Шутцштаффельн  вносять певні зобов'язання та юридичні висновки Нюрнбергського суду.

Вшановувати можна, кому хочеться

Але на державному рівні робити цього не можна
   
Комісія Дешена... :)
Але на державному рівні мабуть не варто
   
Чи потрібно Україні вшановувати запорозьких козаків?
Вони ж іноді воювали за гроші, як найманці.
   
Вшановують зазвичай за перемоги....
   
українці на українській землі воювали за незалежну українську державу, звичайно шанувати  (tu)
   
враховучи к-сть каців і вати,не важко догадатись результат
   
українці на українській землі воювали за незалежну українську державу, звичайно шанувати  (tu)

незалежну і від Гітлера?
   
в 14 дивізію пішла українська молодь, добровольці, пам'ятаючи що чинили рашистські окупанти з 39 по 41 й рік

зголосилося 80000 за кілька днів на потребу 15000.  Дивізія "Waffen", що значить військова, фронтова  а не поліцейська чи караюча

Але все ж таки по факту дві букви СС  - Шутцштаффельн  вносять певні зобов'язання та юридичні висновки Нюрнбергського суду.

Вшановувати можна, кому хочеться

Але на державному рівні робити цього не можна

досить виважена думка, як на мене :-B
   
     Да не вопрос. Но тогда, видимо, придётся признать, что Украина воевала на стороне гитлеровской ,Германии. И да, не забыть выплатить репарации странам антигитлеровской коалиции.То есть, мы или на стороне победителей, или на стороне побежденных. Все просто. (Робяты, а скоко вам кацапы плотют за то, чтобы вы утету х.й.ю по интернетах разгоняли? Или вы совершенно бесплатно на всю голову йобанутые?)
   
незалежну і від Гітлера?
Так.
   
Так.

 :facepalm1:

Воюя на стороне гитлера? ;o
   
:facepalm1:

Воюя на стороне гитлера? ;o
Задам скеровуюче питання:
Пілсуцький - герой Польщі?
   
Ні, не потрібно, але варто припинити вшанування і вояків дивізій РККА, для балансу підходів.

Тут таке питання слід вирішити суто ідеологічно, на рівні країни: ось, якщо безвідносно до совку та совкової окупації, ми перемогу над нацизмом вважаємо позитивною подією, негативною, або так, чисто до пихви? Звідси, як на мене, й треба витанцьовувати всі свої загальнонаціональні історичні оцінки.
   
Тут таке питання слід вирішити суто ідеологічно, на рівні країни: ось, якщо безвідносно до совку та совкової окупації, ми перемогу над нацизмом вважаємо позитивною подією, негативною, або так, чисто до пихви? Звідси, як на мене, й треба витанцьовувати всі свої загальнонаціональні історичні оцінки.
Боротьбу за власну державу вважаємо позитивною подією, негативною, або так, чисто до пихви? Звідси, як на мене, й треба витанцьовувати всі свої загальнонаціональні історичні оцінки.
   
В Україні на державному рівні потрібно вшановувати всіх українців, що воювали за Україну.
Хто мені тут зараз почне гавкати про Гітлерівський нацизм - вчити матчастину, і спльовувати комуністичний інтернаціоналізм.

Останнє редагування: 26 квітня 2018 23:28:20 від Morcheeba
   
Українці ще під впивом кацапропаганди навіть на фупі
   
Боротьбу за власну державу вважаємо позитивною подією, негативною, або так, чисто до пихви? Звідси, як на мене, й треба витанцьовувати всі свої загальнонаціональні історичні оцінки.

А боротьбу за айн-фольк-айн-райх?
   
А боротьбу за айн-фольк-айн-райх?

українці мали свої інтереси німці свої, те що українці використали матеріально-технічну базу нацистів для створення власного війська не робить їх ідеологічними спільниками...
   
Українці ще під впивом кацапропаганди навіть на фупі

Так. І це надовго, якщо не назавжди.
   
українці мали свої інтереси німці свої, те що українці використали матеріально-технічну базу нацистів для створення власного війська не робить їх ідеологічними спільниками...

саме так.
   
українці мали свої інтереси німці свої, те що українці використали матеріально-технічну базу нацистів для створення власного війська не робить їх ідеологічними спільниками...


То есть они воевали сами по себе. ;o
И не подчинялись командованию вермахта?
   
українці мали свої інтереси німці свої, те що українці використали матеріально-технічну базу нацистів для створення власного війська не робить їх ідеологічними спільниками...
   В общем, слушай, лишенец, и запоминай.
1. Украинцы НИКАКОГО отношения ни к дивизии СС-Галичина, ни к батальону Нахтигаль, ни к прочим воинским формированиям гитлеровской армии отношения не имели. За редким исключением, эти подразделения комплектовались т.н. фолькс-дойч, т .е., немцами по национальности, пусть и проживавшими тогда на территории Украины.
2. Никогда, ни при каких обстоятельствах ни один воин УПА против войск стран антигитлеровской коалиции никаких боевых действий не вёл. Наоборот, наші славетні вояки развернули мощное партизанское движение, громили немецкие гарнизоны, пускали под откос немецкие поезда и так далее. В последствии подлая и коварная советская пропаганда эти подвиги беспардонным образом присвоила. Сопротивление карательным частям НКВД не в счёт, это было после войны.
   Ну, как-то так. Зазубри или запиши, но вдолби себе главное: Украина не участвовала во Второй Мировой на стороне Германии. Иначе твоя тупая болтовня поставит страну в неловкое положение...
   
То есть они воевали сами по себе. ;o
И не подчинялись командованию вермахта?

ну і що? на певному історичному етапі інтереси обидвох груп співпали, яким чином це робить їх ідеологічними спільниками?

завдяки австрійській армії україна часів унр отримала найбоєздатніші військові частини у вигляді січових стрільців, схожу схему використали з німцями, як наслідок отримали упа і підпільний рух опору який тривав ще довгі роки після закінчення 2св.
   
То есть они воевали сами по себе. 
И не подчинялись командованию вермахта?
приблизно десь так, як зараз воюють кадирівці, посміхаючись командуванню хуйла))
   
   В общем, слушай, лишенец, и запоминай.
1. Украинцы НИКАКОГО отношения ни к дивизии СС-Галичина, ни к батальону Нахтигаль, ни к прочим воинским формированиям гитлеровской армии отношения не имели. За редким исключением, эти подразделения комплектовались т.н. фолькс-дойч, т .е., немцами по национальности, пусть и проживавшими тогда на территории Украины.
2. Никогда, ни при каких обстоятельствах ни один воин УПА против войск стран антигитлеровской коалиции никаких боевых действий не вёл. Наоборот, наші славетні вояки развернули мощное партизанское движение, громили немецкие гарнизоны, пускали под откос немецкие поезда и так далее. В последствии подлая и коварная советская пропаганда эти подвиги беспардонным образом присвоила. Сопротивление карательным частям НКВД не в счёт, это было после войны.
   Ну, как-то так. Зазубри или запиши, но вдолби себе главное: Украина не участвовала во Второй Мировой на стороне Германии. Иначе твоя тупая болтовня поставит страну в неловкое положение...


Это бесполезно. :(
   
   В общем, слушай, лишенец, и запоминай.
1. Украинцы НИКАКОГО отношения ни к дивизии СС-Галичина, ни к батальону Нахтигаль, ни к прочим воинским формированиям гитлеровской армии отношения не имели. За редким исключением, эти подразделения комплектовались т.н. фолькс-дойч, т .е., немцами по национальности, пусть и проживавшими тогда на территории Украины.
2. Никогда, ни при каких обстоятельствах ни один воин УПА против войск стран антигитлеровской коалиции никаких боевых действий не вёл. Наоборот, наші славетні вояки развернули мощное партизанское движение, громили немецкие гарнизоны, пускали под откос немецкие поезда и так далее. В последствии подлая и коварная советская пропаганда эти подвиги беспардонным образом присвоила. Сопротивление карательным частям НКВД не в счёт, это было после войны.
   Ну, как-то так. Зазубри или запиши, но вдолби себе главное: Украина не участвовала во Второй Мировой на стороне Германии. Иначе твоя тупая болтовня поставит страну в неловкое положение...

є історичні факти, і є трактовка історичних фактів, де кожен трактує їх на власний розсуд. і не розповідай мені хто там був і що робив, бо з багатьма дивізійниками я спілкувався особисто і багато інформації маю з перших рук, ще раз, те що українці складали основу дивізії галичина факт, те що українці не були ідеологічними з нацистами спільниками теж факт, і найголовніше ті хто розглядає ці події не з точки зору тогочасності, а з точки зору ідеологічних повоєнних штампів і робить з цього висновки, є або ідіотами, або провокаторами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія