Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грицацуй таки йде лісом...

Грицацуй таки йде лісом...

Хоча і розглядав його кандидатуру...
Але після такого феєричного інтерв`ю - до побачення!
"Я хочу, чтобы люди поняли одну простую вещь – не нужно бояться авторитарного режима. Это не диктатура, которая массово подавляет права и свободы людей. Авторитаризм имеет однокоренное слово - авторитет. Просвещенный авторитаризм выводит страну на новый, более высокий уровень и экономики, и на ее основе – демократии." - Грицацуй.
Тиць

Вони всі навмисно все роблять для того, щоб не було альтернативи ПОПу?
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

хто?
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Хоча і розглядав його кандидатуру...
Але після такого феєричного інтерв`ю - до побачення!
"Я хочу, чтобы люди поняли одну простую вещь – не нужно бояться авторитарного режима. Это не диктатура, которая массово подавляет права и свободы людей. Авторитаризм имеет однокоренное слово - авторитет. Просвещенный авторитаризм выводит страну на новый, более высокий уровень и экономики, и на ее основе – демократии." - Грицацуй.
Тиць
Вони всі навмисно все роблять для того, щоб не було альтернативи ПОПу?
Корнет Гріцацуєв уявив себе Піночетом і йому сподобалось відчувати себе авторитетом  :weep:
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Один залишається бездоганний кандидат - демократичний до нєльзя, і на словах - такий милий, солодко каже саме те, що ви хотіли б почути, навіть коли обіцянки нездійсненні!
 8-)
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Один залишається бездоганний кандидат - демократичний до нєльзя, і на словах - такий милий, солодко каже саме те, що ви хотіли б почути, навіть коли обіцянки нездійсненні!
 8-)

Бездоганний кандидат існує тільки у хвороій уяві зрадофілів. В реальному житті вибір завжди стоїть між поганим та гіршим. Коли люди це усвідомлять, то суспільство почне одужувати і припинить обирати собі "мамок" та "таток", які щастя їх принесуть та до дзьобика покладуть.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Ну... Краще пізно ніж ніколи. Я його ще 2014 викреслив
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Грицацуев гавнюк конечно, но тут он прав.
Все кто хочет демократии западного типа, это пидары, которые хотят несбыточной шары.
Украине нужен тиран, сатрап, деспот или гетьман с тотальными правами.
Дело в том что у украинского народа, как у немногих народов, есть великолепный противовес любому своеволию и тирании.
Благодаря этому нация выжила и выйшла на магистраль исторических дебрей.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Грицацуев гавнюк конечно, но тут он прав.
Все кто хочет демократии западного типа, это пидары, которые хотят несбыточной шары.
Украине нужен тиран, сатрап, деспот или гетьман с тотальными правами.
Дело в том что у украинского народа, как у немногих народов, есть великолепный противовес любому своеволию и тирании.
Благодаря этому нация выжила и выйшла на магистраль исторических дебрей.

Отлично!! Говорят Порох хуже януковича, узурпировал власть итд  B-)
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Дивлячись кого народ наобирав у Раду, я хочу президентську республіку в Україні. Бо одного ми можем ще обрати більш-менш прийнятного

А 450 адекватних викликам часу ну ніяк не наберем.

А при парламентсько-президентській системі, през змушений рахуватись з тими 450 чмами і договорюватись з ними і враховувати їх інтереси і пр.

Як можна примусити цю кодлу приймати життєво необхідні закони? Лише купляти їх чи шантажувати.  А для того потрібні чорний нал і ті, хто буде пресувати.

От і є замкнене коло корупції

   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

вот интересно, откуда у него эта привычка по редиска махать руками?
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Дивлячись кого народ наобирав у Раду, я хочу президентську республіку в Україні. Бо одного ми можем ще обрати більш-менш прийнятного

А 450 адекватних викликам часу ну ніяк не наберем.

А при парламентсько-президентській системі, през змушений рахуватись з тими 450 чмами і договорюватись з ними і враховувати їх інтереси і пр.

Як можна примусити цю кодлу приймати життєво необхідні закони? Лише купляти їх чи шантажувати.  А для того потрібні чорний нал і ті, хто буде пресувати.

От і є замкнене коло корупції

Багато корисного наробили Кучма та  Янукович, маючи диктаторські повноваження? Чи все ще чекаєте на доброго царя?
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Ну... Краще пізно ніж ніколи. Я його ще 2014 викреслив

Гриценко - безвідповідальний чистоплюй і істеричка.
Я в ньому розчарувався в 2006-му, після Кредисова а пізніше його істерики, коли на МО призначили Єханурова.

Якщо політик оплачує бензин за те що іздить на службовому авто за дітьми в школу, а в цей час його заступник, якого він лобіював і призначав, краде на десятки мільйонів долларів, то це говорить не про чесність політика, а про некомпетентність, невміння розбиратися в людях і позерство.
Ящко політик після цього відхрещується від такого заступника і каже щось на зразок "я не я і хата не моя", то це ще говорить про невміння нести відповідальність.
Якщо політик влаштовує істерики тому що його повторно не призначили на посаду то це говорить про неврівноваженість і невміння працювати в команді.
Якщо політик говорить під час початку війни в 2014-му "призначте мене головнокомандуючим, бо я такий гарний чесний воєнний", а при цьому сам абсолютно нічого не робить для армії, то це говорить про неадекватність і відсутність організаторських здібностей.

Коротше, можливо Гриценко в свій час був непоганим аналітиком, але зараз на щось більше ніж "бла-бла-бла" він не здатен.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Гриценко - безвідповідальний чистоплюй і істеричка.
Я в ньому розчарувався в 2006-му, після Кредисова а пізніше його істерики, коли на МО призначили Єханурова.

Якщо політик оплачує бензин за те що іздить на службовому авто за дітьми в школу, а в цей час його заступник, якого він лобіював і призначав, краде на десятки мільйонів долларів, то це говорить не про чесність політика, а про некомпетентність, невміння розбиратися в людях і позерство.
Ящко політик після цього відхрещується від такого заступника і каже щось на зразок "я не я і хата не моя", то це ще говорить про невміння нести відповідальність.
Якщо політик влаштовує істерики тому що його повторно не призначили на посаду то це говорить про неврівноваженість і невміння працювати в команді.
Якщо політик говорить під час початку війни в 2014-му "призначте мене головнокомандуючим, бо я такий гарний чесний воєнний", а при цьому сам абсолютно нічого не робить для армії, то це говорить про неадекватність і відсутність організаторських здібностей.

Коротше, можливо Гриценко в свій час був непоганим аналітиком, але зараз на щось більше ніж "бла-бла-бла" він не здатен.

 (tu)

Так, Гриценко повністю дисфункціональний.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

https://novilidery.com/
 :shuffle:

Політолог розповів про президентський проект Пінчука "під Вакарчука"

Бізнесмен Віктор Пінчук веде свою гру і намагається бути нейтральним як до влади, так і до опозиції. Про це заявив "Дню" політичний експерт  Олександр Кочетков, коментуючи старт проекту ICTV, що належить Пінчуку, під назвою "Нові лідери".

"Проект "Нові лідери" для Пінчука свого роду "проект для душі". Суть його у тому, щоб привести до влади "а ля Макрона", тобто людину, яка не має власної команди, а отже буде спиратися на тих людей, яких допоможе знайти сам Пінчук. Він вірить в свій проект і в те, що нові лідери, які там з’являться, увійдуть потім в команду Вакарчука. Тобто це інформаційна і організаційна площадка, яку створює Пінчук "під Вакарчука", але остаточного рішення щодо балотування співака ще немає", - висловив свою думку політолог.

У публікації "Чергове розмивання стандартів" зазначається: "Можна констатувати, що остання програма на згаданому телеканалі — це чергове уособлення розмивання стандартів. З усього видно, що родина Кучми — Пінчука, як і раніше, намагається грати на різних напрямках (з владою, опозицією, молоддю...), роблячи "закладки" на будь-які випадки життя. І цікаво, що влада в Україні змінюється, хоча той же Янукович або зараз Порошенко думав і думає, що все під контролем, але новітня історія свідчить зворотне. Причому "Сім’я" постійно "на плаву", бо їм щастить, що нинішні політики не дуже перебірливі, а в суспільстві ведуться на іміджеві політпроекти. Насправді ж, для громадян має бути важливим, що у всій цій історії програє країна. З цього і потрібно робити висновки".
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Або ще нових


Мэр Ирпеня Карплюк признан виновным в отсутствии финансового аудита партии "Нові обличчя", - Корчак

Мэр Ирпеня, руководитель партии "Нові обличчя" Владимир Карплюк признан виновным по причине отсутствия в отчете партии об имуществе, доходах, потерях и обязательствах финансового характера за IV квартал 2016 выводов независимого внешнего финансового аудита.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в Фейсбуке написала глава Нацагентсва по предотвращению коррупции Наталья Корчак.

Читайте также: Правоохранители проводят обыски в Ирпенском горсовете. ФОТОрепортаж

Она подчеркнула, что эти выводы являются обязательными для тех политических сил, которые принимали участие в выборах (Закон "О политических партиях в Украине" предусматривает представление таких заключений как партиями, получающими государственное финансирование, так и партиями, принимающими участие в президентских выборах, выборах в ВРУ, очередных или внеочередных местных выборах (часть 3 ст.17)).

"Нові обличчя" была субъектом избирательного процесса на внеочередных выборах депутатов Коцюбинского поселкового совета Киевской области, которые состоялись в июле 2016 года. От партии были избраны 10 депутатов. Таким образом соответствующее заключение независимого финансового аудита этой политической силы, в рамках действующего законодательства (ст.17 ЗУ "О политических партиях в Украине"), должно быть неотъемлемой частью отчета партии, который был предоставлен НАПК.

Постановлением Печерского райсуда Карплюк признан виновным в совершении административного правонарушения по ст.212-21 КУоАП и на него наложен штраф в 300 необлагаемых минимумов доходов граждан (5100 грн)", - написала Корчак.

Также она добавилаа, что согласна с тем, что размер штрафов по статьям 212-15 и 212-21 КУоАП следует увеличивать. Источник: https://цензор/n444961

   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Хоча і розглядав його кандидатуру...
Але після такого феєричного інтерв`ю - до побачення!
"Я хочу, чтобы люди поняли одну простую вещь – не нужно бояться авторитарного режима. Это не диктатура, которая массово подавляет права и свободы людей. Авторитаризм имеет однокоренное слово - авторитет. Просвещенный авторитаризм выводит страну на новый, более высокий уровень и экономики, и на ее основе – демократии." - Грицацуй.
Тиць
Вони всі навмисно все роблять для того, щоб не було альтернативи ПОПу?
Все гораздо хуже.
Он говорят именно то, что думают и у них не хватает серого вещества даже на то, что-бы кое-что хотя-бы не говорить. B-)
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Бездоганний кандидат існує тільки у хвороій уяві зрадофілів.

Якщо оберуть їхнього омріяного кандидата,
то на третій день зрадойоби не витримають
та обсеруть і його.
То потреба Душі. А та Душа розслаблює анальний сфінктер навіки.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Багато корисного наробили Кучма та  Янукович, маючи диктаторські повноваження? Чи все ще чекаєте на доброго царя?

Обирайте не таких як Янук і Кучман.

Одного ж вже можна якось вибрати, щоб нормальний був? Пора вже і навчитись обирати не серцем, не очима, не вухами з локшиною, а розумом і життєвим тверезим досвідом
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

так я непойняв, чим Грицацуєв гірше від Пеці????
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Обирайте не таких як Янук і Кучман.

Одного ж вже можна якось вибрати, щоб нормальний був? Пора вже і навчитись обирати не серцем, не очима, не вухами з локшиною, а розумом і життєвим тверезим досвідом
Так сможет выбирать ~5% избирателей. Остальные думают другими местами.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

так я непойняв, чим Грицацуєв гірше від Пеці????

тим що Пєтя здатен хоч щось робити і здатен нести відповідальність. крім того Петро досить притомна людина.
а Мостовий крім "бла-бла-бла" продукувати нічого не здатен. ну і неадекват, думає що диктаторів призначають і що він буде класним диктатором.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Отлично!! Говорят Порох хуже януковича, узурпировал власть итд  B-)

Порох это блядский манипулятор. Он действует из-за угла.
Деспотию нужно узаконить, тогда у него будут 100% шансы висеть вместо гирлянды на Хрещатике.
А так массово расстреляли людей и крайнего нету.
Сторонники западной демокоратии, с её институтами, судебной системой и прочей хуйней - это пидары и враги украинцев. Ты понял наконец? 
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

тим що Пєтя здатен хоч щось робити і здатен нести відповідальність. крім того Петро досить притомна людина.


Большего маразма за этот месяц на ФУПе ещо не было. Действительность каждый день просто кричит обратное.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Большего маразма за этот месяц на ФУПе ещо не было. Действительность каждый день просто кричит обратное.

1) Ваші дописи теж для когось маразм, а для когось просто інша точка зору. все залежить від виховання.
2) чи перекладав Порошенко якісь факапи на своїх підлеглих, яких сам же і призначав, знімаючи з себе відповідальність?
3) безвіз для Вас це ніщо? асоціація з ЄС це ніщо? відродження армії це ніщо? ок, така Ваша точка зору. але я з нею не згоден. для мене навіть рошенівський "Наполеон" це вже щось. на відміну від "нічого" створеного Гриценком.

   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Порох это блядский манипулятор. Он действует из-за угла.
Деспотию нужно узаконить, тогда у него будут 100% шансы висеть вместо гирлянды на Хрещатике.
А так массово расстреляли людей и крайнего нету.
Сторонники западной демокоратии, с её институтами, судебной системой и прочей хуйней - это пидары и враги украинцев. Ты понял наконец? 
Are you crazy? Большего идиотизма, чем в Ваших постах, найти действительно трудно.  B-)
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Корнет Гріцацуєв уявив себе Піночетом і йому сподобалось відчувати себе авторитетом  :weep:

так подъюбочники они  ж такие мечтатели..
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Один залишається бездоганний кандидат - демократичний до нєльзя, і на словах - такий милий, солодко каже саме те, що ви хотіли б почути, навіть коли обіцянки нездійсненні!
 8-)

так за кого ж голосувати бідному лавошнику, пані Люстро?? ;o
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Якби президентські вибори відбулися найближчим часом, найбільше голосів українці віддали б за екс-міністра оборони, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, свідчать результати опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень "SOCIS" та Інститутом "Янус", пише "Обозреватель".

За Анатолія Гриценка готові проголосувати 8,2% українців, за Юлію Тимошенко - 7,9%, за Святослава Вакарчука - 7,8%, за Петра Порошенка - 7,7%.

Що стосується показників антирейтингу (категоричної відмови певних виборців голосувати за конкретного кандидата), то найвищий в четвірці лідерів він у П. Порошенка - 43%, потім іде Ю. Тимошенко - 29,6%, а А. Гриценко та С. Вакарчук мають рівний показник 13,6%.



Гріцацуєв звісно мудак та нічема, але ж і рейтинг Петра перебуває в колаптоїдному стані.
І найголовніше, що саме він зараз є об'єктом ненависті номер один для манюпася.

Саме опитування виглядає мутним, ніде більше я не зустрічав Мостового першим.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Дивлячись кого народ наобирав у Раду,

дозволю собі не погодитись з пані комарік.  Народ не обирав 450.
Народ голосував за бренди, тобто без вибору.   Од вибору його технічно усунули. У нас уже каста давно сформувалася з депутацьких кланів, династій та професійних кандидатів в депутати всіх рівнів.
А з іншим згоден звичайно.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Большего маразма за этот месяц на ФУПе ещо не было. Действительность каждый день просто кричит обратное.

когда действительность кричит нужно перестраховаться и провериться на предмет наличия слуховых галлюцинаций
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Якби президентські вибори відбулися найближчим часом, найбільше голосів українці віддали б за екс-міністра оборони, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка,

ЫЫЫ)   Мостовая раскошелилась супругу на рейтинг?
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

ЫЫЫ)   Мостовая раскошелилась супругу на рейтинг?

Так, соцконтори мутні.
Але наявність в списку Вакарчука з рейтигом, співставним з Грицацуєвим, виключає замовлення останнього.
Мені здається, тут хто інший робить натяк саме вашому гетьману.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

ЫЫЫ)   Мостовая раскошелилась супругу на рейтинг?


оплачувати такі рейтінги є смисл або макаці, або педро,
подивимся кого палковнік підтримає в другому турі, тоді й узнаєм  :rotate:
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

оплачувати такі рейтінги є смисл або макаці, або педро,
подивимся кого палковнік підтримає в другому турі, тоді й узнаєм  :rotate:

Нікого не підтримає.
У нього мета - розкрутити рейтинг, аби потім, восени протягнути власну фракцію до ВР.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Нікого не підтримає.
У нього мета - розкрутити рейтинг, аби потім, восени протягнути власну фракцію до ВР.
Його мета - служити Ху%лу та московському патріархату.
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Нікого не підтримає.
У нього мета - розкрутити рейтинг, аби потім, восени протягнути власну фракцію до ВР.

гроші лишніми не бувають, і якщо хоче фракцію, то тим більше вибье грошей з педро  :rotate:
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

гроші лишніми не бувають, і якщо хоче фракцію, то тим більше вибье грошей з педро  :rotate:

Гроші вибиватиме Мостова, а Мостовий навіть не знатиме  :weep:
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Хоча і розглядав його кандидатуру...
:weep:
   
Re: Грицацуй таки йде лісом...

Так, соцконтори мутні.
Але наявність в списку Вакарчука з рейтигом, співставним з Грицацуєвим, виключає замовлення останнього.
Мені здається, тут хто інший робить натяк саме вашому гетьману.

а у вас хто гетьман? ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія