Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: податок з городу

ФЗВ: податок з городу Нове

Якщо я посажу 25 соток часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 18:32:05 від pravda
   
Re: ФЗВ податок з городу

якщо я посажу 25сотиків часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?
Дивлячись, де продавати.
На базар - не платиш податку, бо реалізовуєш свій с/г продукт.
В торг.мережі - то мусиш бути ФОПом.
   
Re: ФЗВ податок з городу

якщо я посажу 25сотиків часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?
Теоретически должен, но на практике всем пох, можно ещё и субсидию оформить как малоимущий
   
Re: ФЗВ податок з городу
LAR

якщо я посажу 25сотиків часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?

Сходи в налоговую и спроси. Есть определенная граница дохода после которой если ты законопослушный гражданин обязан задекларировать и оплатить налоги.
   
Re: ФЗВ податок з городу

Податку з городу нема.
Є тільки податок з доходів.
   
Re: ФЗВ податок з городу

якщо я посажу 25сотиків часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?
Цитувати
Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу

165.1. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:
165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарськ ої продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому якщо власник сільськогосподарськ ої продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарськ ої продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. При цьому розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці другому цього підпункту, а також розмір виділених в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються), не враховуються.

Якщо розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці третьому цього підпункту, перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарськ ої продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

При продажу сільськогосподарськ ої продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок, зазначених в абзацах другому та третьому цього підпункту. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарськ ої продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page21
   
Re: ФЗВ податок з городу

Податку з городу нема.
Є тільки податок з доходів.

а податок з землі вже є чи ще ні?
   
Re: ФЗВ податок з городу

Скільки ??? Ніфіга, собі маленька грядка)))))
   
Re: ФЗВ податок з городу

а податок з землі вже є чи ще ні?
Ще з 1992году..  :laugh:
   
Re: ФЗВ податок з городу

якщо я посажу 25сотиків часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?
Вперше таке читаю/чую
В нашому селі садять/збирають малину, капусту,смородину, картоплю, моркву, часник, доять корів і продають молоко/ сир/ сметану......
Ніяких проблем
Тут питання в іншому -перш ніж щось виробляти/продавати подумай. про збут

Останнє редагування: 29 квітня 2018 15:14:26 від dacko2
   
Re: ФЗВ податок з городу

Ще з 1992году..  :laugh:
Только размер этого податку стремится к 0. А точнее - макс 1% от нормативной оценки в год. Причем куча льготников до 2 Га бесплатно.
   
Re: ФЗВ податок з городу

а податок з землі вже є чи ще ні?

Давно є.
Стаття 265 ПКУ. Склад податку на майно
265.1. Податок на майно складається з:
265.1.1. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
265.1.2. транспортного податку;
265.1.3. плати за землю.
   
Re: ФЗВ податок з городу

А точнее - макс 1% от нормативной оценки в год.
Это мало? А сколько надо - три? пять? десять? сто? В Германии, например, базовая ставка - 0,35%
   
Re: ФЗВ податок з городу

Прибуток з продажу часнику треба задекларувати
   
Re: ФЗВ податок з городу

265.1.3. плати за землю.
Я маю у власності 4,5 га землі ( спадок пай), який передано в оренду с/г компанії
Я ніякого податку не плачу,  ( і до передачі в оренду),
можливо компанія платить. Компанія платить мені 12 % доходу з ділянки
Наприклад за минулий с/г період заплатила 15150 грн
Або можна взяти натурою 3,5 тони зерна (пшениця)+100 кг цукру


Останнє редагування: 29 квітня 2018 15:40:06 від dacko2
   
Re: ФЗВ податок з городу

Прибуток з продажу часнику треба задекларувати
Я навів цитату з кодексу, дав посилання,  навіть вичорнив головне, і все одно після  цього пишете пусті домисли...  :weep: 
   
Re: ФЗВ податок з городу

Вперше таке читаю/чую
В нашому селі садять/збирають малину, капусту,смородину, картоплю, моркву, часник, доять корів і продають молоко/ сир/ сметану......
Ніяких проблем
Тут питання в іншому -перш ніж щось виробляти/продавати подумай. про збут
(tu)
Пам'ятаєте старий анекдот про те, якщо спорт був би корисним, то в кожного  єврея був би тринажер?
Тесть живе в селі недалеко від Тернополя. Пам'ятаєте, колись при Бімбі капуста коштувала по 10 грн.? Та ось у той рік "крутий" бізнесмен з Тернополя купляє у їхньому селі хату з землею та садить капусту. Наймає на роботу місцевих та платить їм гроші. В восени ціна капусти по гривню. Продавати не вигідно. Закопує її в скопці. За зиму вона майже вся зогнила. Місцеві визвали санстанцію, а та ще й йому штраф вліпила. Ось і весь бізнес. Краще засаджуй часником цілий гектар!
P.S. Колись вже була на ФУПі тема, що ринок часнику контролюють "нормальні" чувакі
   
Re: ФЗВ податок з городу

Прибуток з продажу часнику треба задекларувати

Навіщо? Страна Піонєрія?
   
Re: ФЗВ податок з городу

(tu)
Пам'ятаєте старий анекдот про те, якщо спорт був би корисним, то в кожного  єврея був би тринажер?
Тесть живе в селі недалеко від Тернополя. Пам'ятаєте, колись при Бімбі капуста коштувала по 10 грн.? Та ось у той рік "крутий" бізнесмен з Тернополя купляє у їхньому селі хату з землею та садить капусту. Наймає на роботу місцевих та платить їм гроші. В восени ціна капусти по гривню. Продавати не вигідно. Закопує її в скопці. За зиму вона майже вся зогнила. Місцеві визвали санстанцію, а та ще й йому штраф вліпила. Ось і весь бізнес. Краще засаджуй часником цілий гектар!
P.S. Колись вже була на ФУПі тема, що ринок часнику контролюють "нормальні" чувакі

Сказки нанайских мальчиков.  B-)
   
Re: ФЗВ податок з городу

Сказки нанайских мальчиков.  B-)
На любу суму згоден с тобою поспорить!  Свідків хватить, щоб тобі доказати!
   
Re: ФЗВ податок з городу

На любу суму згоден с тобою поспорить!  Свідків хватить, щоб тобі доказати!

Про копусту за 1 гришку в 2013
Или про то что в схованке капуста генет.

Ставлю 5000 USD итого 10К
   
Re: ФЗВ податок з городу

Или про то что в схованке капуста генет.

Ставлю 5000 USD
;o  А шо теперь капуста совсем не гниет? В молодости нас, студентов, ганяли на овощебазу гниль перебирать...
   
Re: ФЗВ податок з городу

Я маю у власності 4,5 га землі ( спадок пай), який передано в оренду с/г компанії
Я ніякого податку не плачу,  ( і до передачі в оренду),
можливо компанія платить. Компанія платить мені 12 % доходу з ділянки
Наприклад за минулий с/г період заплатила 15150 грн
Або можна взяти натурою 3,5 тони зерна (пшениця)+100 кг цукру

Так ти і податку з доходів фізичних осіб не платиш і в пенсійний фонд із зарплати не платиш і, от трясця, податку на додану вартість не платиш.
Це тобі такі пільги за підтримку Партії та Уряду.
А я мушу платити.
 :gigi:
   
Re: ФЗВ податок з городу

Так ти і податку з доходів фізичних осіб не платиш і в пенсійний фонд із зарплати не платиш і
Я на роботі і плачу податки, які належить
   
Re: ФЗВ податок з городу

Я на роботі і плачу податки, які належить

 :pooh_lol:  п***а ти, як тобі і належить
роботодавець за тебе платить, так само, як і за землю орендар 
   
Re: ФЗВ податок з городу

п***а ти,
Мені нараховують 100%, а отримую біля 66%
   
Re: ФЗВ податок з городу

Краще засаджуй часником цілий гектар!

В гектаре сто соток. Не охуеешь?
   
Re: ФЗВ податок з городу

Мені нараховують 100%, а отримую біля 66%

продемонструй розрахунковий листок
або припини брехати
   
Re: ФЗВ податок з городу

якщо я посажу 25сотиків часнику і продам - треба податки платити чи з свого городу ні?
==============================
Формально-безумовно (податок з фізичних осіб),але пішли вони нах!
   
Re: ФЗВ податок з городу

==============================
Формально-безумовно (податок з фізичних осіб),але пішли вони нах!

 :facepalm1:  от уже філолух
   
Re: ФЗВ податок з городу

І так і ні... Якщо ви реалізовуєте продукцію так, що не виникає податкових зобов*язань (базар, вулиця, і так далі), то податок не палтиться.
Якщо хочете реалізувати в компанію, то за законом компанія має сплатити за вас податок з вашого прибутк ута військовий сбір.
Якщо ви оформляєтесь як підприємець, то залежить від вибраної форми оподаткування. Це може бути 5% з виручки, а може бути фіксований податок.
Якщо ви оформляєтесь як СГ підприємство, то атм діє СГ податок і ніщо іншого...
на мою думку у вашому випадку з 25-сотками часнику (біля 2 тон врожаю) не варто чцим навіть заморочуватись. Вирощуйте часник і реалізуйте його на базарі по 30-60 гривень в залежності від калібру чи продавайте його оптом по 25 чи 40 гривень теж в залежності від калібру.
Я два роки тому носився з ідеєю посіяти 50 гектарів часнику, але вирішив не заморочуватись і не відхилятись від основного виду діяльності. Взагалі, виглядає як без програшний варіант...
   
Re: ФЗВ податок з городу

Нормальні люди платять податок. Але жлобам можна і так...
   
Re: ФЗВ податок з городу

Якщо хочете реалізувати в компанію, то за законом компанія має сплатити за вас податок з вашого прибутк ута військовий сбір.
А з Америки українське податкове законодавство краще мабуть видно, чім нам тут, так?  :laugh: 
Не бажаєте прочитати мій https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1002539.msg21090770#msg21090770 ?
   
Re: ФЗВ податок з городу

продемонструй
Дурних шукаєш
   
Re: ФЗВ податок з городу

А з Америки українське податкове законодавство краще мабуть видно, чім нам тут, так?  :laugh: 
Не бажаєте прочитати мій https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1002539.msg21090770#msg21090770 ?
Ну я не бухгалтер...
Пишу як власник українського бізнесу.
А таке питання, ми закуповали у населення вирощену ним продукцію (то був такий оутсорс). Ми сплачували за них податок на прибуток. Це було неправильно?
   
Re: ФЗВ податок з городу

Дурних шукаєш

для чого, такі як ти самі знаходяться  :lol:
   
Re: ФЗВ податок з городу

Ну я не бухгалтер...
Пишу як власник українського бізнесу.
А таке питання, ми закуповали у населення вирощену ним продукцію (то був такий оутсорс). Ми сплачували за них податок на прибуток. Це було неправильно?

довідки брали, що продукція вирощена на присадибній ділянці, у кожного?
   
Re: ФЗВ податок з городу

Ми
Якщо ФОП - то все правильно
   
Re: ФЗВ податок з городу

довідки брали, що продукція вирощена на присадибній ділянці, у кожного?
Ні не брали. Мабуть, в тому то й прокол. Насправді було ще складніше. Ми за них не сплатили, але наймали аудит. Аудитор сказав що мали сплатити, тому ми ще якось заднім чистлом чи я к там закривали той податок. Можу помилятися в деталях, бо я не вникаю в такі дрібниці, знаю тільки суть прецентенту, що податок був таки виплачений.
   
Re: ФЗВ податок з городу

Ми сплачували за них податок на прибуток.
Це було неправильно?
По перше, не прибуток а дохід. По друге, найміть гарного бухгалтера. По трете, так неправильно - якщо платник податку, у якого ви закупаєте сільгосппродукцію, показує вам довідку про яку написано в моєму пості, ви робити з неї копію і все! ПДФО з такої операції вже не нараховується і не сплачується.


Останнє редагування: 29 квітня 2018 19:26:03 від Sagin
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія