Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щоб Атеїст міг підтвердити свою віру, її треба випробувати у нього. :diablo:

може і в Токіо, а може в Андромеді десь. Довести можете?
__________________
Це не так працює. Це ви маєте довести, що є приклади випадків коли константи різні.

Ось ви можете довести, що цієї ночі до вас до хвати не залізе людина з автоматом щоб вас вбити? Ні? То чому ви не робити нічого щоб зараз же врятувати своє життя? Може тому що у вас немає раціональних подій вважати що таке станеться?

Так само немає раціональних причин вірити в бога, чи що фізичні константи насправді не константи.

   
та ні. Тому що християнство не іудаїзм. В християнстві 2 заповіді

да, это также верно, как утверждение, что бейсбол - не крикет
   
__________________
Це не так працює. Це ви маєте довести, що є приклади випадків коли константи різні.

Ось ви можете довести, що цієї ночі до вас до хвати не залізе людина з автоматом щоб вас вбити? Ні? То чому ви не робити нічого щоб зараз же врятувати своє життя? Може тому що у вас немає раціональних подій вважати що таке станеться?

Так само немає раціональних причин вірити в бога, чи що фізичні константи насправді не константи.
Давай почнемо з прискорення вільного падіння.  B-)
   
__________________
Це не так працює. Це ви маєте довести, що є приклади випадків коли константи різні.
:lol:
а наука, кажете, може стверджувати без доказів? Базуючись на догмах?! ))
   
да, это также верно, как утверждение, что бейсбол - не крикет
дякую
   
може і в Токіо, а може в Андромеді десь. Довести можете?
Можешь доказать что нет?
   
:lol:
а наука, кажете, може стверджувати без доказів? Базуючись на догмах?! ))
Які догми? Наука не працює на догмах. Наука просто не бере до уваги можливості, доказів яких не існує. Бо інакше потрібно буде брати до уваги практично все.

Доказів того, що фізичні константи можуть змінюватись в часі\просторі не існує. Відповідна наука, в своїх розрахунках і висновках, не має права навіть припускати, що фізичні константи можуть змінюватись. Це буде антинауково.

   
Можешь доказать что нет?
бачите тут своє питання? :lol:

   
дякую


главное, чтобы бейсболисты с игроками в крикет не вясняли отношений кто круче Алекс Родригес или Дональд Брэдман, потому как к этому обязательно подтянутся те, кто считает, что бейсбол и крикет - это вообще не спорт ))
   
Які догми? Наука не працює на догмах. Наука просто не бере до уваги можливості, доказів яких не існує. Бо інакше потрібно буде брати до уваги практично все.

Доказів того, що фізичні константи можуть змінюватись в часі\просторі не існує. Відповідна наука, в своїх розрахунках і висновках, не має права навіть припускати, що фізичні константи можуть змінюватись. Це буде антинауково.
немає доказів, що вони постійні. Ви нігіфа не знаєте про науку, як і про віру, зрештою. Он ОлегП знає, можливо. А ви просто.... сліпо вірите у світові константи :lol:
   
главное, чтобы бейсболисты с игроками в крикет не вясняли отношений кто круче Алекс Родригес или Дональд Брэдман, потому как к этому обязательно подтянутся те, кто считает, что бейсбол и крикет - это вообще не спорт ))
обов'язково буде. Так і живемо
   
Прикинь, читал "Колобка", а думал, что это "Библия"... Такое может произойти только с глубоко верующим человеком.  :lol:

нет, к верующему это не имеет никакого отношения.
верующий никогда не спутает Библию с Колобком, а вот невежде можно такое внушить...
   
Які догми? Наука не працює на догмах. Наука просто не бере до уваги можливості, доказів яких не існує. Бо інакше потрібно буде брати до уваги практично все.

Доказів того, що фізичні константи можуть змінюватись в часі\просторі не існує. Відповідна наука, в своїх розрахунках і висновках, не має права навіть припускати, що фізичні константи можуть змінюватись. Це буде антинауково.
:facepalm1:
одні лиш аксіоми однієї лиш алгебри займають більше, ніж "Кредо"!
   
ну і?
Ты что читать не обучен? Ясно же написано:

Шесть дней работай, и делай всякие дела твои; а день седьмой — суббота Господу, Богу твоему: не делай в оный никакого дела ни ты, ни сын твой, ни дочь твоя, ни раб твой, ни рабыня твоя, ни скот твой, ни пришелец, который в жилищах твоих. Ибо в шесть дней создал Господь небо и землю, море и все, что в них; а в день седьмой почил. Посему благословил Господь день субботний и освятил его.

Что тебе еще объяснить?
   
обов'язково буде. Так і живемо


достаточно будет того, что вы сами не будете учавствовать в выяснении, приняв Олимпийский принцип о равности всех видов . кроме тех, конечно, что несут угрозу здоровью человека))
   
Ты что читать не обучен? Ясно же написано:

Шесть дней работай, и делай всякие дела твои; а день седьмой — суббота Господу, Богу твоему: не делай в оный никакого дела ни ты, ни сын твой, ни дочь твоя, ни раб твой, ни рабыня твоя, ни скот твой, ни пришелец, который в жилищах твоих. Ибо в шесть дней создал Господь небо и землю, море и все, что в них; а в день седьмой почил. Посему благословил Господь день субботний и освятил его.
Что тебе еще объяснить?
а шо я по-твоєму, зараз роблю? B-)
   
панове безбожники, прошу вас, не плутайте вчених - з інженерами. І все буде гаразд
   
Знизити для віруючих тариф на газ і підняти його у ти рази для атеїстів,

Ви там що, Томосу перебрали? Для релігійних установ/організацій і так пільгові тарифи.
   
немає доказів, що вони постійні. Ви нігіфа не знаєте про науку, як і про віру, зрештою. Он ОлегП знає, можливо. А ви просто.... сліпо вірите у світові константи :lol:
Немає також доказів, що в мене під ліжком не живе домовичок.....

Чому ви не розумієте, що відсутність доказів відсутності чогось не є доказом існування

Немає в мене ніякої сліпої віри. В мене є проста раціональність. Дійсно немає жодного 100% доказу, що через наносекунду фізичні константи навколо мене не зміняться і я не перетворюсь на хмару субатомарних частинок. Це теоретично можливо. Але можливо не значить факт. І вибачте, але я буду припускати, що на субатомарні частинки я розлітатись не буду. Бо це єдиний раціональний висновок.


І кому потрібно доведення що фізичні константи точно константи? Людство що почне робити літаки з розрахунку, що гравітаційна стала може змінитись?

От уявіть собі інженера, він зробив марсохід, і в ньому є якісь дивні параметри. І його інші інженери питають
- ти нащо зробив ось це і ось це?
- А це я на випадок якщо гравітація на Марсі зміниться
- Ти ідіот?
- А у вас є докази що гравітація, точно, на всі 100% стала? Немає? Немає? Ну то і ідіть в дупу
   
панове безбожники, прошу вас, не плутайте вчених - з інженерами. І все буде гаразд
інженер не може бути науківцем? B-)
а невчений інженер - це просто катастрофа! :lol:
   
достаточно будет того, что вы сами не будете учавствовать в выяснении, приняв Олимпийский принцип о равности всех видов . кроме тех, конечно, что несут угрозу здоровью человека))
у мене своя вправа - намагаюсь обмацати всього слона. Це надовго))
   
Немає також доказів, що в мене під ліжком не живе домовичок.....

Чому ви не розумієте, що відсутність доказів відсутності чогось не є доказом існування
Немає в мене ніякої сліпої віри. В мене є проста раціональність. Дійсно немає жодного 100% доказу, що через наносекунду фізичні константи навколо мене не зміняться і я не перетворюсь на хмару субатомарних частинок. Це теоретично можливо. Але можливо не значить факт. І вибачте, але я буду припускати, що на субатомарні частинки я розлітатись не буду. Бо це єдиний раціональний висновок.


І кому потрібно доведення що фізичні константи точно константи? Людство що почне робити літаки з розрахунку, що гравітаційна стала може змінитись?

От уявіть собі інженера, він зробив марсохід, і в ньому є якісь дивні параметри. І його інші інженери питають
- ти нащо зробив ось це і ось це?
- А це я на випадок якщо гравітація на Марсі зміниться
- Ти ідіот?
- А у вас є докази що гравітація, точно, на всі 100% стала? Немає? Немає? Ну то і ідіть в дупу
Чувак, це зветься інтуїція. коли попрацюєш достатньо часу - вона і в тебе може з"явиться.
   
Немає також доказів
вам сюди - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4
Чому ви не розумієте, що відсутність доказів відсутності чогось не є доказом існування
я розумію. А тепер зрозумійте ви, що відсутність доказів присутності є доказом неіснування. Ви ж самі так про Бога кажете

Останнє редагування: 19 січня 2019 16:40:58 від costashu
   
уявив  . Рошенойобська інквізиція  . п***а  дітей  , і  невіруючим  з неправильної  віри -  пистець влаштовуєм   :lol:
   
Немає в мене ніякої сліпої віри. В мене є проста раціональність. Дійсно немає жодного 100% доказу, що через наносекунду фізичні константи навколо мене не зміняться і я не перетворюсь на хмару субатомарних частинок. Це теоретично можливо. Але можливо не значить факт. І вибачте, але я буду припускати, що на субатомарні частинки я розлітатись не буду. Бо це єдиний раціональний висновок.
це не раціоналізм, а прагматизм. Теж непогана штука. Дуже властивий інженерам

пс. гравітація точно не стала, а залежить... ви ж знаєте, від чого вона залежить?))


Останнє редагування: 19 січня 2019 16:50:07 від costashu
   
А тепер зрозумійте ви, що відсутність доказів присутності є доказом неіснування. Ви ж самі так про Бога кажете
Не правда. Я так не кажу. Може ви говорите про широку групу "атеїсти" з усім спектром думок і тлумачення самого терміну але то точно не я.

Відсутність доказу існування не є доказом неіснування. Все, неіснування чого не доведене, може існувати.

Але коли немає доказів існування чогось, то які ж причини трактувати це як те, що існує. Окрім бажання видати бажане за дійсне? Я не бачу доказів існування бога, тому не вірю в нього. І доки мені хтось не наведе докази які мене переконають, я не повірю. І ні засунути мене в літак і вимкнути двигун на висоті не допоможе.
   
пс. гравітація точно не стала, а залежить... ви ж знаєте, від чого вона залежить?))
Я не сказав, що гравітація стала. Я використав вираз "гравітаційна стала". Стала тут це українській замінник запозиченого слова константа.
   
інженер не може бути науківцем? B-)
а невчений інженер - це просто катастрофа! :lol:
ніколи не може бути. Його так навчили. Інженер не може сумніватись - а вчений не може бути впевненим
   
Я не сказав, що гравітація стала. Я використав вираз "гравітаційна стала". Стала тут це українській замінник запозиченого слова константа.
я знаю, що означає "стала". Не буду прискіпуватись до слів. Зараз
   
нет, к верующему это не имеет никакого отношения.
верующий никогда не спутает Библию с Колобком, а вот невежде можно такое внушить...
Казус в Башкирии: Уголовный кодекс на арабском языке долго чтили как Коран

Мальчик, которому под подушку подкладывали «священное писание», впоследствии пошел работать в полицию.
Одним из самых ценных экспонатов музея МВД Башкирии является издание Уголовного кодекса РСФСР на арабском языке, датированное 1926 годом. В честь 300-летнего юбилея российской полиции сотрудники музея рассказали о ценных реликвиях журналистам ГТРК Башкортостан.

Как оказалось, Уголовный кодекс РСФСО на арабском языке несколько лет назад передала в дар музею пожилая женщина Рафия Зинатуллина, рассказавшая, что их семье эту книгу на протяжении многих десятилетий почитали как Коран. Семейную легенду передавали из поколения в поколение.

Мать Рафии Зинатуллиной была уверена, что это священная книга, поэтому к изданию на арабском языке относились с особым благоговением, заворачивали в ткань и клали под подушку детям, чтобы они росли умными и не капризничали.


Только через много лет кто-то попробовал перевести заголовок книги и с изумлением выяснил, что это вовсе не Коран, а Уголовный кодекс РСФСР, изданный в 1926 году на арабском языке, вероятно, для просвещения мусульманского населения молодой советской страны.

Самое интересное в этой истории то, что один из детей, спавший в детстве на этом «русско-арабском» Уголовном кодексе, повзрослев, выбрал профессию полицейского. В семье не исключают, что могучая книга все-таки подействовала на молодого человека так, как планировала бабушка.

https://mkset.ru

Да-да-да...  :K
   
если тебе не нужен Бог - не забирай его у других.
если ты сможешь прожить на инстинктах, как животное всю жизнь, то это твое дело - никто тебе не запретит
Бог дал свободу выбора тебе: оставаться человеком или жить животным
Наука тебе выбора не оставила -  с ее точки зрения, ты животное
Не совсем так. Наука говорит: не будешь учиться - останешься тупым животным!
   
Не правда. Я так не кажу. Може ви говорите про широку групу "атеїсти" з усім спектром думок і тлумачення самого терміну але то точно не я.

Відсутність доказу існування не є доказом неіснування. Все, неіснування чого не доведене, може існувати.

Але коли немає доказів існування чогось, то які ж причини трактувати це як те, що існує. Окрім бажання видати бажане за дійсне? Я не бачу доказів існування бога, тому не вірю в нього. І доки мені хтось не наведе докази які мене переконають, я не повірю. І ні засунути мене в літак і вимкнути двигун на висоті не допоможе.
насправді гарні силогізми, дякую. Але кінець того... Ви плутаєте знання та віру. Якщо є докази, є знання. Віра існує поза доказами. Бажаю вам чіткіше їх розрізнити
   
ніколи не може бути. Його так навчили. Інженер не може сумніватись - а вчений не може бути впевненим
Погоджуюсь. Сама суть науковця - це знайти помилки в сучасних наукових теоріях, створити кращі, більш розвинуті, більш точні, такі, що краще пояснюють наявні факти. Вчений не вчений якщо він не ставить під сумнів все.
Тоді як інженер має добре використовувати те, що вже відомо і йому ті сумніви ніяк не допоможуть в його роботі.

   
і ще - ніхто ніколи вам не наведе доказ існування Бога. Крім вас самого
   
Ви плутаєте знання та віру. Якщо є докази, є знання. Віра існує поза доказами. Бажаю вам чіткіше їх розрізнити
Віра це що на вашу думку?  Віра в щось, це переконання, впевненість в тому, що певне ствердження є правдою, тим що існує У вас інше визначення?
   
Не правда. Я так не кажу. Може ви говорите про широку групу "атеїсти" з усім спектром думок і тлумачення самого терміну але то точно не я.

Відсутність доказу існування не є доказом неіснування. Все, неіснування чого не доведене, може існувати.

Але коли немає доказів існування чогось, то які ж причини трактувати це як те, що існує. Окрім бажання видати бажане за дійсне? Я не бачу доказів існування бога, тому не вірю в нього. І доки мені хтось не наведе докази які мене переконають, я не повірю. І ні засунути мене в літак і вимкнути двигун на висоті не допоможе.
гілка про креаціонізм, яку ти не читав. Які тобі ще докази потрібні Хома? :laugh:
   
ніколи не може бути. Його так навчили. Інженер не може сумніватись - а вчений не може бути впевненим
А мене вчили іншому...  B-)
   
гілка про креаціонізм, яку ти не читав. Які тобі ще докази потрібні Хома? :laugh:
Ну не із серії - "ураган не може зробити з купи брухту реактивний літак, значить бог." або "у всього є причина, значить бог" То не докази, то маячня.


Достатнім доказом для мене є те, що можна підтвердити експериментом або спостереженням.

   
Ну не із серії - "ураган не може зробити з купи брухту реактивний літак, значить бог." або "у всього є причина, значить бог" То не докази, то маячня.


Достатнім доказом для мене є те, що можна підтвердити експериментом або спостереженням.
тобі мало експериментів та спостережень? Чому ти відкидаєш  ці результати? Чому руйнуєш фундамент - причинно-наслідковий зв"язок? ГА?! B-)
   
а наука, кажете, може стверджувати без доказів? Базуючись на догмах?! ))
Нет. Это веруны так утверждают. Брешут, как всегда.
Науке догмы чужды, она непрерывно изменяется в результате приобретения знаний.
Верунство -- это и есть догматизм.

если тебе не нужен Бог - не забирай его у других.
если ты сможешь прожить на инстинктах, как животное всю жизнь, то это твое дело - никто тебе не запретит
Немножко не так.
1. Я бога ни у кого не забираю. Кто не способен знать, пусть себе живет с верой.
2. Атеисты живут не на инстинктах.
Веруны не могут не брехать.
Почему?



Останнє редагування: 19 січня 2019 19:29:01 від OlegP
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія