Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторат Тимошенко

Re: Лекторат Тимошенко

Нет вполне реально в лекторате есть люди, которые верят в светлые намерения бЮт .... но сколько можно быть лохами


ну так раскройтє нам глаза.... розкажи за кого голосував, за кого далі будеш голосувати.
Ну а ми зробимо висновок. СлабО?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Абсолютно точний маркер ююлька, як і всякого іншого сектанта - впевненість, що всі, хто не за юлю, такі само упороті, але моляться на іншого "аделаджу". ну не вміщає череп зомбака простої штуки - можна жити завсім без вмяких ідолів і пастирів.

 (tu)
   
Re: Лекторат Тимошенко

:lol: Не черноротьіе, а умньі, справедливбіе и проницательньіе.Не находишь?
нет, не нахожу
умные и проницательные не делают не правильных шагов, приводящих к отрицательному результату
а если ошибаются, то один раз, а не снова и снова

но если предположить, что вы действительно умны, тогда вашей целью был приход к власти Януковича в 2010
и гройсмана премьером тоже *умные* сделали
тогда все сходится
   
Re: Лекторат Тимошенко

та по результатам же роботи

Які результати ви порівнювали?
   
Re: Лекторат Тимошенко

чим катастрофічнішими стають наслідки голосування за Порошенка, тим більше гілок із звинуваченнями на адресу юльків.

у цьому є логіка
   
Re: Лекторат Тимошенко

Які результати ви порівнювали?


економічні і політичні
   
Re: Лекторат Тимошенко

економічні і політичні

А конкретніше?
   
Re: Лекторат Тимошенко

"весь в соплях и слезах".. :laugh:


Що за іскрометна цитата?
   
Re: Лекторат Тимошенко

А конкретніше?


конкретніше уже нікуди, при всьому бажанні
   
Re: Лекторат Тимошенко

конкретніше уже нікуди, при всьому бажанні

Дякую, зрозуміло. :)
   
Re: Лекторат Тимошенко

цікаво, про що свідчать ці пошуки сектанства в інших з боку Рамблера, може про проекцію?
нєа. я ж не мазохіст якийсь, щоб "шукати" те, що надокучливо дзижчить в українському медіапросторі й політикумі.
щодо проекцій - знов-таки мимо, бо, зверніть увагу, сектанти мені (і далеко не тільки мені, повірте), бачаться лише в юлиних шанувальниках, ні в кому більше.
   
Re: Лекторат Тимошенко

нєа. я ж не мазохіст якийсь, щоб "шукати" те, що надокучливо дзижчить в українському медіапросторі й політикумі.
щодо проекцій - знов-таки мимо, бо, зверніть увагу, сектанти мені (і далеко не тільки мені, повірте), бачаться лише в юлиних шанувальниках, ні в кому більше.


хм.... мені теж бачаться тільки в Ющенково-Порошенковому електораті... це випадковість?

доречі, а чому дрищі відкривають гілки "Ющенко геній" а Тимошенко обзивають Богіня?  Класика проекції, хіба ні?
   
Re: Лекторат Тимошенко

хм.... мені теж бачаться тільки в Ющенково-Порошенковому електораті... це випадковість?

доречі, а чому дрищі відкривають гілки "Ющенко геній" а Тимошенко обзивають Богіня?  Класика проекції, хіба ні?
хм... думаю, вам так бачиться саме через належність до юлиної фанзони, я ж про це і говорю.)
до речі, "дрищів" не існує, в тому розумінні, яке ви вкладаєте в цей досить штучний термін. існують поодинокі дійсно фанатичні симпатики ющенка, масового явища - нема.
тим більше, змішувати докупи тих, кому до вподоби ющенко, і тих, хто не страждає неконтрольованою дефекацією при слові "порошенко", воно якось тойво... ну нечесна гра, чи що.

ЗІ. Відносно багіні, то, мабуть, цей мем пішов звідси:
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=359501.0

Останнє редагування: 16 квітня 2016 19:26:11 від Rambler
   
Re: Лекторат Тимошенко

хм... думаю, вам так бачиться саме через належність до юлиної фанзони, я ж про це і говорю.)
до речі, "дрищів" не існує, в тому розумінні, яке ви вкладаєте в цей досить штучний термін. існують поодинокі дійсно фанатичні симпатики ющенка, масового явища - нема.
тим більше, змішувати докупи тих, кому до вподоби ющенко, і тих, хто не страждає неконтрольованою дефекацією при слові "порошенко", воно якось тойво... ну нечесна гра, чи що.

+1
   
Re: Лекторат Тимошенко

Що за іскрометна цитата?
характеристика деловых качеств пана гетьмана. классика. :lol:
   
Re: Лекторат Тимошенко

хм... думаю, вам так бачиться саме через належність до юлиної фанзони, я ж про це і говорю.)
до речі, "дрищів" не існує, в тому розумінні, яке ви вкладаєте в цей досить штучний термін. існують поодинокі дійсно фанатичні симпатики ющенка, масового явища - нема.
тим більше, змішувати докупи тих, кому до вподоби ющенко, і тих, хто не страждає неконтрольованою дефекацією при слові "порошенко", воно якось тойво... ну нечесна гра, чи що.

хм... думаю, вам так бачиться саме через належність до порошенкової фанзони, я ж про це і говорю.)
до речі, "юльків" не існує, в тому розумінні, яке ви вкладаєте в цей досить штучний термін. існують поодинокі дійсно фанатичні симпатики Тимошенко, масового явища - нема.
тим більше, змішувати докупи тих, зто вважає Тимошенко краще за інших політиків, і тих, хто не страждає неконтрольованою дефекацією при слові "тимошенко", воно якось тойво... ну нечесна гра, чи що.


   
Re: Лекторат Тимошенко

хм... думаю, вам так бачиться саме через належність до порошенкової фанзони, я ж про це і говорю.)
до речі, "юльків" не існує

Усміхнули, реально.) Я не належу ні до якої фанзони, в мене безліч пред'яв до порошенка особисто і до сьогоднішньої влади в цілому, я "не творю собі кумира", як і всі нормальні люди. А ось ви до фанзони юлі - належите, однозначно. І про що тут іще сперечатись?
Словом, наша розмова - найкраща, нмд, ілюстрація, до тієї моєї думки, яка поклала їй початок. Дякую, було прикольно.

ЗІ. Мені справді цікаво спробувати зрозуміти психологію юлька, через що й заглядаю в такі гілки.
ЗЗІ. Замутити опитування, чи що... відносно того, чи існують в Україні політсектанти інші, крім юльків... нмд результати будуть передбачувані.)
   
Re: Лекторат Тимошенко

Кто они? 
===============================
НЕ ОНАНИСТЫ, в отличии от ТС! :D  X(  :fuck:
   
Re: Лекторат Тимошенко

Усміхнули, реально.) Я не належу ні до якої фанзони, в мене безліч пред'яв до порошенка особисто і до сьогоднішньої влади в цілому, я "не творю собі кумира", як і всі нормальні люди. А ось ви до фанзони юлі - належите, однозначно. І про що тут іще сперечатись?
Словом, наша розмова - найкраща, нмд, ілюстрація, до тієї моєї думки, яка поклала їй початок. Дякую, було прикольно.

ЗІ. Мені справді цікаво спробувати зрозуміти психологію юлька, через що й заглядаю в такі гілки.
ЗЗІ. Замутити опитування, чи що... відносно того, чи існують в Україні політсектанти інші, крім юльків... нмд результати будуть передбачувані.)


у мене теж маса претензій до Тимошенко.

але я знаю, що якщо десь критикують Порошенка, то Рамблера серед них немає. Це 100%.

можна навіть укласти парі.

А от якщо ображають Порошенка, то там буде Рамблер із шашкою наголо... хоча він не із фанзони, просто випадково так виходить   8-)
   
Re: Лекторат Тимошенко

===============================
НЕ ОНАНИСТЫ, в отличии от ТС! :D  X(  :fuck:

Да как же нет?????  Хуже
   
Re: Лекторат Тимошенко

Да как же нет?????  Хуже


коли ти вже розкажеш за кого голосував?  Ти сцикло чи людина?
   
Re: Лекторат Тимошенко

коли ти вже розкажеш за кого голосував?  Ти сцикло чи людина?

Легко. В чем проблема?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Легко. В чем проблема?

не знаю в чом твоя проблема.
давай
   
Re: Лекторат Тимошенко

В 2010 за Ющенко в 2014 не голосовал. На парламентских за Самопомич
   
Re: Лекторат Тимошенко

В 2010 за Ющенко в 2014 не голосовал. На парламентских за Самопомич


а чому ти не голосував?
   
Re: Лекторат Тимошенко

а чому ти не голосував?
тому що за пидровыча, что б не юлька. :lol:
   
Re: Лекторат Тимошенко

у мене теж маса претензій до Тимошенко.

але я знаю, що якщо десь критикують Порошенка, то Рамблера серед них немає. Це 100%.

можна навіть укласти парі.

А от якщо ображають Порошенка, то там буде Рамблер із шашкою наголо... хоча він не із фанзони, просто випадково так виходить   8-)

Було б цікаво якось послухати ваші претензіії до тимошенко при нагоді...)
А я б з задоволенням так само взяв би участь в конструктивній розмові на тему критики порошенка, і не тільки його. Але ж! Найменше зерно критики на фупі моментально тоне в океанах лайна і істерики, а ось в цих забавах я не участвую, увольтє, є багато інших охочих.
Пардон, мушу відволіктись.
   
Re: Лекторат Тимошенко

мало шо шарік ішакова атімєл как хатєл ,так тіпєрь і абассалі каму нілєнь ,всю отару  :gigi:
...от вона відповідальнність нездари привладі
   
Re: Лекторат Тимошенко

Претензії до Тимошенко не секрет. Наприклад:

1. Їй не вистачає стратегічного бачення ситуації. Звідси її дії, які визначаються "тут і тепер". Це головна причина кадрових провалів. Бо "вербовка ресурсу" іде виходячи із того, що якщо зараз програти, то завтра уже не буде. Треба зараз будь-якою ціною перемогти а потім розберемось.

2. В спілкуванні з електоратом вона переважно орієнтується на найнижчий інтелектуальний рівень електорату. Інформацію подає розжованою і спрощеною на стільки, що це знаходиться на межі, а іноді й за межею де спрощення перетворюється на маніпуляцію.

3. Вона мало уваги приділяє командній роботі і щиро вірить, що окрім неї ніхто на щось хороше і якісне в політиці не здатен.

4. Рання Тимошенко це була людина дії, а не піару. Сьоднішня Тимошенко більше майстер піару, тактики, ніж дії.


 
   
Re: Лекторат Тимошенко

Претензії до Тимошенко не секрет. Наприклад:

1. Їй не вистачає стратегічного бачення ситуації. Звідси її дії, які визначаються "тут і тепер". Це головна причина кадрових провалів. Бо "вербовка ресурсу" іде виходячи із того, що якщо зараз програти, то завтра уже не буде. Треба зараз будь-якою ціною перемогти а потім розберемось.

2. В спілкуванні з електоратом вона переважно орієнтується на найнижчий інтелектуальний рівень електорату. Інформацію подає розжованою і спрощеною на стільки, що це знаходиться на межі, а іноді й за межею де спрощення перетворюється на маніпуляцію.

3. Вона мало уваги приділяє командній роботі і щиро вірить, що окрім неї ніхто на щось хороше і якісне в політиці не здатен.

4. Рання Тимошенко це була людина дії, а не піару. Сьоднішня Тимошенко більше майстер піару, тактики, ніж дії.

Мушу визнати, все достатньо тверезо і розумно. І це таки суттєві недоліки, як для політика.
"Їй не вистачає стратегічного бачення ситуації. Звідси її дії, які визначаються "тут і тепер"." - так. Це можна було б списати на банальні особливості жіночого складу вдачі, не вдаючись в точні терміни. Але це, нмд, не є якимось "смертним гріхом", хоч і не додає плюсів політику.
"вона переважно орієнтується на найнижчий інтелектуальний рівень електорату. Інформацію подає розжованою і спрощеною на стільки, що це"... що це стає схожим навіть на напівперетравлений продукт, в котрому вже й не розібрати первинних компонентів. Іншими словами - кондовий популізм в еталонному вигляді.
Пункт третій і четвертий навіть не коментую, бо наведені характеристики практично повністю збігаються з моїми відчуттями. Хіба що додам, що дуже часто її "тактика" виглядає самоціллю, котра не має ніякої стратегії взагалі.

Словом, некепський пост, дякую.
Але. Всі ці малі й великі гріхи деякою мірою можна було б не дуже завважати, якби юля мала якісь безперечні  чесноти, котрі нівелювали б все вищеперечислене.
Так справа ж у тому, що от особисто я (не буду розписуватись за "більшість" і т. ін) ну не бачу цих чеснот, не бачу. Не бачу там ні щирого патріотизму, ні правдивості, ні принциповості, ні грамотності та досвідченості, ні навіть якихось унікальних ділових якостей. Харизма - так, не без того. Те що називають "ябвдул" - так, було раніше, і це непогано для публічної особи.  А ще? не знаю, чесне слово...
Я навмисне не торкаюсь зараз негативних (у моєму особистому розумінні й баченні) рис сабжевого персонажу. Не на часі зараз.)
То якого ж що ж змушує немале число людей, при чому часто-густо поміркованих та освічених, так дерти на грудях сорочки за юлю, що ви находите в ній такого, чого нема в інших?
В двох слова, якщо можна. Бо в мене нема цьому явищу іншого пояснення, ніж той само образливий феномен сектанства, поєднання сукупності людей, готових йти за "пастирем" відповідно своєму складу, і самого "пастиря", наділеного достатнім скілом харизматичності (і, чого гріха таїти, неслабою дозою сексуальності, в недавньому минулому.)
   
Re: Лекторат Тимошенко

Я бьі сказала, что в данньій момент просто нет никого, лучше Юли. Олдбой правильно сказал, что есть претензии. Но опять же. Юльки справедливьі. Поетому не дерут сорочку, а защищают в принципе нормального политика от тонн гавна, которьіе на нее вьіливает власть теми или иньіми методами. Тоесть, посредством проплаченньіх журналісти или посоедством форумньіх прихильники певної політсили.
   
Re: Лекторат Тимошенко

Вопросы к Тимошенко есть и большущие. Я уже не её сторонник,но я категорически против,что на неё вешают всякое гавно,всякие дрочеры-онанисты. Ну не могут люди руку из штанов вытащить...ужос просто! B-)
   
Re: Лекторат Тимошенко

Вопросы к Тимошенко есть и большущие. Я уже не её сторонник,но я категорически против,что на неё вешают всякое гавно,всякие дрочеры-онанисты. Ну не могут люди руку из штанов вытащить...ужос просто! B-)
посоромтесь ...нізнаю як це порусські
   
Re: Лекторат Тимошенко

Претензії до Тимошенко не секрет. Наприклад:

1. Їй не вистачає стратегічного бачення ситуації. Звідси її дії, які визначаються "тут і тепер". Це головна причина кадрових провалів. Бо "вербовка ресурсу" іде виходячи із того, що якщо зараз програти, то завтра уже не буде. Треба зараз будь-якою ціною перемогти а потім розберемось.

2. В спілкуванні з електоратом вона переважно орієнтується на найнижчий інтелектуальний рівень електорату. Інформацію подає розжованою і спрощеною на стільки, що це знаходиться на межі, а іноді й за межею де спрощення перетворюється на маніпуляцію.

3. Вона мало уваги приділяє командній роботі і щиро вірить, що окрім неї ніхто на щось хороше і якісне в політиці не здатен.

4. Рання Тимошенко це була людина дії, а не піару. Сьоднішня Тимошенко більше майстер піару, тактики, ніж дії.

Вообще-то это серьезные претензии.

Кого ни выберут в местных советах, они сразу все вместе, включая "Батькивщину", продаются рыгам...
   
Re: Лекторат Тимошенко

посоромтесь ...нізнаю як це порусські
------------------------------
Та в чому справи? Я вільно володію українською. Навіть краще багатьох. Так що соромте,соромте мене, я вже сумую..... B-)
   
Re: Лекторат Тимошенко

------------------------------
Та в чому справи? Я вільно володію українською. Навіть краще багатьох. Так що соромте,соромте мене, я вже сумую..... B-)
вапрос не в соромі
   
Re: Лекторат Тимошенко

вапрос не в соромі
---------------------------------
А в чому? Я захищаю Юлю від бридких ботів. А те,що вони нагадують онаністів,так я тут до чого? B-)
   
Re: Лекторат Тимошенко
RiG

---------------------------------
А в чому? Я захищаю Юлю від бридких ботів. А те,що вони нагадують онаністів,так я тут до чого? B-)

А що, ці бридкі боти напали на Юлічьку і хотят снасільнічать ?  :weep: 
   
Re: Лекторат Тимошенко

А що, ці бридкі боти напали на Юлічьку і хотят снасільнічать ?  :weep: 
Они дома в основном. Резиновьіх кукол.РИГ, где твоя кукла?Ну, тьі ее фото регулярно вьіставляешь?
   
Re: Лекторат Тимошенко

у Тимошенко є пара суттєвих переваг над усіма топовими політиками України останніх 20 років.

1. Для неї політика не є джерелом збагачення. Вона єдиний український політик, який на початку політичної діяльності був багатшим ніж є зараз. Я не маю зараз на увазі її офіційну декларацію. Але навіть якщо логічно припустити, що всі активи сімї то насправді активи ЮВТ, то це ніяк не стане в один ряд із хоча би першою сотнею українських багатіїв. Між тим, в політику вона пішла будучи найбагатшою людиною в Україні.

2. Вона дуже мужня людина. Для більшості наших політиків достатньо просто відкритої кримінальної справи і виклику на допит, щоб вони погодились на все, чого від них хоче влада. Ви можете собі уявити Ющенка, Януковича або Порошенка в опозиції, з реальною хоча би перспективою увязнення?  Я не можу. А Тимошенко з 1998 системно переслідує влада. Її саджали в тюрму двічі.  Чоловіка, свекора, погрожували доньку посадити, їй загрожувало довічне увязнення, та і просто фізичне знищення....   вона ні разу не скорилась, ні одній владі. У нас часто питають:  чому ні один високопосадовець в Україні не сидів у тюрмі?  Та просто тому, що всі перед загрозою тюрми погоджуються працювати на владу. А копають в принципі тільки на нелояльних владі. У нас взагалі правоохоронна система - політично мотивована дубинка в руках влади. Друзям - все, а ворогам закон. От і виходить, що сидіти нікому. Бо як тільки на нелояльних відкривають кримінальну справу, вони стають лояльними.

Це стосується всіх, окрім Тимошенко....  от тому і виходить, що при всіх недоліках, людина вона унікальна. Ціла політична епоха. Як би там не було, але як прийшла вона в політику так і досі все крутиться навколо Тимошенко. Про і контра, але вона в центрі і основне мірило процесів.

Останнє редагування: 17 квітня 2016 01:52:51 від OldBoy
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія