Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

та слав всіх кацапів перебанив - в кого ви будете паличками тицьяти? один в одного?
осьо вам - курка. Розважайтесь :)

Правильно мыслит Слав. "Патриоты" друг друга пережрут. А так, ненадолго объединятся в фейковой "дружбе" против общего врага.
Но я вообще не вижу здесь активности. Пару завидущих теток, психопат и три-четыре невнятных ника.
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

*будь ласка тільки ніхто не показуйте йому гігієнічний душ...*

А там тоже пиво можно охлаждать?  :laugh:
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)
Svitlana Bykova

Правильно мыслит Слав. "Патриоты" друг друга пережрут. А так, ненадолго объединятся в фейковой "дружбе" против общего врага.
Но я вообще не вижу здесь активности. Пару завидущих теток, психопат и три-четыре невнятных ника.
і одна домбасянська курка, яка присмокталася до києва, і вже ніколи не повернеться в оспіваний ВІЛЬНИЙ ВІД БІНДЕР донецьк :lol:
   
Откуда мне знать. Расскажи, кто там сейчас мэрствует?

Без понятия. Спроси у тети Светы
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Но я вообще не вижу здесь активности. Пару завидущих теток, психопат и три-четыре невнятных ника.

А ты активная?
   
*будь ласка тільки ніхто не показуйте йому гігієнічний душ...*

да биде все же покруче будет. Номад любит рассказывать как он сраку моет, постоянно норовит об этом сказать и унизить Блеацкхет
   
і одна домбасянська курка, яка присмокталася до києва, і вже ніколи не повернеться в оспіваний ВІЛЬНИЙ ВІД БІНДЕР донецьк :lol:

Николы нэ кажы николы, тьотя Света
   
Правильно мыслит Слав. "Патриоты" друг друга пережрут. А так, ненадолго объединятся в фейковой "дружбе" против общего врага.
Но я вообще не вижу здесь активности. Пару завидущих теток, психопат и три-четыре невнятных ника.

вообще то мы пока что видим как вы друг - друга на цужике перехавали дорогуша Блеацкхет
   
А ты активная?

б***ь... Как же вам тут скушно.. Мне вас жаль
   
б***ь... Как же вам тут скушно.. Мне вас жаль

Розваж нас Блеацкхет
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

б***ь... Как же вам тут скушно.. Мне вас жаль

Повесели.
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)
Svitlana Bykova

Николы нэ кажы николы, тьотя Света
та тебе звідси внавіть батогами вже не виженеш
ти скоріше першою на факельну ходу 1.01 з портретиком бандери на хрудях побіжиш, аніж повернешся в донецьк.

втомила.
розважайся в інших гілках. А мої обходь якнайдалі. Дякую, не відповідай
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

б***ь... Как же вам тут скушно.. Мне вас жаль
пані, та йдіть на йух  --  це  і є квінтесенція усього дискурсу....
   
та тебе звідси внавіть батогами вже не виженеш
ти скоріше першою на факельну ходу 1.01 з портретиком бандери на хрудях побіжиш, аніж повернешся в донецьк.

втомила.
розважайся в інших гілках. А мої обходь якнайдалі. Дякую, не відповідай

действительно, почему она постоянно в твои ветки лезет?
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Ну, шо можна сказати, якщо гості з Києва береться показувати Франик людина зі Сходу, яка сама тут бєз году нєдєля та щей мммм ну скажімо так - не любить галичан і Галичину, то такий фотозвіт і виходить.

Де нові райони? Там є чудової архітектури церкви, навить зело сучасної (Я затята невіруюча, якщо що). Де Тринітарська? Де тихі вулички з збереженими ще австрійськими особнячками та польськими будівлями часів сецесії? Де та ж Грушевського? Площп Міцкевича, яка реставрується. Вам показували збережені старі ще польські реклвмні написи на штукатурці, зокрема "кафе Едісон"?

Коротше "нє чітайтє пєрєд обєдом совєтскіх газєт"... Старовинні двері та брами зараз активно реставруються. Розпочав то Шевченко, але зараз бачу таблички на місці тимчасових і про інших меценатів в дольовій участі з мешканцями.

Що до базару. Отой п"ятачок з барахлом я би перетворила на паркінг. Але він чи то в довготерміновій оренді, чи то у  приватній власності. Що до продуктового базару. Там зараз будівельні роботи і реконструкція. Якби забрати звідти тих чи то туркменів чи то казахів з шматтям і взуттям - там достатньо рядів для нормальної продуктової торгівлі. Ще би зарезервувати частину місць для торговців товарами власного виробітку та потіснити перекупщиків...  Там є можливість купити багато речей дешевше, а деколи значно дешевше, ніж в Сільпо. Та ж полуниця в сезон, гриби, афини і ти ди. А позаду  - оптовий ринок, де можна закупитися на зиму і закрутки. І пробки значно більші створює не дрібний торговнць, а фури Сільпо, які пруть в білий день в самий центр.

Якщо хтось захоче закрити ринок - народ йому того не пробачить. Ринки свіжими продуктами є навить в центральних містах Європи.

Отаке от...
   
С интересом прочитала веточку. Не могу сказать, что захотелось туда поехать (да,да, я знаю нахуй я там нужна, донецкая прошмандовка).
У меня есть вопрос: если в таком засраном "франике" правильные украинцы не могут лад навести, то чему вы поперлись учить Донецк?
Как Бандеру любить?
Вашому Данєцку в плані благоустрою до Франківська дуже далеко, приблизно як до Кидаю в позі "раком".
   
Ну, шо можна сказати, якщо гості з Києва береться показувати Франик людина зі Сходу, яка сама тут бєз году нєдєля та щей мммм ну скажімо так - не любить галичан і Галичину, то такий фотозвіт і виходить.

Де нові райони? Там є чудової архітектури церкви, навить зело сучасної (Я затята невіруюча, якщо що). Де Тринітарська? Де тихі вулички з збереженими ще австрійськими особнячками та польськими будівлями часів сецесії? Де та ж Грушевського? Площп Міцкевича, яка реставрується. Вам показували збережені старі ще польські реклвмні написи на штукатурці, зокрема "кафе Едісон"?

Коротше "нє чітайтє пєрєд обєдом совєтскіх газєт"... Старовинні двері та брами зараз активно реставруються. Розпочав то Шевченко, але зараз бачу таблички на місці тимчасових і про інших меценатів в дольовій участі з мешканцями.

Що до базару. Отой п"ятачок з барахлом я би перетворила на паркінг. Але він чи то в довготерміновій оренді, чи то у  приватній власності. Що до продуктового базару. Там зараз будівельні роботи і реконструкція. Якби забрати звідти тих чи то туркменів чи то казахів з шматтям і взуттям - там достатньо рядів для нормальної продуктової торгівлі. Ще би зарезервувати частину місць для торговців товарами власного виробітку та потіснити перекупщиків...  Там є можливість купити багато речей дешевше, а деколи значно дешевше, ніж в Сільпо. Та ж полуниця в сезон, гриби, афини і ти ди. А позаду  - оптовий ринок, де можна закупитися на зиму і закрутки. І пробки значно більші створює не дрібний торговнць, а фури Сільпо, які пруть в білий день в самий центр.

Якщо хтось захоче закрити ринок - народ йому того не пробачить. Ринки свіжими продуктами є навить в центральних містах Європи.

Отаке от...
у нас было мало времени) а на тринитарськой мы покушали в столовой))) и на грушевского были, мурала не заметили?

ну то что я тут без году неделя вы преувеличили, как и то что я не люблю галичан. да Бог с вами, я на людей с вадами не обижаюсь
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Не треба "розважатися". Не треба $рачу. Предмети "закон", "чистота і порядок" - органічно-несприйнятні нам, слов'янам, і ослов'янившимся семітам. Не лише не сприйнятні - а й діаметрально-протилежні нашим найсокровеннішим цінностям, таким, як хатоскрайність, винятковість перед законом, гуляйполізм, післянас-хочпотопізм.
Це англо-сакси придумали Магна Карту і Суд Присяжних. Це - їхнє. Українці ж породили гайдамаків і Батька Махна. Це - наше.
Це англо-сакси відсікали голову своїм королям за несправедливий суд. Ми ж на людній площі співали пісень, закликаючи до уникнення провокацій.
Це англо-сакси можуть тепер вірити своїй Короні. Ми ж назавжди просякнуті ненавистю до того, хто махає Булавою, ким би він не був.
Це в англо-саксів є Лорди, які дають Слово. В нас слово дає Вєрка Сердючка.
Це англо-сакси придумали арки, по яких в'ються рози, на задньому дворику. У нас же - тички, по яких в'ється горох, перед хатою.
Це англо-сакси придумали ремні і подушки безпеки і . У нас же - іконка Св. Миколая на щитку і заглушка, би не бібкало.
Це англо-сакси вигадали спільну касу для благоустрою, у нас же - індивідуальні ліфти для сцяк.

Так було, є і буде.
Хто це зрозумів І захотів змінити - втік від того цуда нафіх до Канад чи Америк.
Хто зрозумів, але не знає, як змінити - нарікає на Пороха, Віталіка і іже з ними.
А хто не зрозумів - той, щасливий, цього всього і не бачить, лиш сперечається, де брудніше - у Франику, чи в Донецьку.

Останнє редагування: 4 січня 2018 19:06:24 від GizmoGremlin
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Не треба "розважатися". Не треба $рачу. Предмети "закон", "чистота і порядок" органічно-несприйнятний нам, слов'янам, і ослов'янившимся семітам. Не лише не сприйнятний - а й діаметрально-протилежний нашим найсокровеннішим цінностям, таким, як хатоскрайність, винятковість, гуляйполізм, післянас-хочпотопізм.
Це англо-сакси придумали Магна Карту і Суд Присяжних. Це - їхнє. Українці ж породили гайдамаків і Батька Махна. Це - наше.
Це англо-сакси придумали арки, по яких в'ються рози. У нас же - тички, по яких в'ється горох.
Це англо-сакси придумали ремні і подушкм безпеки і . У нас же - іконка Св. Миколая на щитку і заглушка, би не бібкало.
Це англо-сакси вигадали спільну касу для благоустрою, у нас же - індивідуальні ліфти для сцяк.

Так було, є і буде.
Хто це зрозумів І захотів змінити - втік від того цуда нафіх до Канад чи Америк.
Хто зрозумів, але не знає, як змінити - нарікає на Пороха, Віталіка і іже з ними.
А хто не зрозумів - той. щасливий, того і не бачить, лиш сперечається, де брудніше - у Франику, чи в Донецьку.
рух думок правильній - висновок хибний !
цей розлад стався лише ч/з помилку Боді Хмеля та "підсилений" Брюховецьким  --- УКРИ докупи нарешті ЗБЕРУТЬСЯ і побудують "Європи-Канади" на своїх етнічних землях!

за це і боролися патріоти усі 300 років!
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Лисица, а где тебе лучче: в Киеве или в Данецке?
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

.
   
У Номада точно есть. Он у всех требует фотку биде как доказательство статуса. У кого нет биде - Номад презирает

Ах ты ж йопт.  :gigi:

Теперь и авиатору тоже придется поднапрячься с биде - а то как же он будет писать "мы с Номадом"? :-)o
   
Кстати, порылась про Дунаева.

Вот такое нашла в Вике. Последняя правка - 2015 год, правда

 В 2009 году на повторных внеочередных выборах жители Лисичанска его избрали городским головой, а в 2010 году вновь избрали мэром.[1]
С ноября 2012 года народный депутат Верховной Рады Украины VII созыва, избран по избирательному округу №107.
С ноября 2014 года народный депутат Верховной Рады Украины VIII созыва, избран по избирательному округу №107. :facepalm:


И клип соответствующий. Ну и комменты под ним впечатляют.



   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Не треба "розважатися". Не треба $рачу. Предмети "закон", "чистота і порядок" - органічно-несприйнятні нам, слов'янам, і ослов'янившимся семітам. Не лише не сприйнятні - а й діаметрально-протилежні нашим найсокровеннішим цінностям, таким, як хатоскрайність, винятковість перед законом, гуляйполізм, післянас-хочпотопізм.
Це англо-сакси придумали Магна Карту і Суд Присяжних. Це - їхнє. Українці ж породили гайдамаків і Батька Махна. Це - наше.
Це англо-сакси відсікали голову своїм королям за несправедливий суд. Ми ж на людній площі співали пісень, закликаючи до уникнення провокацій.
Це англо-сакси можуть тепер вірити своїй Короні. Ми ж назавжди просякнуті ненавистю до того, хто махає Булавою, ким би він не був.
Це в англо-саксів є Лорди, які дають Слово. В нас слово дає Вєрка Сердючка.
Це англо-сакси придумали арки, по яких в'ються рози, на задньому дворику. У нас же - тички, по яких в'ється горох, перед хатою.
Це англо-сакси придумали ремні і подушки безпеки і . У нас же - іконка Св. Миколая на щитку і заглушка, би не бібкало.
Це англо-сакси вигадали спільну касу для благоустрою, у нас же - індивідуальні ліфти для сцяк.

Так було, є і буде.
Хто це зрозумів І захотів змінити - втік від того цуда нафіх до Канад чи Америк.
Хто зрозумів, але не знає, як змінити - нарікає на Пороха, Віталіка і іже з ними.
А хто не зрозумів - той, щасливий, цього всього і не бачить, лиш сперечається, де брудніше - у Франику, чи в Донецьку.


Сильно.
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)
Svitlana Bykova

Де нові райони? Там є чудової архітектури церкви, навить зело сучасної (Я затята невіруюча, якщо що). Де Тринітарська? Де тихі вулички з збереженими ще австрійськими особнячками та польськими будівлями часів сецесії? Де та ж Грушевського? Площп Міцкевича, яка реставрується.
ваші нові райони мене не цікавлять пробачте. Розумію, що ви цим  пишаєтесь - але у нас в києві я цього добра надивилася досхочу :)
церков у мене повна картка на фотику - я їх для себе фотографувала. І одразу написала, що доглядають у франику в основному за релігійними спорудами
збережені австрійські особнячки понівечені європластиковими вікнами. Цілих відрестарованих - раз два і все. Це не привід пишатися.
на міцкевича я впала. бо б***ь!!!! 30 грудня - а там ями, гори бруківки, покинута техніка - і темінь. Оступилася і впала.

і так далі.

У вас претензії, як і в бартки, що не оспівую, а ще й додаю дьогтю? Компліментів франеку особисто від мене в цій гілці як на мене вистачає. Я вас розумію, але вчиться дивитися на себе зі сторони.
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)
Svitlana Bykova

зроблю паузу - піду погуляю)
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Пані і панове, пригасіть емоції. Не наше це - газони, живоплоти, барвисті кольори, прибране листя, помиті вікна, вчищені від снігу вулиці, чисті смітники, блискучі кіоски, розарії у двориках, ненависть до бруду. Це все - німецьке, англо-саксонське, але не більше. Не тіште себе ілюзіями, що хтось прийде і зробить з вашого міста "Європу". Бо не прийде ніхто, а ви самі робити не збираєтеся, а ваш син візьме бальончик з фарбою і порозписує каракулями й те, що чомусь кимось десь і зроблено, і ви йому за те нічого не скажете, лише нарікатимете на владу, яка нічого для вас не робить.

 (tu)  (tu)  (tu)
   

праворуч від франківського "білого дому", якщо стояти обличчям до входу
був ще один
..



Це зразу ясно шо.   Зразу видно - закінченна композиція

Праве  вухо Гомера Сімпсона.

   
С интересом прочитала веточку. Не могу сказать, что захотелось туда поехать (да,да, я знаю нахуй я там нужна, донецкая прошмандовка).
У меня есть вопрос: если в таком засраном "франике" правильные украинцы не могут лад навести, то чему вы поперлись учить Донецк?
Как Бандеру любить?

женщина, а с чего Вы взяли, что исключительно жители Франковска воевать на Донбасс поехали?  Что за глупость, женщина?  Кто Вам сказал фигню такую??
Туда поехали жители Киева, Харькова, Запорожья, Днепра, Сум, Чернигова, Житомира, Черкас, Львова, Донецка того же и Луганска извиняюсь если кого не назвал.
Кароче жители всей Украины поехали защищать целостность своей страны и противостоять агрессии
   
плць, урочисто обіцяю - побачу хоч ще раз хоч десь на фупі якогось мешканця донецька, який почне вчити і вказувати як жити іншим - не забаню. Тупо витру профіль з бази.
обіцяю

це б***ь якась йобнута каста гірше за мааасквічєй, для яких за мкадом життя нема. Бо є окремо москва, один з найкрупніших і крутіших мегаполісів світу - і окремо розруха і занедбаність навколо по всій іншій рашці...

спаакоойна, Света, спаакойнаа..  Держи себя в рукаах..
   
мммм ну скажімо так - не любить галичан і Галичину
а це не вашi фантазiї часом?
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

Кстати, порылась про Дунаева.

Вот такое нашла в Вике. Последняя правка - 2015 год, правда

 В 2009 году на повторных внеочередных выборах жители Лисичанска его избрали городским головой, а в 2010 году вновь избрали мэром.[1]
С ноября 2012 года народный депутат Верховной Рады Украины VII созыва, избран по избирательному округу №107.
С ноября 2014 года народный депутат Верховной Рады Украины VIII созыва, избран по избирательному округу №107. :facepalm:


А-а-а-а-а-а  :laugh: Борется с коррупцией  :weep:

   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

ой. До речі про графіті. Пардон, мурали
Шановні франківчани!!! Хтось може пояснити, ШО ЦЕ?

- сучасне мистецтво (2016р)))

"в рамках фестивалю Porto Franko Gogol Fest триває робота над створенням абстрактного муралу на стіні будинку, який знаходиться через дорогу від адміністративної будівлі Івано-Франківська на вулиці Шпитальній.

Мурал створює художник з Луцька.

Можливо таким чином вдасться залучити місцевих чиновників до розуміння сучасного (в тому числі й абстрактного) мистецтва." (с)

http://versii.if.ua/novunu/vulichne-mistetstvo-u-frankivsku-na-vulitsi-shpitalniy-z-yavivsya-noviy-mural-foto/

до речі  такого типу будинки не радянські , а польські - побудовані    1930-і рр. -  їх досить багато в центрі Франківська та Львові , саме цей по вул. Шпитальна, 9 теж є памяткою, має охоронний номер   (1096)
   
має охоронний номер і позволили якомусь клоуну його фарбою похляпати? :S
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

і ще
усі (практично усі) будинки у франківську мають схоже фасадне покриття. Навіть цегляні чи панельні хрущовки.
Я спочатку аж зраділа - думаю "ухти! оце франківськ молодець, невже утеплилися цілим містом, щоб не псувати потім фасади ріізнокольоровими заплатками?"
виявилося - ні. Це просто однотипна фасадна штукатурка. І будинок з "бананом" - теж  легко може бути сама що ні є справжнісенька радянська панелька-хрущовка

тож у мене питання: а у які приблизно роки це робилося? І ким? І для чого?

Бо зроблено достатньо давно - адже утеплення під тою штукатуркою нема, і в багатьох місцях крізь штукатурку вже проступають плями плісняви, стара рихла цегла тощо

вже писала вище що будинок з бананом має біля 85 років -  забудова 30 рр минулого століття,  штукатурка,  відповідно рідна. За Польщі таких будинків у Франківську побудовано декілька десятків, відрізняються простішою архітектурою ніж австрійські,   але є комфортніші та добротніші  за сталінки , з хрущовками їх взагалі складно порівнювати..
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

має охоронний номер і позволили якомусь клоуну його фарбою похляпати?

нажаль, інколи вираз "мистецька акція" має магічно-незворотню дію..
   
нажаль, інколи вираз "мистецька акція" має магічно-незворотню дію..
того мицця треба арматурою п***а
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)


Загалом визначення Франківська "туристично непривабливим" дуже мало хвилює .. по-справжньому болючою є проблема "тимчасово перебуваючих"   - і тих, хто приїджає, щоб відвідати базари та комерцію різного  гатунку , і тих хто поселяється в місті, але не стає його частиною..   
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)

того мицця треба арматурою п***а

і тільки так він зрозуміє що таке "абстрактне мистецтво"  :laugh:
   
Re: Звіт: "Станіслав - місто контрастів" (ТМ)
Svitlana Bykova

будинок з бананом має біля 85 років -  забудова 30 рр минулого століття,  штукатурка,  відповідно рідна.

слухай, я гуляла-вешталась чи не по всьому франеку, нашвидку правда - але це справді киджається в очі: чи не усі дома мають однакове або однотипне фасадне оздоблення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія