Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

фотошоп  [ua]
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

ніяк не можу зрозуміти  ---чому видатного гонщика,7-разового чемпіона світу постійно ставлять в один ряд з усілякими уєбанами :S
   
ніяк не можу зрозуміти  ---чому видатного гонщика,7-разового чемпіона світу постійно ставлять в один ряд з усілякими уєбанами :S
Тому, що скінчив він як справжній уєбан... Не можна так довго випробовувати долю...
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

Тому, що скінчив він як справжній уєбан... Не можна так довго випробовувати долю...

Мда, то був нещасний випадок, і ні разу не під час перегонів
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

студія Довженко  :pooh_lol:
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

ніяк не можу зрозуміти  ---чому видатного гонщика,7-разового чемпіона світу постійно ставлять в один ряд з усілякими уєбанами :S

Тому, що ті "уєбани" - то "гонщики", які літають по вулицях, як на боліди Формули 1 по траку, а самий відомий гонщик це Шумахер.
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

автобус - євро 5  :D
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

Мда, то був нещасний випадок, і ні разу не під час перегонів
цікаво, в нього що, найдешевша страховка була на випаок нещасних випадків.

В декабре 2016 года стало известно, что семья Шумахера потратила на его лечение 16 млн евро и вынуждена была продать дом в Норвегии и самолёт спортсмена[40][41].
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

студія Довженко  :pooh_lol:
ось чого мені зразу здалося що вихлоп бутафорний
   
Екобус  (tu)
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

а сколько в этом дыму вредных веществ, это же капец (((
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

цікаво, в нього що, найдешевша страховка була на випаок нещасних випадків.

В декабре 2016 года стало известно, что семья Шумахера потратила на его лечение 16 млн евро и вынуждена была продать дом в Норвегии и самолёт спортсмена[40][41].
а тыб такого застрахувала? Потом сиди б***ь и жди колы вин гыгнэ, а там шансив у 100 разив бильш ниж у кожного з нас
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

а тыб такого застрахувала? Потом сиди б***ь и жди колы вин гыгнэ, а там шансив у 100 разив бильш ниж у кожного з нас

Страхування життя гонщика на треку і страхування життя людини у повсякденному житті - абсолютно різні речі
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

а сколько в этом дыму вредных веществ, это же капец (((
Всі погані речовини зникають як тільки зробити митне очищення та поставити ТЗ на облік. Номери наші на бусі ? То просто сажа, нічого поганого там немає
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

Всі погані речовини зникають як тільки зробити митне очищення та поставити ТЗ на облік. Номери наші на бусі ? То просто сажа, нічого поганого там немає

Зроблено в Украіні. Свій до свого по своє!
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

Тому, що скінчив він як справжній уєбан... Не можна так довго випробовувати долю...

Ты чего на приколе? Он как раз и выделялся осторожностью и расчетом. Я как-то читал что он вне трассы Ф1 по городу ездил с водителем дабы не искушаться.
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

От клятий парашенка заставляє в гаражах каталізатори видаляти. Я вже мовчу про магніти на лічильниках
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

Страхування життя гонщика на треку і страхування життя людини у повсякденному житті - абсолютно різні речі
есть группа риска, уверен, что такие люди, как Шума, в первых рядах. Как потребитель огромных порций адреналина. Таких можно застраховать от природных болезней, а от всякого рода развлекух я бы лично подумал сто раз.
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

От клятий парашенка заставляє в гаражах каталізатори видаляти. Я вже мовчу про магніти на лічильниках

Тобі мабуть смішно, але десь воно так і є. Вирізають кати і ставлять магніти не від хорошого життя. Так само, як і першопричина появи блях - різке падіння рівня доходів.
Але гигикай далі, реформи на марші.
   
Re: І класично - Шумахер на бляхи з євро 6

в гаражах каталізатори видаляти
Авто без каталізатора ? Таке можливо лише на бляхах, на нашій реєстрації раз в декілька років вам безкоштовно його замінять на новий  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія