Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чия заслуга в тому, що вибори були більш-менш чесними?

Опитування
Чия заслуга в тому, що вибори були більш-менш чесними?
Всього проголосувало: 50
Порошенка  23 
 
 46% 
Авакова  11 
 
 22% 
Народу України  5 
 
 10% 
Заходу  9 
 
 18% 
Своє  2 
 
 4% 




Ну принаймні без зовсім вже брутальних масових фальсифікацій.
   
 :facepalm: Курту Волкеру, персонально, который озвучил педриле варианты если педро решит смухлевать. жесткая позиция сша стала гарантом честных выборов.
   
:facepalm: Курту Волкеру, персонально, который озвучил педриле варианты если педро решит смухлевать. жесткая позиция сша стала гарантом честных выборов.

я тоже так думаю
и случилось это во время военного положения
   
Яке на@к Порошенку завдячувати...    :facepalm1:     знаю саме два момента, які тут і Зірка4 описувала і сама дивувалась переполоху в штабі Порошенко,  що свідчило про те, що він від злості з катушок з'їзджає..    якби не телефонати Помпео і Ко - то натворив би він біди ще тої... :(
   
:facepalm: Курту Волкеру, персонально, который озвучил педриле варианты если педро решит смухлевать. жесткая позиция сша стала гарантом честных выборов.

І які ж там були варіанти?
   
:facepalm: Курту Волкеру, персонально, который озвучил педриле варианты если педро решит смухлевать. жесткая позиция сша стала гарантом честных выборов.

Со свечкой стоял?  :lol:
   
 Частково - Авакова, частково - Заходу. Ну й Порошенка, звісно, бо довелося змиритися, що НС й сіток не буде.
   
Авакакій поламав всі плани

ну і плюс рейтинг
виділені гроші свої ж розікрали, бо ніхто у перемогу Порошенка не вірив у його оточенні
   
Re: Чия заслуга в тому, що вибори були більш-менш чесними?
Via

Не були вони чесними. Але час брутальних фальсифікацій минув, всі здобули досвід і навчилися розкидати сітки тихо, непомітно і без зайвого галасу.
Також всі звикли, що ніякої кримінальної відповідальності ніхто не несе за порушення виборчого законодавства і відео-новини та фото-зйомка не є доказами в суді, тому спокійно рахують на користь замовників з баблом.
Петя зекономив бабло на другому турі, заробітчани назвали його жлобом.
Що там меле місія ОБСЄ, смішно слухати. "Чесні", аякже :(
І парламентські такі самі будуть.
   
нет варианта "майдана"
   
Re: Чия заслуга в тому, що вибори були більш-менш чесними?
Via

Авакакій поламав всі плани

ну і плюс рейтинг
виділені гроші свої ж розікрали, бо ніхто у перемогу Порошенка не вірив у його оточенні
І кого покарав твій Акакій? Зеленському штраф виписав? Нацдружини бігали, відео знімали, грозилися карами, і що, і де? В .....де
   
нет варианта "майдана"

Чим пункт 3 не підходить?
   
Наивные! Был бы перевес Зели в районе 5% — вы б увидели, что бы тут творилось в плане фальсификата. Просто при таком разрыве рейтингов любые фальсификации невозможны.
   
Канєшно, це мудрий українсьий народ народ України!
   
:facepalm: Курту Волкеру, персонально, который озвучил педриле варианты если педро решит смухлевать. жесткая позиция сша стала гарантом честных выборов.

Ти свічку тримав?
   
Наивные! Был бы перевес Зели в районе 5% — вы б увидели, что бы тут творилось в плане фальсификата. Просто при таком разрыве рейтингов любые фальсификации невозможны.
  И тем не менее, попытки были, аж гай гудів. Почти весь набор:и подвозы, и карусели, и вбросы. Почему-то очень много (до десятка на моём участке) было попыток вынести бюллетень с участка, предварительно его сфотографировав в кабинке.
 Нахера бы это-не могу сообразить. Вникать не стал. Бюллетень в урну, фотку с телефона долой, с участка шагом марш. Спасибо за Ваш голос, он так важен для нас, приходите ещё.
  Думаю, это инициатива местных князьков удельных, которые понимали, что за такой результат башку снесут.Кстати, по общему впечатлению,вариант  срыва выборов держался до нуля часов. Сужу по тому, что каждую вторую ДВК ОВК заворачивала назад на уточнения, дополнения и исправления. А Закон прописан так, что докопаться можно и до столба. Я сдался с первого раза, и довольно быстро. Но после 3.00 ночи что -то произошло, и ОВК потеряла интерес к частностям и мелочам. Или мне это показалось...
   Так что-как это чья заслуга? Моя, конечно. Моя маленькая заслуга...
   
  И тем не менее, попытки были, аж гай гудів. Почти весь набор:и подвозы, и карусели, и вбросы. Почему-то очень много (до десятка на моём участке) было попыток вынести бюллетень с участка, предварительно его сфотографировав в кабинке.
 Нахера бы это-не могу сообразить. Вникать не стал. Бюллетень в урну, фотку с телефона долой, с участка шагом марш. Спасибо за Ваш голос, он так важен для нас, приходите ещё.
  Думаю, это инициатива местных князьков удельных, которые понимали, что за такой результат башку снесут.Кстати, по общему впечатлению,вариант  срыва выборов держался до нуля часов. Сужу по тому, что каждую вторую ДВК ОВК заворачивала назад на уточнения, дополнения и исправления. А Закон прописан так, что докопаться можно и до столба. Я сдался с первого раза, и довольно быстро. Но после 3.00 ночи что -то произошло, и ОВК потеряла интерес к частностям и мелочам. Или мне это показалось...
   Так что-как это чья заслуга? Моя, конечно. Моя маленькая заслуга...
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія