Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відбувся обмін полоненими між Україною і Росією. Вітаємо наших хлопців на Батьківщині!

Та я понял, посему и такой смайл  :tease:  подобрал
вот почему я никогда не использую смайлы. большой риск исказить смысл или придать неоднозначный оттенок.
   
Сбу с Зе читает фуп..
Они поняли, хуйло завернул кусок дерьма, хотелки большие у хуйла обмануть хочет, и они отменили обмен..

Версия
   
для работающих и занятіх поясние:
1) обмен прошел или нет?
2) если прошел - не прилетели?
3)  8-: происходит? (моя версия - полная некомпетентность на разніх уровнях)
   
вот почему я никогда не использую смайлы. большой риск исказить смысл или придать неоднозначный оттенок.

Та помогает хоть как-то обозначить свое отношение к написанному. Бо в беседе это гораздо легче, а в такому випадку - тока смайлы выручают. Ну, иногда.  :acute:


"Нарiд" начал травить ГП (из каментов у Рябошапки)

Альона Ференц: Схоже, наш новий генеральний прокурор з тих людей, що відкривають і з вірою перечитують електронний лист від принца з Нігерії, який пропонує поділитися своїм багатством... (с)

Останнє редагування: 30 серпня 2019 09:35:55 від Донбасянин в экзиле
   
для работающих и занятіх поясние:
1) обмен прошел или нет?
2) если прошел - не прилетели?
3)  8-: происходит? (моя версия - полная некомпетентность на разніх уровнях)

1) нет
2) нет
3) эра социальных сетей и построенной на них журналистики
   
В этой ночной истории меня беспокоит не какая то дура из ВРУ,  которая должна быть немедленно уволена, а реакция на сплетни некой бабы  генрокурора м многих других. Есть такое понятие как доверие. Доверия к Рябошапке у меня нет,  так как он не стал перепроверять инфу,  а постарался первым прокукарекать.
   
Зачетно обосоался Рябошапка.
Юрист уев..
Будем надеятся наукой пойдет..
Душ ледяной получил
   
В этой ночной истории меня беспокоит не какая то дура из ВРУ,  которая должна быть немедленно уволена, а реакция на сплетни некой бабы  генрокурора м многих других. Есть такое понятие как доверие. Доверия к Рябошапке у меня нет,  так как он не стал перепроверять инфу,  а постарался первым прокукарекать.
вооот
   
ты больной

Странная реакция.
Ты считаешь Сущенко и Шаройко нам не нужны?
Карпюк нужнее?
   
В этой ночной истории меня беспокоит не какая то дура из ВРУ,  которая должна быть немедленно уволена, а реакция на сплетни некой бабы  генрокурора м многих других. Есть такое понятие как доверие. Доверия к Рябошапке у меня нет,  так как он не стал перепроверять инфу,  а постарался первым прокукарекать.

Тада и с Рябошапкой чё-та надо делать, не должен этот случай для него просто так пройти.
   
Зачетно обосоался Рябошапка.
Юрист уев..
Будем надеятся наукой пойдет..
Душ ледяной получил
який цирк, такі і юристи.
   
Тада и с Рябошапкой чё-та надо делать, не должен этот случай для него просто так пройти.
я свидетель!  А что случилось? ©
   
Скоріше всього з офісу інфа пішла поміж наближеними
І рябошапка першим не втримався. А після оприлюднення кацапи загальмували чи щось пішло не так. Що було неодноразово вже
Але винен все одно буде рябошапка :laugh:

Логічно що кацапи навмисне спровокували таку ситуацію з гоп доки не перестрибнеш, молодо зелено, а тепер різко в рази підняли свої вимоги, а зеленим відступати вже нікуди, ось і чешуть ріпу,  каци завжди працюють на наебках. А що вони вимагають зараз додатково можна тільки гадати.
   
я свидетель!  А что случилось? ©

Ну, примерно так и получилось, да.
   
А может операция удачная фсб?
Типо все перевнзли в сизо, типо готовы к обмену, пустили утку, наши проглотили наживку..
Отменили обмен и теперь кровь из носу, идти на уступки, лишь бы возвратить..
Бо близкие, общественность будет страшно разочарованы.
Злопыхатели раздуют о тупой власти новости..


Версия
   
На Цензоре написали, шо в Жулянах сел какой-то военный самолет.
Мой прогноз. Возможно транспорт, которым повезут обмениваемых кацапов.
   
Зачетно обосоался Рябошапка.
Юрист уев..
Будем надеятся наукой пойдет..
Душ ледяной получил

тількино став прогкурором, а вже обкакався  :facepalm1:
   
Логічно що кацапи навмисне спровокували таку ситуацію з гоп доки не перестрибнеш, молодо зелено, а тепер різко в рази підняли свої вимоги, а зеленим відступати вже нікуди, ось і чешуть ріпу,  каци завжди працюють на наебках. А що вони вимагають зараз додатково можна тільки гадати.

Ты первый :)
   
Если генпрокурор и с документами так работает, как с постами в Фейсбук, тогда пропал дом
   
Думаю это первый признак того что Зе в одностороннем подписался на минские.Другого объяснения я не вижу или я тогда не знаю кацапов
   
тількино став прогкурором, а вже обкакався  :facepalm1:

Правильно, зачем откладывать на завтра то что можно сделать сегодня?
Кроче, единственное светлое пятно во всей этой гнилой истории - новый ГП не прокрастинаст.  :acute:
   
Ну що , можна поздоровити кацапів із вдалою провокацією.
   
А может операция удачная фсб?
Типо все перевнзли в сизо, типо готовы к обмену, пустили утку, наши проглотили наживку..
Отменили обмен и теперь кровь из носу, идти на уступки, лишь бы возвратить..
Бо близкие, общественность будет страшно разочарованы.
Злопыхатели раздуют о тупой власти новости..


Версия
дуже можливо. задіяти емоції общєствєнності, як з Савченко.
   
Сбу с Зе читает фуп..
Они поняли, хуйло завернул кусок дерьма, хотелки большие у хуйла обмануть хочет, и они отменили обмен..

Версия

Тупая версия, ради пиара зелёные готовы на любое дерьмо. Вопрос в том что их развели как котят и они повелись. А теперь им предлагается ещё доп список рассеян и ещё целый вагон дерьма к тому куску. Наверняка хотят ещё того вчерашнего рассеянина захваченного Азовом.
   
тількино став прогкурором, а вже обкакався  :facepalm1:
Тада перепост тп с аппарата ВР. Кстати откуда она черпанула Инфу)))?
   
А может операция удачная фсб?
Типо все перевнзли в сизо, типо готовы к обмену, пустили утку, наши проглотили наживку..
Отменили обмен и теперь кровь из носу, идти на уступки, лишь бы возвратить..
Бо близкие, общественность будет страшно разочарованы.
Злопыхатели раздуют о тупой власти новости..


Версия

Это ближе к истине чем все остальное.
   
ніби дрібниця
але багато що каже про рівень зе ко манди, поколєнія інстахрамм.

це так як майстер розкладає інструменти, чи акуратно і логічно, чи чорт-зна-як вперемішку і брудні - зразу можна робити певні прогнози про якість роботи. і переважно співпадає.

---

юрист має первііряти все скрупульозно і висловлюватися вкрай обережно щодо непідтвердженої інф.

Останнє редагування: 30 серпня 2019 10:02:51 від T.Blair.
   
трясця :X


Обмін ув'язненими між РФ та Україною переноситься – адвокат
Адвокат ув’язнених в Україні росіян Валентин Рибін розповів, що його підзахисні досі перебувають в українському СІЗО.
Про це він повідомив у коментарі ТАСС.

"Українські полонені сидять на базі і в СІЗО. Мені поки не відомо, що вони сьогодні взагалі рухаються на обмін", - зазначив Рибін.

За його словами, обмін може відбутися 3 вересня. Окрім цього, Рибін повідомляв, що в обміні можуть взяти участь 12 громадян Росії.

Нагадаємо, вночі проти 30 серпня низка російських Telegram-каналів повідомили про початок обміну. Також цю інформацію дотично підтвердив генпрокурор Руслан Рябошапка. Раніше про те, що обмін відбудеться саме 30 серпня, повідомляли ексдепутат російської Держдуми Ілля Пономарьов та чинний народний депутат України Ахтем Чийгоз.

 читайте тут: https://тсн/ukrayina/advokat-uv-yaznenih-v-ukrayini-rosiyan-povidomiv-scho-yogo-pidzahisni-dosi-perebuvayut-v-sizo-1402839.html
   
ніби дрібниця
але багато що каже про рівень зе ко манди, поколєнія інстахрамм.

це так як майстер розкладає інструменти, чи акуратно і логічно, чи чорт-зна-як вперемішку і брудні - зразу можна робити певні прогнози про якість роботи. і переважно співпадає.
Думаю выводы будут сделаны))))).
   
для работающих и занятіх поясние:
1) обмен прошел или нет?
2) если прошел - не прилетели?
3)  8-: происходит? (моя версия - полная некомпетентность на разніх уровнях)
на 99 обмен был. Просто еще не аылетели из москвы
   
роздати всім депутатам і міністрам по нокії 3310
   
цю інформацію дотично підтвердив генпрокурор Руслан Рябошапка. Раніше про те, що обмін відбудеться саме 30 серпня, повідомляли ексдепутат

Оце так старт фальшстарт :)
   
Ну ладно прокурор, он от зе, тупой

А журналисты, акулы пера, знают все, овцами не назови, 4 власть
. Сидят в аэропорту..
Тоже обосрались
А такие умные в телевизоре
   
Ну ладно прокурор, он от зе, тупой

А журналисты, акулы пера, знают все, овцами не назови, 4 власть
. Сидят в аэропорту..
Тоже обосрались
А такие умные в телевизоре

Самая баранистая часть населения.
   
ІМХО...Іловайськ-2....

...до хуйла нємає ні віри , ні довіри... але ж можна тільки викручуючи руки .... чи бітою по потелиці....але ж бітою  ми ще не готові...значить , будемо викручувати...

...тримаємо кулаки...
   
Радио нв
Илья Новиков адвокат запустил суко утку
Фсбешник?
   
Журналісти знову опублікували фейк.  :X
   
с кацапской стороны 0 коментов - похоже на фейк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія