Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хвороба Ходжкіна

Хвороба Ходжкіна

може, хось знає кваліфікованого окногематолога?
   
Re: Хвороба Ходжкіна

 :(
Нажаль - ні....але це хвороба доволі розповсюджена, нажаль...протоколи відпрацьовані...
   
Re: Хвороба Ходжкіна

може, хось знає кваліфікованого окногематолога?

Відповіла в особисті
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Відповіла в особисті

Дуже дякую.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Это жопа.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Дуже дякую.

Це хіба не єдина хвороба, що лікується повністю. Не слухайте фантамазів.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Це хіба не єдина хвороба, що лікується повністю. Не слухайте фантамазів.

А я і не слухаю. Бог йому суддя.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Це хіба не єдина хвороба, що лікується повністю. Не слухайте фантамазів.

 (tu)
   
Re: Хвороба Ходжкіна

може, хось знає кваліфікованого окногематолога?
правильно робиш,бо діагноз треба мати стопроцентної якості,щоб почати лікування такого.
 Здоровя.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

правильно робиш,бо діагноз треба мати стопроцентної якості,щоб почати лікування такого.
 Здоровя.

Дякую. Діагноз встановили по даним цитологічного дослідження.
Вже домовились на прийом до лікаря, якого порадили в інституті раку.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Дякую. Діагноз встановили по даним цитологічного дослідження.
Вже домовились на прийом до лікаря, якого порадили в інституті раку.

Все буде добре. Здоров'я !!!
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Дякую. Діагноз встановили по даним цитологічного дослідження.
Вже домовились на прийом до лікаря, якого порадили в інституті раку.
це ніби лімфома? удачі вам. має зникнути.
які симптоми насторожили, чи випадково виявили?
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Дякую. Діагноз встановили по даним цитологічного дослідження.
Вже домовились на прийом до лікаря, якого порадили в інституті раку.

Потім напишіть тут- які суми зараз
   
Re: Хвороба Ходжкіна

це ніби лімфома? удачі вам. має зникнути.
які симптоми насторожили, чи випадково виявили?

Так, лімфома Ходжкіна називається. Вже начитався інформації. На скільки розумію, шанси на одужання непогані.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Так, лімфома Ходжкіна називається. Вже начитався інформації. На скільки розумію, шанси на одужання непогані.
80% -- очень хорошие.

Потому что в оставшихся 20% люди с редкими сопутствующими патологиями типа вич или других аутоимунных заболеваний.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Машрумчік, адекватна людина. Побажаемо одужання.  Можливо, треба зібрати гроши до купи та звернутися до евреів. Вони вміють. Мій друзяка десять років з лімфомою жив.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

бажаю одужати!
пс брат хворів саме такою рівно одинадцять років тому. нажаль, нічого не допомогло.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

бажаю одужати!
пс брат хворів саме такою рівно одинадцять років тому. нажаль, нічого не допомогло.

Навіть ремісії не було?

П.С. Хворію не я. Рідна людина.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

такие блин оптимисты все.
Прям независимо от возраста больного.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

у квітні 2010 звернувся до районноі лікарні. врачі запропонували зробити операцію, на що брат погодився. погіршало в липні-серпні. опромінення в черкаському онкодиспансері та медикаментозне лікування не допомогло. :(
   
Re: Хвороба Ходжкіна

у квітні 2010 звернувся до районноі лікарні. врачі запропонували зробити операцію, на що брат погодився. погіршало в липні-серпні. опромінення в черкаському онкодиспансері та медикаментозне лікування не допомогло. :(

А яка симптоматика була на час звернення до лікарні?
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Навіть ремісії не було?

П.С. Хворію не я. Рідна людина.
після операціі чуть покращало але з липня серпня 2010 після опромінення та уколів флудари краще не ставало. листопад сумний місяць. :(
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Подохну від іньшого, бо кацапи нікуди не дінуться. А Машруму щиро бажаю одужання. Це можливо. Все буде добре.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

А яка симптоматика була на час звернення до лікарні?
ущільнення по значних ділянках тіла, шия, за вухами, під пахвами і т.д. втрата ваги, зміна кольору шкіри, загальна слабкість.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Подохну від іньшого, бо кацапи нікуди не дінуться. А Машруму щиро бажаю одужання. Це можливо. Все буде добре.
приєднсь до побажань! здоровя це найбільше щастя!
   
Re: Хвороба Ходжкіна

ущільнення по значних ділянках тіла, шия, за вухами, під пахвами і т.д. втрата ваги, зміна кольору шкіри, загальна слабкість.

То вже далеко у вашого брата зайшло, на жаль.
Наразі з переліченого є тільки декілька ущільнень лімфатичних вузлів. Маса тіла, навпаки, збільшилась.
   
Re: Хвороба Ходжкіна
LAR

Навіть ремісії не було?

П.С. Хворію не я. Рідна людина.


Если Т-клетки, то очень агрессивная форма. Если просто , то можно и пожить. 
   
Re: Хвороба Ходжкіна
LAR

То вже далеко у вашого брата зайшло, на жаль.
Наразі з переліченого є тільки декілька ущільнень лімфатичних вузлів. Маса тіла, навпаки, збільшилась.


Это от гормонов вес приходит.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

та так, скоріш за все, що брат запізно звернувся, це раз. і два, я так вважаю, що операцію не потрібно було робити. але разом з тим, звідки пацієнт може знати, як воно має бути. він дослухається до порад лікаря.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Якомусь пiздюкy навіть того не бажаю. А чомусь хвороба знаходить людей, а не скажених собак. Парадокс. Не тягнить з лікуванням.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

і тварини, на жаль, також страждають від хвороб, але не можуть сказати про це і лише уважний господар може вчасно помітити
   
Re: Хвороба Ходжкіна
LAR

та так, скоріш за все, що брат запізно звернувся, це раз. і два, я так вважаю, що операцію не потрібно було робити. але разом з тим, звідки пацієнт може знати, як воно має бути. він дослухається до порад лікаря.


Операции делать не надо при этом заболевании, потому как системное. Но у нас почему-то делают.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Операции делать не надо при этом заболевании, потому как системное. Но у нас почему-то делают.
друзяке з лімфомою не робили. Всі лімфоузли поражені. Хіміотерапія. Потім, раз на півроку різали чергового лімфоузла на подивитися, як він.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Пану буде попереду шлях не простий, хімія здоровья не додає, то отруту капають в вену. Та, як людина хоче жити, то тут медіцина безсила. Я вірю в нашого шановного грібніка.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Сестра жены перенесла лет 15 назад. Помню,что ей порекомендовали какое-то очень недешевое лекарство, заточенное именно под этот вид онкологии. Тьфу,тьфу,тьфу, болезнь ушла полностью, без рецидивов
   
Re: Хвороба Ходжкіна

В Толіка була якась дуже зла лімфома, він фосфорщік, в них то буває частіше набагато, ніж в фторщіків. Точно не скажу, здаеться трі хіміі та десять років життя.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Лише одного пана згадую, Валерія Юхимовича, що обливши ногі  HF сухою років з три повільно гаснув. Та то не онко. Хоча він і фосфорник був. Його вбив не фосфор, а саме фтор.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Зараз є лікі від лімфом, мрачна хімія, та якось подолаете.  Бажаю вам той ваш шлях пройти.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Зараз є лікі від лімфом, мрачна хімія, та якось подолаете.  Бажаю вам той ваш шлях пройти.

Дякую. Я вже начитався про ліки. Є сучасні, які мають менше побічних ефектів.
В принципі, лікування в окноцентрі в Києві безкоштовне. Може треба буде до себе прописати.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Дякую. Я вже начитався про ліки. Є сучасні, які мають менше побічних ефектів.
В принципі, лікування в окноцентрі в Києві безкоштовне. Може треба буде до себе прописати.
машрумчегу, видибайте. Буде не просто, однак, вірю в вас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія