Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міняю лампочки на діодні ;)

Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Показати зображення...

1. Мейд ін Чайна ...  :pooh_lol:
2. 220-240 в -  значить без драйвера.
3. Довговічність за рахунок недокала, тому і сотка по люменах...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

о вылез адвокат китайских кидал с алиискпреса  :weep:
на тебе примерный расклад
http://www.bright-led.co.uk/led_comparisons
обля,барыжка ,ты конкретно дай линк на на лампочку  и производителя в 10 ватт,которая заменит 100.что,совсем плохо с торговлей? :weep:  :lol:
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

обля,барыжка ,ты конкретно дай линк на на лампочку  и производителя в 10 ватт,которая заменит 100.что,совсем плохо с торговлей? :weep:  :lol:

моя текущая занятость с торговлей никак не связана  :D
я тебе ссылок никаких искать не буду
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

моя текущая занятость с торговлей никак не связана  :D
я тебе ссылок никаких искать не буду
обнять и плакать.но главное п***а,на весь интернет... :weep:
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Не знаю... 3 и 4 ватта светодиодные заменяют 30 и 40 ватт на лампах накаливания, а то и ярче светят... и не факт, что они потребляют эту мощность
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

обнять и плакать.но главное п***а,на весь интернет... :weep:

ну ты и быдло
надеюсь не малолетнее  ;)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Та не заморочуйтесь і ставте світодіодні.Мені наприклад по душі такі що максимаьно імітують лампи розжарювання.Випроб ував максуси і євроламп.Поставив в основному 6-7 ватні з малим цоколем.В санвузлах залишились старі економки.За два-три. роки експлуатації вийшла з ладу одна(десь з шістдесяти).Починайте в першу чергу там де більше перебуваєте(кухня,дитяча)
Переваги:
1)В кімнатах стало набагато більше світла.
2)Забув за розмови:"Ти забув вимкнути світло""Як багато нагоріло"
3)Забув,що таке купівля та заміна лампочок.Особливо перегоряли раніше свічки на вітру.
4)Забув за двоклавішні вимикачі.Недавно радив новоселу їх не ставити,що він й зробив.
5)Зручнісь.Навіщо постійно,переходячи з кімнати в кімнату,як робот,вмикати і вимикати світло,якщо можна без цього обійтись.
Прогрес все одно робить своє.Дискусія звичайно корисна.Але я думаю так само дискутували колись,яка лампа більш вигідна та екологічна гасова чи розрарювання.

   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

ну ты и быдло
надеюсь не малолетнее  ;)
так будет линк на 10 ваттную лампочку,которая заменяет сотку?я и наверное не только,купят и спасибо скажут.небыдло ты наше :gigi:
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

6-7 ватні
вот честно,без подкола,дайте линк на диодную лампу  в 6-7 ватт,которая по яркости будет сравнима с 13 ваттной энергосберегайкой
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Може досить засирати гілку?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

так будет линк на 10 ваттную лампочку,которая заменяет сотку?я и наверное не только,купят и спасибо скажут.небыдло ты наше :gigi:
http://rozetka.com.ua/lamps/c230135/25885=10-10/
Один из отзывов:
Покупал в детскую в люстру 5 шт. До этого стояли экономки, аналоги 100Вт. Нормально светили, но почему-то запускались долго, несколько сек. Раздражало очень. Решил постепенно поменять все лампочки на светодиодные, эти были первые. В общем, пришлось одну выкрутить! :) Очень яркие! Так-что в детскую куплю что-то послабее, а эти раскидаю по другим светильникам.


У меня аналогичная "проблема" с избыточной яркостью.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Та не заморочуйтесь і ставте світодіодні.Мені наприклад по душі такі що максимаьно імітують лампи розжарювання.Випроб ував максуси і євроламп.Поставив в основному 6-7 ватні з малим цоколем.В санвузлах залишились старі економки.За два-три. роки експлуатації вийшла з ладу одна(десь з шістдесяти).Починайте в першу чергу там де більше перебуваєте(кухня,дитяча)
Переваги:
1)В кімнатах стало набагато більше світла.
2)Забув за розмови:"Ти забув вимкнути світло""Як багато нагоріло"
3)Забув,що таке купівля та заміна лампочок.Особливо перегоряли раніше свічки на вітру.
4)Забув за двоклавішні вимикачі.Недавно радив новоселу їх не ставити,що він й зробив.
5)Зручнісь.Навіщо постійно,переходячи з кімнати в кімнату,як робот,вмикати і вимикати світло,якщо можна без цього обійтись.
Прогрес все одно робить своє.Дискусія звичайно корисна.Але я думаю так само дискутували колись,яка лампа більш вигідна та екологічна гасова чи розрарювання.

+100000000
Те ж саме...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

http://rozetka.com.ua/lamps/c230135/25885=10-10/
Один из отзывов:
Покупал в детскую в люстру 5 шт. До этого стояли экономки, аналоги 100Вт. Нормально светили, но почему-то запускались долго, несколько сек. Раздражало очень. Решил постепенно поменять все лампочки на светодиодные, эти были первые. В общем, пришлось одну выкрутить! :) Очень яркие! Так-что в детскую куплю что-то послабее, а эти раскидаю по другим светильникам.

У меня аналогичная "проблема" с избыточной яркостью.


умгу ... у мене у ванній 4 точки ... світить одна 9вт :gigi: . А до цього стояли 4 по 40вт (одна навіть на 60)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У мене вже більше 2 років всюди світлодіодні і лампи і стрічки...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

вот честно,без подкола,дайте линк на диодную лампу  в 6-7 ватт,которая по яркости будет сравнима с 13 ваттной энергосберегайкой
Не розумію,чому ви порівнюєте лампи різних потужностей?Я економки майже не юзав.В санузлах і дуже давно на кухні.Тоді пам"ятаю довго вибирав модель,яка не блимає коли стоїть діод у вимикачі.Але вважав їх аналогом газорозрядних,які використовуються на виробництві з мерехтінням і можливим шумом.І по естетиці не підходили.
Можу тільки сказати,що коли поставив перші 4 ватні світодіодні на кухні(потужніших тоді не було) то було трохи темніше ніж 40 ватні звичайні.Тому повністю зробив заміну коли появились 5-6 ватні і стало світліше ніж при традиійних 40 вт.
Тільки що перевірив.В мене в осному 6 ватні.Є трохи 5 ватних(купував раніше) і 7 ватних для кращої підсвітки на кухні(появились пізніше).Свічки на вітру 4 ватні,бо інакших з білим кольором два роки тому не знайшов
Думаю по освітленні десь 5 Вт світлодіодних=40 вт традиційних.За яскравість економних точно не знаю.Але по довговічності вони поступаються свытлодіодним.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Не розумію,чому ви порівнюєте лампи різних потужностей?Я економки майже не юзав.В санузлах і дуже давно на кухні.Тоді пам"ятаю довго вибирав модель,яка не блимає коли стоїть діод у вимикачі.Але вважав їх аналогом газорозрядних,які використовуються на виробництві з мерехтінням і можливим шумом.І по естетиці не підходили.
Можу тільки сказати,що коли поставив перші 4 ватні світодіодні на кухні(потужніших тоді не було) то було трохи темніше ніж 40 ватні звичайні.Тому повністю зробив заміну коли появились 5-6 ватні і стало світліше ніж при традиійних 40 вт.
Тільки що перевірив.В мене в осному 6 ватні.Є трохи 5 ватних(купував раніше) і 7 ватних для кращої підсвітки на кухні(появились пізніше).Свічки на вітру 4 ватні,бо інакших з білим кольором два роки тому не знайшов
Думаю по освітленні десь 5 Вт світлодіодних=40 вт традиційних.За яскравість економних точно не знаю.Але по довговічності вони поступаються свытлодіодним.

 (tu)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Люмінесцентні лампи різних типів - майже ідеальний варіант для цілодобового освітлення. Наприклад, в закритих приміщеннях. Де погане/недостатнє природне освітлення.

В квартирі таких приміщень майже немає. Вірніше, вони є. Але світло приходиться вимикати для економії. А от в багатоквартирних будинках - можуть бути.
Одну таку лампу повісив 2 роки назад. 19.11.2013
http://pro-radio.ru/urbanism/12794-8/

Іншу - подібну - на 1-му поверсі біля ліфтів 1 вересня цього року.

В квартирі використовую звичайні лампочки розжарювання. Через 2-х, 3-х клавішні вимикачі з діодами.
Як монтувати діод?
Отак.
http://red-forum.com/showpost.php?p=1072278&postcount=3224
Діоди приблизно такі. Підбираються в залежності від напруги та струму із запасом.


Тут ще гляньте
http://krainamaystriv.com/threads/24319/


Останнє редагування: 7 грудня 2015 00:40:20 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У светодиода есть фича - он светит направленно, в отличие от клл. Поэтому точечный светильник ярче будет диодный. Больше световой поток в одном направлении.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

про колір світла - беріть теплі. приємне світло. в ледах нема "мерцания".

розрахунки заміни 60Вт на еквівалент 6Вт.
допущення:
вартість лед-лампи - 100грн
світить 6 годин на день (взимку - 1 год зранку, години 4-5 ввечері. в видіхні більше виходить, рахуємо 6год)
тому для розрахунку тариф - 0.789грн/кВт/год
(через електроплиту нагорає завжди більше 200кВт/міс., тому экономія саме за тарифом більше 100кВт/міс)

економія на місяць в ватах =
= 54Вт/год  x 6 год х 30 днів = 9.72кВт/год

економія на місяць в грн =
9.72 х 0.789 = 7.67грн

лампа окуповується за 13міс
(гроші в часі не враховуємо)

гарантія на лампу 3 роки. на заміні однієї лампи близько 180грн за 2 роки після повернення грошей за лампу в рік 1

окрім того за три роки служіння лед лампи, скоріше, згорить ще до півдесятка ламп звичайних. а це ще, можливо, 30-50грн економії.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

якщо в країні по однії 60Вт лампі замінять 10млн домогосподарств (або всього замінять 10млн ламп),
то споживання зменшиться на 540МВт/год = потужність половини блоку АЕС.
54Вт/год х 10млн = 540МВт/год

Минулого року в пікові години нестача була до 4-6ГВт/год.
тривалість відключень може зменшитись на години.

тому заміна - не просто економія для нас.

   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

з 1.03.2016 тириф на кВт/год більше 100кВт = 0.99грн.
це значить, що окуповується 100грн-лед-лампа вже за 10 місяців.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я в кінці березня поміняв вимикачі. І поставив у них діоди. Після цього ще ні одна лампа не згоріла. Лампи лишились старі. Так що потреба в заміні ламп зменшується. Наскільки - ще невідомо. Переважно лампи по 100 ват. В режимі через діод споживають приблизно 50 ват. І це основний режим. Потрібне нормальне світло - натиснув 2-гу клавішу вимикача. Ще більше світла - є третя клавіша на іншу лампу (можна поставити діодну або люмінесцентну - на вибір).

Останнє редагування: 7 грудня 2015 00:54:19 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

про колір світла - беріть теплі. приємне світло. в ледах нема "мерцания".

розрахунки заміни 60Вт на еквівалент 6Вт.
допущення:
вартість лед-лампи - 100грн
світить 6 годин на день (взимку - 1 год зранку, години 4-5 ввечері. в видіхні більше виходить, рахуємо 6год)
тому для розрахунку тариф - 0.789грн/кВт/год
(через електроплиту нагорає завжди більше 200кВт/міс., тому экономія саме за тарифом більше 100кВт/міс)

економія на місяць в ватах =
= 54Вт/год  x 6 год х 30 днів = 9.72кВт/год

економія на місяць в грн =
9.72 х 0.789 = 7.67грн

лампа окуповується за 13міс
(гроші в часі не враховуємо)

гарантія на лампу 3 роки. на заміні однієї лампи близько 180грн за 2 роки після повернення грошей за лампу в рік 1

окрім того за три роки служіння лед лампи, скоріше, згорить ще до півдесятка ламп звичайних. а це ще, можливо, 30-50грн економії.

Ось розрахунки...

Можу підставити ваші дані...

   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А ось для тарифа 0,79 грн



   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Трохи неправильні розрахунки. В тому сенсі, що всі 12 ламп не світять по 5 годин. Принаймні в мене. Лише 3. Або 2-2,5.


Одне приміщення - одна лампочка. Встановлено може бути кілька світильників/лампочок в приміщенні. Але зазвичай світить лише одна/один. А всі - то святкова ілюмінація.

Останнє редагування: 7 грудня 2015 10:04:03 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Ось розрахунки...

Можу підставити ваші дані...

Показати зображення...

що таке "затрати на пріобрєтєніє ламп на 1 год" і чим воно відрізняється від "затрати на покупку ламп "?

цікаво звідки взялось 210грн для жарівок 12 :). Формул також не видно обрахунку е.е. (приходиться вірити на слово :) )


ЗІ: а взагалі так ... колись років 10-13 назад для себе подібний ексельчик зробив і переконав усіх довкола в раціональності переходу на економки :)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

що таке "затрати на пріобрєтєніє ламп на 1 год" і чим воно відрізняється від "затрати на покупку ламп "?

цікаво звідки взялось 210грн для жарівок 12 :). Формул також не видно обрахунку е.е. (приходиться вірити на слово :) )


ЗІ: а взагалі так ... колись років 10-13 назад для себе подібний ексельчик зробив і переконав усіх довкола в раціональності переходу на економки :)

у мене економки себе не виправдали.
живуть максимум 3 роки.
світло мерехтить.
а час на вмикання дратує.

от діодне світло значно приємніше. і вмикається відразу.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

у мене економки себе не виправдали.
живуть максимум 3 роки.
світло мерехтить.
а час на вмикання дратує.

от діодне світло значно приємніше. і вмикається відразу.


Питання ще й в ціні за економку. Я колись купував по 15-25грн(а деякі по акції навіть по 8 (= ) - 70-80% й досі живуть(понад 4-5 років). І 3х років було достатньо для того, щоб покупка окупила себе і принесла економію :)


хоча якщо мерехтить - то ніяка економія себе не виправдовує :)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Пока не появятся 10-ваттные LED с цоколем E14 буду оставаться на "экономках"
Пять семиватных LED было поставлено в люстру - а в комнате визуально стало темнее чем при пяти 15-ваттных экономках.
Хотя все таблицы тупо указывают что они должны быть равны по световому потоку. Взял люксометр - так и есть - брешут.

Показатели следующие:
За основу измерений была взята обычная лампа накаливания 100 ватт, цветовая температура при замере была определена как 2900К
Поэтому для сравнения брались "экономка" и LED не 2700К, а 3000К
15 ватт экономка светит как 72 ватт обычная
7 ватт LED  светит как 64 ватт обычная

На сегодня 10 ватт LED с цоколем E14 в продаже в магазинах не обнаружено.
Кроме того MAXUS и OSRAM оказывается их вообще не выпускают в таком исполнении.
Брать у китайцев "кота в мешке" тем более не хочу.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

На сегодня 10 ватт LED с цоколем E14 в продаже в магазинах не обнаружено.

Так не Вати рішають а кельвіни.
а діоди з Е14 є навіть 4200 кельвінів.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Пока не появятся 10-ваттные LED с цоколем E14 буду оставаться на "экономках"
Пять семиватных LED было поставлено в люстру - а в комнате визуально стало темнее чем при пяти 15-ваттных экономках.
Хотя все таблицы тупо указывают что они должны быть равны по световому потоку. Взял люксометр - так и есть - брешут.

Показатели следующие:
За основу измерений была взята обычная лампа накаливания 100 ватт, цветовая температура при замере была определена как 2900К
Поэтому для сравнения брались "экономка" и LED не 2700К, а 3000К
15 ватт экономка светит как 72 ватт обычная
7 ватт LED  светит как 64 ватт обычная

На сегодня 10 ватт LED с цоколем E14 в продаже в магазинах не обнаружено.
Кроме того MAXUS и OSRAM оказывается их вообще не выпускают в таком исполнении.
Брать у китайцев "кота в мешке" тем более не хочу.

у мене 9вт e14 Eurolamp стоїть у ванній
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Вот пичалька только - в Германии не знают о существовании такого бренда как EUROLAMP за который выдаются китайские подделки.
На фабрике OSRAM в Шанхае довелось побывать лично, а потом увидеть роZZийские подделки под OSRAM где на платах стояли еще советские резисторы МЛТ.
Когда начинаю подделывать китайцев это уже пиииии........

Давайте я вам немного поясню - для Е14 пока нет гарантированного решения по отводу тепла от 10 ватт светодиодных ламп.
Потому никто из нормальных брендов и не делает - не могут гарантировать долговечность.
А то что есть на рынке.... дык пипл ведь схавает на волне популярности.....

   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Вот пичалька только - в Германии не знают о существовании такого бренда как EUROLAMP за который выдаются китайские подделки.
На фабрике OSRAM в Шанхае довелось побывать лично, а потом увидеть роZZийские подделки под OSRAM где на платах стояли еще советские резисторы МЛТ.
Когда начинаю подделывать китайцев это уже пиииии........

Давайте я вам немного поясню - для Е14 пока нет гарантированного решения по отводу тепла от 10 ватт светодиодных ламп.
Потому никто из нормальных брендов и не делает - не могут гарантировать долговечность.
А то что есть на рынке.... дык пипл ведь схавает на волне популярности.....

Я уже писал .. про кулер на процессоре компа...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Не надо обольщаться 30000 часами службы светодиодов - это сферический конь в вакууме, реально будет меньше. Это раз.
Во-вторых, у светодиодов, по сравнению с люминисцентными и лампами накаливания, прилично уже диаграмма направленности, поэтому необходимы разработанные с учётом этой особенности светильники.
В-третьих, светодиоды не терпят перегрева, от него они быстро деградируют, поэтому светильники должны обеспечивать хорошую вентиляцию - обычно это требование не выполняется.
В-четвёртых, вы уверены в том, что в продукции дедушки Ляо (типа Максусов, Евроламп и прочая) стоят высококачественные светодиоды, которые в теории могут обеспечить заявляенный ресурс, имеют хороший индекс цветопередачи, а ток стабилизирован правильным высокочастотным балластом, а не копеечным балластным конденсатором?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Вот пичалька только - в Германии не знают о существовании такого бренда как EUROLAMP


Те, що ці лампи, суб'єктивно. світять краще за інші китайські лампи - факт(хоч і суб'єктивний). 5 років гарантії - також непаганий додаток.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Не надо обольщаться 30000 часами службы светодиодов - это сферический конь в вакууме, реально будет меньше. Это раз.
Во-вторых, у светодиодов, по сравнению с люминисцентными и лампами накаливания, прилично уже диаграмма направленности, поэтому необходимы разработанные с учётом этой особенности светильники.
В-третьих, светодиоды не терпят перегрева, от него они быстро деградируют, поэтому светильники должны обеспечивать хорошую вентиляцию - обычно это требование не выполняется.
В-четвёртых, вы уверены в том, что в продукции дедушки Ляо (типа Максусов, Евроламп и прочая) стоят высококачественные светодиоды, которые в теории могут обеспечить заявляенный ресурс, имеют хороший индекс цветопередачи, а ток стабилизирован правильным высокочастотным балластом, а не копеечным балластным конденсатором?

Во-первых, Максус - пять лет гарантии, можешь поменять.
Во-вторых, Филипс от растаманчика - без драйвера 100%.

Останнє редагування: 7 грудня 2015 14:13:27 від DiDUS
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Во-первых, Максус - пять лет гарантии, можешь поменять.

В наших реалиях точка где их купили прекратит существование через полгода-год.
И можно засунуть эту гарантию.... Ну все поняли куда.

Те, що ці лампи, суб'єктивно. світять краще за інші китайські лампи - факт(хоч і суб'єктивний). 5 років гарантії - також непаганий додаток.

Деградация перегревающихся светодиодов - 18-26 месяцев до 40%
Поэтому получить через полтора года вместо 100 ватт 50 - очень как-то "радует".

в LED на сегодня обмана более 80%, что для маркетинга слишком избыточно.
Все пытаются урвать на новых технологиях.

Однако действительно хорошие LED либо еще дороги, либо из-за технологических проблем - редкость.
Ну а то что народ сейчас массово лепит... Извините, но дерьмецо еще то.....
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

http://rozetka.com.ua/lamps/c230135/25885=10-10/
Один из отзывов:
Покупал в детскую в люстру 5 шт. До этого стояли экономки, аналоги 100Вт. Нормально светили, но почему-то запускались долго, несколько сек. Раздражало очень. Решил постепенно поменять все лампочки на светодиодные, эти были первые. В общем, пришлось одну выкрутить! :) Очень яркие! Так-что в детскую куплю что-то послабее, а эти раскидаю по другим светильникам.

У меня аналогичная "проблема" с избыточной яркостью.

Это ты не видел ещё вот это чЮдо
http://led-stars.com.ua/p91236983-led-lampa-electrum.html
Я с дуру две купил. Сейчас в ящике валяются  :laugh:
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

На днях как раз покупал лампочку
Обычная 35В - 30 с  чем-то грн
Диодная 5В, которая светит, как 35 - 148 грн

Какой смысл платить почти в 5 раз больше?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

В наших реалиях точка где их купили прекратит существование через полгода-год.
И можно засунуть эту гарантию.... Ну все поняли куда.

Деградация перегревающихся светодиодов - 18-26 месяцев до 40%
Поэтому получить через полтора года вместо 100 ватт 50 - очень как-то "радует".

в LED на сегодня обмана более 80%, что для маркетинга слишком избыточно.
Все пытаются урвать на новых технологиях.

Однако действительно хорошие LED либо еще дороги, либо из-за технологических проблем - редкость.
Ну а то что народ сейчас массово лепит... Извините, но дерьмецо еще то.....


40%? - це ви явно перебільшуєте. Про гарантію Максуса - також розсмішило :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія