Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту
RS

Вже зрозуміло, що більшість, яка визначить переможця президентських виборів,  не сприймає теперішнього президента не з якихось ідеологічних міркувань – а на рівні фізіології. Що б він не сказав і не зробив – це буде викликати лише відторгнення і подальше падіння рейтингу. Зараз він шкодить собі вже самим фактом свого існування.

Це має своє пояснення : занадто складними виявились останні п’ять років, і весь негатив від них зараз лежить на чинному президенті. В цій ситуації будь яка популярна постать без політичного минулого дасть йому фору.   Це я і називаю Зє-ефектом – вибух фізіологічного несприйняття старих обличь в політиці при появі нового популярного персонажу.

Зараз деякі кажуть, що на парламентських виборах існуючи партії зможуть зайняти більшість, і Зеленський стане декоративним президентом в їх руках. А чому вони впевнені що Зє – ефект не спрацює на них самих? Достатньо лише пояснити виборцям, що всі ці постаті, всі ці партії мають не менше відповідальності за минуле, ніж Порошенко, виставити партію нових слабо відомих персонажів під патронатом нового президента – і Зє-ефект повториться.

Чому треба протистояти цьому?  Тому що ми не знаємо, чого очікувати від цієї новизни. Зараз кожен видумує що йому заманеться і більш за все намагається відтягнути момент, коли прийдеться подивитися правді в очі. Особисто мені вся ця історія все більше здається операцією , де умовні гладковські-молодші форсовано викидають з влади гладковських-старших, тобто покоління, виховане Кучмою викидається поколінням, виховатим Ібицею. При цьому розкладі вони не зможуть поводити себе у владі якось по іншому, ніж іх батьки, виховання їм не дозволить це зробити. Тобто основний вектор їх політики буде – не робити різких рухів, сидіти на декількох стільцях і каналізувати будь яку активність , що може привести до принципових системних змін. І їхня пропозиція з референдумом по НАТО  - це найяскравіший приклад того, які вектори руху будуть каналізуватися в першу чергу.  При чому я навіть не кажу про те, що виставляти на референдум питання самозахисту країни – це просто безумство. Давайте тоді вирішувати на референдумі і питання мобілізаії, військового стану, збільшення чисельності армії..

Що треба робити?  Всім нам, суспільству і політикам, використати Зє-ефект на парламентських виборах.  Нам, суспільству -  оголосити повну мобілізацію серед всіх тих молодих обличь, які за останні п’ять років зробили собі ім’я чи то на телебаченні, чи то в інтернеті, чи то на фронті або волонтерській діяльності,  і тягнути їх за вуха в парламент. Існуючим партіям і відомим але старим політикам - віддавати їм всі прохідні місця в списках старих партій або допомагати їм створювати нові.  Середньому класу і професійній еліті – фінансувати нові політичні проекти.

Якщо настав час тридцяти –сорокарічних брати владу в країні –окей, але  цей шанс не повинні профукати ті, хто цього дійсно заслуговує.

Думаю зараз багато цих людей усвідомило, що у них був неабиякий шанс в президентській гонці. Сергії Притули і Яніни Соколови ; Луганські, Полтави, Вольнови; Вакарчуки; Марії Берлінські та багато інших. Нехай для них це буде одна каденція – після якої вони зможуть займатися тим, чим і зараз, але на найближчі п’ять років це повинно  стати для них чимось типу громадянського обов’язку. Щоб країна не опинилася невідомо де і в чиїх руках.

Нехай це буде п’ятирічка нашого  дорослішання.
   
якщо зеленські-вакарчуки до 40 років не розуміють основ державного існування, а їх підтримує більшість, то нам вже ніщо не допоможе
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту - вже пройопний. Раніше потрібно було думати.
Тепер нічого такого неможливо зробити аби цьому протистояти. Ну хіба за вийнятком якогось форсмажору .

   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

якщо зеленські-вакарчуки до 40 років не розуміють основ державного існування, а їх підтримує більшість, то нам вже ніщо не допоможе

а янукович двічісудимий розумів ті основи ?
а педро розумів основи що розвів свинарчуків пачку ...
   
Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту - вже пройопний. Раніше потрібно було думати.
Тепер нічого такого неможливо зробити аби цьому протистояти. Ну хіба за вийнятком якогось форсмажору .
Зе уже сам по себе есть форсмажором. Или фарс-мажором.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Українці не оберуть українофоба президентом. Бо це є самогубство.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Має бути лідер цього процесу. Він повинен бути бездоганним в політичному бекграунді, енергійним, достатньо ресурсним, здатним утримувати команду з яскравих особистостей, провідником.
АБо декілька таких яку вже складають первинну команду.
На жаль, всі ці нові країни, єврооптимісти, громадські ради, народні вече, балаклави, етсетера - все це мішура та піна.
І ще - прапор має піднятися вже вчора.
Як варіант - Порошенко або Тимошенко, або разом - зрікаються майбутніх посад, працюють над проектом та надають ресурси для формування великої команди для парламенту восени.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

а янукович двічісудимий розумів ті основи ?
а педро розумів основи що розвів свинарчуків пачку ...

Якщо тебе пошкрябати, можливо ти гірший за Свинарчука, провина якого ще не доведена.
   
а янукович двічісудимий розумів ті основи ?
а педро розумів основи що розвів свинарчуків пачку ...

ні, звичайно
старі не розуміли
і молоді туди ж
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту - вже пройопний. Раніше потрібно було думати.
Тепер нічого такого неможливо зробити аби цьому протистояти. Ну хіба за вийнятком якогось форсмажору .

 ПОВТОРЮСЬ !

 Петро перепутал должность Гендиректора коммерческого предприятия цель которого зарабатывать деньги - с Должностью Президента страны !!  ВОТ В ЧЕМ ПРОБЛЕМА!! И ОН ЭТОГО НЕ ПОНЯЛ И СЕЙЧАС!! ЭТО УЖЕ КЛИНИКА!!
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Зе уже сам по себе есть форсмажором. Или фарс-мажором.

Зе - це прямий наслідок пеціних пройопів. Так загрався відстоюванням корпоративних інтересів своїх і друзів що забув а може і не забув за манюпаса, подумав та хуле, підкину томос, куплю пенсів за гроші бляхарів і перемога в кишені ...

а тут хуяк на новий рік Зе намалювався ...  з підтримкою в 30%
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Українці не оберуть українофоба президентом. Бо це є самогубство.

Я не бачу в другому турі кандидатів українофобів. Ні пецюндер ні Зе не є і близько українофобами.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Якщо тебе пошкрябати, можливо ти гірший за Свинарчука, провина якого ще не доведена.

шрябай... якби можливо було щось нашкрябати вже б давно на мене нашкрябали ...
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Я не бачу в другому турі кандидатів українофобів. Ні пецюндер ні Зе не є і близько українофобами.
В Криму і ДНР-ЛНР теж нема українофобії, там просто знищили абсолютно все українське, із Зе те ж саме прогнозовано з імовірністю 100%
   
Зе - це прямий наслідок пеціних пройопів. Так загрався відстоюванням корпоративних інтересів своїх і друзів що забув а може і не забув за манюпаса, подумав та хуле, підкину томос, куплю пенсів за гроші бляхарів і перемога в кишені ...

а тут хуяк на новий рік Зе намалювався ...  з підтримкою в 30%
Ах, вот оно в чем дело... :laugh:
Так это у вас личное ?
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

В Криму і ДНР-ЛНР теж нема українофобії, там просто знищили абсолютно все українське, із Зе те ж саме прогнозовано з імовірністю 100%

в Криму, мордорі, Л-ДНР купа українофобії яка переросла в збройне протистояння.
а з кандидатів ані порошенко ані зеленський українофобами не є.
 
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Ах, вот оно в чем дело... :laugh:
Так это у вас личное ?

і особисте також. я не приховую.  бляхарів перемогли, виєпли, перемога. Кльово.
Тепер моя черга. :-)  А ви як думали ? так минеться ?
В Ужгороді 40+ % за Зеленського і завдяки бляхарям і завдяки мені теж  (tu) 
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Українці не оберуть українофоба президентом. Бо це є самогубство.

В нас достатньо неукраїнців, недоукраїнців та просто хохлів, щоб обрати президентом українофоба :(
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

В нас достатньо неукраїнців, недоукраїнців та просто хохлів, щоб обрати президентом українофоба :(

В Ужгороді в команді  Зе і волонтерів я не бачив ні одного українофоба чи ватника ....
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту - вже пройопний. Раніше потрібно було думати.
Тепер нічого такого неможливо зробити аби цьому протистояти. Ну хіба за вийнятком якогось форсмажору .
Ти вже отримав завірення що будеш прокурором щоб мати можливість розслідуватис прави по майдану і за діамантових прокурорів?
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Ти вже отримав завірення що будеш прокурором щоб мати можливість розслідуватис прави по майдану і за діамантових прокурорів?

я не претендую і не розраховую на якісь профіти чи посади.
І в команді Зе я виключно як волонтер без будь яких подальших перспектив.
Моя ціль відома.  Сучий потрох має піти а в кращому випадку має сісти. Крапка.

   
і особисте також. я не приховую.  бляхарів перемогли, виєпли, перемога. Кльово.
Тепер моя черга. :-)  А ви як думали ? так минеться ?
В Ужгороді 40+ % за Зеленського і завдяки бляхарям і завдяки мені теж  (tu) 
А яхты и суперджеты , которыми пользуются резиденты Украины, зарегистрированные не в Украине это "бляхи" ?
С ними нужно бороться ?
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

А яхты и суперджеты , которыми пользуются резиденты Украины, зарегистрированные не в Украине это "бляхи" ?
С ними нужно бороться ?

боротись не потрібно. потрібно щоб було вигідно реєструвати це в україні а не в других країнах як бляхи так і яхти з джетами. По яхтам я взагалі не знаток. не мав і не планую мати.

мені покуй ті яхти ...
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

«Нет у вас методов против Кости Сапрыкина» (c)
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

В Ужгороді в команді  Зе і волонтерів я не бачив ні одного українофоба чи ватника ....
Розумієш, я б тебе розстроїв але все буде ЗЕ , Зе през торчок, і це чудово))) Бо всі ті хто не вважають себе ватником, будуть у Зе-командер і розстрілюватимуть порохоботів діамантових ))))

Дуракам закон не писаний. Це просто супер... Я хочу таке побачити, заходить торчок в до прокуророа Люкса, саме як на картинці)))))


   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Розумієш, я б тебе розстроїв але все буде ЗЕ , Зе през торчок, і це чудово))) Бо всі ті хто не вважають себе ватником, будуть у Зе-командер і розстрілюватимуть порохоботів діамантових ))))

Дуракам закон не писаний. Це просто супер... Я хочу таке побачити, заходить торчок в до прокуророа Люкса, саме як на картинці)))))


Показати зображення...

мені пох чим ти мене тут лякаєш і які картинки постиш. просто відверто пох .... і про торчка пох і про розстріли пох.
петро має піти а краще сісти і я докладу максимум зусиль до цього ну що в моїх силах ...
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Едыный способ - это надо было пять лет назад не начинать воровать, а работать. А теперь.. Препанную целку не вернуть. :gigi:
Расслабьтесь, свынячуки и получите удовольствие - у вас всего пара недель.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Едыный способ - это надо было пять лет назад не начинать воровать, а работать. А теперь.. Препанную целку не вернуть. :gigi:
Расслабьтесь, свынячуки и получите удовольствие - у вас всего пара недель.

я ж кажу. вже пізно щось робити.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

я не претендую і не розраховую на якісь профіти чи посади.
І в команді Зе я виключно як волонтер без будь яких подальших перспектив.
Моя ціль відома.  Сучий потрох має піти а в кращому випадку має сісти. Крапка.
Так, ти злиняти від повідальності хочеш як боягуз, все ми тут рішили що не втечеш спробуєш втекти затобою приїде охорона Коломойського і поламає тобі руки, бути тобі чесним головним прокурором, будеш ловити діамантових порохоботів і вішати...


Інакше до тебе прийде Зе і та-та-та-та.... У мри клятий порохбот скаже тобі.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Так, ти злиняти від повідальності хочеш як боягуз, все ми тут рішили що не втечеш спробуєш втекти затобою приїде охорона Коломойського і поламає тобі руки, бути тобі чесним головним прокурором, будеш ловити діамантових порохоботів і вішати...


Інакше до тебе прийде Зе і та-та-та-та.... У мри клятий порохбот скаже тобі.
Показати зображення...

ти б залишив приймати всяку каку, бачу тебе штирить моцно.
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

мені пох чим ти мене тут лякаєш і які картинки постиш. просто відверто пох .... і про торчка пох і про розстріли пох.
петро має піти а краще сісти і я докладу максимум зусиль до цього ну що в моїх силах ...
Я не розумі, ти собираєшся тікати? А якже ловля діамантових прокурорів?

Зе тобі поможе, і невтичеш ... Ти всписках на посади... Ато всрався і тікати... НІТ. Треба за свої вчинки нести відповідальність шановний, ми тобі найшли роботу, прокурора ....Та-та-та-та...
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

'ще є 2 тижні-на протязі 5-6 днів створити гумористично-сатиричний серіальчик в стилі "слуги народу" або просто серіал з невеличкими сценками в стилі наша раша на 20-30 хв. кожна серія , в якому пройтися по всіх слабких місцях вазеліна - сцикливості, брехливості, некомпетентності, рускомірності і т.п. тобто опустити вазеліна по повній програмі нижче плінтуса. Добре розрекламувати і крутити на 2-3 каналах в останній тиждень, одна серія в день. Не факт що вплине на результати виборів, але поставить цього пі.ара на місце яке він заслуговує
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Я не розумі, ти собираєшся тікати? А якже ловля діамантових прокурорів?

Зе тобі поможе, і невтичеш ... Ти всписках на посади... Ато всрався і тікати... НІТ. Треба за свої вчиники нести відповідальність шановний, ми тобі найшли роботу, прокурора ....Та-та-та-та...

це що в тебе за діарея ?
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

ти б залишив приймати всяку каку, бачу тебе штирить моцно.
От реально, що за сцикунство? Береш владу, і розстрілюй всіх вбивць небесної сотні, кишка тонка? Нашо тоді пішов до Зе-командора ?
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

'ще є 2 тижні-на протязі 5-6 днів створити гумористично-сатиричний серіальчик в стилі "слуги народу" або просто серіал з невеличкими сценками в стилі наша раша на 20-30 хв. кожна серія , в якому пройтися по всіх слабких місцях вазеліна - сцикливості, брехливості, некомпетентності, рускомірності і т.п. тобто опустити вазеліна по повній програмі нижче плінтуса. Добре розрекламувати і крутити на 2-3 каналах в останній тиждень, одна серія в день. Не факт що вплине на результати виборів, але поставить цього пі.ара на місце яке він заслуговує

тобто більше і ще більше чорнухи та чорного піару ?  :lol:  і це би мало допомогти ?  хе-хе ...
ти бачу так нічого і не зрозумів ...
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

От реально, що за сцикунство? Береш владу, і розстрілюй всіх вбивць небесної сотні, кишка тонка? Нашо тоді пішов до Зе-командора ?

чувак йди проспись ...
   
Мо' имхо, уже ничего не сделаешь, так как большинство населения измучено ярмаркой популистских обещаний политикума, вследствие чего утратило критичность мішления и замерло в ожидании небесной халяві
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

це що в тебе за діарея ?
Блін... Я надіявся, що Люкс стане прокурором і всіх діаманттових і всіх небесної сотні всіх та-та-та-та... :facepalm1:

Люкс дружище, ну як можна не доводити справу до кінця? Зе-командеру нема більше нінакого надії як на тебе! Хто йому буде дилером і поможе позбутись сотні тисяч вбивць небесної сотні?
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

Мо' имхо, уже ничего не сделаешь, так как большинство населения измучено ярмаркой популистских обещаний политикума, вследствие чего утратило критичность мішления и замерло в ожидании небесной халяві
Та-та-та-та ВАС.




Не достатньо любите Зе.

Останнє редагування: 8 квітня 2019 15:19:45 від TimmiApostolMS
   
Re: Єдиний спосіб протистояти Зє-ефекту

тобто більше і ще більше чорнухи та чорного піару ?  :lol:  і це би мало допомогти ?  хе-хе ...
ти бачу так нічого і не зрозумів ...
то ти нічого не зрозумів - на чорному піарі і чорнусі зеленський і здобув популярність. Тому повністю оправдано застосувати це проти нього.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія