Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

до уваги львівян...

до уваги львівян...

хто має час і бажання допомогти пораненим Героям в шпиталі Львова чи околиць,можете купити чогось смачненького,може яких пару футболок і відвезти.
Є бійці не місцеві і це буде велика повага до них, пишу бо був і бачив.
дякую
якби хтось хотів допомогти,але не міг,по різних причинах,то можете купити я завезу від вас
   
Re: до уваги львівян...

Можу трохи грн підкинути
   
Re: до уваги львівян...

Можу трохи грн підкинути
ок
планував в четвер-пятницю поїхати.напишу в особисті
   
Re: до уваги львівян...

ок
планував в четвер-пятницю поїхати.напишу в особисті
Ок
   
Re: до уваги львівян...

Цукерки і солодощі можна купити в Укрпошті. Якось зайшов - як в супермаркеті. Тільки холодильників бракує.
   
Re: до уваги львівян...

Цукерки і солодощі можна купити в Укрпошті. Якось зайшов - як в супермаркеті. Тільки холодильників бракує.
згоден,хоч біля шпиталів купа продуктових теж
   
Re: до уваги львівян...

у львові три шпиталі для них.
   
Re: до уваги львівян...

для львівян?
   
Re: до уваги львівян...

нагадаю, якби хто хотів щось передати і по якохось причинах не може,то в шпиталь-можу завети від вашого імені.
Поїду у Винники завтра
   
Re: до уваги львівян...

дяка пану PRоm за те,що долучився до поїздки в шпиталь,також дяка хлопцям з Аліканте за кошти на плитоноску для бійця 67бригади,плитоноску вже в бійця,залишок коштів пішли на смаколики в шпиталь.Є бійці з інших міст,рідних тут нема,тому відвідуйте і проявіть свою повагу в будь-якому місті.Слава Героям!
   
Re: до уваги львівян...

дяка пану PRоm за те,що долучився до поїздки в шпиталь,також дяка хлопцям з Аліканте за кошти на плитоноску для бійця 67бригади,плитоноску вже в бійця,залишок коштів пішли на смаколики в шпиталь.Є бійці з інших міст,рідних тут нема,тому відвідуйте і проявіть свою повагу в будь-якому місті.Слава Героям!
Дякую за ваш візит :-B
   
Re: до уваги львівян...

почався Великий Піст, християни в цей особливий час мали би робити більше добра і милосердя
   
Re: до уваги львівян...

був вчора,передав футболок(надало Львівське Динамо) і смаколиків
нагадаю,що кожен може щось принести і це насамперед буде виявом поваги.
можна залишити на прохідній,можна занести в палату
Героям Слава!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія