Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ТТ #13 B-) (100% змістовна назва) (Майкл Щур. 28,11,2021. Дуже багато зашквару для назви...)

Re: ТТ #13 B-) (100% змістовна назва)

Не не не..
Давай -  прихильники певної політсили ну вы поняли..
Где паярков свежий?
Неужели патриот, не какой там зе....ил обосрался молодых модератов?
Не верю!

Останнє редагування: 28 листопада 2021 16:15:25 від Strangeways
   
Re: ТТ #13 B-) (100% змістовна назва)

Не не не..
Давай -  прихильники певної політсили ну вы поняли..
Где паярков свежий?
Неужели патриот, не какой там зе....ил обосрался молодых модератов?
Не верю!
ти кудись спішиш?  B-)
   
Re: ТТ #13 B-) (100% змістовна назва)

Не не не..
Давай -  прихильники певної політсили ну вы поняли..
Где паярков свежий?
Неужели патриот, не какой там зе....ил обосрался молодых модератов?
Не верю!
ось підожди, він дождецця, коли модери підуть спать, а потім о 5 годині ранку яаак запулить свого Пояркова!

А я думаю, чого він сьогодні в 5:38 сюди заскакував, а то він робив розвєдку боєм - дивився, коли модераторів немає на ФУПі.
   
ну, нарешті, в модера прокинулось почуття гумору!  :laugh:  (tu)
   
ну, нарешті, в модера прокинулось почуття гумору!  :laugh:  (tu)
:gigi: зарані радієш. На модерське почуття гумору подивишся у понеділок через загратоване віконце.
   
:gigi: зарані радієш. На модерське почуття гумору подивишся у понеділок через загратоване віконце.
   
https://www.youtube.com/watch?v=TpTCCF9sEFA
не, ти краще не відбріхуйся своїми цитатами або роліками, а краще вже щось думай у правильному напрямку, а то я вже заїблася ждать тебе із твоїх очєрєдних ходок в непонядно яком статусі.

Ти казав, що всі ці заморочьки відкладуються тільки через те, що ти заболів свинкою. Но ти ж вже виздоровів, то чого відкладувать? Засилай вже сватів наканєцта. Бо з наступної твоєї ходки я можу тебе і не дождацця. Уйду в монастирь. :beee:
   
не, ти краще не відбріхуйся своїми цитатами або роліками, а краще вже щось думай у правильному напрямку, а то я вже заїблася ждать тебе із твоїх очєрєдних ходок в непонядно яком статусі.

Ти казав, що всі ці заморочьки відкладуються тільки через те, що ти заболів свинкою. Но ти ж вже виздоровів, то чого відкладувать? Засилай вже сватів наканєцта. Бо з наступної твоєї ходки я можу тебе і не дождацця. Уйду в монастирь. :beee:
свинкою я хворів в класі так 6-му...
п.с. і даремно ти хвільм не переглянула
   
свинкою я хворів в класі так 6-му...
п.с. і даремно ти хвільм не переглянула
з мобілки? Ти думаєш, у мене є стільки часу?
То шо там по дєлу?
   
свинкою я хворів в класі так 6-му...
п.с. і даремно ти хвільм не переглянула
писи.  X( мася, ти в цей понеділок, тобто завтра, здєлаєш мені предложеніє? Ну, доживи... А не зробиш - приб'ю. До наступного точно не доживеш.
   
з мобілки? Ти думаєш, у мене є стільки часу?
То шо там по дєлу?
ти тут з чужими мужиками шури-мури крутиш, посуду презентуєш, а шо мені робити?  :shuffle:
   
Амід, не бань масю (магістра тоїсть) в понеділок - він мені предложеніє хоче зробить. А як не зробить, то у вівторок забань його на три місяці. Шоб добре подумав і зробив правильні висновки.

Мася, отак тобі. :beee:
   
ти тут з чужими мужиками шури-мури крутиш, посуду презентуєш, а шо мені робити?  :shuffle:
мася, бля буду - то я тобі на сватання хотіла зробити подарунок!!
Мася, тока нє в морду!
   
мася, бля буду - то я тобі на сватання хотіла зробити подарунок!!
Мася, тока нє в морду!
... завтра партсабраніє!  :weep:
то ти  [KA] ? а я гадав шо така затуркана...
   
... завтра партсабраніє!  :weep:
то ти  [KA] ? а я гадав шо така затуркана...
мася, яке вхєра партсобраніє? Ти шо, на партсобранії собрався дєлать мені предложеніє? Чи ти хочеш, шоб тебе всим партсобранієм примушували до цього дєлання? Може ти ще й парторга пригласиш свічку подержать?
   
... завтра партсабраніє!  :weep:
то ти  [KA] ? а я гадав шо така затуркана...
та ти ж такі предяви кидаєш і про посуд і про якісь шури-мури, кулаками розмахався, того я і прошу, шо якшо собрався мене вдарить, то поакуратнєє, бо може отвєтка прилетіть.
   
та ти ж такі предяви кидаєш і про посуд і про якісь шури-мури, кулаками розмахався, того я і прошу, шо якшо собрався мене вдарить, то поакуратнєє, бо може отвєтка прилетіть.
Анекдот: Реакция женщин разных наций, на банальную ситуацию - муж застукал с любовником. Немка: - Ганс! Ты не пунктуален. Ты лолжен был прити на час позже! Американка: - Джон, ты же будеш мешать мне делать мой бизнес? Француженка: - О! Пьер! Ложись, Жак подвинься! Русская: - Ваня!!! Только не по морде! У меня завтра собрание!!! Украинка: - Цэ ты Тарас? А цэ хто?!… Ой, я така затуркана…
   
Анекдот: Реакция женщин разных наций, на банальную ситуацию - муж застукал с любовником. Немка: - Ганс! Ты не пунктуален. Ты лолжен был прити на час позже! Американка: - Джон, ты же будеш мешать мне делать мой бизнес? Француженка: - О! Пьер! Ложись, Жак подвинься! Русская: - Ваня!!! Только не по морде! У меня завтра собрание!!! Украинка: - Цэ ты Тарас? А цэ хто?!… Ой, я така затуркана…
мася, я цей анекдот помню, і саме його мала на увазі, от тільки про партсобраніє я шото запамятовала.

Так шо там нащот понеділка? Яку хустку мені одягати? Яку спідничку - довгу, чи тільки щоб пипку прикривала? Топік дуже відвертий, чи трішки прикрити пазуху? І да, піч дуже колупати, чи ні?
   
Мася, я задовбалася на сон грядущий те твоє кено дивитися. Ти краще скажи, на якій хвилині чи секунді там прозвучить те, що ти хочеш мені сказати.
Я дужче люблю короткометражки і бажано, щоб в кадрі були тільки двоє - групових зйомок не лублу.
   
Мася, я задовбалася на сон грядущий те твоє кено дивитися. Ти краще скажи, на якій хвилині чи секунді там прозвучить те, що ти хочеш мені сказати.
Я дужче люблю короткометражки і бажано, щоб в кадрі були тільки двоє - групових зйомок не лублу.
умєючі-долго!(с)  :gigi:
   
умєючі-долго!(с)  :gigi:
та ніхрена ти не умієш. Даже здєлать предложеніє толком... Вже два роки голову морочиш..

Замість цього заставив мене дивицця кено про ссикуху і старпера.. це такий тонкий намьок, шо я стара для тебе? То так і кажи.

Ну, подивилася я його. І шо? Який висновок я повинна була з нього зробити крім озвученого?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія