Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Працюйте і не розганяйте паніку. Іксперти пля
Конпас тре куплять і карту з дорогою в Польщу.
   
Не, на випадок двіжухи ноут із свистком - то абсолютно провальна ідея, та й мінусів інших там достатньо. Так само, як і той тексан/етон/грюндіг за охуліард доларів.
Я ще досі жабу не переміг, але як іі завалю, то єдиний варіант для себе - то малахіт. 50кгц-200мгц і всі види модуляціі. А за додаткові бабки до 400мгц.  Хто так ще зможе? І то в корпусі розміром як телефон
Чип от Мирикса уже прикупил?
Свисток свистку рознь. Вот товарищ выше про какой-то фон говорит... :laugh:
Наверне антенну сверху на ноут прилеплял или купил шнягу откуда китайцы все фильтры выкусили.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Конпас тре куплять і карту з дорогою в Польщу.
взагалі треба виявляти всіх ссикунів, і пропонувати їм самознищитись і своїх дітей придушити, щоб не плодити шкідливі гени. Бо це якась нація ссикунів. Бісять хохли
   
взагалі треба виявляти всіх ссикунів, і пропонувати їм самознищитись і своїх дітей придушити, щоб не плодити шкідливі гени. Бо це якась нація ссикунів. Бісять хохли
Та сцикливі хохли вже раз дали хуйлу просратись. І ще раз дадуть.
А ти бісись.
   
Конпас тре куплять і карту з дорогою в Польщу.
У Франціі війни не буде, заспокойся вже :X
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Чип от Мирикса уже прикупил?
Свисток свистку рознь. Вот товарищ выше про какой-то фон говорит... :laugh:
Наверне антенну сверху на ноут прилеплял или купил шнягу откуда китайцы все фильтры выкусили.

мова йде про девайс на випадок чого, а не приблуду для хоббі.
нахєр кому свисток, як світла небуде? ви хоч трохи читайте, перед тим як щось радити.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

взагалі треба виявляти всіх ссикунів, і пропонувати їм самознищитись і своїх дітей придушити, щоб не плодити шкідливі гени. Бо це якась нація ссикунів. Бісять хохли

 а також поливину земної кулі. бо emergency radio штука доволі популярна і в деяких країнах влада навіть рекомендує мати.
   
У Франціі війни не буде, заспокойся вже :X
Друже, це ти в кацапстані живеш, чи я щось переплутав, як новий дописувач?
   
мова йде про девайс на випадок чого, а не приблуду для хоббі.
нахєр кому свисток, як світла небуде? ви хоч трохи читайте, перед тим як щось радити.
Як світла не буде, будеш динамо крутити хоч так хоч інакше.
В мене на цей випадок свій вихід :idea:
Нехай відключають, мені байдуже.

Чим простіше і дешевше приблуда, тим від неї користі більше.
Хоча у кожного своє бачення звісно.

Як на мене в малахіта більше реклами ніж можливостей.
І з точки зору радіоприйому забагато зайвого.
Нафіга мені dvb наприклад в msi001

Останнє редагування: 29 січня 2022 02:21:13 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

а також поливину земної кулі. бо emergency radio штука доволі популярна і в деяких країнах влада навіть рекомендує мати.
якщо вам треба радіостанція, щоб тещі заспокоїти нерви, то ви підкаблучник. Щоб спілкуватись з начальником по роботі в Ощадбанку? Хаха. Лошара
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Як світла не буде, будеш динамо крутити хоч так хоч інакше.
В мене на цей випадок свій вихід :idea:
Нехай відключають, мені байдуже.

Чим простіше і дешевше приблуда, тим від неї користі більше.
Хоча у кожного своє бачення звісно.

Як на мене в малахіта більше реклами ніж можливостей.
І з точки зору радіоприйому забагато зайвого.
Нафіга мені dvb наприклад в msi001

ну хз, як на мене - непоганий девайс на всі випадки життя.
динамо крутити не буду, тобто буду, але не я  :D
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

якщо вам треба радіостанція, щоб тещі заспокоїти нерви, то ви підкаблучник. Щоб спілкуватись з начальником по роботі в Ощадбанку? Хаха. Лошара

там, де моя теща  жодне радіво не дістає. а до чого тут ощадбанк?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Апнула гілочку. Зараз знову буду перечитувати :) Шукаю собі маленьке радіо. Дивлюсь оце на TECSUN-380 - за розміром і вагою (200 г) підходить.
Є ніби і усі хвилі. Погано, що на батарейках. Хочу акумулятор, щоб підзаряджати. Цікаво було б мати  сонячну підзарядку, бо хочу слухати на фазенді під сонцем.  :)
Може хтось щось толкове порадить блондинці, поки читатиму знову цілу гілку.  :facepalm:
   
 :lol: психологічно-інформаційна атака досягає свого, але на це потрібно не один, а два місяці.
А щодо радіо, то в кожному авто воно є. На прийом.
А на передачу не потрібно.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Апнула гілочку. Зараз знову буду перечитувати :) Шукаю собі маленьке радіо. Дивлюсь оце на TECSUN-380 - за розміром і вагою (200 г) підходить.
Є ніби і усі хвилі. Погано, що на батарейках. Хочу акумулятор, щоб підзаряджати. Цікаво було б мати  сонячну підзарядку, бо хочу слухати на фазенді під сонцем.  :)
Може хтось щось толкове порадить блондинці, поки читатиму знову цілу гілку.  :facepalm:
в чім проблема? бери нікель-гідридні аки і номульну зарядку.до речі, він і від пауербанка може працювати... або якусь дорожчу модель на літії. .
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Апнула гілочку. Зараз знову буду перечитувати :) Шукаю собі маленьке радіо. Дивлюсь оце на TECSUN-380 - за розміром і вагою (200 г) підходить.
Є ніби і усі хвилі. Погано, що на батарейках. Хочу акумулятор, щоб підзаряджати. Цікаво було б мати  сонячну підзарядку, бо хочу слухати на фазенді під сонцем.  :)
Може хтось щось толкове порадить блондинці, поки читатиму знову цілу гілку.  :facepalm:

PL 330 з акумулятором від нокії
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

PL 330 з акумулятором від нокії
краще під 18650
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Апнула гілочку. Зараз знову буду перечитувати :) Шукаю собі маленьке радіо. Дивлюсь оце на TECSUN-380 - за розміром і вагою (200 г) підходить.
Є ніби і усі хвилі. Погано, що на батарейках. Хочу акумулятор, щоб підзаряджати. Цікаво було б мати  сонячну підзарядку, бо хочу слухати на фазенді під сонцем.  :)
Може хтось щось толкове порадить блондинці, поки читатиму знову цілу гілку.  :facepalm:
Якщо вже добралися до Алі, то ось все звідти:
- приймач
- якісні аккумулятори
- нормальна зарядка

   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Якщо вже добралися до Алі, то ось все звідти:
- приймач
- якісні аккумулятори
- нормальна зарядка

Показати зображення...
кажуть, шо він сам може заряджати від 5В. чи не пробував? .. 3 елементи нікель-кадмію чи нікель гідриду- це рівно 1 літієвий ак.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Дякую усім, штудіюю.  :rotate:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія