Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Ну давай подивимося!

https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B0&sxsrf=AOaemvL64ho_RfserC2raBAApH2YZ3WvFw:1634627486630&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi1rbj19dXzAhWWmGoFHSL7CjAQ_AUoAnoECAEQBA&biw=1366&bih=615&dpr=1

Що, кацапе, теж з "аслабадітілєй" Донбасу родство ведеш?

Так смотри, хохлуй, ага. Город на 150 км. севернее Полярного круга, нет там лесов которые можно валить. Лес для шахты привозят с юга Коми.

   
Скорее всего, медаль Материнства II степени. Значится, пять детей у мамочки, т.е., дали многодетной семье квартиру в сталинской новостройке.
Ніт.
В 50-ті роки такого понтового житла ще було мало.
Вже в побудованих перед здачею сталінках ділили  гіпсовою перегородкою 3-х кімнатну на  однушку та двушку, щоб впихнути дві блатних родини замість одної.
А мамаш-героїнь  з 5-6 дітьми після війни - дуже дофуїща.
Це вже набагато пізніше квартири їм давали усякі відомчі.
Тому на ті часи, максимум, що світило простій мамаші - однокімнатний барак.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Та зрозуміло, що вояки вермахту - це були звичайні німці, без всякої ідеології. І відношення до людей, в яких вони стояли на квартирах, уже залежало від їх виховання. Тобто в дев'яти випадках з десяти - то було ввічливе відношення, за все намагалися заплатити продуктами зі свого пайка. Так би намагалася вчинити будь-яка людина, не отруєна ідеологією.

А совєцькі воїни по приходу в Німеччину.... (продовжуй)...
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Воно якось стикується по часу з приходом німців і шоколадками до їх приходу?


нє, ну ясно, що якби воїни дивізії СС Галичина були не такі задрипані вояки, то у полтавському селі вгодовані українці на мерседесах би їздили, а не на сраних жигулях замучені колгоспники  :laugh:
   
То зелене - то що, водорослі?

Ты долбо.б, шо-ли, из этих, которые "татудэморэ?". Это  карликовая берёза, которая кустарник, но никак не лес.
   
Екая дУріщя... :facepalm1:
Це в тебе стокгольмський синдром після зґвалтування совком.
Чого ж тоді цей синдром не проявляється в спогадах про освобождєніє західної України доблесними воїнами РККА/НКВД?
Не сци, ще й як ''проявляється''.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Так смотри, хохлуй, ага. Город на 150 км. севернее Полярного круга, нет там лесов которые можно валить. Лес для шахты привозят с юга Коми.

Ну, це докорінно змінює суть справи! Отже, ніхто нікого по Сибірам і не вивозив!  А вшива гебня - насправді білі і пухнасті ангелики, людей в Крим на курорт переселяли!
До речі, Крим і Донбас посилено заселяли семітськими народами в той час.
   
Ніт.
В 50-ті роки такого понтового житла ще було мало.
Вже в побудованих перед здачею сталінках ділили  гіпсовою перегородкою 3-х кімнатну на  однушку та двушку, щоб впихнути дві блатних родини замість одної.
А мамаш-героїнь  з 5-6 дітьми після війни - дуже дофуїща.
Це вже набагато пізніше квартири їм давали усякі відомчі.
Тому на ті часи, максимум, що світило простій мамаші - однокімнатний барак.

 Тю... А  Лактионов шо, с натуры рисовал, шо ли?
 Да и потом, для пропаганды вполне могли одну фатерку и маме-медалистке выдать.
   
Ну, це докорінно змінює суть справи! Отже, ніхто нікого по Сибірам і не вивозив!  А вшива гебня - насправді білі і пухнасті ангелики, людей в Крим переселяли!
До речі, Крим посилено заселяли семітськими народами в той час.

Ты не передёргивай, ага. Из того что ты с3,14здел про "валку леса в Воркуте" никак не следует что не вывозили сёлами и районами.

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 10:28:27 від Донбасянин в экзиле
   
Отже, ніхто нікого по Сибірам і не вивозив!
Ви забуваєте шо й окрім Сибіру було багато інших цікавих районів. Тут "відпочівальники"  добували ліс аж бігом:



Да и потом, для пропаганды вполне могли одну фатерку и маме-медалистке выдать.
Художник міг й просто малювати "бабську" медальку, не дуже переймаючись реалізмом.
Тим паче, що якби був акцент, шо то мамаша, то було б намальовано й увесь її щасливий кагал.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Немцы конечно были более гуманными, чем краснопузые
 Поэтому ничего удивительного

Настоящая история сильно отличается от того, что было показано в совецких фильмах


Давно нужно снять фильм про то, как краснопузые взорвали ДнепроГЭС, показать как под водой погибли старики и дети, какие мучения им пришлось пережить

Давно пора снять фильм про Голодомор, в стиле "ужасы". Показать как обычные люди, мирные селяне сходили с ума и пожирали друг друга


Немцы по сравнению с краснопузыми покажутся ангелами

Нэма способных в Украине. Делали уже много и все бездарно, приспособленцы.

Как и сегодня новую структуру создают для защиты от российских пропагандистов. Но опять набирают своих "маляров вместо художника". 
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

нє, ну ясно, що якби воїни дивізії СС Галичина були не такі задрипані вояки, то у полтавському селі вгодовані українці на мерседесах би їздили, а не на сраних жигулях замучені колгоспники  :laugh:

Так! Єдина їхня провина - що замало кацапні встигли винищити.
Але хто МИ такі, щоб їх в тому звинувачувати! А ще доречніше запитати - хто ТИ такий, щоб це робити?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Хмельницька область, Дунаєвецький район.
Німці зайняли село без бою. Актів та комуністи потікали, тому ніяких показових
"акцій" не було. Ознайомившись з розпорядком дня колгоспу, та нормами, окупанти
заявили, що ніяких змін не буде.
- Якщо ви так жили, і вас влаштовувало, то і нас влаштовує...  :D
Родичі запам'ятали таблетки від головного болю, що німець на постої, давав бабусі.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ты не передёргивай, ага. Из того что ты с3,14здел про "валку леса в Воркуте" никак не следует что не вывозили деревнями и районами.

Мені пофіх, що кацапському перевертню з Донбасу "слєдує".
А вивозили цілими селами.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5_(%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD)

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

. Актів та комуністи потікали, тому ніяких показових
"акцій" не було.

Не дивно, що батьки ОлдБоя чоколадок в той час так і не побачили....
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Припиняємо рагуляцтво, читаємо справжню історію.

Великая Отечественная война 1941-1945 годов. В 12 томах. — М.: Военное издательство (Воениздат), 2011.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Великая Отечественная война 1941-1945 годов. В 12 томах. — М.: Военное издательство (Воениздат), 2011.

Що це за війна така, чийого Отєчєства?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

А як твої предки вижили?
Они Голодомор устроили

Приехала мразь из степей, одела на себя шинель и буденовку и пошла украинцев мордовать.

Разве не видно по его высерам?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я з центральної України, і в ті часи ще мої батьки не народилися.
тюрьмы.

Ну так трошки почитай. Поймёшь шо от поляков горя было немерено.  И почему УНР и ЗУНР не признали. История ведь не в 39м началась.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Що це за війна така, чийого Отєчєства?
Нашего, советского. Не придуманной австро-венграми Украины и украинцев. Отечества, при котором мы строили самолеты и запускали ракеты в космос. Выигрывали Олимпиады. Население росло.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

дивно
я от виріс у селі то пригадую і шоколадки, і сільські клуби в кожному селі. Стадіон, мотобольна команда. Нова школа, медпункт, три магазини, пошта, тваринницькі комплекси. Вода і газ. Купа гуртків у школі для дітей. турніри по волейболу кожного вечора для сільської молоді. Шахматні турніри. Величезна сільська бібліотека де більшість книжок до речі українською, якісні переклади світової класики.

мотобольна команда, вода і газ  (tu)   :D
яке село і які роки ?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Нашего, советского. Не придуманной австро-венграми Украины и украинцев. Отечества, при котором мы строили самолеты и запускали ракеты в космос. Выигрывали Олимпиады. Население росло.

Ракети запускали - то чому не полетіли кудись ними? А відповідь проста - бо, крім сільодок з бочки і пачок кісілю, не мали що на тарілку покласти, щоб перед польотом наїстися хоча б. А про туалетний папір дізналися лише в 70х. А лампочки в під'їздах викручуєте до сих пір. Тому Отєчєства вашого нема і не буде, а Україна - є.
Настільки просто.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Та зрозуміло, що вояки вермахту - це були звичайні німці, без всякої ідеології. І відношення до людей, в яких вони стояли на квартирах, уже залежало від їх виховання. Тобто в дев'яти випадках з десяти - то було ввічливе відношення, за все намагалися заплатити продуктами зі свого пайка. Так би намагалася вчинити будь-яка людина, не отруєна ідеологією.
Ну и конечно приказы.

Немцы говорили: вы не трогаете нас, мы не трогаем вас

Краснопузые засылали в села шизофреничек Космодемьянских, подставляя мирные население под ответные карательные меры

Почему-то французы сохранили Париж, а красная нечисть взорвала Крещатик вместе с жителями. Ещё и мешали тушить пожар, когда немцы хотели
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Почему-то французы сохранили Париж, а красная нечисть взорвала Крещатик вместе с жителями. Ещё и мешали тушить пожар, когда немцы хотели

Бо французи - нація, яка знає свою історію, а кацапи - орда, яка краде чужу, щоб не думали, що вона - орда.
   
мотобольна команда, вода і газ     
яке село і які роки ?
Початок 80-х.
В моєму районі також таке було, але не в кожному селі. Було одне понтове, таке точно, як каже узбек.
На понтовитість суттєво вплинув  той факт, що голова колгоспу був герой радянських книжок про партизанщину та увесь в нагородах. Причому шо ніякими партизанами за війни в селі й не пахло.
А біля того села тусило кілька "безперспективних" сіл-лузерів, звідки  діти піздували вчитись до понтової школи в сусіднє село.
Бабло, яке пиляли з радянського бюджету на розвиток того села, мабуть у кілька разів перевищувало економіку того "колгоспу-мільйонера" :gigi:

П.С. Дітки того "героя-партизана" зараз ніфуйово влаштувались в Штатах, поїхали туди одразу, щойно залізна завіса йок.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

мотобольна команда, вода і газ  (tu)   :D
яке село і які роки ?


Стовбина Долина

80-і

мотобольна команда "Колос" була бронзовим призером чемпіонату СССР

старих фото у мене немає, а от свіжих можу наробити. Там зараз можна фільми жахів знімати про постапокаліпсис
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив


Почему-то французы сохранили Париж


 :laugh:   (tu)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Стовбина Долина

80-і

мотобольна команда "Колос" була бронзовим призером чемпіонату СССР

старих фото у мене немає, а от свіжих можу наробити. Там зараз можна фільми жахів знімати про постапокаліпсис

Міграція населення з сіл в міста - типовий процес. В Канаді сіл майже взагалі нема. Окремі ферми забезпечують зараз стільки, скільки цілий колгосп в 60х.
Але запустіння сіл ЗАРАЗ і винищення селян кацапами і гебнею - 2 різні історії. Ти мав би другу знати з перших вуст!
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ракети запускали - то чому не полетіли кудись ними? А відповідь проста - бо, крім сільодок з бочки і пачок кісілю, не мали що на тарілку покласти, щоб перед польотом наїстися хоча б. А про туалетний папір дізналися лише в 70х. А лампочки в під'їздах викручуєте до сих пір. Тому Отєчєства вашого нема і не буде, а Україна - є.
Настільки просто.

Токо ты почему то не хочешь возвращаться в Украину. А почему?
   
Стовбина Долина
80-і
О, точняк я вгадав.
Подивився фотки, навіть клуб такий самий - точна копія й за облицюванням.

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Токо ты почему то не хочешь возвращаться в Украину. А почему?

Хай вже спочатку кацапи свої ракети добудують!
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

та процвітали ті села після кацапського "винищення", хоча ніяким кацапським той же Голодомор не був. Не було там нічого національного.

українців за совка удвічі більше стало


кацапів винити смисл є тільки щоби виправдати пошук нового господаря, який поки за вухом чухає дуже не охоче, а тому замість розхвалювати нового господаря, доводиться переказувати жахи про старого 100- річної давнини
   
Ракети запускали - то чому не полетіли кудись ними? А відповідь проста - бо, крім сільодок з бочки і пачок кісілю, не мали що на тарілку покласти, щоб перед польотом наїстися хоча б. А про туалетний папір дізналися лише в 70х. А лампочки в під'їздах викручуєте до сих пір. Тому Отєчєства вашого нема і не буде, а Україна - є.
Настільки просто.
Українці досі живуть в будинках (сталінках, хрущовках, чешках і т.д.), користуються дорогами, (навіть бордюри), експлуатують комунікації і т.і. які створені в часи совка. І це факт.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

:laugh:   (tu)
Ага

Ты конечно ржешь над тем, как хорошо взорвали дома ночью, вместе с жителями


А что ожидать от потомка краснопузых карателей

   
та процвітали ті села після кацапського "винищення",
Ой йопт, як тількі дали паспорти в 70-х роках, то навіть з того понтового села, що таке саме як в тебе, навіть стадіончик був, пішов такий зйоб народу до Немирову та Вінниці,  шо ну його нах.
Ніякі колгоспні плюшки не мотивували  народ  "бикам хвоста крутити". Вже після 85 року зйоб став тотальним.
   
Але запустіння сіл ЗАРАЗ і винищення селян кацапами і гебнею - 2 різні історії. Ти мав би другу знати з перших вуст!
Так, зараз Гітлер войною не попер би однозначно. Світ міняється.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

та харош ці байки про "кріпосне право" розказувати.
відсутність паспортів ніяк не обмежувала виїзд із сіл.

їхали працювати, вчитись у міста. Активна міграція українських селян у міста відбувалась і до війни, і в 50-і і в 60-і.


та той же самий Львів коли українці заселили?  це якщо не вірити байкам брехунів про те, що у житло депортованих "заселяли виключно аслабанітєлєй"  :weep:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Українці досі живуть в будинках (сталінках, хрущовках, чешках і т.д.),

ЙОЙ!!

А у Львові користуються будинками, телефонними лініями, трамваями і дорогами, збудованими ще за Австрії.

користуються дорогами, (навіть бордюри), експлуатують комунікації і т.і. які створені в часи совка.

Довго реготав!!!!  :weep:  :lol:  :weep:

Це типу - що, в Совку ще й ДОРОГИ були?!  :weep:  Своїми "дорогами" Совок в часи Совка не міг скористуватися, за відсутністю як таких!  :laugh:
А "комунікації" - це типу телефони, на які черга була 20 років?

Ви - місцева форумна божевільна?   B-)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ой йопт, як тількі дали паспорти в 70-х роках, то навіть з того понтового села, що таке саме як в тебе, навіть стадіончик був, пішов такий зйоб народу до Немирову та Вінниці,  шо ну його нах.
Ніякі колгоспні плюшки не мотивували  народ  "бикам хвоста крутити". Вже після 85 року зйоб став тотальним.

просто приріст населення великий був, місця в селах не вистачало, от і їхали,
ну хто ж при здоровому глузді поїде з колгоспних жирних зарплат на нікчемні голодні міські пайки 
... команда мотобольна знову ж таки ...   
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

О, точняк я вгадав.
Подивився фотки, навіть клуб такий самий - точна копія й за облицюванням.

Та показуха то все було,
 в кожному районі був свій колгосп-мільйонер




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія