Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Збереження семиколінних киян під загрозою

Цитувати
У Києві плата за проїзд у комунальному громадському транспорті зросте через ціни на енергоносії.

Про це повідомляє портал Київської міської держадміністрації з посиланням на слова перший заступник голови КМДА Миколи Поворозника.

"Це – непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників", – розповів він.

За словами Поворозника, в умовах підвищення тарифів на енергоносії залишити чинну вартість проїзду означатиме "загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств".

Відтак місто розпочало процедуру з підвищення тарифу, наразі очікуються пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, пропозицію подадуть на обговорення громадськості.

https://www.epravda.com.ua/news/2021/10/20/678890/
   
У нього жетончиків на п'ять років вперед!  :laugh:
   
У нього жетончиків на п'ять років вперед!  :laugh:

Жетончиків не існує фізично 3.5 роки,  і ніколи більше 2х при собі не мав.
На роботу і з роботи кожен день  (найчастіше, точніше, якщо встигаю по часу) ізжу розвозкою до офісу, вона БЕЗКОШТОВНА!!!
   
Re: Збереження семиколінних киян під загрозою

Жетончиків не існує фізично 3.5 роки,  і ніколи більше 2х при собі не мав.
На роботу і з роботи кожен день  (найчастіше, точніше, якщо встигаю по часу) ізжу розвозкою до офісу, вона БЕЗКОШТОВНА!!!

Купи електросамокат, будь в тренді
   
Купи електросамокат, будь в тренді

Я в транспорті читаю газети  і журнали (Вєсті, Бульвар, Болєльщик, Спортарена, Факти, іноді ще Собитія Нєдєлі та львіський Експрес, журнали Тєлєгід, Історія +, Загадки історії  - це стандартний набір в 2021 році). На самокаті цього не зробиш.
   
Re: Збереження семиколінних киян під загрозою


это какой то булинг , хома не стыдно?
   
ізжу
Їжджу, Павлуша


это какой то булинг , хома не стыдно?
Ні.
   
Re: Збереження семиколінних киян під загрозою

Я в транспорті читаю газети  і журнали (Вєсті, Бульвар, Болєльщик, Спортарена, Факти, іноді ще Собитія Нєдєлі та львіський Експрес, журнали Тєлєгід, Історія +, Загадки історії  - це стандартний набір в 2021 році). На самокаті цього не зробиш.

Нащо тобі це лайно?
   
Нащо тобі це лайно?
Тому що він інтелігенція, споживає інформацію яка шуршить. А не таке бидло як ти.
   
Нащо тобі це лайно?
Маю 2 вищі освіти, зокрема, диплом з відзнакою ф-ту кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка, батьки - перші випускники цього факультету  (тобто, з перших в світі дипломованих комп'ютерників), тому вмушений читати, багато читати.
   
тому вмушений читати, багато читати.
Ага, Бульвар і Вєсті  (tu) пздц, Павлуша.
   
Ну оно понятно что обоссаный дезертир Фома Липецкий читает только сводки уголовной хроники. Страшно, у повестки нет срока давности. Гавно обоссавшееся от одной мысли что прийдётся воевать с кацапами кого-то думает затролить пердежом из своей натруженой жопы.
   
О, вилізла вагітна Коля Тейлор. Показати фоточку книги що я прочитав тиждень тому?
   
Ну оно понятно что обоссаный дезертир Фома Липецкий читает только сводки уголовной хроники. Страшно, у повестки нет срока давности. Гавно обоссавшееся от одной мысли что прийдётся воевать с кацапами кого-то думает затролить пердежом из своей натруженой жопы.

На щастя, його дописи мені недоступні, раджу так теж зробити.
   
Оце прочитав я щойно
   
На щастя, його дописи мені недоступні, раджу так теж зробити.
Спитай Вірастюка, тобі те саме буде.
   
На щастя, його дописи мені недоступні, раджу так теж зробити.

Да может оно и правильно. Обделавшися по уши Липецкий ссыкун Фома только и умеет что пердеть из под женской юбки под которой оно спряталось от кацапов. Поджилки у мудака до сих пор дрожат.
   
Коля Тейлор, іди в хуйла відсмокчи.
   
Яке накуй "збереження", ЗАОЩАДЖЕННЯ .
   
Re: Збереження семиколінних киян під загрозою

Маю 2 вищі освіти, зокрема, диплом з відзнакою ф-ту кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка, батьки - перші випускники цього факультету  (тобто, з перших в світі дипломованих комп'ютерників), тому вмушений читати, багато читати.

Бережи очі, Паша
   
https://www.epravda.com.ua/news/2021/10/20/678890/

В Сумах вже підняли маршрутку з 7 до 10 грн.
Перевозчики хотіли 13.
   
Ага, Бульвар і Вєсті  (tu) пздц, Павлуша.

 :pooh_lol:
   
Коля Тейлор, іди в хуйла відсмокчи.

Да кто же не понимает. Когда пришла повестка обделавшийся ссыкун Фома так и сказал. Что ну его нах с кацапами на передовой воевать, у него более ответственный участок - срать в интернете. И не понял поц что это тавро до конца его никчемной и бессмысленной жизни. Премудрый пескарь и его засраная говном норка под юбкой жены. Мерзость   :bueee:
   
Re: Збереження семиколінних киян під загрозою

Я в транспорті читаю газети  і журнали (Вєсті, Бульвар, Болєльщик, Спортарена, Факти, іноді ще Собитія Нєдєлі та львіський Експрес, журнали Тєлєгід, Історія +, Загадки історії  - це стандартний набір в 2021 році). На самокаті цього не зробиш.

Особливо ось ці, це  :facepalm1:
   
Re: Збереження семиколінних киян під загрозою

Особливо ось ці, це  :facepalm1:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія