Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Уберите камеру", - наказала Олена Зеленська та затулила її рукою

падайте назад ліцом в грязь і починайте бити поклони - зараз президентський син буде повертатись додому   :pofig:
Неадекват какойты.

Первоклашек после 12-00 распустили по домам. На часы посмотри.
   
За детей я бы сам камеру запихнул в одно место...
Ничего человеческого.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

  ПНХ, бо крім лизання шокосраки ні на що не здатні.
  Блаблабла - єдине, що млже ляпнуть ПЄСдун, замість визнати, що то все ж таки трохи не коректна поведінка.

  ПиСи. Я розумію, що це - технологія.
            Таким чином закидали лайном Юлю.
            Роками і без угаву - рзультат таки з'явився.
            Але цього разу - не спрацює. [ua]


 ;o

Перекреслила всі досягненння Юльки в українській політиці!

Бо крім введення в широке використовування грубого обсирання ПОЛІТИЧНИХ опонентів і суперників, Юлька нічим не відзначилась

Саме з "Сина Бога" Сірожі Лєщєнка і почалась травля Ющенка, з обзиваннями і наклеюванням образливих ярликів і  потім  ціла кампанія в ЗМІ, професійна і добре організована та фінансована.
На Кучмана були ПОЛІТИЧНІ карикатури, а на Ющенка була реальна травля! Дуже брудна і груба

А тепер юльки когось звинувачують в тому, що самі ж і робили роками проти Ющенка і Порошенка!
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

та почекайте мічігана з саутблудом - тоді вже гуртом B-)

Навіщо чекати?
Таку мразоту кацапську з "Лахти-2" як провокатора Савентер треба піздити всім гуртом й окремо.
Дивно, що така провокативна лахтинська мразота продовжує мати можливість тут своє гівно залишати...
Про Пєтіну Марину, тупу кацапську курку, я щось не чув жодного лайливого слова з його боку.
Хоча тут викладали листи які вона писала завгоспу Козина, з слова "децкій"  :facepalm1: та іншими...
А тут цей кацапський провокаторський бот "розчехлився".


Останнє редагування: 2 вересня 2019 15:43:33 від Michigan
   
Неадекват какойты.

Первоклашек после 12-00 распустили по домам. На часы посмотри.

Проблема только во времени ?  :lol:
   
на замітку грудневим путчистам - фігуранта з рівноваги виводять навіть такі дріб'язкові та незначні ситуації   :)

головне - ефект несподіванки, клієнт як ладану боїться всього, що не за сценарієм

 :lol:
Ну, можно по классике: яйцо.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов
LSD

И тут Остапа понесло.
Сравнила своего внука с сыном Президента Украины.
Нет правда, у большого процента допусувачив на ФУПе можно диагностировать манию вЯличия, граничащую с шизофренией
Ти вже забула, що ми усі Президенти...
   
За детей я бы сам камеру запихнул в одно место...
Ничего человеческого.

суки детей снимают и снимают, мы что лорды какие та  :lol:

   
Неадекват какойты.

Первоклашек после 12-00 распустили по домам. На часы посмотри.

тоді вставай   :laugh:    може завтра пощастить, твоє подобострастіє помітять і кинуть тобі корочьку хліба
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

;o

Перекреслила всі досягненння Юльки в українській політиці!

Бо крім введення в широке використовування грубого обсирання ПОЛІТИЧНИХ опонентів і суперників, Юлька нічим не відзначилась

Саме з "Сина Бога" Сірожі Лєщєнка і почалась травля Ющенка, з обзиваннями і наклеюванням образливих ярликів і  потім  ціла кампанія в ЗМІ, професійна і добре організована та фінансована.
На Кучмана були ПОЛІТИЧНІ карикатури, а на Ющенка була реальна травля! Дуже брудна і груба

А тепер юльки когось звинувачують в тому, що самі ж і робили роками проти Ющенка і Порошенка!

  Хто тут Юльок?
  Я скільки років талдичу, що підтримувати тре не персоналії, а певні політичні напрямки.
  Щодо сказаного Вами - то для Вас "своє не смердить". :(
   
суки детей снимают и снимают, мы что лорды какие та  :lol:


Ну це ж самі батьки захотіли (показали)...
Чи для вас немає різниці?
   
суки детей снимают и снимают, мы что лорды какие та  :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=6Ct1iQJMKqI

 Є різниця між "паказалі журналістам" і "підловили невідомі особи" ?
   
Зєлька "на ізмєнє".
   
За детей я бы сам камеру запихнул в одно место...
Ничего человеческого.

капець, тут купа неадекватів  (
щойно повернувся з лінійки, там було повно людей з фотокамерами, і нікому й на думку не спадало "за дєтєй" кудись запихувати камери     :facepalm:

   
Ну це ж самі батьки захотіли (показали)...
Чи для вас немає різниці?

Та ясно, что зеленские - не аристократы, а быдло криворогое, да и ведет себя соответствующе...Де йствительно - это две вселенные, и сравнивать нечего.
   
Проблема только во времени ?  :lol:
Не только во времени.
Не удивительно что вы этого так и не поняли :lol:

   
Не только во времени.
Не удивительно что вы этого так и не поняли :lol:

Ну так разъясните !  :lol:
   
капець, тут купа неадекватів  (
щойно повернувся з лінійки, там було повно людей з фотокамерами, і нікому й на думку не спадало "за дєтєй" кудись запихувати камери     :facepalm:

Ну то ж публічний захід.
Що тут не зрозуміло?
Не відрізняєте публічні заходи і приватне життя?
   
Не пойму никак, в чем проблема показать своего ребенка и дать на минутку пару фраз - да вот идем 1 раз в первый класс. К чему такие тайны. Сейчас такое оборудование, сфоткают с 200 метров и выложат в сеть фото высокого качества. Времена, когда снимали в упор на фотоаппарат, давно прошли.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Да сколько самопиаром можно заниматся? Вы известный любитель приврать и похвалить себя удивительного. 

Так я реально офигенный )
Многие форумчане знают меня и мои дела лично
   
Ти вже забула, що ми усі Президенти...
:lol:
   
тоді вставай   :laugh:    може завтра пощастить, твоє подобострастіє помітять і кинуть тобі корочьку хліба

Я сейчас худею, хлеб совсем не ем 8-) , мне твои корочки нафик не нада
   
Я сейчас худею, хлеб совсем не ем 8-) , мне твои корочки нафик не нада

Так расскажете нам, непонятливым ? что мы не понимаем ?
   
ТС - сцикун. Потер название ветки
Недогода бабиній дівці (с)
   
Ще раз.
Сделай скрит на 0.09 сек и все увидишь.
Перестань уже быть клоуном
Там видно лиш, що жона Зеленського  тягне якогось бідолашного дітвака, якого ледь видно, бо він увесь час за спиною волочиться.
Перестаньте вигадувати дурниці і впихувати невпихуєме. І хаміть припиніть теж, жіночко. Я Вам не хамив :)
   
Не пойму никак, в чем проблема показать своего ребенка и дать на минутку пару фраз - да вот идем 1 раз в первый класс. К чему такие тайны. Сейчас такое оборудование, сфоткают с 200 метров и выложат в сеть фото высокого качества. Времена, когда снимали в упор на фотоаппарат, давно прошли.


Цююю....мы ж ылита ! мы призеденты - а тут якийсь непотріб на нас дивиться та ще й хвоткає ! А в тарєц за такоє !
   
Не пойму никак, в чем проблема показать своего ребенка и дать на минутку пару фраз - да вот идем 1 раз в первый класс. К чему такие тайны. Сейчас такое оборудование, сфоткают с 200 метров и выложат в сеть фото высокого качества. Времена, когда снимали в упор на фотоаппарат, давно прошли.
И тем не менее вы уже 10 страниц надрочили настрочили на видео неизвестно журналиста неизвестного издания
   
Не пойму никак, в чем проблема показать своего ребенка и дать на минутку пару фраз - да вот идем 1 раз в первый класс. К чему такие тайны. Сейчас такое оборудование, сфоткают с 200 метров и выложат в сеть фото высокого качества. Времена, когда снимали в упор на фотоаппарат, давно прошли.
     То для жуналіста прийнятно, а для шоколадного лайномета - ні.
     Номальний журналіст підійшов би, назвався, і отримав би свою "пару фраз". :punish:
   
Ну то ж публічний захід.
Що тут не зрозуміло?
Не відрізняєте публічні заходи і приватне життя?

де приватне життя - на вулиці перед школою? )
   
Там видно лиш, що жона Зеленського  тягне якогось бідолашного дітвака, якого ледь видно, бо він увесь час за спиною волочиться.
Перестаньте вигадувати дурниці і впихувати невпихуєме. І хаміть припиніть теж, жіночко. Я Вам не хамив :)
Назвать кого то клоуном на ФУПе это хамство? :lol:
Вот это поворот :weep: не знала 8-:  :weep:
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

цікаво, чому прихильники певної політсили думають, що зашквари Петра якось мають виправдовувати зашквари Зє?
В чому саме "зашквар", синяк?
Можеш сформулювати чітко? не товчи гівно у своєму роті...
   
Цююю....мы ж ылита ! мы призеденты - а тут якийсь непотріб на нас дивиться та ще й хвоткає ! А в тарєц за такоє !
та вряд ли  ;) Просто слишком перестраховываются службы бэзпэкы. Мол все будуть знать, кто да шо. А то шо в школе той же фотнут и покажут, нияк нэ допэтрять. Живут какими то старыми понятиями конспирации.
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

А в Европе тоже так гавкают на журналистов, которые снимают родных президента ?
Пробема в чем ? У его сыночка 3 глаза и хвост ? Чего он прячет его ? что за неадекватность ?
Пусть звиздует в консьержи и оттуда квакает о приватности !
А ти спробуй наблизитися до Трампа чи його дітей на таку відстань, убога.
Та залишитися "одним шматком" :K
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

Вот просто поразительно. У настойки твёрдая репутация хамоватого быдла, но как пафосно вдруг читает лекции о морали и этикете.
А як з тобою ще розмовляти, чєпушило трампівське?
Якщо ти сама задаєш "тон дискусії" саме - "базарна хабалка яка намагається всіх перехамити"?
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

  , замість визнати, що то все ж таки трохи не коректна поведінка.

 
Поведінка кого? Сина Ющенко, дітей Порошенко, тих, хто їх обкладав лайном, Ваша власна?
Я не зобов'язаний визнавати те, що у Ви собі у збудженій фантазії намалювали.
   
За такие заголовки надо банить навечно.


+100500

Вне зависимости от политических предпочтений
   
Re: Первая лядь и Торчек напали на журналистов

+100500

Вне зависимости от политических предпочтений

+1
Сцикло вже тему "переназвало".
   
Так я реально офигенный )
Многие форумчане знают меня и мои дела лично

Ну да, тщеславны, мелочны и мстительны :) Очень любите играть не по правилам. Я не верю что вы голосовали за Порошенко. Нереально.
   
Ему можно, он партейный православный.
Ольга, а что с младшим сыном Трампа ? Он нормальный или с какими-то отклонениями ?
Его прячут ? Как вообще в Америке с этим дело обстоит ?

Хорошо бы его снять на видео, сын президента и рассмотреть как следует, Трамп знал на что подписывался, идя в президенты
   
Назвать кого то клоуном на ФУПе это хамство? :lol:
Вот это поворот :weep: не знала 8-:  :weep:
Не "каво-та", а мені таке бзднути ні з того, ні з сього, у спробі з'їхати з суті сабжу на обмін "люб'язностями". У своїй сфері спілкування може так і прийнято і Вас ваші друзі зазвичай клоунессою кличуть, але це інший контекст.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія